Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 grudnia 2012 r.
10:20
Edytuj ten wpis

Warunki na drogach. Najlepiej koło Lublina, gorzej na Zamojszczyźnie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 8 A A

Błoto pośniegowe mogą lokalnie napotkać kierowcy na większości dróg wojewódzkich w naszym regionie. Ale tylko lokalnie – tak wynika z najnowszych danych Zarządu Dróg Wojewódzkich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Takie warunki panują przede wszystkim na drogach we wschodniej i południowo-wschodniej części województwa lubelskiego.

Gdzie panują najlepsze warunki? W rejonie Białej Podlaskiej czarna nawierzchnia bez żadnych zimowych niespodzianek jest na drogach nr 698, 811, 812 i 815 oraz 806, 807 i 808 koło Łukowa. W rejonie Chełma najlepiej jest na drogach nr 812 i 844, za to gorzej już na 841, czy 843.

W pobliżu Lublina czarny asfalt czeka na kierowców na drogach wojewódzkich nr 835, 832 i 833, 824 i 747, oraz na drodze 801 z Puław, którą część kierowców wybiera jako alternatywną wobec drogi krajowej nr 17 trasę do Warszawy.

Jakie warunki są na drogach krajowych? Zobacz widok z kamer na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad:


Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 17:16
Hrubieszowszczyzna,Tomaszowszczyzna,Janowszczyzna,Biłgorajszczyzna,to też Lubelszczyzna?
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 16:09
Kto zdrowy niech wraca do szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
lubelanka / 25 grudnia 2012 o 13:13
[quote name='Max' timestamp='1356433812' post='713270']
"koło" Lublina.... redaktorek to "koło" szkoły chyba chodził. WSTYD
[/quote]

A co niby miało by być zamiast "koło Lublina" ??? Może "koo" ??? Buehehehe. Poprawiaj, ale najpierw sam idź do szkoły :-)
Avatar
elok / 25 grudnia 2012 o 12:24
74 za Szczebrzeszynem w kierunku Frampola
Avatar
Marcin / 25 grudnia 2012 o 12:11
kojarzę ten zakręt ze skrzyżowaniem , ale czy ktoś dokładnie wie gdzie zrobione jest to zdjęcie?
Avatar
Max / 25 grudnia 2012 o 12:10
"koło" Lublina.... redaktorek to "koło" szkoły chyba chodził. WSTYD
Avatar
ja / 25 grudnia 2012 o 12:05
no jak to gdzie? na poludniowym wszchodzie lubelszczyzny.
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 11:30
Gdzie ta zamojszczyzna jest?
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 17:16
Hrubieszowszczyzna,Tomaszowszczyzna,Janowszczyzna,Biłgorajszczyzna,to też Lubelszczyzna?
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 16:09
Kto zdrowy niech wraca do szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
lubelanka / 25 grudnia 2012 o 13:13
[quote name='Max' timestamp='1356433812' post='713270']
"koło" Lublina.... redaktorek to "koło" szkoły chyba chodził. WSTYD
[/quote]

A co niby miało by być zamiast "koło Lublina" ??? Może "koo" ??? Buehehehe. Poprawiaj, ale najpierw sam idź do szkoły :-)
Avatar
elok / 25 grudnia 2012 o 12:24
74 za Szczebrzeszynem w kierunku Frampola
Avatar
Marcin / 25 grudnia 2012 o 12:11
kojarzę ten zakręt ze skrzyżowaniem , ale czy ktoś dokładnie wie gdzie zrobione jest to zdjęcie?
Avatar
Max / 25 grudnia 2012 o 12:10
"koło" Lublina.... redaktorek to "koło" szkoły chyba chodził. WSTYD
Avatar
ja / 25 grudnia 2012 o 12:05
no jak to gdzie? na poludniowym wszchodzie lubelszczyzny.
Avatar
Gość / 25 grudnia 2012 o 11:30
Gdzie ta zamojszczyzna jest?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!