Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 listopada 2013 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Weszli do domu 95-latka i zabrali pieniądze

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 5 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

95-latek z Łopiennika Górnego stracił wszystkie oszczędności. Do jego domu weszło troje obcych ludzi. Ukradli 8000 złotych. Policja szuka sprawców i apeluje o zabezpieczanie mieszkań i ostrożność w kontaktach z nieznajomymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do kradzieży doszło w czwartek. Córka mężczyzny wyszła z domu po zakupy. Złodzieje wykorzystali ten moment.

– Dostali się do domu, otwierając kłódkę przy drzwiach oryginalnym kluczem. Był on schowany pod leżącą w pobliżu ścierką – mówi Marzena Skiba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Złodzieje w obecności 95-latka przeszukali cały dom. Staruszek nie mógł się im przeciwstawić. Sprawcy zabrali 8000
złotych w gotówce, całe oszczędności mężczyzny. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności kradzieży i szukają sprawców.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:26

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 10:55

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Kinga / 22 listopada 2013 o 17:16

Dziadek przeszedł mękę w czasie II wojny swiatowej, żeby takie sk**ur**rwysy**yny miały teraz wolną Polskę i by nie chodzili boso tak jak ów dziadek będąc w ich wieku. A teraz co ma za to??  Tym śmieciom powinno się żywcem łapy ucinać na pniaku siekierą albo lepiej ręczną piłą!!!
Nie wierzę,, żeby obce osoby wiedziały, że on miał kasę!! Musiał być "swój" wydawca!!! Oby udało się szybko schwytać złodziei!!!

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 16:08

Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu!
Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!
Przekonaj się sam.

http://elokalizacja.com.pl/7ybe

Avatar
żal / 22 listopada 2013 o 16:06

Takie skurwysyństwo to tylko w Polsze.

Avatar
Gość / 24 listopada 2013 o 10:26

Hmmm...nie wiem co powiedziec.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Gość / 23 listopada 2013 o 10:55

Ciekawe..ale sama nie wiem.

Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D

Avatar
Kinga / 22 listopada 2013 o 17:16

Dziadek przeszedł mękę w czasie II wojny swiatowej, żeby takie sk**ur**rwysy**yny miały teraz wolną Polskę i by nie chodzili boso tak jak ów dziadek będąc w ich wieku. A teraz co ma za to??  Tym śmieciom powinno się żywcem łapy ucinać na pniaku siekierą albo lepiej ręczną piłą!!!
Nie wierzę,, żeby obce osoby wiedziały, że on miał kasę!! Musiał być "swój" wydawca!!! Oby udało się szybko schwytać złodziei!!!

Avatar
Gość / 22 listopada 2013 o 16:08

Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu!
Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!
Przekonaj się sam.

http://elokalizacja.com.pl/7ybe

Avatar
żal / 22 listopada 2013 o 16:06

Takie skurwysyństwo to tylko w Polsze.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 0 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 82 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!