czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lubelskie

Wojewoda o zaśnieżonych drogach: Zawiodła współpraca, ale kontrolujemy sytuację

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 lutego 2014, 22:51
Autor: toma

Wojewoda Jolanta Szołno-Koguc nie poszła na zaplanowany urlop, ale pojechała w teren by zobaczyć, jak wygląda sytuacja w zaśnieżonych powiatach woj. lubelskiego. Zmobilizował ją w sobotę do tego premier Donald Tusk

Późnym wieczorem w sobotę wojewoda zwołała konferencję prasową. - Wszędzie widziałam pracujący sprzęt. Sytuacja wygląda tak, jak w raportach policji, straży pożarnej i straży granicznej. Ciągle możemy liczyć na służby, które wykonują ciężką pracę - mówiła w sobotni wieczór dziennikarzom wojewoda Szołno-Koguc i dodała, że sytuacja pogodowa w regionie była monitorowana od początku tygodnia. Dlaczego zatem w mediach pełno było doniesień o zasypanych śniegiem miejscowościach? Zdaniem wojewody zawiodła współpraca pomiędzy samorządami odpowiedzialnymi za odśnieżanie dróg. - Wójtowie powinni wiedzieć, dokąd zgłaszać się po pomoc. Przez całą dobę działa Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Jest też obsługujące numer alarmowy 112 Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego - dodała Szołno-Koguc.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Wierzowiec
baba
leoncio
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Wierzowiec
Wierzowiec (2 lutego 2014 o 12:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a tych kupowanych przez rolników za setki tysięcy złotych traktorów nie można ruszyć ?

własność prywatna święta sprawa

Ty blokowcu wyjm szufle i rusz d*** jakoś cie nie widać w jednym bloku mieszka cala wies a chodnika 15 metrow i mpo odśnierza a ty na wsi traktory widzisz zastanow się.

Rozwiń
baba
baba (2 lutego 2014 o 09:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zazdrość aż kipi z Twojej wypowiedzi !!!

Rozwiń
leoncio
leoncio (2 lutego 2014 o 09:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a tych kupowanych przez rolników za setki tysięcy złotych traktorów nie można ruszyć ?

własność prywatna święta sprawa

Rozwiń
cedet
cedet (2 lutego 2014 o 08:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

l

ubelskie kazfy ma w d.... a premier dlatego interweniowal bo zblizaia sie wybory samorzadowe a wiecie co znaczy PO pozoranty

Przyjedzie jarosław i wiatr przestanie wiać. On może wszystko, tylko jarosław Polskę zbaw. Wodzu przegoń ten wiatr

Rozwiń
gs
gs (2 lutego 2014 o 08:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie Pani Wojewodo, nie zawiodła "współpraca" bo to jest tylko pojęcie,zawiedli LUDZIE a tymi ludżmi kieruje Pani ,więc kto zawiódł ? Pani jest przedstawicielem rządu i kierownikiem administracji . Wójtów trzeba uczyć i korzystać z uprawnień  kontrolnych a Pani na wnioski związków zawodowych nie odpowiada.Jeśli wójt sprawę zawalił Pani ma uprawnieniwa by wystąpić do premiera o jego zmianę . Trzeba korzyastać ze swoich uprawnień ale przede wszystkim WYKONYWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI . Ruszyła Pani w teren bo Premier kazał ,a Pani to telewizora nie ma . A co robią ci w centrum reagowania kryzysowego -monitorują sytuację ? W S T Y D !  !

Najlepiej zwalić winę na wojewodę . Zasypane były drogi powiatowe i wojewódzkie to co robi starosta lubelski i marszałek województwa. Pewnie zbierają pomoc dla banderowców na Majdanie w Kijowie.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!