Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

27 sierpnia 2014 r.
9:28
Edytuj ten wpis

Wólka. Piesza potrącona na przejściu dla pieszych

Autor: Zdjęcie autora (pab)
71 8 A A

Do wypadku doszło ok. godz. 9 na przejściu dla pieszych w miejscowości Wólka na drodze Lublin - Łęczna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierujący volkswagenem transporterem jadący od strony Turki potrącił kobietę przechodzącą przez przejście.

- Kobieta ze złamaną ręką została przewieziona do szpitala - informuje kom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.

Przejście dla pieszych na którym doszło do wypadku to to samo miejsce, na którym doszło do śmiertelnego potrącenia 19-latki w grudniu ubiegłego roku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antyowad / 30 sierpnia 2014 o 05:04
Zuk nie dba o zdrowie obywateli w tym miescie, ma je gdzies, biznes sie liczy i kropka. Nie bedzie inwestycji w bezpieczenstwo w tej czesci Lublina bo to sie nie oplaca najwyrazniej, za malo elektoratu tu mieszka.
A za chwile jakis biegly stwierdzi ze Pani za wolno przechodzila przez przejscie. No jak mogla w ogole na nie wchodzic!
Avatar
s / 29 sierpnia 2014 o 08:21

Może nie święta krowa tylko za szybko jechał ,tam nik nikogo nie puści tylko jechać jechać żeby szybciej

Avatar
sd / 27 sierpnia 2014 o 20:41

pewnie znowu jakaś święta krowa wpieprzyła się prosto pod koła "bo ja mam pierwszeństwo"... 

Avatar
Agnieszka. . / 27 sierpnia 2014 o 19:41

dzisiaj ten wypadek był ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2014 o 16:10

Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.

gdzie Ty masz tam 100 metrow do przejscia z sygnalizacja ????

problemy z liczeniem?

Avatar
mieszkanka / 27 sierpnia 2014 o 15:14

Przecież to jest karygodne z jaką prędkością jeżdżą tamtym odcinkiem drogi kierowcy ja wyjeżdżając od strony Świdnika muszę niejednokrotnie czekać aż zmieni się światło koło "GSu" albo znajdzie się jakiś kulturalny kierowca co przepuści a co dopiero mówić piesi rosyjska ruletka i czasem ktoś przegrywa niestety. Szybkość zabija zacznijcie uważać!!!

Avatar
eN / 27 sierpnia 2014 o 11:55
Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.
Avatar
Mieszkanka lubelskiego / 27 sierpnia 2014 o 11:32

No i nic z tym przejściem nie zrobiono, od tamtego feralnego wypadku w grudniu, aż do teraz, gdzie znowu doszło do potrącenia. czy to nie znak, że należy tam zamontować sygnalizację świetlną, żeby piesi mogli bezpiecznie przechodzić? przecież kierowcy z dnia na dzień nie zaczną jeździć iście przepisowo. u nas ładuje się pieniądze w inne mniej potrzebne rzeczy, zamiast dobrze oznakować i wyszczególnić najbardziej niebezpieczne miejsca w których są przejścia dla pieszych. bo po co. wymyślono opaski, odblaskowe, od września. brawo, tylko co to da? jak ktoś nie uważa to i "odblask" puknie na drodze.

No i nic z tym przejściem nie zrobiono, od tamtego feralnego wypadku w grudniu, aż do teraz, gdzie znowu doszło do potrącenia. czy to nie znak, że należy tam zamontować sygnalizację świetlną, żeby piesi mogli bezpiecznie przechodzić? przecież kierowcy z dnia na dzień nie zaczną jeździć iście przepisowo. u nas ładuje się pieniądze w inne mniej potrzebne rzeczy, zamiast dobrze oznakować i wyszczególnić najbardziej niebezpieczne miejsca w których są przejścia dla pieszych. bo po co. wymyślono opaski, odblaskowe, od września. brawo, tylko co ... rozwiń

Avatar
antyowad / 30 sierpnia 2014 o 05:04
Zuk nie dba o zdrowie obywateli w tym miescie, ma je gdzies, biznes sie liczy i kropka. Nie bedzie inwestycji w bezpieczenstwo w tej czesci Lublina bo to sie nie oplaca najwyrazniej, za malo elektoratu tu mieszka.
A za chwile jakis biegly stwierdzi ze Pani za wolno przechodzila przez przejscie. No jak mogla w ogole na nie wchodzic!
Avatar
s / 29 sierpnia 2014 o 08:21

Może nie święta krowa tylko za szybko jechał ,tam nik nikogo nie puści tylko jechać jechać żeby szybciej

Avatar
sd / 27 sierpnia 2014 o 20:41

pewnie znowu jakaś święta krowa wpieprzyła się prosto pod koła "bo ja mam pierwszeństwo"... 

Avatar
Agnieszka. . / 27 sierpnia 2014 o 19:41

dzisiaj ten wypadek był ?

Avatar
Gość / 27 sierpnia 2014 o 16:10

Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.

gdzie Ty masz tam 100 metrow do przejscia z sygnalizacja ????

problemy z liczeniem?

Avatar
mieszkanka / 27 sierpnia 2014 o 15:14

Przecież to jest karygodne z jaką prędkością jeżdżą tamtym odcinkiem drogi kierowcy ja wyjeżdżając od strony Świdnika muszę niejednokrotnie czekać aż zmieni się światło koło "GSu" albo znajdzie się jakiś kulturalny kierowca co przepuści a co dopiero mówić piesi rosyjska ruletka i czasem ktoś przegrywa niestety. Szybkość zabija zacznijcie uważać!!!

Avatar
eN / 27 sierpnia 2014 o 11:55
Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.
Avatar
Mieszkanka lubelskiego / 27 sierpnia 2014 o 11:32

No i nic z tym przejściem nie zrobiono, od tamtego feralnego wypadku w grudniu, aż do teraz, gdzie znowu doszło do potrącenia. czy to nie znak, że należy tam zamontować sygnalizację świetlną, żeby piesi mogli bezpiecznie przechodzić? przecież kierowcy z dnia na dzień nie zaczną jeździć iście przepisowo. u nas ładuje się pieniądze w inne mniej potrzebne rzeczy, zamiast dobrze oznakować i wyszczególnić najbardziej niebezpieczne miejsca w których są przejścia dla pieszych. bo po co. wymyślono opaski, odblaskowe, od września. brawo, tylko co to da? jak ktoś nie uważa to i "odblask" puknie na drodze.

No i nic z tym przejściem nie zrobiono, od tamtego feralnego wypadku w grudniu, aż do teraz, gdzie znowu doszło do potrącenia. czy to nie znak, że należy tam zamontować sygnalizację świetlną, żeby piesi mogli bezpiecznie przechodzić? przecież kierowcy z dnia na dzień nie zaczną jeździć iście przepisowo. u nas ładuje się pieniądze w inne mniej potrzebne rzeczy, zamiast dobrze oznakować i wyszczególnić najbardziej niebezpieczne miejsca w których są przejścia dla pieszych. bo po co. wymyślono opaski, odblaskowe, od września. brawo, tylko co ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 1 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 16 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 43 26

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.