Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 stycznia 2016 r.
19:29

WOŚP w Lubelskiem zebrała co najmniej 890 tys. zł. "Pieniądze cały czas spływają"

0 8 A A

Blisko 890 tys. zł udało się zebrać podczas tegorocznego finału WOŚP w województwie lubelskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– W samym Lublinie, według najnowszych danych, udało się zebrać ponad 200 tys. zł. Ten wynik jeszcze się zmieni, bo pieniądze cały czas spływają. W tym tygodniu powinniśmy znać już ostateczną sumę – mówi Ewa Chodor z banku Pekao SA. – Biorąc pod uwagę kwoty przeliczone na dzień finału, w tym roku było znacznie lepiej. W województwie zebrano o 250 tys. zł więcej, a w Lublinie o 80 tys. zł więcej – dodaje.

WOŚP bardzo aktywnie wspierają bracia Kamil i Emil Haidar z branży paliwowej, których ojciec – Riad – kieruje oddziałem neonatologii w szpitalu wojewódzkim w Białej Podlaskiej. W tym roku wzięli udział w licytacji złotego serduszka. Zajęli drugie miejsce z kwotą blisko 656 tys. zł. Przebił ich prezes firmy poligraficznej z Wielkopolski.

– To już nie pierwszy raz, kiedy moi synowie wspierają WOŚP i inne akcje charytatywne – mówi ordynator Riad Haidar. – Bardzo się z tego cieszę, bo cel WOŚP jest szczytny. Mój oddział dostał od Orkiestry sprzęt o wartości ponad 3,5 miliona złotych. To m.in. inkubatory, aparaty do diagnostyki rentgenowskiej, ultrasonografy, pompy infuzyjne, kardiomonitory, urządzenia nieinwazyjnego wspomagania oddychania. To ogromna pomoc.

Do poniedziałku suma zadeklarowanych pieniędzy podczas 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to ponad 44 miliony złotych. W ubiegłym roku Orkiestra zebrała ponad 53 mln zł.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ddd / 14 stycznia 2016 o 12:50

Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.

Napisałem wcześniej cyt. Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

A że dalej komentowali ten post post  sami specjaliści od mózgojebów ,Vatu ,akcyzy i siary i ławek pod sklepem to już widocznie taki ich poziom.

Avatar
xx / 14 stycznia 2016 o 09:53

Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki ,

Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.

Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.

Avatar
ddd / 14 stycznia 2016 o 07:38

Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej

Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki ,

Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.

Avatar
smacznego / 13 stycznia 2016 o 16:41

Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej

Avatar
ddd / 13 stycznia 2016 o 11:26

Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 10:01
Jeden naciągacz a tylu ludzi naciągnął, ten Owsik jest lepszy od AmberGold.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 20:57
Kupili, dali, a przetarg był?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 20:41
...jest szansa na przekroczenie miliona....
Avatar
ddd / 14 stycznia 2016 o 12:50

Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.

Napisałem wcześniej cyt. Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

A że dalej komentowali ten post post  sami specjaliści od mózgojebów ,Vatu ,akcyzy i siary i ławek pod sklepem to już widocznie taki ich poziom.

Avatar
xx / 14 stycznia 2016 o 09:53

Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki ,

Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.

Przestań pić ! Bo po otwarciu tej strony jedzie ''SIARĄ''idź na ławkę pod sklep.

Avatar
ddd / 14 stycznia 2016 o 07:38

Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej

Jak gustujesz w mózgojebach to i o nich wspominasz ,Jaki poziom takie i twoje trunki ,

Ja jednak wolę unikać tak wykwintnych dla ciebie mózgojebów.

Avatar
smacznego / 13 stycznia 2016 o 16:41

Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

Przeznacz na mózgojeba do budżetu wróci akcyza i VAT ty  będziesz miał jednego wrzoda żołądka wiecej

Avatar
ddd / 13 stycznia 2016 o 11:26

Ja tam nie daję kasy na takie cyrki  i nie mam czego żałować.

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 10:01
Jeden naciągacz a tylu ludzi naciągnął, ten Owsik jest lepszy od AmberGold.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 20:57
Kupili, dali, a przetarg był?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 20:41
...jest szansa na przekroczenie miliona....
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!