Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 listopada 2014 r.
9:18
Edytuj ten wpis

Wszystkich Świętych na drogach: Na razie jest spokojnie

Autor: Zdjęcie autora łm
1 7 A A

Wszystkich Świętych na drogach woj. lubelskiego rozpoczęło się spokojnie - informuje Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policyjna akcja "Znicz" trwa od wczoraj. Więcej policjantów spotkamy przy cmentarzach i prowadzących do nich głównych drogach i przejściach dla pieszych.

- Obserwujemy także sytuację na drogach wjazdowych do miast naszego województwa. Na szczęście póki jest ona dobra. Nie najgorzej jest także przy samych cmentarzach, a od rozpoczęcia akcji "Znicz" na terenie regionu doszło do trzech wypadków i 60 kolizji. Zatrzymanych zostało także 15 nietrzeźwych kierujących - mówi Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego lubelskiej policji.

- Rano były tylko utrudnienia przy cmentarzu przed Niemcami na drodze krajowej nr 19. W tej chwili ruch na drogach krajowych jest płynny - poinformował nas przed godz. 11 dyżurny Punktu Informacji Drogowej lubelskiego oddziału GDDKiA.

Z godziny na godzinę ruch będzie się jednak zwiększał. Szczególnie korkować będzie się przy nekropoliach. Dlatego najlepiej nie szukać parkingów przy cmentarzu, a zostawić auto wcześniej i dojść na groby pieszo.

>> Jeżeli macie informacje o utrudnieniach, korkach czy wypadkach, to piszcie do nas na alarm24@dziennikwschodni.pl lub w komentarzach poniżej.


Akcja "Znicz" potrwa do 3 listopada. W jej ramach policjanci przy wsparciu Żandarmerii Wojskowej i Inspekcji Transportu Drogowego będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich.

W tych dniach najważniejsza będzie cierpliwość i ostrożność za kierownicą. Policjanci przypominają, że w wielu miejscach zmieni się organizacja ruchu. Apelują o to, aby zwracać uwagę na oznakowanie i polecenia policjantów. Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem.

W ramach działań policjanci będą zwracać szczególną uwagę na: właściwie używanie świateł, przekraczanie prędkości, stan trzeźwości kierujących, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, omijanie pojazdów, które utknęły w zatorze, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu, używanie telefonów komórkowych wbrew przepisom.

Wszystkim pieszym policja przypomina o obowiązku noszenia odblasków po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi kara grzywny od 20 do 500 złotych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
coolEjaż / 2 listopada 2014 o 17:27

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.


Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.

Trzeba było w szynobus wsiadać -i nie marudzić!

Trzeba było w szynobus wsiadać -i nie marudzić!

rozwiń
Avatar
wójt / 2 listopada 2014 o 01:00

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam.... rozwiń

Avatar
marko / 1 listopada 2014 o 20:32
JOOGLE pl filmy darmowe i bez logowania :-P
Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 17:59

Trasa Lublin - Lubartow przed 12 to jakiś koszmar!!! Co roku jezdze pierwszego ale za dzisiejszy dzień to GDDKiA na spółke z Policja powinni przed wiaduktem w Wandzinie rozdawać bidony(kanisterki) z PB i ON za przepał.

Avatar
kwp / 1 listopada 2014 o 12:41
Jadąc od strony Lublina do Lubartowa na dwupasmówce przed Niemcami godzina w korku. Sygnalizacja w Niemcach włączona nie wiadomo po co i jeden radiowóz przy cmentarzu w Niemcach a w nim dwóch policjantów spokojnie siedzi zamiast kierować ruchem żeby rozładować korek na dwupasmówce. Masakra.
Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 12:27

i tak ludzie jak by mogli to by na grób wjechali zeby tylko pokazać jak fajnego mają forda kombi

Avatar
adal / 1 listopada 2014 o 11:30

 Kraśnik dzielnica "Stara" trzeba troszkę poczekać

Avatar
coolEjaż / 2 listopada 2014 o 17:27

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.


Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.

Trzeba było w szynobus wsiadać -i nie marudzić!

Trzeba było w szynobus wsiadać -i nie marudzić!

rozwiń
Avatar
wójt / 2 listopada 2014 o 01:00

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam. Kolesie w radiowozach jeździli po dwupasmówce, tyle, że w kierunku Lublina. I co? I nic.

Droga do Lubartowa w okolicach południa dzisiaj to jakiś koszmar. ZERO Policji na trasie, jedyny patrol przy cmentarzu w Niemcach a panowie wewnątrz siedzieli i palili głupa, że coś tam piszą. A na dwupasmówce koszmar! Ponad godzinny czas w korku, żeby dojechać do Niemiec. Kpina! A Policja buja się radiowozami gdzie chce (2 przejechały do Lublina i nic) a ludzie z małymi dziećmi w autach stali ponad godzinę w jakimś bzdurnym korku bo nie było komu kierować ruchem! Wójtowicz tłumacz się! Tylko nie pal alberta, że wypadków dużo czy coś tam.... rozwiń

Avatar
marko / 1 listopada 2014 o 20:32
JOOGLE pl filmy darmowe i bez logowania :-P
Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 17:59

Trasa Lublin - Lubartow przed 12 to jakiś koszmar!!! Co roku jezdze pierwszego ale za dzisiejszy dzień to GDDKiA na spółke z Policja powinni przed wiaduktem w Wandzinie rozdawać bidony(kanisterki) z PB i ON za przepał.

Avatar
kwp / 1 listopada 2014 o 12:41
Jadąc od strony Lublina do Lubartowa na dwupasmówce przed Niemcami godzina w korku. Sygnalizacja w Niemcach włączona nie wiadomo po co i jeden radiowóz przy cmentarzu w Niemcach a w nim dwóch policjantów spokojnie siedzi zamiast kierować ruchem żeby rozładować korek na dwupasmówce. Masakra.
Avatar
Gość / 1 listopada 2014 o 12:27

i tak ludzie jak by mogli to by na grób wjechali zeby tylko pokazać jak fajnego mają forda kombi

Avatar
adal / 1 listopada 2014 o 11:30

 Kraśnik dzielnica "Stara" trzeba troszkę poczekać

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 9 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 26 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?