piątek, 20 października 2017 r.

Lubelskie

Wybory 2014: Miasta i gminy woj. lubelskiego gdzie będzie II tura

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 listopada 2014, 20:30
Autor: opr. aa

Sprawdź wyniki kandydatów, którzy dostali się do drugiej tury w miastach i gminach woj. lubelskiego. Do urn pójdziemy drugi raz 30 listopada.

Powiat kraśnicki
Kraśnik - Mirosław Włodarczyk (40,19 proc.) - Piotr Janczarek (28,35 proc.)
Annopol - Wiesław Liwiński (48,58 proc. głosów ) - Stefan Skórski (25,20 proc. głosów)
Trzydnik Duży - Franciszek Kwiecień (43,97 proc.) - Stanisław Sender (22,72 proc.)
Urzędów - Jan Woźniak (49,87 proc.) - Andrzej Tadeusz Rolla (23,76 proc.)
Zakrzówek - Grzegorz Lemiecha (42,36 proc.) - Andrzej Cieśla (37,21 proc.)

Powiat tomaszowski
Susiec - Franciszek Kawa (31,22 proc.) - Zbigniew Naklicki (29,89 proc.)
Tarnawatka - Piotr Pasieczny (46,34 proc.) - Robert Kuźniarz (28,56 proc.)

Powiat lubelski
Bełżyce - Ryszard Góra (46,48 proc.) - Ireneusz Łucka (19,05 proc.)
Bychawa - Janusz Urban (37,67 proc.) - Andrzej Sobaszek (30,28 proc.)
Jastków - Teresa Kot (35,73 proc.) - Zbigniew Samoń (30,93 proc.)
Niedrzwica Duża - Adam Kuna (44,89 proc.) - Mariusz Kidaj (27,69 proc.)
Wojciechów - Jan Czyżewski (42,81 proc.) - Rynkowska Anna (30,11 proc.)

Powiat bialski
Biała Podlaska Dariusz Stefaniuk (45,10 proc.)- Andrzej Czapski (27,56 proc.)
Kodeń - Ryszard Zań (47,06 proc.) - Jerzy Troć (27,24 proc.)
Leśna Podlaska - Paweł Kazimierski (45,98 proc.) - Jan Stasiuk (30,98 proc.)
Łomazy - Jerzy Czyżewski (41,98 proc.) - Waldemar Droździuk (30,15 proc.)
Międzyrzec Podlaski - Artur Grzyb (47,37 proc.) - Zbigniew Kot (29,15 proc.)
Piszczac - Kożuchowski Kamil (47,94 proc.) - Jan Kurowski (29,05 proc.)

Powiat opolski
Opole Lubelskie - Dariusz Wróbel (45,51 proc.) - Sławomir Plis (34,19 proc.)
Poniatowa - Zygmunt Wyroślak (38,37 proc.) - Lilla Stefanek (38,16 proc.)
Łaziska - Roman Radzikowski (47,83 proc.) - Zygmunt Pyć (38,13 proc.)
Wilków - Janusz Złotucha (36,49 proc.) - Kowalska Joanna (30,07 proc.)

Powiat biłgorajski
Biłgoraj - Janusz Rosłan (49,62 proc.) - Piotr Szeliga (16,01 proc.)
Frampol - Tadeusz Niedźwiecki (42,28 proc.) - Antoni Papierz (35,86 proc.)
Goraj - Czesław Małyszek (38,11 proc.) - Antoni Łukasik (33,08 proc.)
Księżpol - Lech Rębacz (49,24 proc.) - Tadeusz Kręt (32,78 proc.)
Tereszpol - Jan Mielnik (41,11 proc.) - Jacek Pawluk (23,27 proc.)

Powiat chełmski
Chełm - Agata Fisz (49,33 proc.) - Raniewicz Grzegorz (18,51 proc.)
Dubienka - Waldemar Domański (48,87 proc.) - Henryk Grządkowski (37,22 proc.)
Sawin - Andrzej Mazur (45,17 proc.) - Dariusz Ćwir (44,65 proc.)
Wierzbica - Bogusław Żelechowski (49,45 proc.) - Andrzej Chrząstowski (44,14 proc.)

Powiat krasnostawski
Fajsławice - Tadeusz Chruściel (43,59 proc.) - Radosław Idzik (24,37 proc.)
Łopiennik Górny - Rybak Witold (46,24 proc.) - Jan Kuchta (45,69 proc.)

Powiat janowski
Dzwola - Stanisław Rożek (43,97 proc.) - Marek Piech (33,80 proc.)
Modliborzyce - Witold Kowalik (44,29 proc.) - Mariusz Wieleba (34,25 proc.)
Godziszów - Helena Bańka (40,53 proc.) - Józef Zbytniewski (30,35 proc.)

Powiat radzyński
Czemierniki - Krystyna Dobrowolska (40,04 proc.) - Jan Gryczon (22,65 proc.)
Radzyń Podlaski - Lucjan Kotwica (44,69 proc.) - Jerzy Rębek (44,29 proc.)

Powiat parczewski
Dębowa Kłoda - Grażyna Lamczyk (38,48 proc.) - Radosław Kozak (17,83 proc.)
Parczew - Paweł Kędracki (43,50 proc.) - Adam Domański (36,75 proc.)
Siemień - Stanisław Dawidek (46,81 proc.) - Robert Kwaśniewski (30,95 proc.)
Sosnowica - Krystyna Jaśkiewicz (45,32 proc.) - Krzysztof Siwik (28,94 proc.)

Powiat zamojski
Zamość- Marcin Zamoyski (43,46 proc.) - Andrzej Wnuk (33,85 proc.)
Grabowiec - Waldemar Greniuk (42,41 proc.) - Agnieszka Rachańska (21,32 proc.)
Krasnobród - Kazimierz Misztal (48,69 proc.) - Stanisław Jędrusina (27,60 proc.)
Miączyn - Ryszard Borowski (33,43 proc.) - Józef Długosz (30,87 proc.)
Radecznica - Edward Polak 29,69 proc.) - Andrzej Kondrat (25,97 proc.)
Skierbieszów - Stanisław Sokal (48,84 proc.) - Mieczysław Bartoń (45,94 proc.)
Zwierzyniec - Skiba Jan (41,67 proc.) - Piotr Minkiewicz (24,89 proc.)

Powiat włodawski
Hanna - Grażyna Kowalik (48,38 proc.) - Mariusz Oleszczuk (24,09 proc.)
Włodawa - Wiesław Holaczuk (30,10 proc.) - Wiesław Muszyński (25,93 proc.)
Wyryki - Andrzej Ćwirta (46,79 proc.) - Marzena Trociuk (22,15 proc.)

Powiat hrubieszowski
Hrubieszów - Tomasz Zając (42,11 proc.) - Marek Poznański (14,96 proc.)
Uchanie - Maria Gumieniak (36,34 proc.) - Leszek Czerwonka (30,69 proc.)

Powiat lubartowski
Lubartów - Janusz Bodziacki (24,21 proc.) - Jerzy Zwoliński (16,94 proc.)
Jeziorzany - Jarosław Radomski (48,37 proc.) - Wojciech Długosz (39,26 proc.)
Ostrówek - Krzysztof Karczmarz (38,23 proc.) - Tomasz Piecak (37,33 proc.)
Uścimów - Stanisław Wołoszkiewicz (37,77 proc.) - Jacek Koziński (22,15 proc.)

Powiat radzyński
Komarówka Podlaska - Ireneusz Demianiuk (45,97 proc.) - Bogdan Wetoszka (37,82 proc.)
Wohyń - Zbigniew Smółko (45,90 proc.) - Stanisław Jóźwik (44,33 proc.)

Powiat krasnostawski
Krasnystaw - Andrzej Jakubiec (33,54 proc.) - Hanna Mazurkiewicz (25,59 proc.)

Powiat łukowski
Łuków - Dariusz Szustek (40,43 proc.) - Zbigniew Zemło (24,38 proc.)
Krzywda - Jerzy Kędra (47,12 proc.) - Tadeusz Tomasik (28,46 proc.)
Serokomla - Krzysztof Stępniak (49,81 proc.) - Piotr Chaber (42,43 proc.)
Stoczek Łukowski - Ireneusz Szczepanik (40,16 proc.) - Bogdan Gołęgowski (27,96 proc.)
Trzebieszów - Mirosław Szekalis (47,78 proc.) - Krzysztof Woliński (37,79 proc.)

Powiat tomaszowski
Łaszczów - Cezary Girgiel (36,87 proc.) - Grażyna Borkowska (17,79 proc.)
Rachanie - Roman Miedziak (36,69 proc.) - Kazimierz Organista (29,62 proc.)
Tomaszów Lubelski - Marzena Czubaj-Gancarz (40,77 proc.) - Antoni Wawryca (30,16 proc.)

Powiat łęczyński
Łęczna - Teodor Kosiarski (45,41 proc.) - Mariusz Fijałkowski (38,25 proc.)

Powiat świdnicki
Mełgiew - Michał Piotrowicz (40,28proc.) - Ryszard Podlodowski (28,36 proc.)

Powiat puławski
Nałęczów - Andrzej Ćwiek (44,17 proc.) - Andrzej Mazierski (42,17 proc.)
Wąwolnica - Waldemar Pietrak (26,76 proc.) - Marcin Łaguna (26,66 proc.)
Żyrzyn - Andrzej Bujek(40,18 proc.) - Renata Kapusta-Kawka (24,84 proc.)

Powiat rycki
Ryki - Jarosław Żaczek (36,56 proc.) - Jerzy Gąska (25,51 proc.)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: wybory samorządowe
maczeta
aneta
Gość
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

maczeta
maczeta (26 listopada 2014 o 16:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zgadzam się pisiory byli w każdej komisji. Mieli możliwość. :)

O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona  świnio ?

Rozwiń
aneta
aneta (26 listopada 2014 o 15:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Piotrowicz - spadochroniarz ze Świdnika, wstyd dla Mełgwi.

Rozwiń
Gość
Gość (26 listopada 2014 o 15:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

***************  UWAGA !  UWAGA !   WYBORY   SAMORZADOWE  SFAŁSZOWANE !!! ************   We  wszystkich  miastach  w  Polsce  odbędą  się  PROTESTY  PRZECIWKO  SFAŁSZOWANIU   WYBOROW   SAMORZADOWYCH  i   ZADANIE   POWTORZENIA  WYBOROW ! .  W Naszym   mieście  w  Lublinie  taki   PROTEST  odbędzie  się  w  sobotę  22  listopada (!) .
 

Zgadzam się pisiory byli w każdej komisji. Mieli możliwość. :)

Rozwiń
Orzeł i
Orzeł i (26 listopada 2014 o 08:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jasne, Michał zrobi przewietrzenie gminy, idzie nowe!

Przypominam, jest z nadania kolegów ze Świdnika (Mirosław i reszta) i z namaszczeniem byłego Wójta, który z gminy zrobił prywatno-partyjny folwark, taki typowy Orwellowski przykład równych i równiejszych. Michał swoja fuszkę zawdzięcza kolesiowskim  układom i układzikom. Ludzie czy My chcemy aby "SPADOCHRONIARZ" ze Świdnika kierował rozwojem, przyszłością naszej gminy. Gmina Mełgiew to nie budynek, to My jej mieszkańcy, czy My nie mam kompetentnych ludzi, którzy pokierują jej rozwojem!!!

Rozwiń
Jan
Jan (26 listopada 2014 o 05:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

I niech Michal zrobi przewietrzenie gminy powywala te rodzinki,,,, radnych ,pracownikow,soltysow,przewodniczacych rady .Głosuję na Michała dajmy mu szanse na 4 lata .

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!