Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 czerwca 2009 r.
15:22
Edytuj ten wpis

Wybuch w bibliotece w Opolu Lubelskim: To nie była bomba (zdjęcia)

0 70 A A

Nie wiadomo, co było przyczyną dzisiejszej eksplozji w bibliotece w Opolu Lubelskim. Policjanci wykluczyli ładunek wybuchowy, a strażacy nie znaleźli żadnej butli z gazem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wybuchu doszło dziś tuż po godz. 9 rano, gdy do pracy przyszła 42-letnia pracownica biblioteki.

- Gdy weszła do pracowni komputerowej wybuchł pożar. Chwilę później doszło do eksplozji - mówi mł. asp. Jerzy Strawa z opolskiej policji.

Poparzona kobieta została natychmiast zabrana śmigłowcem do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Ma poparzenia II stopnia. Jest w stanie ciężkim.

Przez cały dzień w bibliotece pracowali policyjni i strażaccy eksperci. Strażacy zostali wezwani do wybuchu butli z gazem, ale na miejscu żadnej butli nie znaleźli.

- Być może wybuch był konsekwencją zwarcia instalacji elektrycznej - mówił przed południem st. kpt. Ireneusz Kotowski z Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim. - Ale niewykluczone też, że eksplodował ładunek wybuchowy.

Po południu hipoteza o bombie została obalona. - Na miejscu była specjalna policyjna grupa, która wykluczyła obecność ładunku wybuchowego - mówi mł. asp. Strawa.

Jak więc doszło do wybuchu? - Na razie trudno jednoznacznie powiedzieć - mówi Strawa. - Prawdopodobnie doszło do bardzo nieszczęśliwego splotu wypadków: awarii jakiejś instalacji, podmuchu powietrza, zmiany ciśnienia. Dokładne przyczyny poznamy dopiero po wydaniu opinii przez biegłych. (MB)

Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Agus / 16 listopada 2009 o 14:51
To pod ul.Długa przechodzila rura z gazem i rura z instalacja telefoniczna.Instalacja telefoniczna byla podciagnieta do biblioteki ale niedokladnym zalozeniem instalacji gazowej pod ulica Dluga gaz dostal sie do biblioteki razem z instalacja telefoniczna w budynku przez weekend pomieszczenie nie bylo wietrzone i bylo pelne gazu gdy pani bibliotekarka weszla w poniedzialek do biblioteki i zapalila swiatlo iskra ze sprzyczka zapalila gaz i powstał wybuch:(((((((((
Avatar
opolak / 27 czerwca 2009 o 13:03
Gość napisał:
......I pozostała pustka, żal ,smutek i niemożność pogodzenia się z odejściem Dorotki i kłębiące się po głowie myśli obwiniające winnych za przyczynę tego wybuchu.......

ale znając polską rzeczywistość oczywiście winnych się nie znajdzie....jeśli niestety osoba nie żyje!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2009 o 08:28
......I pozostała pustka, żal ,smutek i niemożność pogodzenia się z odejściem Dorotki i kłębiące się po głowie myśli obwiniające winnych za przyczynę tego wybuchu.......
Avatar
ślepy / 23 czerwca 2009 o 22:10
Gość napisał:
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...


och, czuję, że niczym w klasycznych horrorach niebawem powróci niecny alergen, ten łobuz co tak spryszcza rebiatę zażywającą kąpieli w naszym pięknym akwenie, dopiero rozgrzeją się klawiatury tropicieli układu, kurcze tylko pogoda paskudna i pisać nie ma o czym , nuda, na marginesie to chyba nie to forum, wracajmy do naszego szamba


och, czuję, że niczym w klasycznych horrorach niebawem powróci niecny alergen, ten łobuz co tak spryszcza rebiatę zażywającą kąpieli w naszym pięknym akwenie, dopiero rozgrzeją się klawiatury tropicieli układu, kurcze tylko pogoda paskudna i pisać nie ma o czym , nuda, na marginesie to chyba nie to forum, wracajmy do naszego szamba rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 22:17
j.k. napisał:
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparcie jakiego "tej klice" udzielili opolanie pokazując, że nie uważają Gąsiora za lepszego kandydata.
A wracając do młynu w bibliotece... To był sklep z tanią odzieżą "ciuchowy młyn" nikt tam mąki nie robił. Wiem, bo jestem czytelnikiem opolskiej biblioteki od ponad 20 lat.

No, no, no pokonać Gąsior to zaiste wielki wyczyn, na mirę wynaturzonego ego obecnego burmistrza.

No, no, no pokonać Gąsior to zaiste wielki wyczyn, na mirę wynaturzonego ego obecnego burmistrza. rozwiń
Avatar
`mmm` / 22 czerwca 2009 o 21:59
Oj to robi się okropnie śmieszne,mamy piękne, cuchnące kąpielisko ciekawe czy Sanepid otworzy je w tym roku, a Młyn to jasne, że ciuchland.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 21:57
Gość napisał:
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...

Odpowiedź na poziomie. To cytat z "Konopielki"?
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 21:17
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...
Avatar
j.k. / 22 czerwca 2009 o 21:00
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparcie jakiego "tej klice" udzielili opolanie pokazując, że nie uważają Gąsiora za lepszego kandydata.
A wracając do młynu w bibliotece... To był sklep z tanią odzieżą "ciuchowy młyn" nikt tam mąki nie robił. Wiem, bo jestem czytelnikiem opolskiej biblioteki od ponad 20 lat.
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparci... rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 19:00
orient napisał:
miasto cudów, w pomieszczeniu gdzie nie ma instalacji gazowej wybucha gaz, drzewa obok "jedynki" wycięte na potrzeby lądowiska którego nie ma, dofinansowanie z unii europejskiej na przepompownie / oczyszczalnie / ujście rzeki (po opolsku mówiąc parking), milionowe kontrakty na drogi asfaltowe gminy (dojazd do burmistrza, dojazd i podwórko starosty), obniżenie pensji w UM do 3500 zł netto za miesiąc pracy (staż - 400 zł jeśli trwa 3 miesiące a w tym czasie urlop płatny dla pracowników, wyspy dziewicze, peru.. nowa zelandia !) Dotacje, wielka zbiórka i wielka budowa nowej najnowocześniejszej hali sportowej, remont po 1 miesiącu użytkowania .. przetarg na budowe ośrodka na stawach i super molo .. które się rozpada (po 3 latach od budowy)

czy coś tu zmyśliłem? wymyśliłem? nie, a szkoda

miasto cudów

Tak to jest jak władza nie podlega kontroli społecznej i przez lata rządzi (a raczej uprawia nierząd) ta sama klika.

Tak to jest jak władza nie podlega kontroli społecznej i przez lata rządzi (a raczej uprawia nierząd) ta sama klika. rozwiń
Avatar
Agus / 16 listopada 2009 o 14:51
To pod ul.Długa przechodzila rura z gazem i rura z instalacja telefoniczna.Instalacja telefoniczna byla podciagnieta do biblioteki ale niedokladnym zalozeniem instalacji gazowej pod ulica Dluga gaz dostal sie do biblioteki razem z instalacja telefoniczna w budynku przez weekend pomieszczenie nie bylo wietrzone i bylo pelne gazu gdy pani bibliotekarka weszla w poniedzialek do biblioteki i zapalila swiatlo iskra ze sprzyczka zapalila gaz i powstał wybuch:(((((((((
Avatar
opolak / 27 czerwca 2009 o 13:03
Gość napisał:
......I pozostała pustka, żal ,smutek i niemożność pogodzenia się z odejściem Dorotki i kłębiące się po głowie myśli obwiniające winnych za przyczynę tego wybuchu.......

ale znając polską rzeczywistość oczywiście winnych się nie znajdzie....jeśli niestety osoba nie żyje!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2009 o 08:28
......I pozostała pustka, żal ,smutek i niemożność pogodzenia się z odejściem Dorotki i kłębiące się po głowie myśli obwiniające winnych za przyczynę tego wybuchu.......
Avatar
ślepy / 23 czerwca 2009 o 22:10
Gość napisał:
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...


och, czuję, że niczym w klasycznych horrorach niebawem powróci niecny alergen, ten łobuz co tak spryszcza rebiatę zażywającą kąpieli w naszym pięknym akwenie, dopiero rozgrzeją się klawiatury tropicieli układu, kurcze tylko pogoda paskudna i pisać nie ma o czym , nuda, na marginesie to chyba nie to forum, wracajmy do naszego szamba


och, czuję, że niczym w klasycznych horrorach niebawem powróci niecny alergen, ten łobuz co tak spryszcza rebiatę zażywającą kąpieli w naszym pięknym akwenie, dopiero rozgrzeją się klawiatury tropicieli układu, kurcze tylko pogoda paskudna i pisać nie ma o czym , nuda, na marginesie to chyba nie to forum, wracajmy do naszego szamba rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 22:17
j.k. napisał:
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparcie jakiego "tej klice" udzielili opolanie pokazując, że nie uważają Gąsiora za lepszego kandydata.
A wracając do młynu w bibliotece... To był sklep z tanią odzieżą "ciuchowy młyn" nikt tam mąki nie robił. Wiem, bo jestem czytelnikiem opolskiej biblioteki od ponad 20 lat.

No, no, no pokonać Gąsior to zaiste wielki wyczyn, na mirę wynaturzonego ego obecnego burmistrza.

No, no, no pokonać Gąsior to zaiste wielki wyczyn, na mirę wynaturzonego ego obecnego burmistrza. rozwiń
Avatar
`mmm` / 22 czerwca 2009 o 21:59
Oj to robi się okropnie śmieszne,mamy piękne, cuchnące kąpielisko ciekawe czy Sanepid otworzy je w tym roku, a Młyn to jasne, że ciuchland.
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 21:57
Gość napisał:
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...

Odpowiedź na poziomie. To cytat z "Konopielki"?
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 21:17
"Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł"

buhahahaha śmieszny jesteś, albo w d... byleś i g... widziałeś...
Avatar
j.k. / 22 czerwca 2009 o 21:00
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparcie jakiego "tej klice" udzielili opolanie pokazując, że nie uważają Gąsiora za lepszego kandydata.
A wracając do młynu w bibliotece... To był sklep z tanią odzieżą "ciuchowy młyn" nikt tam mąki nie robił. Wiem, bo jestem czytelnikiem opolskiej biblioteki od ponad 20 lat.
Tak to jest jak jedna i ta sama osoba sobie odpisuje na forum- pełna zgodność.
Ktoś tę władzę wybrał i to w pierwszej turze, pokonując Gąsiora. Mnie i wielu innym mieszkańcom Opola wiele (choć nie wszystkie) pomysłów się podoba. Podoba mi się kąpielisko, i wystarczy popatrzeć na liczbę plażowiczów w sezonie by zobaczyć, że to dobry pomysł. Problem raczej w lokalnych wandalach, którzy nie zaostawia niczego w spokoju wjeżdżając na molo samochodami i mimo zakazu spożywając tam alkohol (gdzie policja?).
Warto zwrócić uwagę na poparci... rozwiń
Avatar
Gość / 22 czerwca 2009 o 19:00
orient napisał:
miasto cudów, w pomieszczeniu gdzie nie ma instalacji gazowej wybucha gaz, drzewa obok "jedynki" wycięte na potrzeby lądowiska którego nie ma, dofinansowanie z unii europejskiej na przepompownie / oczyszczalnie / ujście rzeki (po opolsku mówiąc parking), milionowe kontrakty na drogi asfaltowe gminy (dojazd do burmistrza, dojazd i podwórko starosty), obniżenie pensji w UM do 3500 zł netto za miesiąc pracy (staż - 400 zł jeśli trwa 3 miesiące a w tym czasie urlop płatny dla pracowników, wyspy dziewicze, peru.. nowa zelandia !) Dotacje, wielka zbiórka i wielka budowa nowej najnowocześniejszej hali sportowej, remont po 1 miesiącu użytkowania .. przetarg na budowe ośrodka na stawach i super molo .. które się rozpada (po 3 latach od budowy)

czy coś tu zmyśliłem? wymyśliłem? nie, a szkoda

miasto cudów

Tak to jest jak władza nie podlega kontroli społecznej i przez lata rządzi (a raczej uprawia nierząd) ta sama klika.

Tak to jest jak władza nie podlega kontroli społecznej i przez lata rządzi (a raczej uprawia nierząd) ta sama klika. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 70

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!