Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 grudnia 2012 r.
11:55
Edytuj ten wpis

Wyciął drzewko i niósł przez 6 km. Dzielnicowy trafił do niego po śladach

0 15 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Po sześciu kilometrach marszu dzielnicowy namierzył sprawcę kradzieży choinki. Srebrny świerk o wartości 600 złotych został sprzedany za 10 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę mieszkaniec Lublina odwiedził swoją działkę w Niezabitowie, gdzie zobaczył ucięty na wysokości 2 metrów świerk srebrny. O kradzieży powiadomił dyżurnego policji w Opolu Lubelskim.

Na miejsce przyjechał dzielnicowy Mirosław Sola. Ślady wskazywały, że ktoś przeszedł przez pole. Dzielnicowy udał się więc po śladach za sprawcą kradzieży.

Po blisko 6 kilometrach marszu dzielnicowy dotarł do zabudowań. Spotkał tam nietrzeźwego 54-latka, który nie potrafił określić w jaki sposób poradził sobie z transportem drzewka.

Jak się okazało 54-latek sprzedał wyciętego świerka za 10 złotych swojej sąsiadce. Właściciel świerka wycenił straty spowodowane jego wycięciem na 600 złotych.

Choinka trafiła do właściciela, a sprawca kradzieży otrzymał wezwanie na przesłuchanie w komendzie. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 o 14:31
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 o 21:30
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:34
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:32
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 o 10:22
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 o 23:56
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 o 20:53
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 o 20:48
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 o 16:30
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 o 15:36
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Avatar
goscii / 30 grudnia 2012 o 14:31
[quote name='kodzik' timestamp='1356363045' post='713185']
Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
[/quote]


matko mieszkam tu od dzieciństwa i wiem,że odległość przemierzona przez kradzieja była napewno mniejsza niż 6 km " BARANY "
Avatar
ekrw / 29 grudnia 2012 o 21:30
Biedny Dzidek, co my bez Ciebie zrobimy ?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:34
Kolejny artukuł dla gawiedzi.
Obok przechodzą taaakie przekręty że hej, a oni o choince z lasu.
"Ciemny lud wszystko łyknie"...
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:32
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia !
[quote name='xyzZ' timestamp='1356378486' post='713202']
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
[/quote]
Każdy paser tak się tłumaczy, ukarać sąsiadkę, żeby prawu stało się zadość.
Za paserstwo grozi do trzech lat więzienia.
Pozamykać ich wszystkich !
...a policjanta do odznaczenia ! rozwiń
Avatar
aga / 29 grudnia 2012 o 10:22
To jeden z czołowych przedstawicieli miejscowej patologii Czego się spodziewać po takim bezmózgu
Powinien dostać 5 lat ale w kamieniołomach to może by mu rozum wróciło
Avatar
ktetka / 27 grudnia 2012 o 23:56
POwinien otrzymać taką karę jak właściciel, gdyby wyciął takie drzewo bez zezwolenia- może 20 tys zł!!!

A teraz my zasPOnsorujemy złodziejowi SPA z wyżerką, opierunkiem, bezpłatną całodobową opieką medyczną, ciepełkiem, prasą ...
Avatar
ojoj / 24 grudnia 2012 o 20:53
Oj Dziidek. Cos ty zrobil.. ;D
Avatar
xyzZ / 24 grudnia 2012 o 20:48
sasiadka nie wiedziala ze choinka jest kradziona I nie 600m tylko 6 Km !! cyrk ;dd
Avatar
kodzik / 24 grudnia 2012 o 16:30
[quote name='Gość' timestamp='1356359797' post='713177']
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
[/quote]

Baranku boży... 600 ale złotych warta choinka a szedł 6 km czyli 6.000 metrów. Wesołych!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2012 o 15:36
nie 6 km tylko 600 metrów, barany
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!