środa, 24 maja 2017 r.

Lubelskie

Wyciął oczy ofierze

Dodano: 11 lutego 2003, 21:22

Oczy zostały wycięte ostrym przedmiotem. To było najprawdopodobniej morderstwo - dowiedzieliśmy się wczoraj nieoficjalnie. Przypomnijmy - chodzi o ludzką głowę znalezioną w niedzielę na jednej z posesji w Kraśniku. Głowa należy najprawdopodobniej do mężczyzny.

- Wiek ofiary określamy na 30-40 lat - mówi Małgorzata Samoń, szef kraśnickiej prokuratury. - Bez szczegółowych wyników badań za wcześnie jest na jakiekolwiek daleko idące wnioski.
Policja nie chce na ten temat udzielać żadnych informacji. Lekarze nie chcą również oficjalnie potwierdzić wstępnych wyników badań. - Wszystko wskazuje na to, że rany, które powstały na znalezionej głowie zostały zadane ludzką ręką - dowiedzieliśmy się wczoraj. - Nie zrobiły ich zwierzęta. To był najprawdopodobniej mord. Ale poczekajmy jeszcze na oficjalne wyniki badań.
Prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. - Jeżeli pojawią się nowe ustalenia, to będziemy je prowadzić w innym kierunku - powiedział wczoraj Andrzej Wasiak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.
(kris)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24