sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Wydarzenia z regionu

Dodano: 27 lipca 2003, 20:28

8-letni włamywacz
Dzieci pod kołami
Kolejna ofiara wody

8-letni włamywacz

Kodeń (pow. bialski). Włamanie wyglądało jak wiele innych, tylko włamywacze byli nietypowi. Z nie zamieszkanego domu ukradli piłę tarczową, prostownik, liny holownicze, klucze różnego rodzaju. Zniszczyli instalację elektryczną, lodówkę i zamrażarkę. Straty wyniosły 1000 zł. Policja szybko zatrzymała sześciu włamywaczy. Ku ich zdziwieniu najmłodszy ma zaledwie 8 lat, najstarszy - 14. Chłopców przekazano pod opiekę rodziców. (kris)

Dzieci pod kołami

Region. W miniony weekend doszło na Lubelszczyźnie do kilku wypadków z udziałem dzieci. W Dzierążni (pow. tomaszowski) Kierowca malucha potrącił skręcającego do domu 7-letniego rowerzystę. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony
do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

W Świdniku na al. Lotników Polskich kierujący mercedesem potrącił 11-letniego chłopca, który jadąc rowerem nagle wjechał pod pojazd. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala. W Tomaszowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulic Zamojskiej i Łaszczowieckiej kierujący volkswagenem potrącił na przejściu dla pieszych przejeżdżającą rowerem 14-letnią dziewczynkę. Ranna nastolatka przebywa w szpitalu. (kris)

Kolejna ofiara wody

Łuków. W piątek w zbiorniku wodnym na terenie byłej cegielni utopił się 21-letni mężczyzna. Jest to 38. ofiara kąpieli w województwie lubelskim od początku roku i 10 w lipcu. (kris)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24