piątek, 15 grudnia 2017 r.

Lubelskie

Wyniki wyborów do rad powiatów w woj. lubelskim (lista)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 listopada 2014, 14:45

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki wyborów do rad powiatów miast w woj. lubelskim. Sprawdź, kto został radnym.

Wybory do Rady Powiatu Bialskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 19 574 głosów
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 9 332
3) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem uzyskała 5 257
4) lista nr 14 ― KWW "Porozumienie Samorządowe” uzyskała 6 259

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:

― Tadeusz Łazowski lista nr 1Komitet Wyborczy PSL,
― Agnieszka Elżbieta Jakoniuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Ryszard Bogdan Boś lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,

2. Okręg wyborczy nr 2 ; radnymi zostali wybrani:
― Elżbieta Stanisława Iwaniuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Radosław Ryszard Sebastianiuk lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Marzenna Maria Andrzejuk lista nr 14 KWW "Porozumienie
Samorządowe”,

3. Okręg wyborczy nr 3 ; radnymi zostali wybrani:
― Mariusz Jan Kiczyński lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Tomasz Maciej Andrejuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Łukasz Jaszczuk lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość”,
― Arkadiusz Tadeusz Misztal lista nr 14 KWW "Porozumienie Samorządowe”,

4. Okręg wyborczy nr 4 ; radnymi zostali wybrani:
― Mateusz Majewski lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Marek Uściński lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Jan Józef Bajkowski lista nr 6 KKW SLD Lewica Razem,

5. Okręg wyborczy nr 5 ; radnymi zostali wybrani:
― Mariusz Filipiuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Mariusz Marek Kostka lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Marek Artur Sulima lista nr 1Komitet Wyborczy PSL,

6. Okręg wyborczy nr 6 ; radnymi zostali wybrani:
― Romuald Pietrosiuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,229
― Paweł Litwiniuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Janusz Marian Skólimowski lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,

Wybory do Rady Powiatu w Biłgoraju

1). Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL uzyskała 11 538 głosów
2) Lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 8 635 głosów
3) Lista nr 14 - KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiat uzyskała 3 431 głosów
4) Lista nr 15 - KW Jedność Ziemi Biłgorajskiej uzyskała 3 246 głosów
5) Lista nr 16 - KWW Prawica Biłgorajska uzyskała 5 210 głosów
6) Lista nr 17 - KWW Biłgorajszczyzna uzyskała 5 695 głosów

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Iskra Antoni Zenon lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Majcher Piotr lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Furlepa Michał lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Strzałka Beata Małgorzata lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Iwaniec Krzysztof Piotr lista nr 14 KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiat,
― Korniak Ryszard lista nr 17 KWW Biłgorajszczyzna,

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Wolanin Dariusz Marian lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Różyński Wiesław Marian lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Olszówka Piotr lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Nowak Teresa lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Paska Henryk lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Maciocha Ewa Maria lista nr 17 KWW Biłgorajszczyzna

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Tokarski Marian lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Borowiec Józef lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Dudek Jan lista nr 16 KWW Prawica Biłgorajska,
― Lipiec Jarosław Wojciech lista nr 17 KWW Biłgorajszczyzna

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Jabłoński Ryszard lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Sobótka Alfred lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Kozina Andrzej lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Banak Adam lista nr 17 KWW Biłgorajszczyzna,231

6. Okręg wyborczy nr 6; radnymi zostali wybrani:
― Piskorski Jarosław Marian lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Paterak Kazimierz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Rymarz Stanisław Franciszek lista nr 17 KWW Biłgorajszczyzna

Wybory do Rady Powiatu w Chełmie

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL 9 330
2) lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość 3 943
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP 1 608
4) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem 2 060
5) lista nr 14 ― KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9 7 999
6) lista nr 15 KWW Prof. Józefa Zająca 2 757

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Dzirba Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Sado Lucyna lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Kwiatkowski Jerzy lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Patra Maria Franciszka lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9
― Szczepaniak Tomasz lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9
― Łosiewicz Dorota lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Łopacki Marcin Rafał lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Wronka Zdzisław Dominik lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Ciechan Paweł Marek lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9
― Piotrowski Lucjan Julian lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa -
G9

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Stocki Kazimierz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Szykuła Grażyna Ewa lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Radzięciak Agata Maryla lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa -
G9

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Augustynek Beata Magdalena lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Czerniej Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Kański Janusz Artur lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9
― Rakowiecki Radosław lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna Sprawa - G9

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Słupczyński Marek Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Wiciński Hubert lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL 233
― Łolik Andrzej Kazimierz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Żelechowski Bogusław Zenon lista nr 14 KWW Gmina-Powiat Wspólna
Sprawa - G9

Wybory do Rady Powiatu Hrubieszowskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 11308 głosów
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 4646 głosów
3) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem uzyskała 1398 głosów
4) lista nr 14 - KWW Porozumienie i Rozwój uzyskała 3776 głosów

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Miścior Michał Marcin lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Czerw Jerzy Edward lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Sitarz Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Maksymowicz Radosław Zenon lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Zając Tomasz Piotr lista nr 14 KWW Porozumienie i Rozwój

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Kozłowska Danuta lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Grabarczuk Jan lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Palichleb Robert lista nr 14 KWW Porozumienie i Rozwój

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Kuropatwa Józef Jan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Małyszek Ewa Marta lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Staszczuk Stanisław Józef lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Marciniuk Sławomir Robert lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Czerwonka Leszek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Augustynek Paweł Robert lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Pydyś Arkadiusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Fornal Dariusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Barczuk Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Trzak Jarosław Adam lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Wojturska Małgorzata lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

Wybory do Rady Powiatu Janowskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 5186 głosów
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 6536 głosów
3) lista nr 14 ― KWW Porozumienie Inicjatyw Samorządowych uzyskała 2017 głosów
4) lista nr 15 - KWW "Strażak” uzyskała 1032 głosów
5) lista nr 16 - KWW "Strażak - Powiat Janowski” uzyskała 1069 głosów
6) lista nr 17 - KWW "Wspólnota Samorządowa” uzyskała 3228 głosów

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Bartnik Jan Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Zyśko Zenon lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Golec Paweł lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

2. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Dyjach Wiesław lista nr 17 KWW "Wspólnota Samorządowa”
― Rawski Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Sowa Władysław nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Dudzic Tomasz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Bielecki Jerzy Feliks lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Dworak Sławomir lista nr 14 KWW Porozumienie Inicjatyw Samorządowych
― Mazur Stanisław Jan lista nr 17 KWW "Wspólnota Samorządowa”
― Piech Bartosz Marcin lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Wieleba Józef Stanisław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Kulpa Antoni lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Grzyb Marek Jan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Lewandowski Janusz lista nr 17 KWW "Wspólnota Samorządowa”
― Pyrzyna Grzegorz Marek lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Komacki Michał Cezary lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

Wybory do Rady Powiatu w Krasnymstawie

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL 10 570
2) lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość 4 174
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP 4 931
4) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem 2 832
5) lista nr 14 ― KWW Krasnostawskie Porozumienie Samorządowe 1 501

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Czerniej Henryk Jerzy lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
― Lipa Grzegorz Czesław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Pędzisz Janusz Tomasz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Knap Henryk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Kowalik Józef lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

2. Okręg wyborczy nr 2 ; radnymi zostali wybrani:
― Kmicic Andrzej lista nr 14 KWW Krasnostawskie Porozumienie Samorządowe
― Korkosz Andrzej Jerzy lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Księżuk Mirosław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Nowosadzki Marek Stanisław lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
― Suchorab Piotr Tomasz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Hałas Teresa lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Kmieć Elżbieta lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
― Szpak Janusz Krzysztof lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Makuch Elżbieta Leokadia lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Mróz Anna Joanna lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Grabek Andrzej Anatol lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
― Zając Marcin Wojciech lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Lis Jacek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Knap Marek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

Wybory do Rady Powiatu Kraśnickiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL 17 073
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość 10 670
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP 4 919
4) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem 1 943

1. Okręg wyborczy nr 1: radnymi zostali wybrani:
− CZERW Jarosław Tomasz z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− WŁODARCZYK Mirosław Józef z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− WOJTAK Tadeusz Andrzej z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− JANCZAREK Piotr z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− BIJAK ROMAN Józef z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− WÓJCIKOWSKA Małgorzata z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− CHOMA Kazimierz Bogusław z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.

2. Okręg wyborczy nr 2: radnymi zostali wybrani:
− STACHULA Stefan Władysław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− GRZEBUŁA Jan Zygmunt z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− JEDLIŃSKI Wiesław Józef z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− DUDZIŃSKA Edyta Agnieszka z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− SKÓRSKI Krzysztof z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.

3. Okręg wyborczy nr 3: radnymi zostali wybrani:
− MAJ Andrzej z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− WILKOŁEK Bożena Teresa z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− FLIS Henryk z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− BIGOS Joanna z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL.

4. Okręg wyborczy nr 4: radnymi zostali wybrani:
− GAWDZIK Zbigniew Józef z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− PELAK Eugeniusz Czesław z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− CIEŚLA Andrzej Jan z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− KOZIOŁ Jan z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− TOMPOLSKI Stanisław Jan z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL.

Wybory do Rady Powiatu Lubartowskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL 13578
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość 9785
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP 2034
4) lista nr 14 ― KWW WL 1946
5) lista nr 15 ― KWW Wyborców Gmin Powiatu Lubartowskiego 2041
6) lista nr 16 ― KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU 3117
7) lista nr 17 ― KWW LPS 2884

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Fiutka Piotr lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,
― Kardasz Andrzej Krzysztof lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,
― Poznański Grzegorz Zygmunt lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL ,
― Kural Przemysław Zbigniew lista nr 17 KWW LPS ,
― Pożak Janusz lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP ,

2. Okręg wyborczy nr 2 ; radnymi zostali wybrani:
― Osiński Daniel lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Jackowski Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Zdunek Henryk Mieczysław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Puła Fryderyk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Bielski Antoni lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,
― Zielińska Teresa lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,
― Zaworski Jan lista nr 16 KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU ,

3. Okręg wyborczy nr 3 ; radnymi zostali wybrani:
― Różycki Dariusz Mariusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Mazurek Jan Wiesław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Krzyżanowski Piotr Tadeusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Wójcik Ryszard Zygmunt lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,

4. Okręg wyborczy nr 4 ; radnymi zostali wybrani:
― Sysiak Kazimierz Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Rodak Andrzej Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Szafrańska Grażyna lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Mileszczyk Lucjan Jerzy lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,
― Marzęda Jerzy lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość ,

Wybory do Rady Powiatu Lubelskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL 28 988,
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość 17 670,
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska 3 812,
4) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem 3 924.

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Pikula Paweł lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Król Jan Józef lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Zdun Urszula Zuzanna lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Krajewski Henryk lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Wojtas Anna Elżbieta lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Grzywaczewska Anna lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Skrabucha Antoni Michał lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Paździor Urszula lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Chmielik Krzysztof lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Salasa Henryk lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Wójcik Robert Sławomir lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Czubak Jan Ludwik lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Górecki Krzysztof lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Kozioł Grzegorz Piotr lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Kotowski Jerzy Feliks lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Golianek Marian Tomasz lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Woźniak-Urban Agnieszka Helena lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Pisarek-Piotrowska Sylwia Ewa lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Bernat Zbigniew Jerzy lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Banach Konrad Bartłomiej lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Rynkowska Anna lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL, 240
― Markowski Artur Sylwester lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

6. Okręg wyborczy nr 6; radnymi zostali wybrani:
― Pietraś Marian Andrzej lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Jarzynka Edward Andrzej lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Peciak Marek lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL,
― Golec Ryszard lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Antoń Zdzisław Stanisław lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość.

Wybory do Rady Powiatu Łęczyńskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 5 783
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 3 525
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska uzyskała 2 946
4) lista nr 14 ― KWW PPZŁ uzyskała 3 653
5) lista nr 15 ― KWW Wspólna Sprawa uzyskała 3 653
6) lista nr 16 ― KW Twój Samorząd uzyskała 1 102

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Krzysztof Zaborowicz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Adam Niwiński lista nr 14 KWW PPZŁ
― Jan Michał Baczyński vel Mróz lista nr 15 KWW Wspólna Sprawa
― Małgorzata Anna Więcławska - Siwek lista nr 4 KW Platforma
Obywatelska

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Krystyna Wiśniewska lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Piotr Rybak lista nr 14 KWW PPZŁ
― Maria Urszula Stefańczuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Halina Romanek lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Grzegorz Kuczyński lista nr 15 KWW Wspólna Sprawa
― Roman Cholewa lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Piotr Jastrzębski lista nr 16 KW Twój Samorząd
― Andrzej Grzesiuk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Bożena Kornatka lista nr 14 KWW PPZŁ
― Paweł Wójcicki lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Szymon Czech lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Paweł Sebastian Woliński lista nr 4 KW Platforma Obywatelska
― Zdzisław Czesław Niedźwiadek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

Wybory do Rady Powiatu w Łukowie

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów

1) Lista nr 1— Komitet Wyborczy PSL uzyskała 12700 głosów,
2) Lista nr 3— KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 10519 głosów,
3) Lista nr 4—KW Platforma Obywatelska RP uzyskała 4956 głosów
4) Lista nr 14— KWW Łukowska Wspólnota Samorządowa uzyskała 3200 głosów,
5) Lista nr 15— KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej uzyskała 7931 głosów,
6) Lista nr 16— KWW Samorządowcy Razem uzyskała 2451 głos.

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
―Sych Jarosław Grzegorz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL ,
―Karaś Władysław Marcin lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Płudowski Józef lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Tymoszuk Krzysztof lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
―Ciołek Karol lista nr 15 KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej,
―Lipiec Henryk Marek lista nr 16 KWW Samorządowcy Razem.

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
―Fornal Krzysztof lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL ,
―Woliński Krzysztof Leszek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
―Brzozowski Tadeusz Henryk lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Osiak Mariusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Kozioł Janusz Tadeusz lista nr 15— KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej.

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
―Tymosz Henryk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Warda Tadeusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
―Ponikowski Karol lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Wolski Włodzimierz Gerard lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Żurek Ryszard lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
―Szczęśniak Krzysztof lista nr 15— KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej.

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
―Kocielnik Grzegorz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Kruk Tomasz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
―Świętochowski Leszek Jan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
―Gajowy Krzysztof Kazimierz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Wisiński Andrzej Kazimierz lista nr 14 KWW Łukowska Wspólnota Samorządowa,
― Szerszeń Kinga Stanisława lista nr 15 KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej.

Wybory do Rady Powiatu Opolskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 10 102
2) lista nr 3 ― KW Prawi i Sprawiedliwość uzyskała 4 272
3) lista nr 14 ― KWW Porozumienie Społeczne "Czas na zmiany” uzyskała 2 518
4) lista nr 15 ― KWW MAŁA OJCZYZNA uzyskała 4 423

1. Okręg wyborczy nr 1: radnymi zostali wybrani:
− Majak-Gierczak Ilona Agnieszka lista nr 15 KWW MAŁA OJCZYZNA,
− Gąsior Janusz lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Plis Sławomir lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− Stępień Janusz Aleksander lista nr 15 KWW MAŁA OJCZYZNA,
− Grabek Paweł Jan lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

2. Okręg wyborczy nr 2: radnymi zostali wybrani:
− Wyroślak Zygmunt lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Kuta Bogdan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
− Karczmarczyk Paweł lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− Chyła Andrzej lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Stefanek Lilla lista nr 15 KWW MAŁA OJCZYZNA.

3. Okręg wyborczy nr 3: radnymi zostali wybrani:
− Majewski Jan Wincenty lista nr 14 KWW Porozumienie Społeczne "Czas na
zmiany”,
− Dąbrowski Robert Józef lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Teresiński Mieczysław Marian lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Pastwa Marcin lista nr 15 KWW MAŁA OJCZYZNA.

4. Okręg wyborczy nr 4: radnymi zostali wybrani:
− Rodzik Zenon Jerzy lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Błachnio Tadeusz Henryk lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Rozwód Andrzej lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
− Radzikowski Roman Bartłomiej lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− Burek Piotr Andrzej lista nr 14 KWW Porozumienie Społeczne "Czas na
zmiany”.

Wybory do Rady Powiatu w Parczewie

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1)Lista nr 1— Komitet Wyborczy PSL uzyskała 4332,
2)Lista nr 3— KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 2785,
3)Lista nr 6— KKW SLD Lewica Razem uzyskała 1051,
4)Lista nr 14— KWW Samorządowa Inicjatywa Społeczna uzyskała 1717,
5)Lista nr 15— KWW Forum Samorządowe Powiatu Parczewskiego uzyskała 1456,
6)Lista nr 16— KWW Zadbajmy o Rozwój uzyskała 2221s.

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani
― CZECH Sławomir lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Kędracki Paweł lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Siłuch Bożena Anna lista nr 16 KWW Zadbajmy o Rozwój,
― Domański Adam lista nr 15— KWW Forum Samorządowe Powiatu
Parczewskiego,
― Makówka Artur Janusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Zieliński Janusz lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
―Denejko Piotr lista nr 16 KWW Zadbajmy o Rozwój,
―Jaszczuk Kazimierz Stanisław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
―Trubaj Ryszard Franciszek lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
―Kanak Tomasz Piotr lista nr 16 KWW Zadbajmy o Rozwój,
―Makarewicz Jan Adam lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
―Jaśkiewicz Krystyna Maria lista nr 15 KWW Forum Samorządowe Powiatu
Parczewskiego,
―Lamczyk Grażyna Bogumiła lista nr 14 KWW Samorządowa Inicjatywa
Społeczna,
―Maśluch Jerzy lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe,
―Becher Artur lista nr 1 KW Polskie Stronnictwo Ludowe.

Wybory do Rady Powiatu Puławskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 11118
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 11184
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP uzyskała 7233
4) lista nr 14 ― Komitet Wyborczy Stowarzyszenia PSPP uzyskała 3762
5) lista nr 15 ― KW SIS TERAZ uzyskała 3911

1. Okręg wyborczy nr 1: radnymi zostali wybrani:
− SEREDYN Elżbieta z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− GODLIŃSKI Michał Stanisław z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− TWARDOWSKA Lidia Ewa z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− GORGOL Leszek z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− WAWERSKI Janusz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− NAKONIECZNY Paweł Krzysztof z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− MITRUCZUK Andrzej Konrad z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− GROBEL Janusz Marian z listy nr 14 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia PSPP,
− WÓJCIK Ewa z listy nr 14 Komitet Wyborczy Stowarzyszenia PSPP,
− GAJEK Paweł Marian z listy nr 15 KW SIS TERAZ.

2. Okręg wyborczy nr 2: radnymi zostali wybrani:
− BARTOŚ Stanisław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− SMAGA Danuta Zofia z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− KŁOPOTOWSKA Maria Halina z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP.

3. Okręg wyborczy nr 3: radnymi zostali wybrani:
− POPIOŁEK Witold Zygmunt z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− KRAWCZAK Roman z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− PYTLAK Przemysław Kazimierz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.

4. Okręg wyborczy nr 4: radnymi zostali wybrani:
− ZIOMKA Jan z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− MAŁECKI Arkadiusz z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− KUNA Grzegorz Tomasz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.

5. Okręg wyborczy nr 5: radnymi zostali wybrani:
− ZASADA Albin Jerzy z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL, 246
− ŻABA Marian Jan z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− WÓJCIAK Zdzisław z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− PISULA Marcin z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP.

Wybory do Rady Powiatu Radzyńskiego

1) Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL uzyskała 7887
2) lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 6193
3) lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska uzyskała 2023
4) lista nr 14 - KWW "Nasz Powiat” uzyskała 2542
5) lista nr 15 - KWW Obywatelski Komitet Wyborczy uzyskała 2034
6) lista nr 17 - KWW Radzyńskie Forum Samorządowe uzyskała 2427

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
- Świć Adam Jan lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
- Szymala Anna lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Skoczylas Mariusz lista nr 17 KWW Radzyńskie Forum Samorządowe,
- Olko Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Gil Jan lista nr 14 KWW "Nasz Powiat”.

2. Okręg wyborczy nr 2 ; radnymi zostali wybrani:
- Niebrzegowski Szczepan lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
- Powałka Piotr Jan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Skowron Tadeusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Kowalczyk Grzegorz Kazimierz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
- Kamiński Jerzy lista nr 14 KWW "Nasz Powiat”,
- Bednarczyk Jerzy Czesław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
- Bajda Jerzy Krzysztof lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Wagner Mieczysław lista nr 15 KWW Obywatelski Komitet Wyborczy.

3. Okręg wyborczy nr 3 ; radnymi zostali wybrani:
- Wołosowicz Marek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Bartoś Mirosław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Mróz Anna lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Goławska Zofia Helena lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
- Gmitruczuk Robert lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
- Makarski Zbigniew lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość.

Wybory do Rady Powiatu Ryckiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 7 481
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 2 823
3) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem uzyskała 3 198
4) lista nr 14― KWW Wspólnota Powiatowa uzyskała 1 977
5) lista nr 15― KW PRS uzyskała 4 199
6) lista nr 17 ― KWW "Razem Dla Dęblina” uzyskała 2 387

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Nowak Włodzimierz, lista nr 3, KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Siedlecka Beata. lista nr 15. KW PRS ,
― Ojrzyński Sławomir Witold, lista nr 17, KWW "Razem Dla Dęblina”,
― Bytniewski Roman Dariusz, lista nr 17, KWW "Razem Dla Dęblina”,
― Włodarczyk Stanisław, lista nr 17, KWW "Razem Dla Dęblina”

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Jagiełło Stanisław, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Miłosz Stanisław Waldemar. lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Prządka Tomasz, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Szymański Adam, lista nr 5, KKW SLD Lewica Razem,
― Jeżewska Grażyna Ewa, lista nr 14, KWW Wspólnota Powiatowa
― Pośpiech Tomasz, lista nr 15, KW PRS

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Czerska-Gąsiewska Hanna Barbara, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Makuch Renata Elżbieta, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Łysiak Damian Marcin, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Całka Antoni Franciszek, lista nr 1, Komitet Wyborczy PSL,
― Stańczak Andrzej, lista nr 6, KKW SLD Lewica Razem
― Pawlak Barbara, lista nr 15, KW PRS

Wybory do Rady Powiatu Świdnickiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 6 946
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 8 903
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP uzyskała 3 211
4) lista nr 15 ― KWW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA uzyskała 1 777.

1. Okręg wyborczy nr 1: radnymi zostali wybrani:
− RADEK Andrzej Tomasz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− KRÓL Mirosław Wojciech z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− SZCZYGIEŁ Kazimierz Józef z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− KASPRZAK Robert Stanisław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− PEJO Bartłomiej Artur z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− MAŃKA Andrzej z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− MIGUT Elżbieta Joanna z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− TOKARZEWSKI Dariusz z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
− OSINA Jakub z listy nr 15 KWW ŚWIDNIK WSPÓLNA SPRAWA.

2. Okręg wyborczy nr 2: radnymi zostali wybrani:
− MAZIARZ Renata Stanisława z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− MALINOWSKA Zofia z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− OSAJKOWSKI Grzegorz z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− KOŁODZIEJCZYK Dariusz Stanisław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− NAJDA Marcin Sebastian z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
− MRÓZ Franciszek z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− TWARÓG Zbigniew z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− RESZKA Łukasz Piotr z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
− PODLODOWSKI Ryszard z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL.

Wybory do Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość głosów:

1) Lista nr 1 - Komitet Wyborczy PSL uzyskała 11 663 głosów
2) Lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 8 526 głosów
3) Lista nr 4 - KW Platforma Obywatelska RP uzyskała 3 539 głosów
4) Lista nr 14 - KWW Ziemi Tomaszowskiej uzyskała 2 736 głosów
5) Lista nr 15 - KWW " Samorządowcy” uzyskała 4 984 głosów

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Wereszczak Jerzy lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Zieliński Tomasz Andrzej lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Koper Stanisław Emil lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Berezecki Tomasz lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP,
― Walczak Andrzej Józef lista nr 15 KWW " Samorządowcy”,

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Suski Tadeusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Krupa Artur Piotr lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Pitura Witold Andrzej lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Karwan Henryk Bogdan lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Cisło Piotr lista nr 15 KWW " Samorządowcy”

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Dawidowski Jan Mieczysław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL ,
― Czop Dariusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Kopczan Alicja lista nr 15 KWW " Samorządowcy”,

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Stanibuła Tadeusz Józef lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Semczyszyn Teresa lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość,
― Eifler Teresa Halina lista nr 15 KWW " Samorządowcy”,

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Kowalczyk Jan Franciszek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Szadkowski Henryk Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Kawalec Wojciech Grzegorz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Janicki Piotr Waldemar lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL,
― Chrastina Teresa Elżbieta lista nr 15 KWW " Samorządowcy”

Wybory do Rady Powiatu Włodawskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 5 492
2) lista nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 3 787
3) lista nr 4 ― KW Platforma Obywatelska RP uzyskała 1 374
4) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem uzyskała 2 198
5) lista nr 14 ― KWW Porozumienie na Rzecz Rozwoju PiRPW uzyskała 1 727

1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Kloc Janusz Adam lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Semeniuk Dariusz Józef lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Holaczuk Wiesław Roman lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Zańko Mariusz Artur lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Wrzesień Jerzy lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
― Łągwa Edward lista nr 6 KKW SLD Lewica Razem

2. Okręg wyborczy nr 2 ; radnymi zostali wybrani:
― Romańczuk Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Kunc Maria Teresa lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Pawluk Danuta lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
―Rusiński Andrzej lista nr 14 KWW Porozumienie na Rzecz Rozwoju PiRPW

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Kupisz Marian Tomasz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Kołtun Paweł Nikodem lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Panasiuk Adam lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Rudko Tadeusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Pryll Romuald Marek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Suwała Dariusz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Konieczny Mirosław Tadeusz lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

Wybory do Rady Powiatu Zamojskiego

Komitety wyborcze uczestniczące w podziale mandatów uzyskały następującą ilość
głosów:

1) lista nr 1 ― Komitet Wyborczy PSL uzyskała 17205 głosów
2) lista nr 3 ― KW Prawo i Sprawiedliwość uzyskała 10932 głosów
3) lista nr 6 ― KKW SLD Lewica Razem uzyskała 4978 głosów
4) lista nr 14 - KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe uzyskała 7258
głosów


1. Okręg wyborczy nr 1; radnymi zostali wybrani:
― Bondyra Jerzy Henryk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Sobczuk Jerzy Kazimierz lista nr 6 KKW SLD Lewica Razem
― Grześko Stanisław Sławomir lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Ciurysek Ryszard Henryk lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Dziuba Konrad Andrzej lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

2. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani:
― Kołodziejczyk Ala Renata lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Matej Henryk Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Słomiany Jan Lucjan lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Ordyniec Elżbieta Bożena lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL

3. Okręg wyborczy nr 3; radnymi zostali wybrani:
― Łosiewicz Józef Tadeusz lista nr 14 KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe
― Pastuszak Leszek lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Antoszek Mieczysław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

4. Okręg wyborczy nr 4; radnymi zostali wybrani:
― Skura Antoni lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Mielnicki Kazimierz lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Petryk Bernarda Alicja lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Oś Janusz Andrzej lista nr 14 KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe

5. Okręg wyborczy nr 5; radnymi zostali wybrani:
― Kostrubiec Krzysztof lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Rusztyn Krzysztof Jan lista nr 14 KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe
― Kugiel Sławomir Wiesław lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość253

6. Okręg wyborczy nr 6; radnymi zostali wybrani:
― Barteczko Stanisław lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
― Gałaszkiewicz Krzysztof Jan lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
― Kupiec Zenon Leszek lista nr 14 KW Zamojskie Stowarzyszenie Samorządowe
― Borowski Ryszard lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: wybory samorządowe
członek komisji
tellchar
gość
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

członek komisji
członek komisji (24 listopada 2014 o 13:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czy Grzesiuk w Łęcznej startował w wyborach do powiaty w Łęcznej z PO ,czy PSL?=D'onth jak wynika z zestawienia uzyskanych głosów faworyzuje mniejszych.

Rozwiń
tellchar
tellchar (23 listopada 2014 o 23:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

DW się pomylił, a Ty już krzyczysz o cudach

kolejne cuda.

do rady powiatu w chełmie wchodzi przedstawiciel krasnegostawu

. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani: 
― Kmicic Andrzej lista nr 14 KWW Krasnostawskie Porozumienie Samorządowe 

Rozwiń
gość
gość (23 listopada 2014 o 22:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rada Powiatu Opolskiego liczy 19 a nie 18 członków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiń
fh
fh (23 listopada 2014 o 18:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

kolejne cuda.

do rady powiatu w chełmie wchodzi przedstawiciel krasnegostawu

. Okręg wyborczy nr 2; radnymi zostali wybrani: 
― Kmicic Andrzej lista nr 14 KWW Krasnostawskie Porozumienie Samorządowe 

Rozwiń
2321
2321 (23 listopada 2014 o 17:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Dołącz do AKCJI PROTEST WYBORCZY  oraz do zbierani podpisów pod obywatelskim projektem ustawy ws. zmniejszenia opłat wieczystego - więcej na stronie Serwis21

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!