Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 lipca 2010 r.
7:42
Edytuj ten wpis

Wypadek w Annopolu. Zginął kierowca tira, zasnął za kierownicą (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 12 A A

Dwie ciężarówki zderzyły się w okolicach mostu w Annopolu. Nie żyje jedna osoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wypadek na trasie Kraśnik -Opatów w miejscowości Annopol w okolicach mostu na Wiśle. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Prawdopodobnie jest to wypadek śmiertelny - donosi nasz InternautaTomasz.

Do zdarzenia doszło około godziny 7. Policja wstępnie ustaliła, że 35-letni kierowca jednego z tirów zasnął za kierownicą. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Kraśniku, gdzie zmarł.

Droga była zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Puławy - Stalową Wolę - Sandomierz. Teraz jest już przejezdna. Kierowcy powinni uważać, bo jest ślisko - na ulicę rozlały się chemikalia z ciężarówek.

Wypadek w Annopolu - zobacz zdjęcia naszego Internauty

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
op / 30 lipca 2010 o 21:39
Trudno mi napisać, ale to był człowiek! a wy przejmujecie się tym czy droga jest przejezdna? ludzie! Jest mi żal bo jakaś rodzina straciła bliskiego.Żona straciła męża, dzieci ojca. Znałam go jest mi bardzo smutno z tego powodu
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 16:11
Między Olbięcinem i Annopolem policja powinna stać co 100 m, to co tam wyprawiają patelniarze to przechodzi ludzkie pojęcie. Jazda z oczami na zapałki to standard, drugi standard to spychanie na pobocze jadących z przeciwka. A największymi idiotami na tej drodze są ci z TOP, TKI, TK.
Avatar
mariusz / 30 lipca 2010 o 13:02
[quote name='aaaa' date='30 lipiec 2010 - 10:13 ' timestamp='1280477600' post='322255']
Jeśli ktoś będzie mial informacje czy droga jest już odblokowana proszę o info na forum
[/quote]
Droga jest juz przejezna
Avatar
annopol / 30 lipca 2010 o 12:42
Tak dało się ominąć samochodami osobowymi przez Opoczkę nadrabiając 2-3 km
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 11:58
[quote name='Moderator' date='30 lipiec 2010 - 11:09 ' timestamp='1280480945' post='322296']
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
[/quote]
Chłopie, kobitko nie ośmieszaj się...
Ja czytałem toto o 10:42. Wypadek był w pewnym miejscu... Można go było ominąć? Jakimi drogami? Przez Puławy ok.70 km od Annopola, Sandomierz ok.30km, Stalową Wolę? - podobna odległość... To jakiś skecz, nieprawdaż
[quote name='Moderator' date='30 lipiec 2010 - 11:09 ' timestamp='1280480945' post='322296']
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
[/quote]
Chłopie, kobitko nie ośmieszaj się...
Ja czytałem toto o 10:42. Wypadek był w pewnym miejscu... Można go było ominąć? Jakimi drogami? Przez Puławy ok.70 km od Annopola, Sandomierz ok.30km, Stalową Wolę? - podobna odległość... To jakiś skecz, nieprawdaż rozwiń
Avatar
... / 30 lipca 2010 o 11:53
Droga jest już przejezdna Kraśnik - Opatów
Avatar
mk / 30 lipca 2010 o 11:50
Droga jest już przejezdna przez Annopol
Avatar
Moderator / 30 lipca 2010 o 11:09
[quote name='kierowca' date='30 July 2010 - 10:24 AM' timestamp='1280478248' post='322263']
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować.
I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
[/quote]

Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
Avatar
max payne / 30 lipca 2010 o 11:07
Czemu nikt nie informuje (GDDKIA), że na odcinku Annopol-Gościeradów rozpoczął się remont dk 74 ?? Przecież wielu omijałoby ten odcinek, do tego remont mostu na Wiśle z wahadłem ?
Avatar
kierowca / 30 lipca 2010 o 10:24
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować.
I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
Avatar
op / 30 lipca 2010 o 21:39
Trudno mi napisać, ale to był człowiek! a wy przejmujecie się tym czy droga jest przejezdna? ludzie! Jest mi żal bo jakaś rodzina straciła bliskiego.Żona straciła męża, dzieci ojca. Znałam go jest mi bardzo smutno z tego powodu
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 16:11
Między Olbięcinem i Annopolem policja powinna stać co 100 m, to co tam wyprawiają patelniarze to przechodzi ludzkie pojęcie. Jazda z oczami na zapałki to standard, drugi standard to spychanie na pobocze jadących z przeciwka. A największymi idiotami na tej drodze są ci z TOP, TKI, TK.
Avatar
mariusz / 30 lipca 2010 o 13:02
[quote name='aaaa' date='30 lipiec 2010 - 10:13 ' timestamp='1280477600' post='322255']
Jeśli ktoś będzie mial informacje czy droga jest już odblokowana proszę o info na forum
[/quote]
Droga jest juz przejezna
Avatar
annopol / 30 lipca 2010 o 12:42
Tak dało się ominąć samochodami osobowymi przez Opoczkę nadrabiając 2-3 km
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 11:58
[quote name='Moderator' date='30 lipiec 2010 - 11:09 ' timestamp='1280480945' post='322296']
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
[/quote]
Chłopie, kobitko nie ośmieszaj się...
Ja czytałem toto o 10:42. Wypadek był w pewnym miejscu... Można go było ominąć? Jakimi drogami? Przez Puławy ok.70 km od Annopola, Sandomierz ok.30km, Stalową Wolę? - podobna odległość... To jakiś skecz, nieprawdaż
[quote name='Moderator' date='30 lipiec 2010 - 11:09 ' timestamp='1280480945' post='322296']
Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
[/quote]
Chłopie, kobitko nie ośmieszaj się...
Ja czytałem toto o 10:42. Wypadek był w pewnym miejscu... Można go było ominąć? Jakimi drogami? Przez Puławy ok.70 km od Annopola, Sandomierz ok.30km, Stalową Wolę? - podobna odległość... To jakiś skecz, nieprawdaż rozwiń
Avatar
... / 30 lipca 2010 o 11:53
Droga jest już przejezdna Kraśnik - Opatów
Avatar
mk / 30 lipca 2010 o 11:50
Droga jest już przejezdna przez Annopol
Avatar
Moderator / 30 lipca 2010 o 11:09
[quote name='kierowca' date='30 July 2010 - 10:24 AM' timestamp='1280478248' post='322263']
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować.
I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
[/quote]

Po to, że to ważna informacja np dla kierowców. O godz. 7:42 nie było więcej szczegółów na temat tego wypadku.
Avatar
max payne / 30 lipca 2010 o 11:07
Czemu nikt nie informuje (GDDKIA), że na odcinku Annopol-Gościeradów rozpoczął się remont dk 74 ?? Przecież wielu omijałoby ten odcinek, do tego remont mostu na Wiśle z wahadłem ?
Avatar
kierowca / 30 lipca 2010 o 10:24
Tekst tej informacji jest bez sensu. Wiemy tylko, że doszło do zderzenia... i coś na temat objazdów Resztę trzeba wykombinować.
I po co zamieszczać coś tak niedopracowanego?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 36

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!