Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 marca 2017 r.
19:45

Wypadek w Bychawie. Policja szuka policjanta

Autor: Zdjęcie autora pp
128 17 A A
Policjanci ustalili, że toyota jest własnością funkcjonariusza policji z jednego z podlubelskich komisariatów
Policjanci ustalili, że toyota jest własnością funkcjonariusza policji z jednego z podlubelskich komisariatów

Bychawa. Policjanci od soboty wieczorem poszukują swojego kolegi. Jego toyota brała udział w wypadku, a osoba kierująca tym samochodem uciekła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w sobotę o 21.30 w Bychawie. W prawidłowo jadące audi wjechała toyota.

– Kierujacy toyotą z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po wypadku zarówno kierowca jak i pasażer auta zbiegli z miejsca wypadku – mówi Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy KWP Lublin.

Kierowca audi, 19-latek, doznał obrażeń i został odwieziony do szpitala. Badanie wykazało, że był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że toyota jest własnością funkcjonariusza policji z jednego z podlubelskich komisariatów. – Szukamy tego funkcjonariusza. Od soboty nie ma z nim kontaktu. Nie ma go także w miejscach, w których mógłby przebywać – dodaje rzecznik.

Policja nie otrzymała zgłoszenia o kradzieży toyoty.

 

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 21:53
+1
Są 3 opcje, zależy co to za funkcjonariusz. Jak jakiś młodziak bez układów to go wywalą bez skrupułów. Jak stary wyga to za karę będzie musiał przejść na policyjną emeryturę. Najgorzej jednak jak "zasłużony" funkcjonariusz, dobry chłop, a jeszcze nie ma lat na emeryturę. Co tu zrobić, żeby "swojego" nie zostawić na lodzie?
Avatar
vbvb / 12 marca 2017 o 21:45
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
może ma pomroczność jasną.....
podejrzewam, że tak
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 21:25
+1
Najważniejsze według tych oszołomów, że nie ma przeszłości w MO. Może robić co chce, bo jest przecież patriotą, a nie bandytą z MO. Przykre to i straszne jednocześnie, że oszołomów się zostawia, a ludzi porządnych powyrzucali... co na to płaszczak i knur?
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 20:24
+1
Spoko koko . Wytrzeżwieje to się sam zgłosi . Możecie już sprzątać jego biurko .
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 20:15
+1
normalka, chyba ich wszystkich uczą na szkoleniach wewnętrznych, ze jak spowodują wypadek to mają uciekać...
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 20:05
+1
może ma pomroczność jasną.....
Avatar
Flay / 12 marca 2017 o 19:59
+1
A jak .Uciekł wiadomo no przecież niebył w szoku chyba prawda.I jaka tu sprawiedliwość odrazu go policji powinny wyjebać na zbity pysk.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 19:49
+1
Pewnie nachlany
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 11:21
Widziałem kogoś podobnego. Stał z suszarką na lubelskich rogatkach. Może to on, bo był w mundurze ?
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 03:23
Sprawcą to był kierujący,czy kierująca toyotą?
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 11:21
Widziałem kogoś podobnego. Stał z suszarką na lubelskich rogatkach. Może to on, bo był w mundurze ?
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 03:23
Sprawcą to był kierujący,czy kierująca toyotą?
Avatar
Henio / 13 marca 2017 o 01:22
Przykre to, ale niestety prawdziwe. Policjant - zawód zaufania publicznego, potrzebny dla społeczeństwa, praca trudna, niezwykle odpowiedzialna i wymaga odpowiedzialności. Niestety, jak wśród wszystkich ludzi, można też znaleźć czarne owce. Sami zainteresowani czyszczą Policję z takich czarnych owiec. Jakoś kiepsko im to czyszczenie wychodzi. Czyżby przełożeni nie wiedzieli, że koleś chleje i jeździ? 
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 00:49
Może to mąż tej Iwony z Bełżyc?
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 00:49
A może personalia i zdjęcie tego "supergliny". W lubelskiem jest pewnie z kilka tysięcy policjantów. Choć bym chciał to bym nie wiedział jak pomóc wam szukać...
Avatar
Gość / 13 marca 2017 o 00:02
"W prawidłowo jadące audi wjechała toyota. – Kierujaca toyotą z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. " Kierująca to już pismaki wiedzą kto kierował??? Kto to pisze matko jedyna???!!
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 23:36
Denaturat jest mocny.
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 21:53
+1
Są 3 opcje, zależy co to za funkcjonariusz. Jak jakiś młodziak bez układów to go wywalą bez skrupułów. Jak stary wyga to za karę będzie musiał przejść na policyjną emeryturę. Najgorzej jednak jak "zasłużony" funkcjonariusz, dobry chłop, a jeszcze nie ma lat na emeryturę. Co tu zrobić, żeby "swojego" nie zostawić na lodzie?
Avatar
vbvb / 12 marca 2017 o 21:45
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
może ma pomroczność jasną.....
podejrzewam, że tak
Avatar
Gość / 12 marca 2017 o 21:25
+1
Najważniejsze według tych oszołomów, że nie ma przeszłości w MO. Może robić co chce, bo jest przecież patriotą, a nie bandytą z MO. Przykre to i straszne jednocześnie, że oszołomów się zostawia, a ludzi porządnych powyrzucali... co na to płaszczak i knur?
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 31

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!