Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 stycznia 2011 r.
10:19
Edytuj ten wpis

Wypadek w Garbowie: Kobieta uderzona w twarz lusterkiem

Autor: Zdjęcie autora er
0 17 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Dzisiaj rano w Garbowie, w okolicach drogi krajowej nr 17, bus potrącił kobietę. Jak się okazało, kobieta została uderzona prawym lusterkiem pojazdu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło około godziny 5-tej. Kobieta został ciężko ranna.

Trasa nie jest zablokowana.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 11 stycznia 2011 o 22:39
...ciągle jest nieprzytomna (((((((( urazy są bardzo poważne!!! pozostaje wiara i modlitwa
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 12:39
a co z tą dziewczyną? ma jakieś większe obrażenia? i dlaczego nic nie napisano o stanie trzeźwości kierowcy?
Avatar
kolega / 8 stycznia 2011 o 17:45
znam tą sprawe.jesteście okropni!!!nie rozumiem czego całą wine zrzucacie na tą dziewczyne!! szła dobrą stroną jezdni poboczem, gdzie miała zejść jak na poboczu góry śniegu!!! ja też jestem kierowcą i nie rozumiem jak można zaczepić pieszego lusterkiem?? to jest kosmiczne i nie jasne zdarzenie więc prosze nie osądzajcie jak nic o tej sprawie nie wiecie!!!
Avatar
gosc / 6 stycznia 2011 o 12:04
Jestes duren i koniec!! jak mozna byc takim obojetnym!! tam nie ma chodnika a zalegajacy na poboczach snieg jest utrudnieniem nie tylko dla kierowcow ale i dla pieszych!!! w warunkach zimowych nie mozna powiedziec, ze predkosc 60km/h i to na bocznej drodze jest predkoscia bezpieczna. tak wiec zastanow sie co mowisz i obys ty nie byl sam sobie winien ....tak jak napisales o TEJ DZIEWCZYNIE
Avatar
Jacek / 6 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='gość' timestamp='1293884628' post='414841']
Ewa dobrze pisze, sam wielokrotnie w ostatniej chwili odbijałem w lewo by jakiegoś cicho-ciemnego nie zahaczyć, jak nie miała żadnych odblasków to sama sobie winna, ona widziała auto, kierowca nie koniecznie musiał ją widzieć.
[/quote]
Avatar
gregor / 4 stycznia 2011 o 08:35
zdarzenie miało miejsce nie na 17-stce tylko drodze bocznej gdzie cała jej szerokość to jak odśnieżone pobocze.Kierowca oślepiony był przez samochody z naprzeciwka i wiem że to go nie usprawiedliwia że zobaczył ja za późno ale jak ktoś jeździ samochodem to wie jak to jest.współczuję wszystkim których dotknęło to nieszczęście a kobiecie życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 18:35
[quote name='Aneczka89' timestamp='1293915473' post='415007']
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
[/quote]
oj dziecko, dziecko, widac, ze do posiadania prawa jazdy brakuje ci jeszcze wiele latek, a niby jak mają jeździc? środkiem? lewą stroną, to normalne,że na wąskiej trasie nieposiadającej wydzielonego pobocza (pobocze o którym mowa w tym temacie było wyłączone z ruchu bo kompletnie zaśnieżone) jeździ się prawą stroną blisko krawędzi, a teraz zrób rachunek sumienia i przyznaj się czy idąc po ciemku pieszo wzdłuż ulicy nosisz na sobie jakieś odblaskowe elementy...bo jak nie nosisz to oznacza, że jesteś potencjalnym sprawcą wypadku, więc dzieciątko idź oglądac dobranockę i nie wypowiadaj się na tematy, o których pojęcia zielonego nie masz
[quote name='Aneczka89' timestamp='1293915473' post='415007']
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
[/quote]
oj dziecko, dziecko, widac, ze do posiadania prawa jazdy brakuje ci jeszcze wiele latek, a niby jak mają jeździc? środkiem? lewą stroną, to normalne,że na wąskiej trasie nieposiadającej wydzielonego pobocza (pobocze o którym mowa w tym temacie było wyłączone z ruchu bo kompletnie zaśnieżone) jeździ się prawą stroną blisko kr... rozwiń
Avatar
moris / 2 stycznia 2011 o 18:06
Pomijajac dyskusje na temat pieszych i poboczy- ktos wie co sie dzieje z ta dziewczyna? jaki jest jej stan?
Avatar
ed / 2 stycznia 2011 o 16:44
Co do poboczy to wiemy jak wyglądają?
Chodzący jezdnią wieczorem i w nocy mogą używać telefonu jako latarki, to takie proste i łatwe.
Avatar
Aneczka89 / 1 stycznia 2011 o 21:57
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
Avatar
gosc / 11 stycznia 2011 o 22:39
...ciągle jest nieprzytomna (((((((( urazy są bardzo poważne!!! pozostaje wiara i modlitwa
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 12:39
a co z tą dziewczyną? ma jakieś większe obrażenia? i dlaczego nic nie napisano o stanie trzeźwości kierowcy?
Avatar
kolega / 8 stycznia 2011 o 17:45
znam tą sprawe.jesteście okropni!!!nie rozumiem czego całą wine zrzucacie na tą dziewczyne!! szła dobrą stroną jezdni poboczem, gdzie miała zejść jak na poboczu góry śniegu!!! ja też jestem kierowcą i nie rozumiem jak można zaczepić pieszego lusterkiem?? to jest kosmiczne i nie jasne zdarzenie więc prosze nie osądzajcie jak nic o tej sprawie nie wiecie!!!
Avatar
gosc / 6 stycznia 2011 o 12:04
Jestes duren i koniec!! jak mozna byc takim obojetnym!! tam nie ma chodnika a zalegajacy na poboczach snieg jest utrudnieniem nie tylko dla kierowcow ale i dla pieszych!!! w warunkach zimowych nie mozna powiedziec, ze predkosc 60km/h i to na bocznej drodze jest predkoscia bezpieczna. tak wiec zastanow sie co mowisz i obys ty nie byl sam sobie winien ....tak jak napisales o TEJ DZIEWCZYNIE
Avatar
Jacek / 6 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='gość' timestamp='1293884628' post='414841']
Ewa dobrze pisze, sam wielokrotnie w ostatniej chwili odbijałem w lewo by jakiegoś cicho-ciemnego nie zahaczyć, jak nie miała żadnych odblasków to sama sobie winna, ona widziała auto, kierowca nie koniecznie musiał ją widzieć.
[/quote]
Avatar
gregor / 4 stycznia 2011 o 08:35
zdarzenie miało miejsce nie na 17-stce tylko drodze bocznej gdzie cała jej szerokość to jak odśnieżone pobocze.Kierowca oślepiony był przez samochody z naprzeciwka i wiem że to go nie usprawiedliwia że zobaczył ja za późno ale jak ktoś jeździ samochodem to wie jak to jest.współczuję wszystkim których dotknęło to nieszczęście a kobiecie życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Avatar
Gość / 3 stycznia 2011 o 18:35
[quote name='Aneczka89' timestamp='1293915473' post='415007']
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
[/quote]
oj dziecko, dziecko, widac, ze do posiadania prawa jazdy brakuje ci jeszcze wiele latek, a niby jak mają jeździc? środkiem? lewą stroną, to normalne,że na wąskiej trasie nieposiadającej wydzielonego pobocza (pobocze o którym mowa w tym temacie było wyłączone z ruchu bo kompletnie zaśnieżone) jeździ się prawą stroną blisko krawędzi, a teraz zrób rachunek sumienia i przyznaj się czy idąc po ciemku pieszo wzdłuż ulicy nosisz na sobie jakieś odblaskowe elementy...bo jak nie nosisz to oznacza, że jesteś potencjalnym sprawcą wypadku, więc dzieciątko idź oglądac dobranockę i nie wypowiadaj się na tematy, o których pojęcia zielonego nie masz
[quote name='Aneczka89' timestamp='1293915473' post='415007']
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
[/quote]
oj dziecko, dziecko, widac, ze do posiadania prawa jazdy brakuje ci jeszcze wiele latek, a niby jak mają jeździc? środkiem? lewą stroną, to normalne,że na wąskiej trasie nieposiadającej wydzielonego pobocza (pobocze o którym mowa w tym temacie było wyłączone z ruchu bo kompletnie zaśnieżone) jeździ się prawą stroną blisko kr... rozwiń
Avatar
moris / 2 stycznia 2011 o 18:06
Pomijajac dyskusje na temat pieszych i poboczy- ktos wie co sie dzieje z ta dziewczyna? jaki jest jej stan?
Avatar
ed / 2 stycznia 2011 o 16:44
Co do poboczy to wiemy jak wyglądają?
Chodzący jezdnią wieczorem i w nocy mogą używać telefonu jako latarki, to takie proste i łatwe.
Avatar
Aneczka89 / 1 stycznia 2011 o 21:57
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!