Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 grudnia 2014 r.
7:17
Edytuj ten wpis

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Autor: Zdjęcie autora łm
20 184 A A

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Nasutów w powiecie lubelskim (gmina Niemce)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 1:40 radiowóz przejechał mężczyznę leżącego na drodze. 27-latek nie przeżył wypadku.

- Policjanci wracali ze służby do komisariatu, nie jechali na sygnałach. Mężczyzna leżał w nieoświetlonym miejscu - mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik prasowy komendanta lubelskiej policji.

Komentarze 184

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jola / 24 grudnia 2014 o 16:14

Czemu tu każdy bluzga i wyzywa? Nie można być odrobinę bardziej kulturalnym? Ja tylko zwróciłam uwagę na to, że dużo osób pisze tutaj niezrozumiale i paskudnie.

Jak niesiołowski i jeszcze paru idiotów,to wszystko z góry idzie.

Avatar
Gość / 24 grudnia 2014 o 13:32
Czemu tu każdy bluzga i wyzywa? Nie można być odrobinę bardziej kulturalnym? Ja tylko zwróciłam uwagę na to, że dużo osób pisze tutaj niezrozumiale i paskudnie.
Avatar
ziom / 24 grudnia 2014 o 13:09

Ktoś się za mnie podpisał. Tutaj nikt twarzy nie pokazuje, to sobie pozwalają. Ja nie piszę jak analfabetka.I pisze tylko pod jedną nazwą.

To jak piszesz,to już jest twoja twarz,analfabetko !

Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 12:59
Ktoś się za mnie podpisał. Tutaj nikt twarzy nie pokazuje, to sobie pozwalają. Ja nie piszę jak analfabetka.I pisze tylko pod jedną nazwą.
Avatar
ziom / 24 grudnia 2014 o 11:25

jakie to ma znaczenie gdzie się pracuje? macie jakieś problemy alkoholowe, ze ciagle tylko o tym? nie widze powodu, zebym sie nie przyznawal gdzie pracuje. zyjecie jakimis dziwnymi stereotypami. pochwalcie się, gdzie wy pracujecie i gdzie panuje totalna abstynencja. nie ma znaczenia gdzie się pracuje tylko jakim się jest czlowiekiem

No ale żeby podpalać a potem gasić, kłoci się to ze sobą.

Avatar
bezstronny obserwator / 24 grudnia 2014 o 11:23

Ktoś się chyba rozpedzil i podpisał za mnie. Cooo, nikow zabrakło? Ten alfabetyczny wpis o pijakach nie jest moj.

Czytając właśnie twoje wpisy czy komentarze człowiek się zatraca i już nie wiadomo gdzie du pa a gdzie głowa,raz piszesz ze chleją drugi raz ich bronisz,a nicków też ci widzę że nie brakuje,prócz tego to jeszcze co najmniej ze dwadzieścia innych,zdecyduj się CYCU.

Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 11:08
Ktoś się chyba rozpedzil i podpisał za mnie. Cooo, nikow zabrakło? Ten alfabetyczny wpis o pijakach nie jest moj.
Avatar
slawek psp / 24 grudnia 2014 o 11:06
jakie to ma znaczenie gdzie się pracuje? macie jakieś problemy alkoholowe, ze ciagle tylko o tym? nie widze powodu, zebym sie nie przyznawal gdzie pracuje. zyjecie jakimis dziwnymi stereotypami. pochwalcie się, gdzie wy pracujecie i gdzie panuje totalna abstynencja. nie ma znaczenia gdzie się pracuje tylko jakim się jest czlowiekiem
Avatar
kierowca / 24 grudnia 2014 o 10:32

spotkales pijanego policjanta na służbie?albo strazaka? widziales pijanego policjanta po cywilu za kierownica? widziałes jak ktos go odwozi do domu? zapewne nie i zapewne twoje twory biora sie z opowisci twoich kolegow takich jak ty, co mandat za chlanie pod sklepem dostaja i tacy straszni biedni, ze sie ich niedobrzy policjanciczepili. nadmieniam, ze nie mam w rodzinie policjanta, jednego znajomego z widzenia, pracuje jednak w psp i nie spotkalem się jeszcze z takimi glupotami, które wypisujecie.

Jak chlali,tak dalej chleja,strażacy też nigdy za kołnierz nie wylewają,taka jest ta polska prawda,niestety.

Jak chlali,tak dalej chleja,strażacy też nigdy za kołnierz nie wylewają,taka jest ta polska prawda,niestety.

rozwiń
Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 10:20

spotkales pijanego policjanta na służbie?albo strazaka? widziales pijanego policjanta po cywilu za kierownica? widziałes jak ktos go odwozi do domu? zapewne nie i zapewne twoje twory biora sie z opowisci twoich kolegow takich jak ty, co mandat za chlanie pod sklepem dostaja i tacy straszni biedni, ze sie ich niedobrzy policjanciczepili. nadmieniam, ze nie mam w rodzinie policjanta, jednego znajomego z widzenia, pracuje jednak w psp i nie spotkalem się jeszcze z takimi glupotami, które wypisujecie.

Nawet byś nie przyznawał ze tam pracujesz,tam tez pijoków nie brakuje,i podpalaczy ,ileż to przypadków,ileż to razy było że najpierw podpalacie a potem żeby się wykazać zapierd alacie gasić,czy to ma jakiś sens ??

Nawet byś nie przyznawał ze tam pracujesz,tam tez pijoków nie brakuje,i podpalaczy ,ileż to przypadków,ileż to razy było że najpierw podpalacie a potem żeby się wykazać zapierd alacie gasić,czy to ma jakiś sens ??

rozwiń
Avatar
Jola / 24 grudnia 2014 o 16:14

Czemu tu każdy bluzga i wyzywa? Nie można być odrobinę bardziej kulturalnym? Ja tylko zwróciłam uwagę na to, że dużo osób pisze tutaj niezrozumiale i paskudnie.

Jak niesiołowski i jeszcze paru idiotów,to wszystko z góry idzie.

Avatar
Gość / 24 grudnia 2014 o 13:32
Czemu tu każdy bluzga i wyzywa? Nie można być odrobinę bardziej kulturalnym? Ja tylko zwróciłam uwagę na to, że dużo osób pisze tutaj niezrozumiale i paskudnie.
Avatar
ziom / 24 grudnia 2014 o 13:09

Ktoś się za mnie podpisał. Tutaj nikt twarzy nie pokazuje, to sobie pozwalają. Ja nie piszę jak analfabetka.I pisze tylko pod jedną nazwą.

To jak piszesz,to już jest twoja twarz,analfabetko !

Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 12:59
Ktoś się za mnie podpisał. Tutaj nikt twarzy nie pokazuje, to sobie pozwalają. Ja nie piszę jak analfabetka.I pisze tylko pod jedną nazwą.
Avatar
ziom / 24 grudnia 2014 o 11:25

jakie to ma znaczenie gdzie się pracuje? macie jakieś problemy alkoholowe, ze ciagle tylko o tym? nie widze powodu, zebym sie nie przyznawal gdzie pracuje. zyjecie jakimis dziwnymi stereotypami. pochwalcie się, gdzie wy pracujecie i gdzie panuje totalna abstynencja. nie ma znaczenia gdzie się pracuje tylko jakim się jest czlowiekiem

No ale żeby podpalać a potem gasić, kłoci się to ze sobą.

Avatar
bezstronny obserwator / 24 grudnia 2014 o 11:23

Ktoś się chyba rozpedzil i podpisał za mnie. Cooo, nikow zabrakło? Ten alfabetyczny wpis o pijakach nie jest moj.

Czytając właśnie twoje wpisy czy komentarze człowiek się zatraca i już nie wiadomo gdzie du pa a gdzie głowa,raz piszesz ze chleją drugi raz ich bronisz,a nicków też ci widzę że nie brakuje,prócz tego to jeszcze co najmniej ze dwadzieścia innych,zdecyduj się CYCU.

Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 11:08
Ktoś się chyba rozpedzil i podpisał za mnie. Cooo, nikow zabrakło? Ten alfabetyczny wpis o pijakach nie jest moj.
Avatar
slawek psp / 24 grudnia 2014 o 11:06
jakie to ma znaczenie gdzie się pracuje? macie jakieś problemy alkoholowe, ze ciagle tylko o tym? nie widze powodu, zebym sie nie przyznawal gdzie pracuje. zyjecie jakimis dziwnymi stereotypami. pochwalcie się, gdzie wy pracujecie i gdzie panuje totalna abstynencja. nie ma znaczenia gdzie się pracuje tylko jakim się jest czlowiekiem
Avatar
kierowca / 24 grudnia 2014 o 10:32

spotkales pijanego policjanta na służbie?albo strazaka? widziales pijanego policjanta po cywilu za kierownica? widziałes jak ktos go odwozi do domu? zapewne nie i zapewne twoje twory biora sie z opowisci twoich kolegow takich jak ty, co mandat za chlanie pod sklepem dostaja i tacy straszni biedni, ze sie ich niedobrzy policjanciczepili. nadmieniam, ze nie mam w rodzinie policjanta, jednego znajomego z widzenia, pracuje jednak w psp i nie spotkalem się jeszcze z takimi glupotami, które wypisujecie.

Jak chlali,tak dalej chleja,strażacy też nigdy za kołnierz nie wylewają,taka jest ta polska prawda,niestety.

Jak chlali,tak dalej chleja,strażacy też nigdy za kołnierz nie wylewają,taka jest ta polska prawda,niestety.

rozwiń
Avatar
Madakena / 24 grudnia 2014 o 10:20

spotkales pijanego policjanta na służbie?albo strazaka? widziales pijanego policjanta po cywilu za kierownica? widziałes jak ktos go odwozi do domu? zapewne nie i zapewne twoje twory biora sie z opowisci twoich kolegow takich jak ty, co mandat za chlanie pod sklepem dostaja i tacy straszni biedni, ze sie ich niedobrzy policjanciczepili. nadmieniam, ze nie mam w rodzinie policjanta, jednego znajomego z widzenia, pracuje jednak w psp i nie spotkalem się jeszcze z takimi glupotami, które wypisujecie.

Nawet byś nie przyznawał ze tam pracujesz,tam tez pijoków nie brakuje,i podpalaczy ,ileż to przypadków,ileż to razy było że najpierw podpalacie a potem żeby się wykazać zapierd alacie gasić,czy to ma jakiś sens ??

Nawet byś nie przyznawał ze tam pracujesz,tam tez pijoków nie brakuje,i podpalaczy ,ileż to przypadków,ileż to razy było że najpierw podpalacie a potem żeby się wykazać zapierd alacie gasić,czy to ma jakiś sens ??

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 184

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 238 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!