Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 grudnia 2016 r.
16:20

Wypadek w Strzeszkowicach. Kierowca BMW nie żyje (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora pab łm
5 24 A A

Do wypadku doszło ok. godz. 16 w Strzeszkowicach (pow. lubelski) na drodze krajowej nr 19.

Aktualizacja artykułu: 8 grudnia 2016 r. 8:42
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O zdarzeniu powiadomił nas Czytelnik Mateusz.

Policjanci informują, że ok. godz. 16 zderzyły się tam czołowo samochód osobowy bmw z ciężarówką. Jedna osoba zginęła, to 44-letni kierowca BMW, mieszkaniec Lublina. 

- Według wstępnych infomacji 44-latek jechał od ostrony Kraśnika w kierunku Lublina i nagle zjechał na przeciwny pas, wyprzedzając kolumnę pojazdów. Zderzył się czołowo z ciężarówką - mówi Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Na drodze krajowej nr 19 były utrudnienia w ruchu. Trasa była zablokowana.

Czytaj więcej o:

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 o 00:13
Co to za model bmw?
Avatar
Henio / 9 grudnia 2016 o 13:02
Ola, nie zgadzam się z Tobą. Przecież Furman napisał "potencjalnie - a często i faktycznie", a nie, że KAŻDY. A poza tym gratuluję spostrzegawczości. Faktycznie, stosunkowo duża grupa wariatów drogowych to miłośnicy "ałdic". 
Avatar
Ola / 9 grudnia 2016 o 10:56
Ciekawe jak byś nazwał mnie, bo nie jestem gangsterem, złodziejem, żulerią, dresiostwem, wsiowym przygłupem ani patologią... (swoją drogą zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa patologia) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, przy okazji obrażając posiadaczy, w tym mnie . Myślę, że można bylo napisać komentarz bez użycia tych wszystkich określeń o które sie pokusiłeś. Nie zgadzam się z Toba, bo nie raz byłam zmuszona łapać pobocze przez użytkowników innych aut. Dla mnie nie jest ważne jakiej marki jest pojazd, ważne jest w jaki sposób kierujący go prowadzi. Nie wypowiadaj się za KAŻDEGO normalnego człowieka, bo komentarz piszesz w swoim imieniu i podpisujesz się swoim nickiem.  A jeżeli piszesz że nikt przy zdrowych zmysłach  nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa to po co te wszystkie komentarze? Skoro się nie wymaga to nie ma co komentować :) Nie chcę nikomu narzucać mojego myślenia, tylko przestańcie równac markę posiadanego pojazdu do poziomu inteligencji, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wariat drogowy to wariat drogowy, nie usprawiedliwia go to że jechał np. audi. NIE KAŻDY posiadacz BMW to swołocz, więc nie obrażaj, bo każdy jeździ czym chce, na co go stać, co mu się podoba. To że podoba mu sie co innego niż Tobie nie oznacza odrazu, że jego iq jest równe temperaturze ciała ssaka drogi zwykły zjadaczu chleba. W Twoich oczach kim ja jestem? Niezwykłym zjadaczem chleba?
Ciekawe jak byś nazwał mnie, bo nie jestem gangsterem, złodziejem, żulerią, dresiostwem, wsiowym przygłupem ani patologią... (swoją drogą zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa patologia) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, przy okazji obrażając posiadaczy, w tym mnie . Myślę, że można bylo napisać komentarz bez użycia tych wszystkich określeń o które sie pokusiłeś. Nie zgadzam się z Toba, bo nie raz byłam zmuszona łapać pobocze przez użytkowników innych aut. Dla mnie nie jest ważne jakiej marki jest pojazd, ważne jest w jaki sposób ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:09
Na tym łuku w Strzeszkowicach kierowcy jeżdżą jak debile, łuk linia ciągła wzniesienie i ............... kicha
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:06
BMW - będziesz miał wypadek
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:06
BMW - będziesz miał wypadek
Avatar
Sn / 9 grudnia 2016 o 00:43
Furman popieram w 100% !
Avatar
furman / 8 grudnia 2016 o 21:53
o napisał:
pewnie, bo inni nie powodują wypadków. nie każdy kierowca bmw to debil.... ktoś kto ma w głowie pustkę będzie cwaniakował na drogach, nieważne czy bmw czy innym autem. co przykładowo jak jedzie audi to już mu wolno? przestańcie z tą nagonką na markę, bo to niczego nie zmieni. p.s. tak jeżdżę bmw
to nie żadna nagonka na markę - tylko proste stwierdzenie faktów, stale potwierdzanych empirycznie tak się bowiem dziwnie składa, że w polsce samochody tej znakomitej skądinąd marki upodobała sobie wszelkiej proweniencji swołocz: gangsterzy, ***, złodzieje, żuleria i dresiarstwo - a jakby tego było mało - wsiowe przygłupy, czyli wszelkiej maści patologia. wiadomo, że od "obywateli" należących do wymienionych kategorii nikt przy zdrowych zmysłach nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa, gdyż "obywatele" ci mają głęboko w doopie wszelkie przepisy prawa z pord na czele. znaczna zaś ich cześć żadnych przepisów nie zna i nie rozumie, co też nie jest niczym szczególnym biorąc pod uwagę fakt, iż "obywatele" ci charakteryzują się poziomem iq równym temperaturze ciała ssaków. nic zatem dziwnego, że widząc bmw w ruchu każdy normalny człowiek wie, że potencjalnie - a często i faktycznie - zagrożone jest zdrowie i życie wszystkich w zasięgu rażenia tego auta. nie ma więc mowy o żadnej nagonce na markę - to po prostu zwykli zjadacze chleba dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami związanym z - powtórzę: bardzo dobrymi - samochodami bmw...
to nie żadna nagonka na markę - tylko proste stwierdzenie faktów, stale potwierdzanych empirycznie tak się bowiem dziwnie składa, że w polsce samochody tej znakomitej skądinąd marki upodobała sobie wszelkiej proweniencji swołocz: gangsterzy, ***, złodzieje, żuleria i dresiarstwo - a jakby tego było mało - wsiowe przygłupy, czyli wszelkiej maści patologia. wiadomo, że od "obywateli" należących do wymienionych kategorii nikt przy zdrowych zmysłach nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa, gdyż "... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 21:32
Jestem rozsądnym człowiekiem. Nie wierzę we wróżby, przesądy, gusła itd. Ale to chyba niemożliwe, co czytam: znowu BMW. Te markę wybierają chyba sami potencjalni drogowi mordercy.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 16:40
I PONOWNIE BMW !!!!!
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 o 00:13
Co to za model bmw?
Avatar
Henio / 9 grudnia 2016 o 13:02
Ola, nie zgadzam się z Tobą. Przecież Furman napisał "potencjalnie - a często i faktycznie", a nie, że KAŻDY. A poza tym gratuluję spostrzegawczości. Faktycznie, stosunkowo duża grupa wariatów drogowych to miłośnicy "ałdic". 
Avatar
Ola / 9 grudnia 2016 o 10:56
Ciekawe jak byś nazwał mnie, bo nie jestem gangsterem, złodziejem, żulerią, dresiostwem, wsiowym przygłupem ani patologią... (swoją drogą zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa patologia) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, przy okazji obrażając posiadaczy, w tym mnie . Myślę, że można bylo napisać komentarz bez użycia tych wszystkich określeń o które sie pokusiłeś. Nie zgadzam się z Toba, bo nie raz byłam zmuszona łapać pobocze przez użytkowników innych aut. Dla mnie nie jest ważne jakiej marki jest pojazd, ważne jest w jaki sposób kierujący go prowadzi. Nie wypowiadaj się za KAŻDEGO normalnego człowieka, bo komentarz piszesz w swoim imieniu i podpisujesz się swoim nickiem.  A jeżeli piszesz że nikt przy zdrowych zmysłach  nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa to po co te wszystkie komentarze? Skoro się nie wymaga to nie ma co komentować :) Nie chcę nikomu narzucać mojego myślenia, tylko przestańcie równac markę posiadanego pojazdu do poziomu inteligencji, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wariat drogowy to wariat drogowy, nie usprawiedliwia go to że jechał np. audi. NIE KAŻDY posiadacz BMW to swołocz, więc nie obrażaj, bo każdy jeździ czym chce, na co go stać, co mu się podoba. To że podoba mu sie co innego niż Tobie nie oznacza odrazu, że jego iq jest równe temperaturze ciała ssaka drogi zwykły zjadaczu chleba. W Twoich oczach kim ja jestem? Niezwykłym zjadaczem chleba?
Ciekawe jak byś nazwał mnie, bo nie jestem gangsterem, złodziejem, żulerią, dresiostwem, wsiowym przygłupem ani patologią... (swoją drogą zastanawiam się czy znasz znaczenie słowa patologia) Wrzucasz wszystkich do jednego worka, przy okazji obrażając posiadaczy, w tym mnie . Myślę, że można bylo napisać komentarz bez użycia tych wszystkich określeń o które sie pokusiłeś. Nie zgadzam się z Toba, bo nie raz byłam zmuszona łapać pobocze przez użytkowników innych aut. Dla mnie nie jest ważne jakiej marki jest pojazd, ważne jest w jaki sposób ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:09
Na tym łuku w Strzeszkowicach kierowcy jeżdżą jak debile, łuk linia ciągła wzniesienie i ............... kicha
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:06
BMW - będziesz miał wypadek
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 o 10:06
BMW - będziesz miał wypadek
Avatar
Sn / 9 grudnia 2016 o 00:43
Furman popieram w 100% !
Avatar
furman / 8 grudnia 2016 o 21:53
o napisał:
pewnie, bo inni nie powodują wypadków. nie każdy kierowca bmw to debil.... ktoś kto ma w głowie pustkę będzie cwaniakował na drogach, nieważne czy bmw czy innym autem. co przykładowo jak jedzie audi to już mu wolno? przestańcie z tą nagonką na markę, bo to niczego nie zmieni. p.s. tak jeżdżę bmw
to nie żadna nagonka na markę - tylko proste stwierdzenie faktów, stale potwierdzanych empirycznie tak się bowiem dziwnie składa, że w polsce samochody tej znakomitej skądinąd marki upodobała sobie wszelkiej proweniencji swołocz: gangsterzy, ***, złodzieje, żuleria i dresiarstwo - a jakby tego było mało - wsiowe przygłupy, czyli wszelkiej maści patologia. wiadomo, że od "obywateli" należących do wymienionych kategorii nikt przy zdrowych zmysłach nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa, gdyż "obywatele" ci mają głęboko w doopie wszelkie przepisy prawa z pord na czele. znaczna zaś ich cześć żadnych przepisów nie zna i nie rozumie, co też nie jest niczym szczególnym biorąc pod uwagę fakt, iż "obywatele" ci charakteryzują się poziomem iq równym temperaturze ciała ssaków. nic zatem dziwnego, że widząc bmw w ruchu każdy normalny człowiek wie, że potencjalnie - a często i faktycznie - zagrożone jest zdrowie i życie wszystkich w zasięgu rażenia tego auta. nie ma więc mowy o żadnej nagonce na markę - to po prostu zwykli zjadacze chleba dzielą się ze sobą swoimi doświadczeniami związanym z - powtórzę: bardzo dobrymi - samochodami bmw...
to nie żadna nagonka na markę - tylko proste stwierdzenie faktów, stale potwierdzanych empirycznie tak się bowiem dziwnie składa, że w polsce samochody tej znakomitej skądinąd marki upodobała sobie wszelkiej proweniencji swołocz: gangsterzy, ***, złodzieje, żuleria i dresiarstwo - a jakby tego było mało - wsiowe przygłupy, czyli wszelkiej maści patologia. wiadomo, że od "obywateli" należących do wymienionych kategorii nikt przy zdrowych zmysłach nie oczekuje praworządnego przestrzegania przepisów prawa, gdyż "... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 21:32
Jestem rozsądnym człowiekiem. Nie wierzę we wróżby, przesądy, gusła itd. Ale to chyba niemożliwe, co czytam: znowu BMW. Te markę wybierają chyba sami potencjalni drogowi mordercy.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 16:40
I PONOWNIE BMW !!!!!