Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 grudnia 2013 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wólce. Szukają zabójcy Kasi, są pierwsze typy

0 30 A A
Miejsce tragicznego wypadku w Wólce (Wojciech Nieśpiałowski)
Miejsce tragicznego wypadku w Wólce (Wojciech Nieśpiałowski)

Policjanci z kilku województw szukają kierowcy, który zabił 19-latkę na przejściu dla pieszych. Śledczy wytypowali już kilkadziesiąt podejrzanych samochodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kluczem do rozwiązania sprawy mogą być relacje świadków i nagrania z kamer monitoringu. Na policję zgłosiły się do tej pory dwie osoby. To małżeństwo z Puław. Widzieli samochód, który potrącił nastolatkę. Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze. Policjanci zabezpieczyli zapisy z kilku kamer, zamontowanych w pobliżu miejsca wypadku. Wytypowali kilkadziesiąt podejrzanych samochodów.

– To około 50 aut, ale ta liczba cały czas się zmienia – wyjaśnia Kamil Gołębiowski, z zespołu prasowego KWP w Lublinie. – Właściciele samochód pochodzą z kilku województw. Policjanci cały czas sprawdzają, czy któraś z tych osób ma związek z wypadkiem.

Do tragedii doszło w sobotę ok. godz. 16.45 w Wólce, k. Lublina. Kierowca wjechał na przejście dla pieszych, z którego schodziła 19-letnia Kasia. Potrącił dziewczynę i uciekł. Nastolatka zmarła pomimo reanimacji.

Wiadomo, że sprawca wypadku jechał od strony Lublina. Powinien więc minąć co najmniej kilka kamer, zamontowanych przed miejscem, gdzie doszło do potrącenia. Niestety, żadna z kamer nie obejmuje samego przejścia.
Mieszkańcy Wólki przekonują, że to wyjątkowo niebezpieczne miejsce.

– Latarnia stoi daleko i po zmroku pasy nie są oświetlone – wyjaśnia Agnieszka Skiba. – Boję się tędy przechodzić, bo kierowcy się nie zatrzymują. Bardzo rzadko się zdarza, by ktoś przepuścił pieszego. Powinni tu zamontować światła. Choćby takie, uruchamiane przyciskiem.

Kiedy doszło do wypadku, na drodze panował spory ruch. Policjanci liczą więc, że zdarzenie widziało więcej osób niż tylko małżeństwo z Puław. Mundurowi proszą więc o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o sprawcy.

http://get.x-link.pl/9bf02454-8de4-e9cc-5967-2e51c8c9c40d,f0fc66f0-d769-e1db-31cc-1fae589d790e,embed.html

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ia / 17 grudnia 2013 o 14:46

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

podstawa informowania o śledztwie to NIE informowanie. Sprawca czyta 99,9% wiadomości i komentarzy

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 08:33

Wszystko wszystkim - jest tragedia, szkoda dziewczyny i bliskich. To nie ulega wątpliwości. Ale zgroza mnie obejmuje, jak widzę, jak większość ludzi pisze - byki wszędzie - gramatyczne, składniowe, ortograficzne. Ludzie! Opamiętajcie się - język i historia to podstawy narodu.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:48

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

Avatar
ja / 16 grudnia 2013 o 23:02

moim zdaniem policja działa  zbyt powolnie.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 22:34

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo jakieś gówniarze mi pod koła się pchały. Jeśli wiedział że potrącił tą dziewczynę to te słowa a raczej obelgi mu się należą ale z tym hamulcem przed przejściem, przekraczaniem prędkości i myśleniem za pieszego to nie przesadzajcie.

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo... rozwiń

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 22:18

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na policję.

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na pol... rozwiń

Avatar
Leon / 16 grudnia 2013 o 21:56

Blacharze i mechanicy łączcie się i pomóżcie odszukać mordercę! Nieudzielenie pomocy to coś o wiele bardziej obrzydliwego niż spowodowanie wypadku, nawet z takim jak ten skutkiem.

Avatar
patryk / 16 grudnia 2013 o 21:00

 No właśnie..... o tym samym sobie pomyślałem to musiało widzieć przynajmniej z 10 osób jak nie wiecej....


ale mamy zajebisty naród, 16:45 jeden ze szczytów ruchu na tej ulicy i tylko kilku świadków, kpina i znieczulica, ktoś odrazu powinien za nim pojechać, chociaż żeby zapamiętać numery, a nie pozwolić mu uciec.

Avatar
Mieszkaniec / 16 grudnia 2013 o 20:04

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 19:54

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przejście musiałem zeskakiwać bo kierowca nie miał zamiaru hamować i jechał dużo więcej niż znak ograniczający prędkość w danym miejscu. Sam powiadam prawo jazdy i wiem jak przy danych warunkach na drodze wygląda hamowanie auta i staram się nie stwarzać przechodząc  prze zebrę zagrożenie nie tyle dla samochodów co dla swojego zdrowia. Ale to i tak nie usprawiedliwia kierowców którzy przekraczają prędkość w miejscach przejść dla pieszych czy też wyprzedzają innych. To kierowca auta musi myśleć i obserwować i przewidywać jaka sytuacja się wydarzy. Pieszy też powinien obserwować co się dzieje i jak ale nie zdejmuje to odpowiedzialności z kierujących bo jakie szanse ma pieszy w zderzeniu z autem praktycznie żadne.

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przej... rozwiń

Avatar
ia / 17 grudnia 2013 o 14:46

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

podstawa informowania o śledztwie to NIE informowanie. Sprawca czyta 99,9% wiadomości i komentarzy

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 08:33

Wszystko wszystkim - jest tragedia, szkoda dziewczyny i bliskich. To nie ulega wątpliwości. Ale zgroza mnie obejmuje, jak widzę, jak większość ludzi pisze - byki wszędzie - gramatyczne, składniowe, ortograficzne. Ludzie! Opamiętajcie się - język i historia to podstawy narodu.

Avatar
olo / 17 grudnia 2013 o 06:48

Zapamiętali, że było to auto w ciemnym kolorze.

--- jechały dwie sieroty i tylko tyle zapamiętali? Samochodów w ciemnym kolorze jest tysiące... przynajmniej marka i model oraz pierwsze litery rejestracji.... to juz by było coś... a nie... w ciemnym kolorze...

Avatar
ja / 16 grudnia 2013 o 23:02

moim zdaniem policja działa  zbyt powolnie.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 22:34

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo jakieś gówniarze mi pod koła się pchały. Jeśli wiedział że potrącił tą dziewczynę to te słowa a raczej obelgi mu się należą ale z tym hamulcem przed przejściem, przekraczaniem prędkości i myśleniem za pieszego to nie przesadzajcie.

Już wszystko wytłumaczyliście sobie, bandyta, potrącił, winny, powiesić. Ludzie, ponoć świadków nie ma a tu tyle wypowiedzi. Szkoda tak młodej osoby. Wyrazy współczucia dla bliskich. Nie dopadajcie w paranoję, najczęstszą przyczyną potrąceń na przejściach jest nadgorliwy kierowca który chce przepuścić pieszego nie patrząc na przeciwny pas i za siebie, pieszy jak krowa idzie bo go puścił i efekt dalej znany. Tak jest w większości przypadków choć tej felernej soboty dwa razy tą drogą jechałem do Turki i 3 razy musiałem gwałtownie hamować bo... rozwiń

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 22:18

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na policję.

Musiał przejechać przez przejazd kolejowy a tam jest kamera. Zobaczysz że się znajdzie.

Co do świadków to sam jechałem o tej godzinie i widziałem jak już ktoś zatrzymał się udzielić pomocy. Tylko to wyglądało że ktoś stoi na awaryjnych i coś ogląda przed samochodem. Tam była taka widoczność że nic nie można było zobaczyć, dopiero jak wracałem za 5 min to widziałem karetkę. Samochód jechał za samochodem, wycieraczki i spryskiwacz non stop, widoczność kiepska. Ale jak ktoś widział samo zajście to niech się zgłosi na pol... rozwiń

Avatar
Leon / 16 grudnia 2013 o 21:56

Blacharze i mechanicy łączcie się i pomóżcie odszukać mordercę! Nieudzielenie pomocy to coś o wiele bardziej obrzydliwego niż spowodowanie wypadku, nawet z takim jak ten skutkiem.

Avatar
patryk / 16 grudnia 2013 o 21:00

 No właśnie..... o tym samym sobie pomyślałem to musiało widzieć przynajmniej z 10 osób jak nie wiecej....


ale mamy zajebisty naród, 16:45 jeden ze szczytów ruchu na tej ulicy i tylko kilku świadków, kpina i znieczulica, ktoś odrazu powinien za nim pojechać, chociaż żeby zapamiętać numery, a nie pozwolić mu uciec.

Avatar
Mieszkaniec / 16 grudnia 2013 o 20:04

Wystarczy zeby skręcił na Pliszczyn i tyle go widzieli tam nie ma monitoringów i kamer mógł być nawet z okolic Parczewa a nawet Ostrowa lub Włodawy a do tego czasu mógł powymieniac uszkodzone żeczy a co gorsze może mieć plecy i odkręcają wszystko

Avatar
Gość / 16 grudnia 2013 o 19:54

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przejście musiałem zeskakiwać bo kierowca nie miał zamiaru hamować i jechał dużo więcej niż znak ograniczający prędkość w danym miejscu. Sam powiadam prawo jazdy i wiem jak przy danych warunkach na drodze wygląda hamowanie auta i staram się nie stwarzać przechodząc  prze zebrę zagrożenie nie tyle dla samochodów co dla swojego zdrowia. Ale to i tak nie usprawiedliwia kierowców którzy przekraczają prędkość w miejscach przejść dla pieszych czy też wyprzedzają innych. To kierowca auta musi myśleć i obserwować i przewidywać jaka sytuacja się wydarzy. Pieszy też powinien obserwować co się dzieje i jak ale nie zdejmuje to odpowiedzialności z kierujących bo jakie szanse ma pieszy w zderzeniu z autem praktycznie żadne.

Ja powiem tak każdy kierowca jest pieszym i powinien wiedzieć czego może się spodziewać i jak się zachować szczególnie w okolicy przejść dla pieszych czy też szkół. Nie każdy pieszy jest kierowcą i nie wie jaka jest droga hamowania przy panujących w danej chwili warunkach kierowca powinien wiedzieć o tym doskonale. Sam miałem nie raz przypadek że przechodząc przez przejście w dzień przy dobrej widoczności będąc już na samym końcu praktycznie opuszczając już przej... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 0

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:1 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:1 [NA ŻYWO] 5 0

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumwoanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumwoanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 7 9

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 22 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 2 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna 0 0

Uczniowie z Felina mogą być dowożeni na lekcje na Kośminek.

Sukces młodych mechaników z Zamościa

Sukces młodych mechaników z Zamościa 1 0

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Oprócz pucharu Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymali też nagrody rzeczowe.

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia]
galeria

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia] 19 4

Do przejechania było aż siedem wariantów tras. Najkrótsza miała 17 km, a najdłuższa 62 km. W Lubartowie już po raz 25. odbyło się się Święto Roweru.

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!