Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 września 2012 r.
8:01
Edytuj ten wpis

Wypadek w Zakręciu: Kierowca zginął w płomieniach

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 23 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Zakręcie (pow. krasnostawski). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 1:48.

Kierowca jadący oplem omegą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. - Po zderzeniu opel zapalił się. Kierowca zginął na miejscu - wyjaśnia dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca i pasażer ciężarowej scanii trafili do szpitala z potłuczeniami.

Droga była zablokowana do godz. 8 rano. Wyznaczono objazdy przez Stężycę i Łopiennik Górny.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:50
[url="http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html"]http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html[/url]
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:47
No to poczytaj sobie grzesiek czy jak ci tam.I nie pieprz głupot na przyszłość.http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:44
No to poczytaj sobie grzesiek czy jak ci tam.I nie pieprz głupot na przyszłość.
[url="http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html"]http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html[/url]
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 21:00
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 20:59
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 20:58
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
gość / 7 listopada 2012 o 11:23
Moj znajomy widział wyniki sekcji zwłok.Okazało się,ze kierujący oplem miał grubo ponad promil alkoholu we krwi.
Avatar
Gość / 17 września 2012 o 20:25
[quote name='Piotr' timestamp='1347648039' post='674373']
Wspulczucia dla kierowcy scani, ze stal sie ofiara jakiegos bezmyslnego gnoja!!!!!
[/quote]
kierowcy scani cale gowno sie stalo a tam zginal czlowiek. nie masz pojecia co sie stalo takze zamknij mordke bo Pawła obrazac nie damy. to byl wypadek i celowo nie wjechal w scanie.
Avatar
xxx / 17 września 2012 o 01:24
[quote name='malaka' timestamp='1347561977' post='673906']
dlaczego nikt nie napisze nic na temat kierowcy scani tylko na temat gnoja ktory chcial sie zabic . bogdan ma zone i dzieci to jemu nalezy wspolczuc a nie deb***owi ktory szukal smiercijak taki chojrak to w drzewko trzeba bylo uderzyc a nie w nic nie winnego czlowieka
[/quote]
w łeb się puknij
Avatar
XXX / 17 września 2012 o 01:19
[quote name='Piotr' timestamp='1347648155' post='674376']
Wspulczucia dla kierowcy scani, ze stal sie ofiara jakiegos bezmyslnego gnoja!!!!!
[/quote]
I TAKI SAM
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:50
[url="http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html"]http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html[/url]
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:47
No to poczytaj sobie grzesiek czy jak ci tam.I nie pieprz głupot na przyszłość.http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html
Avatar
gość / 19 grudnia 2012 o 22:44
No to poczytaj sobie grzesiek czy jak ci tam.I nie pieprz głupot na przyszłość.
[url="http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html"]http://krasnystaw.naszemiasto.pl/artykul/1593987,pow-krasnystaw-czy-pawel-popelnil-samobojstwo-sledztwo,id,t.html[/url]
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 21:00
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 20:59
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
grzesiek / 1 grudnia 2012 o 20:58
to ten twoj znajomy to kawal chuja zreszta ty nie lepszy. On chyba jest jakims tlukiem skoro nie wie co sekcja wykazala ta naprawde ale ch*** wam w lab!!!
Avatar
gość / 7 listopada 2012 o 11:23
Moj znajomy widział wyniki sekcji zwłok.Okazało się,ze kierujący oplem miał grubo ponad promil alkoholu we krwi.
Avatar
Gość / 17 września 2012 o 20:25
[quote name='Piotr' timestamp='1347648039' post='674373']
Wspulczucia dla kierowcy scani, ze stal sie ofiara jakiegos bezmyslnego gnoja!!!!!
[/quote]
kierowcy scani cale gowno sie stalo a tam zginal czlowiek. nie masz pojecia co sie stalo takze zamknij mordke bo Pawła obrazac nie damy. to byl wypadek i celowo nie wjechal w scanie.
Avatar
xxx / 17 września 2012 o 01:24
[quote name='malaka' timestamp='1347561977' post='673906']
dlaczego nikt nie napisze nic na temat kierowcy scani tylko na temat gnoja ktory chcial sie zabic . bogdan ma zone i dzieci to jemu nalezy wspolczuc a nie deb***owi ktory szukal smiercijak taki chojrak to w drzewko trzeba bylo uderzyc a nie w nic nie winnego czlowieka
[/quote]
w łeb się puknij
Avatar
XXX / 17 września 2012 o 01:19
[quote name='Piotr' timestamp='1347648155' post='674376']
Wspulczucia dla kierowcy scani, ze stal sie ofiara jakiegos bezmyslnego gnoja!!!!!
[/quote]
I TAKI SAM