Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 maja 2012 r.
17:42
Edytuj ten wpis

Zarzuty dla operatora ratraka za tragiczny wypadek w Rąblowie

Autor: Zdjęcie autora łm
0 8 A A
Ratrak, pod który wpadł kamerzysta (Maciej Kaczanowski)
Ratrak, pod który wpadł kamerzysta (Maciej Kaczanowski)

Prokuratura Rejonowa w Puławach zarzuca kierowcy ratraka spowodowanie wypadku w Rąblowie, w którym bardzo poważnie ucierpiał operator telewizji Polsat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragicznego zdarzenia doszło 1 lutego. Grzegorz Serej, operator telewizji Polsat filmował pracę ratraka. W pewnym momencie pojazd najechał na niego. 39-latek przeżył, ale stracił nogę.

"Gazeta Wyborcza" informuje, że operator maszyny przyznał się do kierowania, ale broni się, że wypadek nie był jego winą. Twierdzi, że nie widział filmującego operatora. Prokuratura postawiła mu zarzuty nieumyślnego narażenia na ciężkie obrażenia ciała.

Grzegorz Serej został kaleką. Zbiera pieniądze na nowoczesną protezę, dzięki której mógłby wrócić do normalnego życia i pracy w zawodzie.



Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jaca / 17 maja 2012 o 21:31
Jak zwykle wina tego który ma mniej znajomości.Prokurator to niby jakie ma pojęcie o kierowaniu takiej maszyny.Niech moze sobie wsiądzie za kierownice takiego ratraka to zobaczy jak widać z kabiny.Głupi kamerzysta się pchał to się doigrał.
Avatar
Lingwista / 17 maja 2012 o 19:47
Operator kamerował? Nie znam takiego słowa...
Avatar
Marcin / 17 maja 2012 o 19:46
dobrą, a nawet bardzo dobrą protezę można zrobić za 15 tys, a on zbiera setki tysięcy złotych i po co ??? a po to aby ubezpieczalnie sie jeszcze nahapały na jego nieszczęściu.
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:30
http://www.mmpulawy.pl/artykul/biegi-w-kazimierzu-uczniowie-budowlanki-najlepsi
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:26
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Avatar
apu / 17 maja 2012 o 18:25
pchał się pod ratrak i się dopchał, może jak sprzeda te zajebiaszcze ujęcia to zbierze na protezę a zarzyty dla operatora ratraka ??? za co, że mu sam wlazł pod noże ??
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:24
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:23
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Avatar
jaca / 17 maja 2012 o 21:31
Jak zwykle wina tego który ma mniej znajomości.Prokurator to niby jakie ma pojęcie o kierowaniu takiej maszyny.Niech moze sobie wsiądzie za kierownice takiego ratraka to zobaczy jak widać z kabiny.Głupi kamerzysta się pchał to się doigrał.
Avatar
Lingwista / 17 maja 2012 o 19:47
Operator kamerował? Nie znam takiego słowa...
Avatar
Marcin / 17 maja 2012 o 19:46
dobrą, a nawet bardzo dobrą protezę można zrobić za 15 tys, a on zbiera setki tysięcy złotych i po co ??? a po to aby ubezpieczalnie sie jeszcze nahapały na jego nieszczęściu.
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:30
http://www.mmpulawy.pl/artykul/biegi-w-kazimierzu-uczniowie-budowlanki-najlepsi
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:26
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Avatar
apu / 17 maja 2012 o 18:25
pchał się pod ratrak i się dopchał, może jak sprzeda te zajebiaszcze ujęcia to zbierze na protezę a zarzyty dla operatora ratraka ??? za co, że mu sam wlazł pod noże ??
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:24
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Avatar
Antytusk / 17 maja 2012 o 18:23
Ciekawe operator kamery zbiera na proteze ,,juz nie robcie z niego takiego biedaka.... jak by zachował odpowiedni odstep od maszyny to by było dobrze a nie sie pchał niewiadomo gdzie ....
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 10 1

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 27 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!