Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 lutego 2016 r.
17:49

Zbliża się pierwsze losowanie!

Autor: Zdjęcie autora redakcja
0 6 A A
Na wasze koperty z kuponami i Kratami Prenumeratora czekamy do 2 marca do godz. 12
Na wasze koperty z kuponami i Kratami Prenumeratora czekamy do 2 marca do godz. 12

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze losowanie w naszej zabawie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przypomnijmy, że aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów, które drukujemy od poniedziałku do piątku w Dzienniku Wschodnim. Jeżeli z jakiegoś powodu ominęliśmy jeden kupon, to uspokajamy, że nic się nie stało. W tegorocznej edycji przygotowaliśmy Jokery. Te można znaleźć w sobotnich wydaniach Dziennika Wschodniego.

Najbliższy już jutro. W jednym zestawie możemy użyć Jokera tylko raz. Przypominamy także, że prenumerata nie obejmuje wydań sobotnich.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze losowanie w naszej zabawie. Zaplanowaliśmy je na 3 marca (o godz. 11). Do wygrania będą nagrody pieniężne: trzy po 500 zł oraz jedna w wysokości 5 tys. zł. Zapraszamy wszystkich chętnych do biura loterii, które znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie. Kupony trzeba do nas dostarczyć ostatecznie dzień wcześniej, czyli 2 marca, do godz. 15.

Kupony muszą być w białej kopercie formatu C6. Nie może na niej zabraknąć także czytelnego napisu „Mieszkanie za czytanie”. Ten należy wykonać czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem. Jeśli ktoś decyduje się na wysyłanie kuponów, to kopertę z zestawem musi spakować w drugą, większą kopertę, na której należy umieścić adres Biura Loterii.

Następne losowania przeprowadzimy: 28 kwietnia i 30 czerwca. W tym ostatnim do wygrania będzie mieszkanie o wartości ponad 138 tysięcy złotych, które buduje znany lubelski deweloper firma TBV.

W gronie osób, które wczoraj dostarczyły do nas kupony, był chociażby pan Mirosław z Lublina. – Wrzucam sześć kompletów. Jeżeli mam coś wygrać, to tyle powinno wystarczyć – mówi pan Mirosław. I dodaje, że interesuje go główna nagroda w naszej loterii – Celuję w mieszkanie, trzeba mierzyć wysoko w tego typu zabawach. Nie chcę się chwalić, ale w poprzednim roku trafiłem czwórkę w lotka. Może i teraz szczęście się do mnie uśmiechnie? – zastanawia się nasz czytelnik.

Nagrodą główną w naszej loterii jest mieszkanie o wartości ponad 138 tysięcy zł. Buduje je firma TBV na Osiedlu Europejskim, na lubelskim Felinie.

Zobacz osiedle, na którym powstaje mieszkanie 

Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 15:40
Fajna loteria. Nie wiem dlaczego niektórzy mają takie negatywne podejście do wszystkiego. Ja tam wierzę, że każdy może wygrać. Z tego co piszą, to losowanie odbywa się przy udziale publiczności.
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 13:46
nawet dziecko na zdjęciu wie o co kaman
Avatar
Gość / 27 lutego 2016 o 21:21
hahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 12:47
Właściciel mieszkania organizatorom pewnie już jest znany. Czeka już tylko na odbiór mieszkania.Dla reszty to wielka szansa na nagrody pocieszenia.
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 10:55
Może teraz wygra koleżanka sekretarki z ratusza.
Avatar
Gość / 19 lutego 2016 o 22:34
Następna loteria paragonowa ?
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 15:40
Fajna loteria. Nie wiem dlaczego niektórzy mają takie negatywne podejście do wszystkiego. Ja tam wierzę, że każdy może wygrać. Z tego co piszą, to losowanie odbywa się przy udziale publiczności.
Avatar
Gość / 28 lutego 2016 o 13:46
nawet dziecko na zdjęciu wie o co kaman
Avatar
Gość / 27 lutego 2016 o 21:21
hahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 12:47
Właściciel mieszkania organizatorom pewnie już jest znany. Czeka już tylko na odbiór mieszkania.Dla reszty to wielka szansa na nagrody pocieszenia.
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 10:55
Może teraz wygra koleżanka sekretarki z ratusza.
Avatar
Gość / 19 lutego 2016 o 22:34
Następna loteria paragonowa ?
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!