Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

15 sierpnia 2008 r.
15:58
Edytuj ten wpis

Zginęli wracając znad jeziora (zdjęcia)

0 15 A A

19-letni Łukasz Sz., kierowca audi, które w piątek rano rozbiło się, w Rogóźnie, po wyjściu ze szpitala został zatrzymany przez policję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Odpowie za spowodowanie wypadku po pijanemu.

Kierowca doznał tylko ogólnych potłuczeń. Policjanci przywieźli go już ze szpitala do izby zatrzymań. Jeszcze dziś zwłoki trójki młodych ludzi, którzy zginęli w wypadku, zostaną zidentyfikowane przez rodziny. Dwie dziewczyny miały po 16 i 18 lat, mężczyzna, brat kierowcy - 22 lata.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że młodzi ludzie wracali nad jeziora Zagłębocze. Tuż przed godziną 9 -tą, audi wypadło na zakręcie z drogi i uderzyło w drzewo. Samochód przełamał się na pół. Trzecia z pasażerek wyszła z wypadku z niegroźnymi obrażeniami. Siedziała za kierowcą.

Łukasz Sz. miał około promila alkoholu.

(er)

.


.


Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kika / 21 sierpnia 2008 o 19:12
Tu zginęła moja znajoma Madziu spoczywaj w pokoju:( niedługo twój pogrzeb:( biedactwo:(
Avatar
onaa / 18 sierpnia 2008 o 11:13
polop piszesz ze jechały osoby co miały 16,18 lat - załoze sie ze miały tyle samo alkoholu w sobie co kierowca albo wiecej wiec niema tu znaczenia wiek ..Na siłe ich do samochodu napewno nie wpychał, wszyscy mieli swiadomosc ze moze sie cos zdarzyc wsiadajac do auta
Avatar
~niuniek~ / 16 sierpnia 2008 o 14:25
w tym wypadku zginal moj kolega brak mi slow brat zabil brata i 2 mlode dziewczyny
Avatar
txj / 16 sierpnia 2008 o 10:24
chcesz śmierci jedź z kierowcą pryszczatym dupkiem
Avatar
polop / 16 sierpnia 2008 o 00:28
Zawsze jak słysze o takich wypadkach zastanawiam się jak to jest że przez głupotę jedego człowieka odbiera się rodzicom inwestycję całego życia jakim jest ich dziecko. Nie widział bym problemu jak by jechało tam 5 nawalonych kolesi po 20tce..... to już w sumie jest powszechne. Ale 16cie lat, 18... . Jakim prawem można być panem czyjegoś życia.
Avatar
miniu / 16 sierpnia 2008 o 00:18
nik napisał:
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...


Ubiegłeś mnie, to samo zauważyłem zanim zajżałem na forum. Zapewne pierwszy wyjazd "w trasę". Trzeba było przetestować czy luzy w zawieszeniu nie są za duże, czy to co stuka spod spodu nie zagraża w szybkiej jeździe ... . Bardzo współczuje wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu są związani z tym wypadkiem. [*]


Ubiegłeś mnie, to samo zauważyłem zanim zajżałem na forum. Zapewne pierwszy wyjazd "w trasę". Trzeba było przetestować czy luzy w zawieszeniu nie są za duże, czy to co stuka spod spodu nie zagraża w szybkiej jeździe ... . Bardzo współczuje wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu są związani z tym wypadkiem. [*] rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2008 o 23:43
tak piszece na tego kierowce... ćwiadomo0o deb*** zabił ludzi ale... dlaczego pasazerowie wsiedli do jego auta?? tez trzeba mysleć!!!!!!!!
Avatar
nik / 15 sierpnia 2008 o 23:28
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...
Avatar
~gość~ / 15 sierpnia 2008 o 21:07
Cechy ujemne ,Zal i rozpacz w rodzinie po stracie najbliższych.Cech dodatnie ,zmniejszanie bezrobocia przez tragiczne wypadki samochodowe.Jutro będą następni . Przykre to ale , takie są realia polskiej motoryzacji.
Avatar
jan o. / 15 sierpnia 2008 o 19:43
Tia. Pijany gówniarz za kierownicą zdezelowanej, 15 - letniej, strucli z RFN, do tego kilka lachonów w dżinsowych miniówach i wstawiony el kolegiono kierowcy. Przepis na wypadek w dużą ilością młodych ciał w czarnych workach. Dobrze, że ten ch*** nie zabił np. przypadkowej rodziny jadącej do kościoła, dzieciaków idących poboczem etce. Obyś zgnił w pierdlu gnoju...
Avatar
kika / 21 sierpnia 2008 o 19:12
Tu zginęła moja znajoma Madziu spoczywaj w pokoju:( niedługo twój pogrzeb:( biedactwo:(
Avatar
onaa / 18 sierpnia 2008 o 11:13
polop piszesz ze jechały osoby co miały 16,18 lat - załoze sie ze miały tyle samo alkoholu w sobie co kierowca albo wiecej wiec niema tu znaczenia wiek ..Na siłe ich do samochodu napewno nie wpychał, wszyscy mieli swiadomosc ze moze sie cos zdarzyc wsiadajac do auta
Avatar
~niuniek~ / 16 sierpnia 2008 o 14:25
w tym wypadku zginal moj kolega brak mi slow brat zabil brata i 2 mlode dziewczyny
Avatar
txj / 16 sierpnia 2008 o 10:24
chcesz śmierci jedź z kierowcą pryszczatym dupkiem
Avatar
polop / 16 sierpnia 2008 o 00:28
Zawsze jak słysze o takich wypadkach zastanawiam się jak to jest że przez głupotę jedego człowieka odbiera się rodzicom inwestycję całego życia jakim jest ich dziecko. Nie widział bym problemu jak by jechało tam 5 nawalonych kolesi po 20tce..... to już w sumie jest powszechne. Ale 16cie lat, 18... . Jakim prawem można być panem czyjegoś życia.
Avatar
miniu / 16 sierpnia 2008 o 00:18
nik napisał:
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...


Ubiegłeś mnie, to samo zauważyłem zanim zajżałem na forum. Zapewne pierwszy wyjazd "w trasę". Trzeba było przetestować czy luzy w zawieszeniu nie są za duże, czy to co stuka spod spodu nie zagraża w szybkiej jeździe ... . Bardzo współczuje wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu są związani z tym wypadkiem. [*]


Ubiegłeś mnie, to samo zauważyłem zanim zajżałem na forum. Zapewne pierwszy wyjazd "w trasę". Trzeba było przetestować czy luzy w zawieszeniu nie są za duże, czy to co stuka spod spodu nie zagraża w szybkiej jeździe ... . Bardzo współczuje wszystkim którzy w jakimkolwiek stopniu są związani z tym wypadkiem. [*] rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2008 o 23:43
tak piszece na tego kierowce... ćwiadomo0o deb*** zabił ludzi ale... dlaczego pasazerowie wsiedli do jego auta?? tez trzeba mysleć!!!!!!!!
Avatar
nik / 15 sierpnia 2008 o 23:28
Tak patrzę na nr rej i chyba to LU 3770 J, czyli świeżutki numerek, auto rejestrowane kilka, kilkanaście dni temu. Czyli pan kierowca pokazał wszystkim jaki to ma świetny nowy samochodzik...
Avatar
~gość~ / 15 sierpnia 2008 o 21:07
Cechy ujemne ,Zal i rozpacz w rodzinie po stracie najbliższych.Cech dodatnie ,zmniejszanie bezrobocia przez tragiczne wypadki samochodowe.Jutro będą następni . Przykre to ale , takie są realia polskiej motoryzacji.
Avatar
jan o. / 15 sierpnia 2008 o 19:43
Tia. Pijany gówniarz za kierownicą zdezelowanej, 15 - letniej, strucli z RFN, do tego kilka lachonów w dżinsowych miniówach i wstawiony el kolegiono kierowcy. Przepis na wypadek w dużą ilością młodych ciał w czarnych workach. Dobrze, że ten ch*** nie zabił np. przypadkowej rodziny jadącej do kościoła, dzieciaków idących poboczem etce. Obyś zgnił w pierdlu gnoju...
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!