Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 czerwca 2008 r.
18:03
Edytuj ten wpis

Złota Setka 2008 - Nagrodziliśmy najlepszych przedsiębiorców (wideo)

0 12 A A

Emperia Holding, Zakłady Azotowe "Puławy” i Black Red White - to zwycięska trójka rankingu firm Dziennika Wschodniego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tytuł największego pracodawcy w regionie przypadł ex aequo Emperii Holding i Black Red White. A najbardziej zyskowną firmą i największym eksporterem okazały się zaś Zakłady Azotowe Puławy. Uroczyste ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów odbyło się w środę w Dworze Anna.

- Cieszą takie sukcesy. Ale są okupione ogromną pracą. Taką pracę wykonaliśmy w ubiegłym roku - powiedział Artur Kawa, prezes Emperia Holding.

Ranking Największych Firm Lubelszczyzny przygotowaliśmy już po raz dwunasty. Jak co roku zrobiliśmy to we współpracy z lubelskimi przedsiębiorcami, którzy przekazali nam dane ze swoich sprawozdań finansowych. W pozyskiwaniu informacji wspierała nas także profesjonalna wywiadownia gospodarcza.


Złota Setka - relacja z gali. Zdjęcia i montaż: Agnieszka Mazuś


Listę 100 największych (o najwyższych przychodach) przedsiębiorstw uzupełniliśmy 50 w tzw. Poczekalni. Wskazaliśmy także liderów poszczególnych branż. Tradycyjnie wybraliśmy też Biznesmena Roku Dziennika Wschodniego. Został nim Jan Szulżyk, dyrektor naczelny POL-SKONE.

Współorganizatorem tegorocznej "Złotą Setki” został marszałek województwa lubelskiego. Honorowy patronat objął wojewoda lubelski oraz kanclerz Lubelskiej Loży Business Centre Club.
(MAG)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GOSĆ / 13 stycznia 2009 o 20:13
Jakie kryteria????? napisał:
Ciekawe kto wyznaczał kryteria, najlepszy przedsiębiorca, najlepsze przedsiębiorstwo - kryteria Dziennika to już było!!!!!!!!!!. Tytuły nie idą w parze z rzeczywistością


OJ MASZ RACJĘ MASZ WYSTRACZY PRZEŚLEDZIĆ LOSY "TYCH NAJLEPSZCH" Z RANKINGU LUBELSKICH FIRM TZW." GAZELE BIZNESU" CO NIEKTÓRZY JUŻ OGŁOSILI UPADŁOŚĆ A OD WYGRANIA RANKINU MINĘŁO ZALEDWIE 3 LATA .KOŃ BY SIE UŚMIAŁ.......


OJ MASZ RACJĘ MASZ WYSTRACZY PRZEŚLEDZIĆ LOSY "TYCH NAJLEPSZCH" Z RANKINGU LUBELSKICH FIRM TZW." GAZELE BIZNESU" CO NIEKTÓRZY JUŻ OGŁOSILI UPADŁOŚĆ A OD WYGRANIA RANKINU MINĘŁO ZALEDWIE 3 LATA .KOŃ BY SIE UŚMIAŁ....... rozwiń
Avatar
tooomek / 12 stycznia 2009 o 15:23
Witam.
Czy jest gdzieś w internecie lub poza nim dostępny cały ranking stu największych firm?
Widać tylko kilka największych firm, a ja ciekaw jestem jakie są kolejne.

pozdrawiam.
Avatar
Jakie kryteria????? / 16 lipca 2008 o 23:28
Ciekawe kto wyznaczał kryteria, najlepszy przedsiębiorca, najlepsze przedsiębiorstwo - kryteria Dziennika to już było!!!!!!!!!!. Tytuły nie idą w parze z rzeczywistością
Avatar
PATRIOTA / 20 czerwca 2008 o 09:51
FIRMY NA LUBELSZCZYZNIE TO CZYSTA FIKCJA Z PERSPEKTYWY WARSZAWY I CZY INNEGO DUŻEGO MIASTA TO JESTEŚMY JAK UBODZY KREWNI NIKOMU NIE POTRZEBNI I NIE ZNANI TO ŚMIECH NA SALI OGŁASZAJĄC TAKIE RANKINGI,
Avatar
lub / 19 czerwca 2008 o 10:37
Brawo EMPERIA ?
Tylko czy to lubelska firma?
Co daje dla miasta, dla sportu, dla kultury - uważam że NIC.
Pan Kawa robi to tylko dla siebie. Szkoda . mały człowiek.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2008 o 23:55
frustracja sie z ludzi wylewa bo malo zarabiają i to jest prawda ale prawda jest tez taka ze dobrze ze cos w tym regionie jeszcze wogole jest i jest gdzie pracowac oby wiecej takich miejsc pokazujcie je
Avatar
przedsiebiorca / 18 czerwca 2008 o 22:01
Po co tak zacna gazeta jak Dziennik Wschodni robi takie rankingi z Bussines Centre Club przeciez to na Lubelszczyznie fikcyjna organizacja.Nazwa,pieczatka,paper firmowy, zmieniajacy sie prezesi i ciagle ta sama pani dyrektor.A gdzie czlonkowie?Ilu ich jest?Wystarczy pojsc na zebranie tego towarzystwa wzajemnej adoracji.
Avatar
rob / 18 czerwca 2008 o 21:41
a gdzie ta wielka emperia ma biurowiec w wawie bo napewno nie w Lublinie
Avatar
nik / 18 czerwca 2008 o 21:13
dajcie spokój, przecież to klub wzajemnej adoracji! W tym regionu rządzi administracyjno - polityczno - esbecka mafia, a po 89 naprawdę nie wiele się zmieniło
Avatar
Piast / 18 czerwca 2008 o 21:10
Na bezrybiu i rak rybą !!!!!!
Avatar
GOSĆ / 13 stycznia 2009 o 20:13
Jakie kryteria????? napisał:
Ciekawe kto wyznaczał kryteria, najlepszy przedsiębiorca, najlepsze przedsiębiorstwo - kryteria Dziennika to już było!!!!!!!!!!. Tytuły nie idą w parze z rzeczywistością


OJ MASZ RACJĘ MASZ WYSTRACZY PRZEŚLEDZIĆ LOSY "TYCH NAJLEPSZCH" Z RANKINGU LUBELSKICH FIRM TZW." GAZELE BIZNESU" CO NIEKTÓRZY JUŻ OGŁOSILI UPADŁOŚĆ A OD WYGRANIA RANKINU MINĘŁO ZALEDWIE 3 LATA .KOŃ BY SIE UŚMIAŁ.......


OJ MASZ RACJĘ MASZ WYSTRACZY PRZEŚLEDZIĆ LOSY "TYCH NAJLEPSZCH" Z RANKINGU LUBELSKICH FIRM TZW." GAZELE BIZNESU" CO NIEKTÓRZY JUŻ OGŁOSILI UPADŁOŚĆ A OD WYGRANIA RANKINU MINĘŁO ZALEDWIE 3 LATA .KOŃ BY SIE UŚMIAŁ....... rozwiń
Avatar
tooomek / 12 stycznia 2009 o 15:23
Witam.
Czy jest gdzieś w internecie lub poza nim dostępny cały ranking stu największych firm?
Widać tylko kilka największych firm, a ja ciekaw jestem jakie są kolejne.

pozdrawiam.
Avatar
Jakie kryteria????? / 16 lipca 2008 o 23:28
Ciekawe kto wyznaczał kryteria, najlepszy przedsiębiorca, najlepsze przedsiębiorstwo - kryteria Dziennika to już było!!!!!!!!!!. Tytuły nie idą w parze z rzeczywistością
Avatar
PATRIOTA / 20 czerwca 2008 o 09:51
FIRMY NA LUBELSZCZYZNIE TO CZYSTA FIKCJA Z PERSPEKTYWY WARSZAWY I CZY INNEGO DUŻEGO MIASTA TO JESTEŚMY JAK UBODZY KREWNI NIKOMU NIE POTRZEBNI I NIE ZNANI TO ŚMIECH NA SALI OGŁASZAJĄC TAKIE RANKINGI,
Avatar
lub / 19 czerwca 2008 o 10:37
Brawo EMPERIA ?
Tylko czy to lubelska firma?
Co daje dla miasta, dla sportu, dla kultury - uważam że NIC.
Pan Kawa robi to tylko dla siebie. Szkoda . mały człowiek.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2008 o 23:55
frustracja sie z ludzi wylewa bo malo zarabiają i to jest prawda ale prawda jest tez taka ze dobrze ze cos w tym regionie jeszcze wogole jest i jest gdzie pracowac oby wiecej takich miejsc pokazujcie je
Avatar
przedsiebiorca / 18 czerwca 2008 o 22:01
Po co tak zacna gazeta jak Dziennik Wschodni robi takie rankingi z Bussines Centre Club przeciez to na Lubelszczyznie fikcyjna organizacja.Nazwa,pieczatka,paper firmowy, zmieniajacy sie prezesi i ciagle ta sama pani dyrektor.A gdzie czlonkowie?Ilu ich jest?Wystarczy pojsc na zebranie tego towarzystwa wzajemnej adoracji.
Avatar
rob / 18 czerwca 2008 o 21:41
a gdzie ta wielka emperia ma biurowiec w wawie bo napewno nie w Lublinie
Avatar
nik / 18 czerwca 2008 o 21:13
dajcie spokój, przecież to klub wzajemnej adoracji! W tym regionu rządzi administracyjno - polityczno - esbecka mafia, a po 89 naprawdę nie wiele się zmieniło
Avatar
Piast / 18 czerwca 2008 o 21:10
Na bezrybiu i rak rybą !!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 11 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 4 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 20 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!