Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 września 2011 r.
19:33
Edytuj ten wpis

Zmarł podczas interwencji policji. To nie pierwszy taki przypadek

0 18 A A
To trzeci w ciągu tygodnia śmiertelny przypadek po zatrzymaniu przez lubelskich funkcjonariuszy (Arc
To trzeci w ciągu tygodnia śmiertelny przypadek po zatrzymaniu przez lubelskich funkcjonariuszy (Arc

Mieszkaniec Kajetanówki zranił nożem policjanta. Po założeniu kajdanek zasłabł i zmarł. Okoliczności jego śmierci bada prokuratura. Podobnie jak dwóch zgonów, do których doszło w ostatnich dniach w policyjnych izbach zatrzymań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj około godz. 1. 58-letni Andrzej M. przejeżdżał volkswagenem przez Strzyżewice w powiecie lubelskim. W okolicach sklepu natknął się na patrol policji. Na widok radiowpzu zawrócił i zaczął odjeżdżać.

Policjanci ruszyli za nim. Dawali mu znaki, żeby się zatrzymał. Nic z tego. Andrzej M. najpierw pojechał w kierunku Niedrzwicy. Minął swój dom w Kajetanówce. Zawrócił. Znowu znalazł się przy swojej posesji. Wjechał autem na podwórko i wysiadł z auta. Po chwili byli tam również policjanci.

– Mężczyzna ruszył w kierunku jednego z nich – mówi Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji. – Uderzył policjanta w twarz, a potem zaatakował go nożem. Ugodził w okolice serca.

Policja podaje, że funkcjonariusze powalili napastnika na ziemię i założyli mu kajdanki. Dyżurny komendy wezwał pogotowie do rannego policjanta. Po kilku minutach okazało się, że pomocy potrzebuje też skuty kajdankami mężczyzna. 58-latek zasłabł.

– Policjanci rozpoczęli reanimację, którą prowadzili do przyjazdu karetki pogotowia – dodaje Wójtowicz. – Niestety, mężczyzna zmarł.

Ranny policjant trafił do szpitala. Okazało się, że rana jest niegroźna, bo nóż zatrzymał się na żebrach.
Sprawą zajmuje się prokuratura. Wszczęła dwa śledztwa: w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci oraz czynnej napaści na policjantów.

– Na poniedziałek prokurator zarządził sekcję zwłok – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Ma ustalić przyczynę śmierci mężczyzny.

Policja informuje, że 58-latek niedawno przeszedł zawał serca. Śledczy zabezpieczyli nóż, którym został zraniony policjant. W domu Andrzeja M. znaleziono dwie wiatrówki. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba na nie mieć pozwolenie.

Zamarły mężczyzna mieszkał sam, wokół jego domu nie ma innych zabudowań. Prawdopodobnie zajścia z czwartkowej nocy nie widział nikt z postronnych osób.

Policjanci w domu Andrzeja M. interweniowali przed dwoma laty. Mieszkał wówczas z ojcem. Policja miała sygnał, że nie wpuszcza do domu rodziny i opieki społecznej. Staruszek został zabrany do szpitala a Andrzej M. usłyszał zarzut nienależytej opieki nad ojcem.

To nie jedyny w ostatnich dniach przypadek zgonu po interwencji policji. 16 września w izbie zatrzymań Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zmarł zatrzymany mężczyzna. W trakcie zwalniania do domu powiedział, że źle się czuje. Policjanci wezwali karetkę pogotowia, ale mężczyzny nie udało się uratować.

Trzy dni wcześniej zmarł 45-latek umieszczony w izbie zatrzymań w Rykach. 45-latek przebywał w monitorowanej celi. Rano policjant zauważył, że zatrzymany źle się poczuł. Reanimacja okazała się bezskuteczna.

Policja podaje, że w obydwu przypadkach mężczyźni przed umieszczeniem za kratkami byli badani przez lekarzy. Okoliczności ich śmierci badają prokuratury.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 23 września 2011 o 17:14
[quote name='goguś' timestamp='1316783595' post='539072']
Doskonale wiem jacy potrafią być ludzie.
[/quote]
I wszytko na temat, czekać tylko umorzenia sprawy, ale miło było podyskutować, miłego dnia goguś
Avatar
goguś / 23 września 2011 o 15:13
[quote name='gość' timestamp='1316769778' post='538977']
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powinien mundur chronić przestępcy - przyznasz?
Qń jaki jest każdy widzi - prawda?
[/quote]

Doskonale wiem jacy potrafią być ludzie. Ciekawe czy też tak zaciekle broniłbyś , gdyby jadąc zrobiłby coś złego komuś z twoich bliskich? Do kogo miałbyś pretensje?! Też do policji , że nie zatrzymała go? I
to nie są moi "kolesie" jak piszesz .
[quote name='gość' timestamp='1316769778' post='538977']
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powini... rozwiń
Avatar
gość / 23 września 2011 o 11:22
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powinien mundur chronić przestępcy - przyznasz?
Qń jaki jest każdy widzi - prawda?
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!... rozwiń
Avatar
Tomala / 23 września 2011 o 09:50
Fatalnie wyszkoleni policjanci, skoro 58-latek dał radę podbiec i uderzyć nożem w żebra. Chyba, że było inaczej...
Avatar
gość / 23 września 2011 o 08:57
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Pytam za co był ścigany, a ni mogli go zastrzelić podczas próby ucieczki ?

Miałem jechać w sobotę do brzozowa na wesele chrześniaczki, ale strach wielki, to już nie są żarty, a bo to wiadomo co komu odbije ?

Oj goguś, goguś, kto Cie wyrzeźbił ?
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Pytam za co był ścigany, a ni mogli go zastrzelić podczas próby ucieczki ?

Miałem jechać w sobotę do brzozowa na wesele chrześniaczki, ale strach wielki, to już nie są żarty, a bo to wiadomo co komu odbije ?

Oj goguś, goguś, kto Cie wyrzeźbił ? rozwiń
Avatar
goguś / 23 września 2011 o 08:50
[quote name='gość' timestamp='1316737015' post='538873']
Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ?
[/quote]

To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
Avatar
Karoooool / 23 września 2011 o 08:37
"W domu Andrzeja M. znaleziono dwie wiatrówki. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba na nie mieć pozwolenie."

Ludzie, litości!!!
Od 1 stycznia 2004 r. NIE MA pozwoleń na wiatrówki. Obowiązuje jedynie REJESTRACJA broni pneumatycznej, czyli wiatrówek, które nadają pociskowi opuszczającemu lufę energię kinetyczną powyżj 17J.
Avatar
gość / 23 września 2011 o 08:32
przeszedł zawał serca, a się ciskał i to go zapewne zabiło ?
Avatar
zwykły obywtel / 23 września 2011 o 02:29
Policja informuje, że 58-latek niedawno przeszedł zawał serca. Śledczy zabezpieczyli nóż, którym został zraniony policjant. W domu Andrzeja M. znaleziono dwie wiatrówki. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba na nie mieć pozwolenie.
Zamarły mężczyzna mieszkał sam, wokół jego domu nie ma innych zabudowań. Prawdopodobnie zajścia z czwartkowej nocy nie widział nikt z postronnych osób.


Ciekawe czy w przedszkolu nie połamał kredek i na bank nie może być świadków, jak scenariusz kryminalnego filmu, czytając to bardzo śmieszy, a jak było rzeczywiście sam Pan Bóg wie tylko .
Życie każdego jednako jest cenne, ale żeby tak głupio musieć zejść z tej ziemi, a gdzie tu respektowanie zapisu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ???


Ciekawe czy w przedszkolu nie połamał kredek i na bank nie może być świadków, jak scenariusz kryminalnego filmu, czytając to bardzo śmieszy, a jak było rzeczywiście sam Pan Bóg wie tylko .
Życie każdego jednako jest cenne, ale żeby tak głupio musieć zejść z tej ziemi, a gdzie tu respektowanie zapisu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ??? rozwiń
Avatar
gość / 23 września 2011 o 02:16
[quote name='goguś' timestamp='1316716538' post='538599']
i w Polsce ma być bezpiecznie?! Policjanci mają czekać aż ich pozabijają , bo p. prokurator stwierdzi , że przekroczyli swoje prawa?! Byle chłystekj ma większe prawa niż oni!! Może panowie politycy zastanowią się trochę? Ale po co , skoro oni pod parasolem immuniteu!!!!!
[/quote]

Wczoraj około godz. 1. 58-letni Andrzej M. przejeżdżał volkswagenem przez Strzyżewice w powiecie lubelskim. W okolicach sklepu natknął się na patrol policji. Na widok radiowpzu zawrócił i zaczął odjeżdżać.


Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ?


Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ? rozwiń
Avatar
gość / 23 września 2011 o 17:14
[quote name='goguś' timestamp='1316783595' post='539072']
Doskonale wiem jacy potrafią być ludzie.
[/quote]
I wszytko na temat, czekać tylko umorzenia sprawy, ale miło było podyskutować, miłego dnia goguś
Avatar
goguś / 23 września 2011 o 15:13
[quote name='gość' timestamp='1316769778' post='538977']
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powinien mundur chronić przestępcy - przyznasz?
Qń jaki jest każdy widzi - prawda?
[/quote]

Doskonale wiem jacy potrafią być ludzie. Ciekawe czy też tak zaciekle broniłbyś , gdyby jadąc zrobiłby coś złego komuś z twoich bliskich? Do kogo miałbyś pretensje?! Też do policji , że nie zatrzymała go? I
to nie są moi "kolesie" jak piszesz .
[quote name='gość' timestamp='1316769778' post='538977']
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powini... rozwiń
Avatar
gość / 23 września 2011 o 11:22
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!!
co goguś twoi kolecie że ich tak ślepo bronisz, a wiesz jacy potrafią być czasem ludzie i nigdy nie powinien mundur chronić przestępcy - przyznasz?
Qń jaki jest każdy widzi - prawda?
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Może bronił się człowiek na swoim terenie, albo sami się podrapali jak zobaczyli co zrobili z bezbronnym człowiekiem, wymyśliły scyzoryk i klapsa, papier cierpliwy wszystko przyjmie, a po co do domu wchodzi, jak nie żył, po nóż? Teraz dupy bronią by nie iść do ancla, choć rzadkoscię zdarza by ...ale poczekajmy !!... rozwiń
Avatar
Tomala / 23 września 2011 o 09:50
Fatalnie wyszkoleni policjanci, skoro 58-latek dał radę podbiec i uderzyć nożem w żebra. Chyba, że było inaczej...
Avatar
gość / 23 września 2011 o 08:57
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Pytam za co był ścigany, a ni mogli go zastrzelić podczas próby ucieczki ?

Miałem jechać w sobotę do brzozowa na wesele chrześniaczki, ale strach wielki, to już nie są żarty, a bo to wiadomo co komu odbije ?

Oj goguś, goguś, kto Cie wyrzeźbił ?
[quote name='goguś' timestamp='1316760630' post='538910']
To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
[/quote]
Pytam za co był ścigany, a ni mogli go zastrzelić podczas próby ucieczki ?

Miałem jechać w sobotę do brzozowa na wesele chrześniaczki, ale strach wielki, to już nie są żarty, a bo to wiadomo co komu odbije ?

Oj goguś, goguś, kto Cie wyrzeźbił ? rozwiń
Avatar
goguś / 23 września 2011 o 08:50
[quote name='gość' timestamp='1316737015' post='538873']
Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ?
[/quote]

To , że zaatakował nożem policjanta to la ciebie normalne?! To gratuluję światopoglądu!!!
Avatar
Karoooool / 23 września 2011 o 08:37
"W domu Andrzeja M. znaleziono dwie wiatrówki. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba na nie mieć pozwolenie."

Ludzie, litości!!!
Od 1 stycznia 2004 r. NIE MA pozwoleń na wiatrówki. Obowiązuje jedynie REJESTRACJA broni pneumatycznej, czyli wiatrówek, które nadają pociskowi opuszczającemu lufę energię kinetyczną powyżj 17J.
Avatar
gość / 23 września 2011 o 08:32
przeszedł zawał serca, a się ciskał i to go zapewne zabiło ?
Avatar
zwykły obywtel / 23 września 2011 o 02:29
Policja informuje, że 58-latek niedawno przeszedł zawał serca. Śledczy zabezpieczyli nóż, którym został zraniony policjant. W domu Andrzeja M. znaleziono dwie wiatrówki. Jeszcze nie wiadomo, czy trzeba na nie mieć pozwolenie.
Zamarły mężczyzna mieszkał sam, wokół jego domu nie ma innych zabudowań. Prawdopodobnie zajścia z czwartkowej nocy nie widział nikt z postronnych osób.


Ciekawe czy w przedszkolu nie połamał kredek i na bank nie może być świadków, jak scenariusz kryminalnego filmu, czytając to bardzo śmieszy, a jak było rzeczywiście sam Pan Bóg wie tylko .
Życie każdego jednako jest cenne, ale żeby tak głupio musieć zejść z tej ziemi, a gdzie tu respektowanie zapisu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ???


Ciekawe czy w przedszkolu nie połamał kredek i na bank nie może być świadków, jak scenariusz kryminalnego filmu, czytając to bardzo śmieszy, a jak było rzeczywiście sam Pan Bóg wie tylko .
Życie każdego jednako jest cenne, ale żeby tak głupio musieć zejść z tej ziemi, a gdzie tu respektowanie zapisu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności ??? rozwiń
Avatar
gość / 23 września 2011 o 02:16
[quote name='goguś' timestamp='1316716538' post='538599']
i w Polsce ma być bezpiecznie?! Policjanci mają czekać aż ich pozabijają , bo p. prokurator stwierdzi , że przekroczyli swoje prawa?! Byle chłystekj ma większe prawa niż oni!! Może panowie politycy zastanowią się trochę? Ale po co , skoro oni pod parasolem immuniteu!!!!!
[/quote]

Wczoraj około godz. 1. 58-letni Andrzej M. przejeżdżał volkswagenem przez Strzyżewice w powiecie lubelskim. W okolicach sklepu natknął się na patrol policji. Na widok radiowpzu zawrócił i zaczął odjeżdżać.


Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ?


Goguś a co za rodzaj przestępstwa ?
A nie jest to czasem zwykłe morderstwo ? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelski oddział IPN zamówił piłki plażowe z godłem Polski. Będą też puzzle i domino
film

Lubelski oddział IPN zamówił piłki plażowe z godłem Polski. Będą też puzzle i domino 4 0

Biało czerwone piłki plażowe z logo Instytutu Pamięci Narodowej, w którym znajduje się godło Polski, zamówił lubelski oddział IPN. Patriotyczny gadżet wywołał wiele skrajnych emocji.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 22-24 czerwca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 22-24 czerwca 0 0

W weekend na Arenie Lublin zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Chłopców U-12 „Duńczyk Cup 2018. Udział w zawodach wezmą chociażby akademie: Legii Warszawa, Lecha Poznań Zagłębia Lubin, ale i Motoru Lublin oraz Górnika Łęczna.

Partyzant uratowany. Wojewoda zmienił zdanie. Pomnik nie zostanie usunięty

Partyzant uratowany. Wojewoda zmienił zdanie. Pomnik nie zostanie usunięty 1 4

Pomnik Partyzanta nie zostanie usunięty. Wojewoda zmienił zdanie

Zasnął za kierownicą. Uderzył w drzewo i ogrodzenie. Trafił do szpitala
galeria

Zasnął za kierownicą. Uderzył w drzewo i ogrodzenie. Trafił do szpitala 3 0

Kierowca zasnął za kierownicą. Jazdę skończył na ogrodzeniu.

IV liga: Michał Zuber i Karol Bujak w Górniku? Nowy trener Kryształu

IV liga: Michał Zuber i Karol Bujak w Górniku? Nowy trener Kryształu 2 0

To może być trudne lato dla kibiców w Lubartowie. Zanosi się na to, że Lewart straci trzech najlepszych strzelców z poprzednich rozgrywek. Michał Zuber i Karol Bujak próbują swoich sił w... Górniku Łęczna

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo 4 0

Hala do jazdy na wrotkach i rolkach będzie działać od dzisiaj w miejscu lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. We wszystkie dni tygodnia ma być czynna od godz. 11 do 21.

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno 6 0

W piątek rozpoczynają się mistrzostwa Polski w kolarstwie. Bazą zawodów będzie Grunwald i Ostróda

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód 0 3

Czwartkowe burze nie spowodowały większych szkód w woj. lubelskim

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 94 28

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 9

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 2

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 12 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 14 8

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 4 44

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!