Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2009 r.
22:22
Edytuj ten wpis

18-latek powiesił się w areszcie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora RMF FM, łm
0 21 A A

W areszcie śledczym przy ul. Południowej w Lublinie powiesił się w środę 18-letni chłopak - podało radio RMF FM.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-latek został zatrzymany w lutym za kradzieże i rozboje. Powiesił się przed wieczornym apelem na prześcieradle na kracie w oknie celi.

Śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2010 o 17:50
Wybić to bydło w więzieniach a na ich miejsce zrobić schronisko dla psów.
Avatar
lex / 12 kwietnia 2010 o 17:25
Fundacja LEX NOSTRUM: Liczne samobójstwa, oraz szykanowanie osadzonych w A.Ś. w Lublinie

Według informacji otrzymywanych przez Fundację LEX NOSTRUM w Areszcie Śledczym w Lublinie jest średnio kilkanaście przypadków samobójstw osadzonych rocznie. Otrzymujemy również potwierdzone informacje, iż za kontaktowanie się osadzonych w A.Ś. w Lublinie z Fundacją LEX NOSTRUM osadzeni są zamykani do izolatek. Wegług przekazywanych nam relacji szczegolnie niechlubną rolę w dodatkowym szykanowaniu osadzonych pełni Z-ca Dyrektora mjr Tomasz Banach.
Avatar
olala / 10 grudnia 2009 o 19:28
~: napisał:
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
Śr, 2009-12-09 21:47
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
W areszcie śledczym w Lublinie powiesił się 18-latek. Do zdarzenia doszło przed wieczornym apelem. Mężczyzna powiesił się na kracie w oknie celi. Pętlę zrobił z prześcieradła. Jak nieoficjalnie dowiedział sie reporter RMF FM Krzysztof Kot, mężczyzna w marcu został tymczasowo aresztowany m.in. za fałszowanie dokumentów.

za fałszowanie a nie rozboje podaje rmf fm.Boże jakim trzeba być cymbalem żeby robić takie błedy

Cyt,, 18-latek został zatrzymany w lutym za kradzieże i rozboje." Obojętne, czy za fałszowanie, czy kradzieże i rozboje- tak , czy tak był PRZESTĘPCĄ. Wymierzył sobie karę - widocznie los tak chciał....

Cyt,, 18-latek został zatrzymany w lutym za kradzieże i rozboje." Obojętne, czy za fałszowanie, czy kradzieże i rozboje- tak , czy tak był PRZESTĘPCĄ. Wymierzył sobie karę - widocznie los tak chciał.... rozwiń
Avatar
basar / 10 grudnia 2009 o 19:20
Gość napisał:
Każdego człowieka jest żal jak go zabraknie.. Załamał się chłopak.. Od lutego siedział w areszcie.. Psychika siadła, nie wytrzymał napięcia i skończył ze sobą.. Ah to nasze polskie, kochane prawo ;]

Masz rację-cyt,, Każdego człowieka żal , jak go zabraknie"... Pamiętać jednak należy , że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale... TRZEBA NIM BYĆ !!!! Kim jest ten , który napada na ludzi , okrada ich lub ich mienie ??? Czy taki ktoś jest człowiekiem ? Ja twierdzę ,że bestią w ludzkiej skórze... I powiem , że takich chwastów mi nie żal !!! Pożytku z tego nie ma, ani w rodzinie , ani w społeczeństwie..... Jednego bandyty mniej.

Masz rację-cyt,, Każdego człowieka żal , jak go zabraknie"... Pamiętać jednak należy , że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale... TRZEBA NIM BYĆ !!!! Kim jest ten , który napada na ludzi , okrada ich lub ich mienie ??? Czy taki ktoś jest człowiekiem ? Ja twierdzę ,że bestią w ludzkiej skórze... I powiem , że takich chwastów mi nie żal !!! Pożytku z tego nie ma, ani w rodzinie , ani w społeczeństwie..... Jednego bandyty mniej. rozwiń
Avatar
Aloa / 10 grudnia 2009 o 14:47
NA SZCZĘŚCIE, NIE ZDĄŻYŁ NIKOMU ODEBRAĆ ŻYCIA. DOBRZE, ŻE ODEBRAŁ SOBIE. PEWNIE I TAK NIKT PO NIM NIE PŁACZE. MYŚLĘ, ŻE JEGO ŚMIERĆ BYŁA DLA NIEKTÓRYCH UWOLNIENIEM SIĘ OD KANALII!!
Avatar
luiza / 10 grudnia 2009 o 11:24
Nigdy nie zetknęłam się z takim człowiekiem bezpośrednio . Nasłuchałam się tylko i naczytałam...
Powiem jedno :

A mnie jest jego żal........
Miał bardzo ciężkie życie ...i nikogo , kto zechciałby mu pomóc....nikt nie podał jemu przysłowiowej "ręki"......
W każdym człowieku jest też dobro , nie tylko zło......
A może przy odrobinie szczęścia potrafiłby żyć zupełnie inaczej ?
Avatar
michał 23 / 10 grudnia 2009 o 08:52
Prawdopodobnie chciał zaświrować,ale nie udało się.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 08:51
Prokuratorzy zapomnieli o chłopaku , bo nikt z rodziny się o niego przez kieszeń nie upominał.
Avatar
nastolatek / 10 grudnia 2009 o 08:19
Przerobił datę swojego urodzenia w legitymacji szkolnej, jak nie był jeszcze pełnoletni, aby kupić browara i wejść do kina.
Avatar
MalaRyska / 10 grudnia 2009 o 07:57
~: napisał:
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
Śr, 2009-12-09 21:47
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
W areszcie śledczym w Lublinie powiesił się 18-latek. Do zdarzenia doszło przed wieczornym apelem. Mężczyzna powiesił się na kracie w oknie celi. Pętlę zrobił z prześcieradła. Jak nieoficjalnie dowiedział sie reporter RMF FM Krzysztof Kot, mężczyzna w marcu został tymczasowo aresztowany m.in. za fałszowanie dokumentów.

za fałszowanie a nie rozboje podaje rmf fm.Boże jakim trzeba być cymbalem żeby robić takie błedy

Dziwne żę do tej pory nie został osądzony i skazany. Cosik nam się w kraju ostanio od ludzi siedzących w aresztach bez sądu.

Dziwne żę do tej pory nie został osądzony i skazany. Cosik nam się w kraju ostanio od ludzi siedzących w aresztach bez sądu. rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2010 o 17:50
Wybić to bydło w więzieniach a na ich miejsce zrobić schronisko dla psów.
Avatar
lex / 12 kwietnia 2010 o 17:25
Fundacja LEX NOSTRUM: Liczne samobójstwa, oraz szykanowanie osadzonych w A.Ś. w Lublinie

Według informacji otrzymywanych przez Fundację LEX NOSTRUM w Areszcie Śledczym w Lublinie jest średnio kilkanaście przypadków samobójstw osadzonych rocznie. Otrzymujemy również potwierdzone informacje, iż za kontaktowanie się osadzonych w A.Ś. w Lublinie z Fundacją LEX NOSTRUM osadzeni są zamykani do izolatek. Wegług przekazywanych nam relacji szczegolnie niechlubną rolę w dodatkowym szykanowaniu osadzonych pełni Z-ca Dyrektora mjr Tomasz Banach.
Avatar
olala / 10 grudnia 2009 o 19:28
~: napisał:
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
Śr, 2009-12-09 21:47
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
W areszcie śledczym w Lublinie powiesił się 18-latek. Do zdarzenia doszło przed wieczornym apelem. Mężczyzna powiesił się na kracie w oknie celi. Pętlę zrobił z prześcieradła. Jak nieoficjalnie dowiedział sie reporter RMF FM Krzysztof Kot, mężczyzna w marcu został tymczasowo aresztowany m.in. za fałszowanie dokumentów.

za fałszowanie a nie rozboje podaje rmf fm.Boże jakim trzeba być cymbalem żeby robić takie błedy

Cyt,, 18-latek został zatrzymany w lutym za kradzieże i rozboje." Obojętne, czy za fałszowanie, czy kradzieże i rozboje- tak , czy tak był PRZESTĘPCĄ. Wymierzył sobie karę - widocznie los tak chciał....

Cyt,, 18-latek został zatrzymany w lutym za kradzieże i rozboje." Obojętne, czy za fałszowanie, czy kradzieże i rozboje- tak , czy tak był PRZESTĘPCĄ. Wymierzył sobie karę - widocznie los tak chciał.... rozwiń
Avatar
basar / 10 grudnia 2009 o 19:20
Gość napisał:
Każdego człowieka jest żal jak go zabraknie.. Załamał się chłopak.. Od lutego siedział w areszcie.. Psychika siadła, nie wytrzymał napięcia i skończył ze sobą.. Ah to nasze polskie, kochane prawo ;]

Masz rację-cyt,, Każdego człowieka żal , jak go zabraknie"... Pamiętać jednak należy , że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale... TRZEBA NIM BYĆ !!!! Kim jest ten , który napada na ludzi , okrada ich lub ich mienie ??? Czy taki ktoś jest człowiekiem ? Ja twierdzę ,że bestią w ludzkiej skórze... I powiem , że takich chwastów mi nie żal !!! Pożytku z tego nie ma, ani w rodzinie , ani w społeczeństwie..... Jednego bandyty mniej.

Masz rację-cyt,, Każdego człowieka żal , jak go zabraknie"... Pamiętać jednak należy , że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale... TRZEBA NIM BYĆ !!!! Kim jest ten , który napada na ludzi , okrada ich lub ich mienie ??? Czy taki ktoś jest człowiekiem ? Ja twierdzę ,że bestią w ludzkiej skórze... I powiem , że takich chwastów mi nie żal !!! Pożytku z tego nie ma, ani w rodzinie , ani w społeczeństwie..... Jednego bandyty mniej. rozwiń
Avatar
Aloa / 10 grudnia 2009 o 14:47
NA SZCZĘŚCIE, NIE ZDĄŻYŁ NIKOMU ODEBRAĆ ŻYCIA. DOBRZE, ŻE ODEBRAŁ SOBIE. PEWNIE I TAK NIKT PO NIM NIE PŁACZE. MYŚLĘ, ŻE JEGO ŚMIERĆ BYŁA DLA NIEKTÓRYCH UWOLNIENIEM SIĘ OD KANALII!!
Avatar
luiza / 10 grudnia 2009 o 11:24
Nigdy nie zetknęłam się z takim człowiekiem bezpośrednio . Nasłuchałam się tylko i naczytałam...
Powiem jedno :

A mnie jest jego żal........
Miał bardzo ciężkie życie ...i nikogo , kto zechciałby mu pomóc....nikt nie podał jemu przysłowiowej "ręki"......
W każdym człowieku jest też dobro , nie tylko zło......
A może przy odrobinie szczęścia potrafiłby żyć zupełnie inaczej ?
Avatar
michał 23 / 10 grudnia 2009 o 08:52
Prawdopodobnie chciał zaświrować,ale nie udało się.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 08:51
Prokuratorzy zapomnieli o chłopaku , bo nikt z rodziny się o niego przez kieszeń nie upominał.
Avatar
nastolatek / 10 grudnia 2009 o 08:19
Przerobił datę swojego urodzenia w legitymacji szkolnej, jak nie był jeszcze pełnoletni, aby kupić browara i wejść do kina.
Avatar
MalaRyska / 10 grudnia 2009 o 07:57
~: napisał:
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
Śr, 2009-12-09 21:47
18-latek powiesił się w lubelskim areszcie
W areszcie śledczym w Lublinie powiesił się 18-latek. Do zdarzenia doszło przed wieczornym apelem. Mężczyzna powiesił się na kracie w oknie celi. Pętlę zrobił z prześcieradła. Jak nieoficjalnie dowiedział sie reporter RMF FM Krzysztof Kot, mężczyzna w marcu został tymczasowo aresztowany m.in. za fałszowanie dokumentów.

za fałszowanie a nie rozboje podaje rmf fm.Boże jakim trzeba być cymbalem żeby robić takie błedy

Dziwne żę do tej pory nie został osądzony i skazany. Cosik nam się w kraju ostanio od ludzi siedzących w aresztach bez sądu.

Dziwne żę do tej pory nie został osądzony i skazany. Cosik nam się w kraju ostanio od ludzi siedzących w aresztach bez sądu. rozwiń