Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2009 r.
10:00
Edytuj ten wpis

18-latek powiesił się w areszcie w Lublinie. "Był wyjątkowo arogancki"

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 53 A A

W areszcie śledczym przy ul. Południowej w Lublinie powiesił się w środę 18-letni chłopak. Był aresztowany za rozbój.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krystian D. pochodził woj. warmińsko-mazurskiego. Gdy miał kilka lat zmarli mu rodzice. Potem wychowywali go dziadkowie. Chłopak już w bardzo młodym wieku zaczął uciekać z domu i popełniać przestępstwa - m.in. kradł.

18-latek przebywał w kilku domach poprawczych. Z ostatniego uciekł. Prowadził włóczęgi tryb życia i utrzymywał się głównie z kradzieży.

Na początku tego roku został zatrzymany za szereg przestępstw związanych z rozbojami. - Do aresztu śledczego w Lublinie został doprowadzony 21 marca. Lubelski Sąd Rejonowy zastosował wobec niego areszt tymczasowy - mówi major Tomasz Banach, oficer prasowy lubelskiego aresztu.

Już w Lublinie chłopak dał się we znaki. - Był wyjątkowo arogancki i niezdyscyplinowany - podkreśla major Banach. Od kilku dni aresztant przebywał w izolatce. Trafił do niej już trzeci raz - tym razem m.in. za zdewastowanie własnej celi.

Powiesił się w środę na okiennej kracie przed wieczornym apelem, który był o godz. 20.10. Pętlę zrobił z prześcieradła. - Około godz. 18 wychowawca wizytujący celę, rozmawiał z osadzonym. Ten był w dobrej kondycji i nic nie wskazywało, że może mieć myśli samobójcze.

Cela, gdzie przebywał nie była monitorowana. Dyrektor lubelskiego aresztu wszczął postępowanie wyjaśniające tę sprawę sprawie.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wro / 1 marca 2010 o 13:43
Wszytkich osadzonych powinno się likwidować! Z jakiej racji ma jeść za moje podatki? Kolejnego śmiecia mniej i tyle..
Avatar
bambosh / 1 marca 2010 o 13:23
Przez ostatnie tygodnie czytałem,że na Zamojszczyźnie rolnicy protestują przeciwko farmom wiatrowym,to znów czytałem że na "ścianie wschodniej"są wysokie ceny energii elektrycznej. Ja bym to tak rozwiązał :więźniów zagnać do napędzenia turbin produkujących prąd-w ten sposób: prąd byłby tańszy(bo wytwarzany siłą ludzkich mięśni) ,a i rolnicy mieli by spokój. "i wilk syty-i owca cała!" Każdemu więźniowi dałbym wybór:"dziś wybierasz sznurek czy turbinę?"
Avatar
Gość / 1 marca 2010 o 12:20
Gość napisał:
Aha, tak teraz się tłumaczą wierzący katolicy. Nie wam osądzać komu i co się należy, na szczęście. Poptrzcie lepiej na siebie i wyciągnijcie wnioski jakimi jesteście ludźmi skoro was stać jedynie na plucie jadem i "krwawe" zemsty.
Ten chłopak nie urodził się zły ale nie miał kto nim pokierować i pokazać że można życ inaczej. Tearz sam sobie wymierzył sprawiedliwość a nikt z was nie poiwnien bawić się w sędziego, osądźcie samych siebie a wyjdzie wam to na dobre.

A ja mogę osądzać-bo mam czyste sumienie-mam żonę niepełnosprawną-wziąłem sobie taką bo chciałem i uważam,że niepełnosprawnym należy się szacunek i miłość-i będę z nią żył tak,aby przed śmiercią nie mieć wyrzutów z tego powodu,że ją zaniedbywałem. Popieram to,co ktoś wcześniej napisał: szacunek należy się ofiarom takich chuliganów-a chuliganom należą się takie kary jak były w Średniowieczu:szubienica,stos,lochy ze szczurami,gilotyna,itp.,itd.

A ja mogę osądzać-bo mam czyste sumienie-mam żonę niepełnosprawną-wziąłem sobie taką bo chciałem i uważam,że niepełnosprawnym należy się szacunek i miłość-i będę z nią żył tak,aby przed śmiercią nie mieć wyrzutów z tego powodu,że ją zaniedbywałem. Popieram to,co ktoś wcześniej napisał: szacunek należy się ofiarom takich chuliganów-a chuliganom należą się takie kary jak były w Średniowieczu:szubienica,stos,lochy ze szczurami,gilotyna,itp.,itd. rozwiń
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 12:11
JPII napisał:
Nie wiesz o czym mówisz! Problemem tego zafajdanego kraju jest to, że jest wielu takich dobrych inaczej jak Ty, którzy litują się nie nad tymi co trzeba. Nikt nie lituje się i nie pomaga z taką ofiarnoscią ofiarom gwałcicieli, bandytów, złodziei i innej maści wynaturzeńcom. Natomiast wielu jest takich co ujadają, jak to źle miały w życiu te mendy i trzeba im współczuć a ofiary zostawia się samym sobie. Zastanów się człowieku, nie potrzeba nam takich matek Teres w i tak już bandyckiej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Złodziejskiej !

Dobrze piszesz!-popieram! A"od siebie"dodam,że dobre wychowanie-czy brak wychowania to jeszcze mało... Bo osobiście znam wiele osób,które nie miały wychowania-rodzice:alkoholicy,umysłowi ,itp.,itd.-a dzieci wyrosły na eleganckich mądrych obywateli. Moim zdaniem "złą naturę"ma się w genach lub coś w tym rodzaju...

Dobrze piszesz!-popieram! A"od siebie"dodam,że dobre wychowanie-czy brak wychowania to jeszcze mało... Bo osobiście znam wiele osób,które nie miały wychowania-rodzice:alkoholicy,umysłowi ,itp.,itd.-a dzieci wyrosły na eleganckich mądrych obywateli. Moim zdaniem "złą naturę"ma się w genach lub coś w tym rodzaju... rozwiń
Avatar
Damian / 1 marca 2010 o 07:42
Nie nazywajcie wszystkich siedzących bandytami. Poczytajcie co mówił Papież Jan Pawel II w Płocku.
Avatar
aisza / 28 grudnia 2009 o 19:34
spędziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy
może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego..
wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić

a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !!
pomyślcie:
*a jakby było to wasze dziecko
*bądź wasz wychowanek
*wasz brat
*kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*]
* najlepszy przyjaciel
*chłopak
*bądź to byłbyś TY
pomyśl jak czuliby się twoi bliscy jak Ty byś czuł/a się na miejscu Krystiana bliskiej osoby ;> ?
ludzie myślcie nim coś napiszecie!!
a tak przy okazji to jego mama żyje..
ale wiecie co wam do tego jak nie zrozumiecie tego co W ŚRODKU GO GRYZŁO?!
nikt tego się nie dowie [już nie...]
KRYSTIAN [*[*]*]
to już 19 dni
spoczywaj maluszku ;*
spędziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy
może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego..
wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić

a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !!
pomyślcie:
*a jakby było to wasze dziecko
*bądź wasz wychowanek
*wasz brat
*kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*]
* najlepszy przyjacie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 12:04
Tomasz napisał:
Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.



Czyżby? Bo coś mi się wydaje, że tych wiekszych za bardzo się boicie.
Avatar
Tomasz / 12 grudnia 2009 o 22:41
Gość napisał:
Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?


Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.


Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych. rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 00:41
lucek napisał:
też myślę, że należy zacząć od siebie, dlatego nie "zarabiam", okradając i bijąc innych ludzi. W drugiej kolejności, potępiam bandytyzm u innych. Do kościoła nie chodzę, ale na katolików też nie pluje, "bo tak wypada". ale to już w trzeciej kolejności.



Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?



Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla t... rozwiń
Avatar
Code000 / 10 grudnia 2009 o 20:53
demon napisał:
ŻEBY CI ku***IE ZDECHŁO TO CO NAJBARDZIEJ KOCHASZ I MIŁEGO DNIA CWELU !!!!!!


Wzajemnie pajacu
Avatar
Wro / 1 marca 2010 o 13:43
Wszytkich osadzonych powinno się likwidować! Z jakiej racji ma jeść za moje podatki? Kolejnego śmiecia mniej i tyle..
Avatar
bambosh / 1 marca 2010 o 13:23
Przez ostatnie tygodnie czytałem,że na Zamojszczyźnie rolnicy protestują przeciwko farmom wiatrowym,to znów czytałem że na "ścianie wschodniej"są wysokie ceny energii elektrycznej. Ja bym to tak rozwiązał :więźniów zagnać do napędzenia turbin produkujących prąd-w ten sposób: prąd byłby tańszy(bo wytwarzany siłą ludzkich mięśni) ,a i rolnicy mieli by spokój. "i wilk syty-i owca cała!" Każdemu więźniowi dałbym wybór:"dziś wybierasz sznurek czy turbinę?"
Avatar
Gość / 1 marca 2010 o 12:20
Gość napisał:
Aha, tak teraz się tłumaczą wierzący katolicy. Nie wam osądzać komu i co się należy, na szczęście. Poptrzcie lepiej na siebie i wyciągnijcie wnioski jakimi jesteście ludźmi skoro was stać jedynie na plucie jadem i "krwawe" zemsty.
Ten chłopak nie urodził się zły ale nie miał kto nim pokierować i pokazać że można życ inaczej. Tearz sam sobie wymierzył sprawiedliwość a nikt z was nie poiwnien bawić się w sędziego, osądźcie samych siebie a wyjdzie wam to na dobre.

A ja mogę osądzać-bo mam czyste sumienie-mam żonę niepełnosprawną-wziąłem sobie taką bo chciałem i uważam,że niepełnosprawnym należy się szacunek i miłość-i będę z nią żył tak,aby przed śmiercią nie mieć wyrzutów z tego powodu,że ją zaniedbywałem. Popieram to,co ktoś wcześniej napisał: szacunek należy się ofiarom takich chuliganów-a chuliganom należą się takie kary jak były w Średniowieczu:szubienica,stos,lochy ze szczurami,gilotyna,itp.,itd.

A ja mogę osądzać-bo mam czyste sumienie-mam żonę niepełnosprawną-wziąłem sobie taką bo chciałem i uważam,że niepełnosprawnym należy się szacunek i miłość-i będę z nią żył tak,aby przed śmiercią nie mieć wyrzutów z tego powodu,że ją zaniedbywałem. Popieram to,co ktoś wcześniej napisał: szacunek należy się ofiarom takich chuliganów-a chuliganom należą się takie kary jak były w Średniowieczu:szubienica,stos,lochy ze szczurami,gilotyna,itp.,itd. rozwiń
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 12:11
JPII napisał:
Nie wiesz o czym mówisz! Problemem tego zafajdanego kraju jest to, że jest wielu takich dobrych inaczej jak Ty, którzy litują się nie nad tymi co trzeba. Nikt nie lituje się i nie pomaga z taką ofiarnoscią ofiarom gwałcicieli, bandytów, złodziei i innej maści wynaturzeńcom. Natomiast wielu jest takich co ujadają, jak to źle miały w życiu te mendy i trzeba im współczuć a ofiary zostawia się samym sobie. Zastanów się człowieku, nie potrzeba nam takich matek Teres w i tak już bandyckiej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Złodziejskiej !

Dobrze piszesz!-popieram! A"od siebie"dodam,że dobre wychowanie-czy brak wychowania to jeszcze mało... Bo osobiście znam wiele osób,które nie miały wychowania-rodzice:alkoholicy,umysłowi ,itp.,itd.-a dzieci wyrosły na eleganckich mądrych obywateli. Moim zdaniem "złą naturę"ma się w genach lub coś w tym rodzaju...

Dobrze piszesz!-popieram! A"od siebie"dodam,że dobre wychowanie-czy brak wychowania to jeszcze mało... Bo osobiście znam wiele osób,które nie miały wychowania-rodzice:alkoholicy,umysłowi ,itp.,itd.-a dzieci wyrosły na eleganckich mądrych obywateli. Moim zdaniem "złą naturę"ma się w genach lub coś w tym rodzaju... rozwiń
Avatar
Damian / 1 marca 2010 o 07:42
Nie nazywajcie wszystkich siedzących bandytami. Poczytajcie co mówił Papież Jan Pawel II w Płocku.
Avatar
aisza / 28 grudnia 2009 o 19:34
spędziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy
może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego..
wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić

a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !!
pomyślcie:
*a jakby było to wasze dziecko
*bądź wasz wychowanek
*wasz brat
*kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*]
* najlepszy przyjaciel
*chłopak
*bądź to byłbyś TY
pomyśl jak czuliby się twoi bliscy jak Ty byś czuł/a się na miejscu Krystiana bliskiej osoby ;> ?
ludzie myślcie nim coś napiszecie!!
a tak przy okazji to jego mama żyje..
ale wiecie co wam do tego jak nie zrozumiecie tego co W ŚRODKU GO GRYZŁO?!
nikt tego się nie dowie [już nie...]
KRYSTIAN [*[*]*]
to już 19 dni
spoczywaj maluszku ;*
spędziłam z Krystianem dzieciństwo zawsze był niższy ode mnie pomimo iż był starszy
może nie miałam z nim za dobrego kontaktu przez ostatnie lata ale wiem co przechodził przynajmniej część tego..
wiem że był trudnym dzieckiem..ale co się dziwić

a teraz apeluje do "LUDZI" którzy nazwali Krystiana "CHWASTEM" leczcie się !!
pomyślcie:
*a jakby było to wasze dziecko
*bądź wasz wychowanek
*wasz brat
*kuzyn[właśnie dla mnie nim był] [*]
* najlepszy przyjacie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 12:04
Tomasz napisał:
Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.



Czyżby? Bo coś mi się wydaje, że tych wiekszych za bardzo się boicie.
Avatar
Tomasz / 12 grudnia 2009 o 22:41
Gość napisał:
Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?


Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych.


Nasza empatia wyczerpała się na współczucie ofiarom. Bandyckie ścierwa nazywające siebie "ludźmi" niech gniją bo nie ma dla nich miejsca na Ziemi. Po małych złodziejach przyjdzie kolej na większych. rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 00:41
lucek napisał:
też myślę, że należy zacząć od siebie, dlatego nie "zarabiam", okradając i bijąc innych ludzi. W drugiej kolejności, potępiam bandytyzm u innych. Do kościoła nie chodzę, ale na katolików też nie pluje, "bo tak wypada". ale to już w trzeciej kolejności.



Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla tych "porządnych obywateli" a reszta ten motłoch to niech gnije bo dla nich nie ma miejsca na Ziemi?



Wiesz sądzę, ze nikogo nie interesuje twoje wyznanie wiary bo nie tego dotyczy temat.

Nikt nie pochwala złodziejstwa czy bandytyzmu ale też czytając wypowiedzi co niektórych po prostu ogarnia mnie przerażenie, ze można tak bez skrupułów cieszyć się z tego że ktoś odebrał sobie życie obojętnie kim był ten człowiek który dokonywał w życiu złych wyborów i jak żył tak skończył ale to nie powód do radości, ze jednego złodzieja mniej. Jacy z was ludzie? Gdzie wasza empatia? Zarezerwowana tylko dla t... rozwiń
Avatar
Code000 / 10 grudnia 2009 o 20:53
demon napisał:
ŻEBY CI ku***IE ZDECHŁO TO CO NAJBARDZIEJ KOCHASZ I MIŁEGO DNIA CWELU !!!!!!


Wzajemnie pajacu