Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 września 2014 r.
16:56
Edytuj ten wpis

18 tysięcy widzów na otwarciu Areny Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
137 9 A A

Tysiące ludzi bawiło się w sobotę na imprezie zorganizowanej przez telewizję TVN na oficjalne otwarcie stadionu miejskiego Arena Lublin. Według informacji od zarządcy stadionu na imprezę rozeszło się 18 tysięcy wejściówek, w tym część bezpłatnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszą częścią imprezy był telewizyjny program nadawany na żywo z Lublina, w którym zmierzyli się ze sobą artyści z programów Mam Talent! i X Factor.

Widowisko było przerywane reklamami, które dla zgromadzonych na stadionie były niewidoczne. W czasie, gdy na antenie były emitowane reklamy, na scenie zapełniano ten czas, mniej lub bardziej szczelnie, innymi występami.

Gdy Lublin zszedł z anteny zaczęła się druga część imprezy, którą otworzył bardzo dobrze przyjęty przez publiczność koncert Agnieszki Chylińskiej ze swoim rockowym repertuarem. Po niej występowali już muzycy mniejszego formatu. MOSiR na imprezę wyłożył 800 tys. zł.
Były problemy z dotarciem na stadion. Duży korek tworzył się na al. Piłsudskiego na pasie do skrętu w prawo w łącznik do ul. Młyńskiej, bo ustawienia sygnalizacji nie przewidywały tylu chętnych do skrętu w prawo. Brakuje również oznakowania z nazwami ulic na skrzyżowaniu ul. Cukrowniczej i Krochmalnej, co dla lublinian problematyczne może nie jest, ale dla przyjezdnych już tak.

Mniej wygodną drogę mieli ci, którzy na stadion wybrali się spacerem. Problematyczne było dojście od skrzyżowania ul. Krochmalnej Gazową i Młyńską gdzie droga dojazdowa jeszcze nie jest ukończona. Natomiast wieczorem sporo ludzi oświetlając sobie drogę telefonami komórkowymi wracało z koncertu wzdłuż brzegu Bystrzycy.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hugo / 2 stycznia 2015 o 14:10

Cukrownia byłaby lepszym pomysłem ale ją zlikwidował kto obecny prezydent  w czasach gdy pełnił stanowisko w Min. Skarbu BY ZYŁO SIĘ LEPIEJ PO  to jeden syf zapamiętajcie wyborcy na jesieni 

Avatar
olo / 29 września 2014 o 09:59

Niektórym bałwanom nic się nie podoba. Najlepiej nie budować, nie rozwijać stać w miejscu. Za to postawić wiele pomników "Kaczce', wszystkie place powinny być nazwane przez prezesa imieniem jego brata i bratowej a całością powinien zarządzać wielki Czekista Macierewicz. Ja proponuję pójść dalej: zdelegalizować wszystkie partie polityczne oprócz jednej właściwej, zamknąć szkoły, fabryki , nie budować dróg, lotnisk itp. postawić wszędzie wielkie pomniki wielkiego prezydenta i jego żony, zgasić prąd a władzę oddać Trójcy: Jaruś, Antek i ich sponsor ojciec Tadeusz. 

Niektórym bałwanom nic się nie podoba. Najlepiej nie budować, nie rozwijać stać w miejscu. Za to postawić wiele pomników "Kaczce', wszystkie place powinny być nazwane przez prezesa imieniem jego brata i bratowej a całością powinien zarządzać wielki Czekista Macierewicz. Ja proponuję pójść dalej: zdelegalizować wszystkie partie polityczne oprócz jednej właściwej, zamknąć szkoły, fabryki , nie budować dróg, lotnisk itp. postawić wszędzie wielkie pomniki wielkiego prezydenta i jego żony, zgasić prąd a władzę oddać Trójcy: Jaruś, Antek i ich ... rozwiń

Avatar
Aga / 29 września 2014 o 09:31

Impreza byla zajeb... trochę ludzie byli spięci, ale z każda minutą było lepiej, później zabawa na 102!!!!!!!!!!

Avatar
Arek / 29 września 2014 o 09:30

O kurde ale tłumy były, mym Lisowską na żywo zobaczyć...ja niestety akurat we Wrocku musiałem być- zaległe egzaminy :( szaleństwo

Avatar
Woźnica / 29 września 2014 o 08:24

Za kasę sprzedali ok.40% biletów, ostatecznie pozbyli się ok. 74% biletów, czyli wychodzi na to, że ludzie będą zapełniali ten stadion jak dostaną wejściówki za darmo.... ten stadion to porażka biznesowa.

Ci co krzyczeli, że jest super, stadion potrzebny itd., niech się wpiszą na listę i będą otrzymywali rachunki do zapłacenia za ten przybytek.

Avatar
juy / 29 września 2014 o 07:48

Lemingstan TVNowski dostał igrzyska. Tyle im zostało.

Avatar
rocet / 29 września 2014 o 05:45

Agnieszka " Baska " Przepraszamy!!!

Avatar
katto / 28 września 2014 o 22:42

Byłaś w ogóle, czy oglądałaś w tv?

Avatar
monia22 / 28 września 2014 o 22:34

Wyszła jak zwykle wielka chała :(

Avatar
hugo / 2 stycznia 2015 o 14:10

Cukrownia byłaby lepszym pomysłem ale ją zlikwidował kto obecny prezydent  w czasach gdy pełnił stanowisko w Min. Skarbu BY ZYŁO SIĘ LEPIEJ PO  to jeden syf zapamiętajcie wyborcy na jesieni 

Avatar
olo / 29 września 2014 o 09:59

Niektórym bałwanom nic się nie podoba. Najlepiej nie budować, nie rozwijać stać w miejscu. Za to postawić wiele pomników "Kaczce', wszystkie place powinny być nazwane przez prezesa imieniem jego brata i bratowej a całością powinien zarządzać wielki Czekista Macierewicz. Ja proponuję pójść dalej: zdelegalizować wszystkie partie polityczne oprócz jednej właściwej, zamknąć szkoły, fabryki , nie budować dróg, lotnisk itp. postawić wszędzie wielkie pomniki wielkiego prezydenta i jego żony, zgasić prąd a władzę oddać Trójcy: Jaruś, Antek i ich sponsor ojciec Tadeusz. 

Niektórym bałwanom nic się nie podoba. Najlepiej nie budować, nie rozwijać stać w miejscu. Za to postawić wiele pomników "Kaczce', wszystkie place powinny być nazwane przez prezesa imieniem jego brata i bratowej a całością powinien zarządzać wielki Czekista Macierewicz. Ja proponuję pójść dalej: zdelegalizować wszystkie partie polityczne oprócz jednej właściwej, zamknąć szkoły, fabryki , nie budować dróg, lotnisk itp. postawić wszędzie wielkie pomniki wielkiego prezydenta i jego żony, zgasić prąd a władzę oddać Trójcy: Jaruś, Antek i ich ... rozwiń

Avatar
Aga / 29 września 2014 o 09:31

Impreza byla zajeb... trochę ludzie byli spięci, ale z każda minutą było lepiej, później zabawa na 102!!!!!!!!!!

Avatar
Arek / 29 września 2014 o 09:30

O kurde ale tłumy były, mym Lisowską na żywo zobaczyć...ja niestety akurat we Wrocku musiałem być- zaległe egzaminy :( szaleństwo

Avatar
Woźnica / 29 września 2014 o 08:24

Za kasę sprzedali ok.40% biletów, ostatecznie pozbyli się ok. 74% biletów, czyli wychodzi na to, że ludzie będą zapełniali ten stadion jak dostaną wejściówki za darmo.... ten stadion to porażka biznesowa.

Ci co krzyczeli, że jest super, stadion potrzebny itd., niech się wpiszą na listę i będą otrzymywali rachunki do zapłacenia za ten przybytek.

Avatar
juy / 29 września 2014 o 07:48

Lemingstan TVNowski dostał igrzyska. Tyle im zostało.

Avatar
rocet / 29 września 2014 o 05:45

Agnieszka " Baska " Przepraszamy!!!

Avatar
katto / 28 września 2014 o 22:42

Byłaś w ogóle, czy oglądałaś w tv?

Avatar
monia22 / 28 września 2014 o 22:34

Wyszła jak zwykle wielka chała :(

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 6 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra