Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 października 2015 r.
6:23

3,60 zł zamiast 2,80 zł. Szczegóły nowego cennika biletów komunikacji miejskiej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 121 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)
(fot. Maciej Kaczanowski)

We wtorek ogłoszony został projekt nowego cennika komunikacji miejskiej. Więcej mielibyśmy płacić i za bilety papierowe, i za przejazdówki, i za jazdę na gapę. Urzędnicy wprost przyznają, że chcą wyjąć z kieszeni pasażerów dodatkowe 10 mln zł rocznie.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Już w listopadzie cennikiem ma się zająć Rada Miasta, wcześniej muszą go zaopiniować związki zawodowe. Nowa tabela opłat miałaby obowiązywać od 1 lutego.

Bez 30-minutowych

Jeśli przedstawiony wczoraj cennik wejdzie w życie, to z biletem za 2,80 zł (ulgowy 1,40 zł) nie pojedziemy już przez pół godziny, ale tylko przez 20 minut. Nie przejedziemy też całej trasy bez przesiadki, bo w tym celu trzeba będzie kupić nowy bilet 60-minutowy za 3,60 zł (ulgowy 1,80 zł). Dotknie to pasażerów, którzy z komunikacji korzystają rzadko.

Jeżdżącym codziennie już teraz bardziej opłaca się wydać 84 zł na miesięczny na wszystkie linie niż ponad 120 zł na bilety kasowane (licząc tam i z powrotem przez 22 dni robocze).

Korkowy gapowicz

Jak daleko zajedziemy w 20 minut? Zarząd Transportu Miejskiego twierdzi, że 60 proc. podróży mieści się w tym czasie. Ale jeśli ktoś utknie w korku na dłużej stanie się gapowiczem. Urzędnicy nie planują umieszczać oznaczeń, jakie były przed laty za czasów biletów 10-minutowych, gdy na każdym rozkładzie była adnotacja „bilet 10-minutowy umożliwia dojazd do przystanku...”, a pasażer stojący w korku nie stawał się gapowiczem.

Taksówką taniej

Zdrożeć ma bilet jednoprzejazdowy sprzedawany przez kierowcę osobom, które nie kupiły go przed wejściem i nie mogą w automacie. Aktualna cena to 3,20 zł (ulgowy 1,60), zaś proponowana to 4 zł (ulgowy za 2 zł). Będzie obowiązywał na całej trasie na danej linii, bez prawa przesiadki. Czterem osobom bez zniżek bardziej może opłacić się taksówka.

Nocne stanieją

Z cennika całkowicie zniknąć ma bilet nocny. W liniach N1, N2 i N3 płacilibyśmy tyle, co w dziennych. Wśród 10 najludniejszych miast Polski (mamy 9 miejsce) tylko u nas i w Gdańsku komunikacja nocna jest droższa od dziennej. Skorzystaliby głównie ci przesiadający się. Teraz, jeśli nie mają ulg, za przesiadkowy 90-minutowy bilet nocny muszą płacić 8,20 zł. Po zmianie tylko 3,60 zł za godzinny lub 5 zł za dwugodzinny.

Inne zmiany

Z cennika zniknąć ma bilet 90-minutowy za 4 zł (ulgowy 2 zł), zastąpiłby go 2-godzinny za 5 zł (ulgowy 2,50 zł). ZTM chce likwidacji biletu dobowego, a w zamian proponuje 12-godzinny za 9 zł (ulgowy 4,50 zł) i 5-dobowy za 30 zł (ulgowy 15 zł).

W gronie 10 najludniejszych miast Polski bylibyśmy jedyni bez biletu dobowego. Szef ZTM tłumaczył, że likwidację proponuje „zasłaniając się między innymi wnioskami pasażerów” proszących o dłużej ważny bilet do kasowania. Gdy pytamy o słowo „zasłaniając” poprawia się na „powołując”. Zniknąć miałby też bilet za 1 zł przypisany do Strefy Płatnego Parkowania, bo zdaniem ZTM się nie sprawdził.

Droższe okresowe

Popularna 30-dniowa przejazdówka normalna zdrożałaby o 8 zł. Nie byłoby wzrostu cen biletów rodzinnych (10 zł/rok) i biletów okresowych na okaziciela. Oto ceny pozostałych biletów normalnych (ulgowe byłyby o połowę tańsze): 10-dniowy na jedną linię 28 zł, na wszystkie 40 zł. Bilet 30-dniowy na jedną linię 70 zł, na wszystkie 92 zł. Bilet 90-dniowy na jedną linię 140 zł, na wszystkie 240 zł. Bilet 150-dniowy na jedną linię 244 zł, na wszystkie 380 zł.
Proponowana jest też likwidacja biletów okresowych na dwie linie.

To na przewozy

ZTM liczy na to, że dzięki zmianie cen o 10 proc. wzrosną roczne wpływy ze sprzedaży biletów. – To nie jest podwyżka dla podwyżki i sztuka dla sztuki – zapewnia Grzegorz Malec, dyrektor ZTM. Tłumacz, że pieniądze te (plus 10 mln zł, które dołożyć ma miasto) potrzebne są na rozwój sieci połączeń. Mowa m.in. o wykorzystaniu nowych, ale wciąż nieużywanych odcinków trakcji trolejbusowej nad al. Andersa, Lwowską, Filaretów, Nadbystrzycką, Krochmalną, Bohaterów Monte Cassino i Zana. A także o wzroście z 20 do 15 minut w dzień powszedni częstotliwości kursów linii 13, 14, 28, 42, 150, 153, 155, 156 i 160, natomiast linii 151 i 159 do 7,5 minuty. Dodatkowo na niektórych liniach rozkład mógłby zostać „wyrównany” tak, by przez cały dzień kursowały z tą samą częstotliwością.

Ponadto w planach jest wydłużenie trasy linii 16 przez ul. Strzembosza, Cynamonową i Dożynkową do pętli na Rudniku, wydłużenie tras linii 152 i 154 do Poręby i Węglina oraz uruchomienie linii z Węglina Południowego przez Czuby do Dworca Głównego PKP, jak też z Węglina nad Zalew Zemborzycki.

8,20 zł kosztuje teraz 90-minutowy przesiadkowy bilet nocny

3,60 zł ma po 1 lutego 2016 roku kosztować bilet 60-minutowy obowiązujący także w komunikacji nocnej

5 zł ma po 1 lutego 2016 roku kosztować bilet 120-minutowy obowiązujący także w komunikacji nocnej

60 proc. naszych podróży, zdaniem Zarządu Transportu Miejskiego, trwa nie dłużej niż 20 minut

8 zł o tyle ma zdrożeć po 1 lutego 2016 roku 30-dniowa przejazdówka normalna

Sonda: Co sądzisz o nowym cenniku biletów komunikacji miejskiej w Lublinie?

Liczba głosów: 1459
86.98%
Jestem przeciw. Niech połączenia zostaną po staremu
9.39%
Jestem za. Chcę, rozwoju połączeń komunikacji miejskiej
3.63%
Nie mam zdania

Komentarze 121

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 07:03
to i wydłużyć 160 od poręby na weglin?? brak połączenia bezpośredniego weglin-zemborzycka.
Avatar
emeryt z pń / 31 października 2015 o 00:06

Aby komunikacja się rozwijała pasażerowie ponoszą koszty.Podam przykład z Poznania emeryt płaci 10 minut 1.5 zł  40 minut kosztuje 2.3zł

Avatar
Gość / 30 października 2015 o 23:36

Kto ma podwyższyć pensje? Miasto? 


Avatar
Gość / 30 października 2015 o 18:18
To może niech też podwyższą pensje? Obecnie zarabiam minimalną krajową. I tak ledwo wiąże koniec z końcem. Innej pracy w tym mieście nie ma (za lepszą kasę) chyba że po znajomości . To skoro podwyższają ceny biletów a nie podwyższają pensji, które i tak są głodowe to może niech nam dopłacą do tych biletów? Paranoja i tyle. Miasto porostu jest na dnie (o ile pamiętam piąte w rankingu najbardziej zadłużonych w całej Polsce - 1,2 miliarda zł długu) i jest potężnie zadłużone ale to nie ja kazałem Żukowi budować jakieś areny i centra spotkania kultur. Tak jak ktoś napisał zlikwidujcie straż miejską która i tak nic nie robi i będzie kasa.
To może niech też podwyższą pensje? Obecnie zarabiam minimalną krajową. I tak ledwo wiąże koniec z końcem. Innej pracy w tym mieście nie ma (za lepszą kasę) chyba że po znajomości . To skoro podwyższają ceny biletów a nie podwyższają pensji, które i tak są głodowe to może niech nam dopłacą do tych biletów? Paranoja i tyle. Miasto porostu jest na dnie (o ile pamiętam piąte w rankingu najbardziej zadłużonych w całej Polsce - 1,2 miliarda zł długu) i jest potężnie zadłużone ale to nie ja kazałem Żukowi budować jakieś areny i centra spotkania ku... rozwiń
Avatar
Gość / 30 października 2015 o 17:50
Rozwiązanie jest bardzo proste.Trzeba zlikwidować Straż Miejską bo jest niepotrzebna. A uzyskane środki przekazać ZTM .Wszyscy mieszkańcy będą zadowoleni.
Avatar
Ambroży / 30 października 2015 o 16:24

Rozwalają mnie.Syn wysiadl dzisiaj pod szkołą i kontroler wlepil mu mandat bo miał niewazna legitymacje.Zapewniał że może za minutę przynieść podbita bo sekretariat jest już czynny.Nie, najlepiej wlepic mandat.Kontroler mowil 10 zl a na wydruku jest 80 zl jestem juz glupia.Nie usprawiedliwiam syna bo powinien pamiętać ze legitymację ma ważną tylko do 30 września ale czy w tej sytuacji nie można wykazać się dobra wola i poczekać aż za minute doniesienie podbita ? Zrobię wszystko żeby radni odpowiednio zagłosowali.Najlepiej skrócić czas biletu, zrobić podwyżkę i już.Załatwione.Ręce opadają.

Kiedyś można było w takiej sprawie złożyć wyjaśnienie. Dołączało się ksero ważnej legitki i płaciło jakieś grosze za złożenie tych papierów. Może o to chodziło kontrolerowi (10zł)?

Kiedyś można było w takiej sprawie złożyć wyjaśnienie. Dołączało się ksero ważnej legitki i płaciło jakieś grosze za złożenie tych papierów. Może o to chodziło kontrolerowi (10zł)?

rozwiń
Avatar
kobra / 30 października 2015 o 13:39

żadne 3,4 w Warszawie, nie pisać kłamstw

A może by najpierw zajrzeć na stronę ztm w-wa, zamiast oskarżać kogoś o kłamstwo??

1. Bilet jednorazowy przesiadkowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 75 minut od momentu skasowania biletu albo uprawniający do przejazdu jednym środkiem transportu do przystanku lub stacji, który obowiązuje jako ostatni na trasie - 4,40 - tylko w strefie 1

1. Bilet 20 – minutowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 20 minut od momentu skasowania biletu - 3,40 - w strefie 1 i 2

A może by najpierw zajrzeć na stronę ztm w-wa, zamiast oskarżać kogoś o kłamstwo??

1. Bilet jednorazowy przesiadkowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 75 minut od momentu skasowania biletu albo uprawniający do przejazdu jednym środkiem transportu do przystanku lub stacji, który obowiązuje jako ostatni na trasie - 4,40 - tylko w strefie 1

1. Bilet 20 – minutowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 20 minut od momentu skasowania biletu - 3,40 - w strefie 1 i 2

rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 20:14
MPK idzie z postępem. Za większą cenę oferuje mniej. Teraz to normalne. Jazda teraz powinna się odbywać z zegarkiem ... dołączonym podczas kupowania biletu. 20 minut nie pamiętam o której wsiadłem, nie mam zegarka bo nie muszę a te w autobusach są za małe bo jak stoję na tyle w tłoku to go nie widzę. Paranoja kolejna w Lublinie.
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 17:10

Inflacji podobno nie ma, paliwa tanieją, wiec skąd q...a podwyżki.

No jakoś trzeba spłacać Arene Żuk Lublin i ten pedalski rower.

Avatar
Gość / 29 października 2015 o 16:28
metropolia Lublin... :D !! . ceny prawie jak w Warszawie. Pojeb... ich całkiem.
Avatar
Gość / 31 października 2015 o 07:03
to i wydłużyć 160 od poręby na weglin?? brak połączenia bezpośredniego weglin-zemborzycka.
Avatar
emeryt z pń / 31 października 2015 o 00:06

Aby komunikacja się rozwijała pasażerowie ponoszą koszty.Podam przykład z Poznania emeryt płaci 10 minut 1.5 zł  40 minut kosztuje 2.3zł

Avatar
Gość / 30 października 2015 o 23:36

Kto ma podwyższyć pensje? Miasto? 


Avatar
Gość / 30 października 2015 o 18:18
To może niech też podwyższą pensje? Obecnie zarabiam minimalną krajową. I tak ledwo wiąże koniec z końcem. Innej pracy w tym mieście nie ma (za lepszą kasę) chyba że po znajomości . To skoro podwyższają ceny biletów a nie podwyższają pensji, które i tak są głodowe to może niech nam dopłacą do tych biletów? Paranoja i tyle. Miasto porostu jest na dnie (o ile pamiętam piąte w rankingu najbardziej zadłużonych w całej Polsce - 1,2 miliarda zł długu) i jest potężnie zadłużone ale to nie ja kazałem Żukowi budować jakieś areny i centra spotkania kultur. Tak jak ktoś napisał zlikwidujcie straż miejską która i tak nic nie robi i będzie kasa.
To może niech też podwyższą pensje? Obecnie zarabiam minimalną krajową. I tak ledwo wiąże koniec z końcem. Innej pracy w tym mieście nie ma (za lepszą kasę) chyba że po znajomości . To skoro podwyższają ceny biletów a nie podwyższają pensji, które i tak są głodowe to może niech nam dopłacą do tych biletów? Paranoja i tyle. Miasto porostu jest na dnie (o ile pamiętam piąte w rankingu najbardziej zadłużonych w całej Polsce - 1,2 miliarda zł długu) i jest potężnie zadłużone ale to nie ja kazałem Żukowi budować jakieś areny i centra spotkania ku... rozwiń
Avatar
Gość / 30 października 2015 o 17:50
Rozwiązanie jest bardzo proste.Trzeba zlikwidować Straż Miejską bo jest niepotrzebna. A uzyskane środki przekazać ZTM .Wszyscy mieszkańcy będą zadowoleni.
Avatar
Ambroży / 30 października 2015 o 16:24

Rozwalają mnie.Syn wysiadl dzisiaj pod szkołą i kontroler wlepil mu mandat bo miał niewazna legitymacje.Zapewniał że może za minutę przynieść podbita bo sekretariat jest już czynny.Nie, najlepiej wlepic mandat.Kontroler mowil 10 zl a na wydruku jest 80 zl jestem juz glupia.Nie usprawiedliwiam syna bo powinien pamiętać ze legitymację ma ważną tylko do 30 września ale czy w tej sytuacji nie można wykazać się dobra wola i poczekać aż za minute doniesienie podbita ? Zrobię wszystko żeby radni odpowiednio zagłosowali.Najlepiej skrócić czas biletu, zrobić podwyżkę i już.Załatwione.Ręce opadają.

Kiedyś można było w takiej sprawie złożyć wyjaśnienie. Dołączało się ksero ważnej legitki i płaciło jakieś grosze za złożenie tych papierów. Może o to chodziło kontrolerowi (10zł)?

Kiedyś można było w takiej sprawie złożyć wyjaśnienie. Dołączało się ksero ważnej legitki i płaciło jakieś grosze za złożenie tych papierów. Może o to chodziło kontrolerowi (10zł)?

rozwiń
Avatar
kobra / 30 października 2015 o 13:39

żadne 3,4 w Warszawie, nie pisać kłamstw

A może by najpierw zajrzeć na stronę ztm w-wa, zamiast oskarżać kogoś o kłamstwo??

1. Bilet jednorazowy przesiadkowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 75 minut od momentu skasowania biletu albo uprawniający do przejazdu jednym środkiem transportu do przystanku lub stacji, który obowiązuje jako ostatni na trasie - 4,40 - tylko w strefie 1

1. Bilet 20 – minutowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 20 minut od momentu skasowania biletu - 3,40 - w strefie 1 i 2

A może by najpierw zajrzeć na stronę ztm w-wa, zamiast oskarżać kogoś o kłamstwo??

1. Bilet jednorazowy przesiadkowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 75 minut od momentu skasowania biletu albo uprawniający do przejazdu jednym środkiem transportu do przystanku lub stacji, który obowiązuje jako ostatni na trasie - 4,40 - tylko w strefie 1

1. Bilet 20 – minutowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów do 20 minut od momentu skasowania biletu - 3,40 - w strefie 1 i 2

rozwiń
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 20:14
MPK idzie z postępem. Za większą cenę oferuje mniej. Teraz to normalne. Jazda teraz powinna się odbywać z zegarkiem ... dołączonym podczas kupowania biletu. 20 minut nie pamiętam o której wsiadłem, nie mam zegarka bo nie muszę a te w autobusach są za małe bo jak stoję na tyle w tłoku to go nie widzę. Paranoja kolejna w Lublinie.
Avatar
Gość / 29 października 2015 o 17:10

Inflacji podobno nie ma, paliwa tanieją, wiec skąd q...a podwyżki.

No jakoś trzeba spłacać Arene Żuk Lublin i ten pedalski rower.

Avatar
Gość / 29 października 2015 o 16:28
metropolia Lublin... :D !! . ceny prawie jak w Warszawie. Pojeb... ich całkiem.
Zobacz wszystkie komentarze 121

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.