Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2013 r.
9:01
Edytuj ten wpis

32-latek z Hrubieszowa oskarżony o zakatowanie psa w USA

Autor: Zdjęcie autora łm, CBS
0 19 A A
Podejrzany 32-latek z Hrubieszowa (policja USA)
Podejrzany 32-latek z Hrubieszowa (policja USA)

32-letni Radosław Cz. usłyszał kilkanaście zarzutów ws. bestialskiego znęcania się 2-letniej suczce rasy pitbull. Zwierzę miało połamane kości, było też podpalane. Mężczyzna jest też podejrzany o kradzież 6 tys. dolarów z kościoła w New Bedford.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak podje Fakt, 32-latek pochodzi z Hrubieszowa w woj. lubelskim. W USA jest nielegalnie. W marcu skończyła mu się wiza turystyczna.

Policja zatrzymała Radosława Cz. w motelu w New Britain. Usłyszał 11 zarzutów znęcania się nad psem i wprowadzania policji w błąd.

Zwierzę znaleziono na skraju śmierci w parku Quincy w stanie Massachusetts pod koniec sierpnia. Było bite, wygłodzone, przypalane. Suczka miała kilka złamań. Zwyrodnialec wkładał jej długopis w oczy i pociął język. Pitbula trzeba było uśpić.

Informacja o tak bestialskim znęcaniu się nad psem poruszyła opinię publiczną w USA. Na Facebooku powstał profil Justice for Puppy Doe (Sprawiedliwość dla Puppy Doe), który śledzi już 80 tys. osób.

Radosław Cz. nie przyznał się do żadnego z zarzutów. Jest też podejrzany o kradzież 6 tys. dolarów z kościoła w New Bedford. Kolejna rozprawa ws. znęcania się nad psem przez Cz. ma się odbyć 19 grudnia.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lupen3 / 29 grudnia 2013 o 08:55

PEZZO DI MERDA .. SEI LA VERGOGNA DELL ESSERE UMANO ..

Avatar
American Girl / 28 grudnia 2013 o 13:21
Niedoszły ksiądz usłyszy kolejne zarzuty?
To jest całkowita, ponieważ większość z was mówią. Ten pies jest bardzo usful w Ameryce wiemy jak szkolić wszystkich rodzajów ras psów. Pitbulls są jednym z najbardziej usful za to będzie lojalny wobec swoich dzieci i mogą bezpiecznie grać bez rodzice obawiając porywacza. To nie ma znaczenia, chodzi o to, aby korzystać z chorych przyszedł tutaj i nic nie zrobił, ale zaszkodzić pani była polska btw, i jeśli on może zrobić coś szkodliwego dla psa, który miałby prawo gryźć jego głupi tyłek, ale tego nie zrobił , co należy zrobić, to thinkhe tortury kontynuować? dobrze, jeśli mamy sprawiedliwość dla niego umrzeć w rękach jakiejś szalonej miłości psa skrzyżowanymi palcami za to :)
Niedoszły ksiądz usłyszy kolejne zarzuty?
To jest całkowita, ponieważ większość z was mówią. Ten pies jest bardzo usful w Ameryce wiemy jak szkolić wszystkich rodzajów ras psów. Pitbulls są jednym z najbardziej usf... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 18:34

 
Mega :D Dzięki wielkie :)

ciebie w końcu ktos dopadnie

Avatar
paweł s. / 1 grudnia 2013 o 22:26
Dajcie go mi a ja pokaże mu co to ból . Szkoda pisarka.
Avatar
wiesiek / 1 grudnia 2013 o 22:02

Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.

właściwie to masz rację że tak powiem ale ty wyrwałeś moje zdania z szerszego kontekstu i nie zrozumiałeś przesłania jakie ja rzeczowo napisałem. Masz rację że nie należy zadawać cierpienia wszelkim istoto żyjącym, ja z tą tezą się zgadzam i nie ma co tu polemikować. Ale pitbul to nie jest normalne stworzenie ale cyborg z rodziny psów podobnej. Człowiek z tego powodu nie wytrzymał nerwowo i mogło być tak że zadziałał w stanie że tak powiem pomroczności jasnej. Tak to się psychologicznie jakoś nazywa i za takie coś człowieka nie można tak surowo karać by szedł do paki . Absolutnie według mnie to kara niewspółmierna do wykroczenia o tak niskiej szkodliwości społeczej i ogólno ludzkiej. To chciałem przekazać właśnie i należy to pojąć a pojąć to można po głębokim przemyśleniu.

powiem ale ty wyrwałeś moje zdania z szerszego kontekstu i nie zrozumiałeś przesłania jakie ja rzeczowo napisałem. Masz rację że nie należy zadawać cierpienia wszelkim istoto żyjącym, ja z tą tezą się zgadzam i nie ma co tu polemikować. Ale pitbul to nie jest normalne stworzenie ale cyborg z rodziny psów podobnej. Człowiek z tego powodu nie wytrzymał nerwowo i mogło być tak że zadziałał w stanie że tak powiem pomroczności jasnej. Tak to się psychologicznie jakoś nazywa i za takie coś człowieka nie można tak surowo karać by szedł do paki . Ab... rozwiń
Avatar
Robert / 1 grudnia 2013 o 21:42

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.


Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.


Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy ob... rozwiń

Avatar
wiesiek / 1 grudnia 2013 o 21:25

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroc... rozwiń

Avatar
Robert / 1 grudnia 2013 o 20:00

Jeżeli zarzuty się potwierdzą to tego śmiecia powinni ukarać solidnie.

Dobrze trafił bo w USA zrobią mu z d...y jesień średniowiecza. Tam się respektuje prawa zwierząt i grozi mu "fajny" wyrok zresztą zasłużony!

Wstyd, że to z naszego województwa. Ale jak widać zapewne znalazło by kilku jeszcze, patrząc chociażby po wpisach pod tym artykułem. Chociażby "Jacho" czy "s" - niczym się nie różnicie od tego zwyrodnialca. Tak samo nie szanujecie życia zwierząt jak on. Ale szacunek do ludzi i zwierząt wynosi się z domu.

Avatar
makak / 1 grudnia 2013 o 18:48

Za dupę tego śmiecia i do pierdla albo kulkę w łeb

Avatar
Jacho / 1 grudnia 2013 o 17:35

prawo jest popierdolone, niedługo za zabicie muchu bedą  na kare śmierci skazywać

Avatar
Lupen3 / 29 grudnia 2013 o 08:55

PEZZO DI MERDA .. SEI LA VERGOGNA DELL ESSERE UMANO ..

Avatar
American Girl / 28 grudnia 2013 o 13:21
Niedoszły ksiądz usłyszy kolejne zarzuty?
To jest całkowita, ponieważ większość z was mówią. Ten pies jest bardzo usful w Ameryce wiemy jak szkolić wszystkich rodzajów ras psów. Pitbulls są jednym z najbardziej usful za to będzie lojalny wobec swoich dzieci i mogą bezpiecznie grać bez rodzice obawiając porywacza. To nie ma znaczenia, chodzi o to, aby korzystać z chorych przyszedł tutaj i nic nie zrobił, ale zaszkodzić pani była polska btw, i jeśli on może zrobić coś szkodliwego dla psa, który miałby prawo gryźć jego głupi tyłek, ale tego nie zrobił , co należy zrobić, to thinkhe tortury kontynuować? dobrze, jeśli mamy sprawiedliwość dla niego umrzeć w rękach jakiejś szalonej miłości psa skrzyżowanymi palcami za to :)
Niedoszły ksiądz usłyszy kolejne zarzuty?
To jest całkowita, ponieważ większość z was mówią. Ten pies jest bardzo usful w Ameryce wiemy jak szkolić wszystkich rodzajów ras psów. Pitbulls są jednym z najbardziej usf... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2013 o 18:34

 
Mega :D Dzięki wielkie :)

ciebie w końcu ktos dopadnie

Avatar
paweł s. / 1 grudnia 2013 o 22:26
Dajcie go mi a ja pokaże mu co to ból . Szkoda pisarka.
Avatar
wiesiek / 1 grudnia 2013 o 22:02

Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.

właściwie to masz rację że tak powiem ale ty wyrwałeś moje zdania z szerszego kontekstu i nie zrozumiałeś przesłania jakie ja rzeczowo napisałem. Masz rację że nie należy zadawać cierpienia wszelkim istoto żyjącym, ja z tą tezą się zgadzam i nie ma co tu polemikować. Ale pitbul to nie jest normalne stworzenie ale cyborg z rodziny psów podobnej. Człowiek z tego powodu nie wytrzymał nerwowo i mogło być tak że zadziałał w stanie że tak powiem pomroczności jasnej. Tak to się psychologicznie jakoś nazywa i za takie coś człowieka nie można tak surowo karać by szedł do paki . Absolutnie według mnie to kara niewspółmierna do wykroczenia o tak niskiej szkodliwości społeczej i ogólno ludzkiej. To chciałem przekazać właśnie i należy to pojąć a pojąć to można po głębokim przemyśleniu.

powiem ale ty wyrwałeś moje zdania z szerszego kontekstu i nie zrozumiałeś przesłania jakie ja rzeczowo napisałem. Masz rację że nie należy zadawać cierpienia wszelkim istoto żyjącym, ja z tą tezą się zgadzam i nie ma co tu polemikować. Ale pitbul to nie jest normalne stworzenie ale cyborg z rodziny psów podobnej. Człowiek z tego powodu nie wytrzymał nerwowo i mogło być tak że zadziałał w stanie że tak powiem pomroczności jasnej. Tak to się psychologicznie jakoś nazywa i za takie coś człowieka nie można tak surowo karać by szedł do paki . Ab... rozwiń
Avatar
Robert / 1 grudnia 2013 o 21:42

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.


Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.


Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem. 

Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"

Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?

Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to??

Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy ob... rozwiń

Avatar
wiesiek / 1 grudnia 2013 o 21:25

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.

Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroc... rozwiń

Avatar
Robert / 1 grudnia 2013 o 20:00

Jeżeli zarzuty się potwierdzą to tego śmiecia powinni ukarać solidnie.

Dobrze trafił bo w USA zrobią mu z d...y jesień średniowiecza. Tam się respektuje prawa zwierząt i grozi mu "fajny" wyrok zresztą zasłużony!

Wstyd, że to z naszego województwa. Ale jak widać zapewne znalazło by kilku jeszcze, patrząc chociażby po wpisach pod tym artykułem. Chociażby "Jacho" czy "s" - niczym się nie różnicie od tego zwyrodnialca. Tak samo nie szanujecie życia zwierząt jak on. Ale szacunek do ludzi i zwierząt wynosi się z domu.

Avatar
makak / 1 grudnia 2013 o 18:48

Za dupę tego śmiecia i do pierdla albo kulkę w łeb

Avatar