Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2016 r.
9:07

35-latek ukrył marihuanę w piekarniku

4 9 A A

Ponad 620 gramów suszu konopi miał w mieszkaniu 35-latek. Część schował w piekarniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W czwartek policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do 35-latka z gminy Strzyżewice. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może mieć znaczną ilość środków odurzających.

Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 620 gramów suszu konopi. Ukryte były w piekarniku oraz w pomieszczeniu gospodarczym. 35-latek tłumaczył się, że wiosną kupił kilka ziarenek konopi i wyhodował je na własny użytek. Twierdził, że był zaskoczony, że aż tyle gotowego suszu udało mu się uzyskać z tych roślin. Jego tłumaczenia nie potwierdzał fakt, że w mieszkaniu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli profesjonalną, bardzo dokładną wagę elektroniczną.

W piątek mężczyzna został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty. Teraz podejrzany odpowie przed sądem za uprawę, wytwarzanie oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Za powyższe przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Hf $#^b / 4 grudnia 2016 o 09:25
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z  nizszych polek ale bohaterowie dnia Za bycie sąsiadem ćpunów  na szczęście żadnych kar w polskim prawie nie przewidziano.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 08:20
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z nizszych polek ale bohaterowie dnia
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 00:52
Brawo dzielna policja, kolejny "sukces"
Avatar
&/$5^/gff / 3 grudnia 2016 o 17:21
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa. Argument większości zjaranych zielskiem czerepów. Poczytaj sobie chlopcze czym jest MEDYCZNA MARIHUANA i czym się różni od pożywki dla ćpunów.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 14:38
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 12:05
"zabezpieczyli profesjonalną, bardzo dokładną wagę elektroniczną."- chyba kpicie , na targu taka waga kosztuje 15zł, ona jest tak profesjonalna jak wasza redakcja
Avatar
Sdgbn / 3 grudnia 2016 o 11:31
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży? 35 letni student? Pewnie gdyby tyle nie jarał,to by już dawno te studia skończył.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 10:35
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży?
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:33
"Ponad 620 gramów suszu konopi miał w mieszkaniu 35-latek. Część schował w piekarniku." MOŻE LUBI PIECZONE LIŚCIE????????????????
Avatar
Hf $#^b / 4 grudnia 2016 o 09:25
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z  nizszych polek ale bohaterowie dnia Za bycie sąsiadem ćpunów  na szczęście żadnych kar w polskim prawie nie przewidziano.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 08:20
A czy Gronkiewicz tez bedzie odpowiadac z tego paragrafu czy tez wasze poczynania odnosza sie do Ludzi z nizszych polek ale bohaterowie dnia
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 00:52
Brawo dzielna policja, kolejny "sukces"
Avatar
&/$5^/gff / 3 grudnia 2016 o 17:21
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa. Argument większości zjaranych zielskiem czerepów. Poczytaj sobie chlopcze czym jest MEDYCZNA MARIHUANA i czym się różni od pożywki dla ćpunów.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 14:38
marihuana to LEKARSTWO, a wiec zbrodnia jest utrzymywanie obecnego prawa.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 12:05
"zabezpieczyli profesjonalną, bardzo dokładną wagę elektroniczną."- chyba kpicie , na targu taka waga kosztuje 15zł, ona jest tak profesjonalna jak wasza redakcja
Avatar
Sdgbn / 3 grudnia 2016 o 11:31
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży? 35 letni student? Pewnie gdyby tyle nie jarał,to by już dawno te studia skończył.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 10:35
Zamiast ścigać studenta za posiadanie niewielkiej ilości marihuany policja powinna zająć się kościołem katolickim. Ile miliardów złotych z kasy państwa zostało roztrwonione przez księży?
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:33
"Ponad 620 gramów suszu konopi miał w mieszkaniu 35-latek. Część schował w piekarniku." MOŻE LUBI PIECZONE LIŚCIE????????????????
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 0 0

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 0 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 182 20

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 14 22

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!