Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2013 r.
11:35
Edytuj ten wpis

37-latek zaatakował Ratusz śnieżkami, uderzył strażnika miejskiego

0 9 A A

Agresywny 37-latek rzucał śnieżkami w lubelski Ratusz, później zaatakował strażnika miejskiego

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj około godz. 23 strażnik miejski, który pełnił służbę w Ratuszu usłyszał, że ktoś się awanturuje i rzuca śnieżkami w stronę urzędu.

- Kiedy funkcjonariusz wyszedł na zewnątrz wówczas padły pod jego adresem wyzwiska. Agresywny przechodzień ruszył w kierunku funkcjonariusza, uderzył go w twarz, a później wybił ręką jedną z szyb. Miedzy strażnikiem, a sprawcą doszło do szarpaniny. Funkcjonariusz usiłował zatrzymać nieznajomego, ale ten zdołał mu się wyrwać i uciekł - informuje kom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Kilka minut później przy ul. Narutowicza awanturnika zatrzymali policjanci. 37-letni mieszkaniec Lublina miał 1,7 promila. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 26 lutego 2013 o 16:23
-------------------------------------NADGORLIWY STRAŻNIK ------------------------------------------------------- Zakres obowiązków Strażnika jest bezpieczeństwo Ratusza . Zaczyna się robić HORROR !. Nie tak dawno OCHRONIARZE wracający do domu zaatakowali grupę młodych ludzi w obrembie Bramy Krakowskiej . Teraz nadgorliwy Strażnik z Ratusza interweniuje na ulicy i dostaje w "chape".... Czy czasami nie czas z tym skończyć ? . Strażnik odpowiada za bezpieczeństwo Ratusza . A je żeli w swej nadgorliwości widzi na ulicy złe zachowanie Przechodnia to... siedzi na służbie i dzwo ni na policje informując o złym zachowaniu Przechodnia na ulicy !. Po co "cwaniaczek" wychodzi na ulicę ? . Prezydent Zuk powinien swojemu Strażnikowi załatwić etat w policji , bo będzie strach przechodzić koło Ratusza .
-------------------------------------NADGORLIWY STRAŻNIK ------------------------------------------------------- Zakres obowiązków Strażnika jest bezpieczeństwo Ratusza . Zaczyna się robić HORROR !. Nie tak dawno OCHRONIARZE wracający do domu zaatakowali grupę młodych ludzi w obrembie Bramy Krakowskiej . Teraz nadgorliwy Strażnik z Ratusza interweniuje na ulicy i dostaje w "chape".... Czy czasami nie czas z tym skończyć ? . Strażnik odpowiada za bezpieczeństwo Ratusza . A ... rozwiń
Avatar
karol / 26 lutego 2013 o 16:04
To się nazywa niezadowolenie z polityki. A może zwykłe chamstwo?
http://www.itvl.pl/news/zimowy-szturm-na-ratusz
Avatar
A.Z. / 26 lutego 2013 o 15:19
Po prosu straższne, co to się dzieje , ludzie atakują straższników. Straższne!!!
Avatar
lublelak / 26 lutego 2013 o 15:06
moze nie chciał go gonić bo by mu fotoradar fotke trzasna haha
Avatar
Paweł / 26 lutego 2013 o 14:00
Straż Miejska powinna być wyposażona w nowoczesne tarcze na śnieżki. To, że jeszcze tak nie ma, to skandal !...
Avatar
3 / 26 lutego 2013 o 13:54
To już wiem po co mieszane patrole policyjno-strasznicze - policjant chroni strasznika podczas prowadzenia czynności...
Avatar
Anka / 26 lutego 2013 o 13:42
Czas najwyższy aby każdemu strażnikowi miejskiemu przydzielić ochronę osobistą. Ci ludzie są prześladowani przez społeczeństwo i ochrona osobista powinna im się należeć z urzędu, aby mogli normalnie funkcjonować.
Avatar
Antypasożyt / 26 lutego 2013 o 13:30
Strażnik Miejski to zapewne koleś partyjny z PSL i miał na nogach gumofilce to tak miał walczyć i gonić napastnika!!? Został i dalej dzielnie bronił ratusza narażając życie przed napastnikami którzy mogliby nadejść!!!
Avatar
marian / 26 lutego 2013 o 12:44
straszne.....
Avatar
S Y L W E S T E R / 26 lutego 2013 o 16:23
-------------------------------------NADGORLIWY STRAŻNIK ------------------------------------------------------- Zakres obowiązków Strażnika jest bezpieczeństwo Ratusza . Zaczyna się robić HORROR !. Nie tak dawno OCHRONIARZE wracający do domu zaatakowali grupę młodych ludzi w obrembie Bramy Krakowskiej . Teraz nadgorliwy Strażnik z Ratusza interweniuje na ulicy i dostaje w "chape".... Czy czasami nie czas z tym skończyć ? . Strażnik odpowiada za bezpieczeństwo Ratusza . A je żeli w swej nadgorliwości widzi na ulicy złe zachowanie Przechodnia to... siedzi na służbie i dzwo ni na policje informując o złym zachowaniu Przechodnia na ulicy !. Po co "cwaniaczek" wychodzi na ulicę ? . Prezydent Zuk powinien swojemu Strażnikowi załatwić etat w policji , bo będzie strach przechodzić koło Ratusza .
-------------------------------------NADGORLIWY STRAŻNIK ------------------------------------------------------- Zakres obowiązków Strażnika jest bezpieczeństwo Ratusza . Zaczyna się robić HORROR !. Nie tak dawno OCHRONIARZE wracający do domu zaatakowali grupę młodych ludzi w obrembie Bramy Krakowskiej . Teraz nadgorliwy Strażnik z Ratusza interweniuje na ulicy i dostaje w "chape".... Czy czasami nie czas z tym skończyć ? . Strażnik odpowiada za bezpieczeństwo Ratusza . A ... rozwiń
Avatar
karol / 26 lutego 2013 o 16:04
To się nazywa niezadowolenie z polityki. A może zwykłe chamstwo?
http://www.itvl.pl/news/zimowy-szturm-na-ratusz
Avatar
A.Z. / 26 lutego 2013 o 15:19
Po prosu straższne, co to się dzieje , ludzie atakują straższników. Straższne!!!
Avatar
lublelak / 26 lutego 2013 o 15:06
moze nie chciał go gonić bo by mu fotoradar fotke trzasna haha
Avatar
Paweł / 26 lutego 2013 o 14:00
Straż Miejska powinna być wyposażona w nowoczesne tarcze na śnieżki. To, że jeszcze tak nie ma, to skandal !...
Avatar
3 / 26 lutego 2013 o 13:54
To już wiem po co mieszane patrole policyjno-strasznicze - policjant chroni strasznika podczas prowadzenia czynności...
Avatar
Anka / 26 lutego 2013 o 13:42
Czas najwyższy aby każdemu strażnikowi miejskiemu przydzielić ochronę osobistą. Ci ludzie są prześladowani przez społeczeństwo i ochrona osobista powinna im się należeć z urzędu, aby mogli normalnie funkcjonować.
Avatar
Antypasożyt / 26 lutego 2013 o 13:30
Strażnik Miejski to zapewne koleś partyjny z PSL i miał na nogach gumofilce to tak miał walczyć i gonić napastnika!!? Został i dalej dzielnie bronił ratusza narażając życie przed napastnikami którzy mogliby nadejść!!!
Avatar
marian / 26 lutego 2013 o 12:44
straszne.....
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 9

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 2

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 4

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 7

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!