Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 października 2011 r.
14:17
Edytuj ten wpis

Abp Stanisław Budzik już w Lublinie. Apeluje o udział w wyborach

0 16 A A
Abp Stanisław Budzik podczas dzisiejszej konferencji prasowej (Wojciech Nieśpiałowski)
Abp Stanisław Budzik podczas dzisiejszej konferencji prasowej (Wojciech Nieśpiałowski)

22 października lubelscy wierni będą mogli poznać swojego nowego arcybiskupa. W środę okazję mieli dziennikarze. Nowy metropolita lubelski przyjechał do Lublina ustalić szczegóły swojego ingresu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Decyzję o powołaniu Stanisława Budzika na metropolitę lubelskiego pod koniec września podjął papież Benedykt XVI. W środę, po raz pierwszy po ogłoszeniu nominacji, abp Budzik przyjechał oficjalnie do Lublina. – To wizyta związana z przygotowaniami do ingresu, podczas którego arcybiskup oficjalnie obejmie archidiecezję – mówi ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik lubelskiej kurii.

Nowy arcybiskup spotkał się ze swoimi przyszłymi biskupami pomocniczymi i pracownikami kurii. 20 minut z kilkugodzinnego pobytu w Lublinie przeznaczył dla dziennikarzy. Zainteresowanie było tak duże, że sala konferencyjna lubelskiego Pałacu Biskupiego z trudnością ich pomieściła.

Metropolita do tej pory mieszkający w Tarnowie (gdzie był biskupem pomocniczym) i w Warszawie (jako sekretarz Generalnym Konferencji Episkopatu Polski) przyznał, że zna Lublin z czasów… studiów.

– Archidiecezja lubelska nie jest dla mnie nieznana. Już jako diakon przyjeżdżałem tutaj zdawać egzaminy magisterskie i bronić magisterium z teologii – przyznał abp Budzik. – Ale oczywiście ta znajomość, którą miałem dotąd, jest zupełnie niewystarczająca, aby móc podjąć to dzieło. Dlatego pierwsze miesiące i pewnie nawet lata mojej pracy tutaj to będzie głębokie przysłuchiwanie się, przyłożenie ucha do serca tego Kościoła i wsłuchiwanie się w jego głos.

Zacznie 22 października – na ingresie w archikatedrze lubelskiej. Jak zaznaczył, to data wyjątkowa, bo tego dnia cały Kościół będzie wspominał Jana Pawła II (w rocznicę inauguracji jego pontyfikatu). Wspomniał też o swoich poprzednikach w Lublinie: Stefanie Wyszyńskim i Józefie Życińskim.

– Znałem go ponad 20 lat, przez 7 lat ścisłej współpracy w Tarnowie, a potem przez kolejne lata, gdy utrzymywaliśmy również silną, duchową więź – powiedział o tym drugim. – Był dla mnie inspiracją, był dla nas i dla tej diecezji przewodnikiem. Pokazał, jak szukać nowych pól, gdzie można głosić Chrystusa i wzmacniać nadzieję świata.

Arcybiskup odniósł się także do niedzielnych wyborów. – Kościół to my wszyscy. W wyborach liczy się ten Kościół – każdy głos – podkreślił. – Myślę, że to nie będzie głos milczący. Że katolicy pójdą i będą głosować. To wzięcie odpowiedzialności, Powinniśmy być ludźmi odpowiedzialnymi, wziąć odpowiedzialność również za naszą ojczyznę. To szczególne zadanie, nie tylko świeckich, ale także nas – duchownych.

Poprzedni metropolita lubelski abp Józef Życiński 10 lutego 2011 roku zmarł nagle w Rzymie, w wieku 62 lat.

Ingres dla wszystkich

Abp Stanisław Budzik obejmie archidiecezję na ingresie w archikatedrze lubelskiej – w sobotę 22 października o godz. 11. W środę poznaliśmy szczegóły:

* W drzwiach archikatedry abp zostanie powitany przez bp Ryszarda Karpińskiego – przewodniczącego Kapituły Me-tropolitalnej w Lublinie i ks. Adama Lewandowskiego – proboszcza archikatedry.

* Potem podejdzie do relikwii Jana Pawła II i na krótką adorację do katedralnej kaplicy.

* Zostanie odczytane pismo Stolicy Apostolskiej o wyborze abp Budzika na metropolitę lubelskiego.

* Arcybiskup zajmie miejsce na tzw. katedrze biskupiej – specjalnym krześle na ołtarzu.

* Biskupi pomocniczy i przedstawiciele duchowieństwa oddadzą mu „cześć i szacunek”.

* Rozpocznie się msza św. odprawiana przez abp. Budzika, który sam wygłosi homilię.

* Na uroczystość zaproszono 350 gości oficjalnych – przedstawicieli władz kościelnych, świeckich czy uczelni.

* Część wiernych będzie mogła wejść do archikatedry, pozostali będą mogli uczestniczyć w ingresie na placu katedralnym, gdzie ustawione będą miejsca do siedzenia i gdzie uroczystość będzie transmitowana na telebimach.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 6 października 2011 o 09:05
Dzisiaj lud wam potrzebny, więc słychać skamlenie…
Pyski dymią od kłamstwa i obietnic głośnych,
gdy wybory uświęcą lichwiarskie rządzenie,
odgryziecie te ręce, które was wyniosły!
Wasze oczy od dawna wtopione w bezmyślność,
wasze dłonie złodziejskie oblepione błotem,
usta pełne słów wzniosłych w uśmiechach idiotów…
Nie pozwolą nam ufać w sprawiedliwą przyszłość!
Przyszłość jawi się ciemna, w samotnej agonii,
tonąca wśród pomników fałszywych herosów,
pośród jęku pokoleń, przeklętego losu…
Dlaczego naród wierzy i pomaga w zbrodni?!
Już nas nie uspokaja, nie napawa szczęściem,
że was piekło pochłonie panowie, kamraci, ż
e wasz grób pobielony nadmie się i pęknie,
bo za grzechy nie swoje… znów Polska zapłaci!
27 września 2011r. Lusia Ogińska
Dzisiaj lud wam potrzebny, więc słychać skamlenie…
Pyski dymią od kłamstwa i obietnic głośnych,
gdy wybory uświęcą lichwiarskie rządzenie,
odgryziecie te ręce, które was wyniosły!
Wasze oczy od dawna wtopione w bezmyślność,
wasze dłonie złodziejskie oblepione błotem,
usta pełne słów wzniosłych w uśmiechach idiotów…
Nie pozwolą nam ufać w sprawiedliwą przyszłość!
Przyszłość jawi się ciemna, w samotnej agonii,
tonąca wśród pomników fałszywych herosów,
pośród jęku p... rozwiń
Avatar
lubelak / 6 października 2011 o 08:44
Powiedział, że będzie drugim Życińskim. Przestał mnie interesować. Niech sobie mówi do obrazu.
Avatar
pawelo / 6 października 2011 o 08:36
Oczywiście że pójdę i zagłosuję na Palikota, może jak ich opodatkuje to zajmą się tym czym powinni, a nie wtrącaniem sie do polityki
Avatar
RUSŁAN / 6 października 2011 o 08:02
Najważniejszą rzeczą dla nowego biskupa są w y b o r y ?!
Może ksiądz dokładniej zapoznałby się z życiem na tym zadupiu z nędzą bezrobociem kolesiostwem po urzędach i układami
Apelować to sobie każdy może ale niech da 1 powód który by mnie przekonał że TO COŚ ZMIENI
Avatar
irek / 5 października 2011 o 22:11
Ja wypraszam se te wszystkie idiotyczne wpisy i kpiny z namiestnika watykańskiego. Mata szczęście że czasy inkwizycji już sie skończyły bo szybko byśmy zrobili z wami pożądek. Osły plugawe,ateisty śmierdzące pogany zatwardziałe tylko wam cłonki szczypcami wyrywać i ogniem psypiekać.
Avatar
ASDE444 / 5 października 2011 o 21:33
A KIEDY W TYM GRAFIKU ABP BĘDZIE MIAŁ CZAS NA KUPKĘ,CHA,CHA!!NA WYMIOTY SIĘ ZBIERA NA WIEŚCI O TYM, JAK TO MA PRZYJECHAĆ NOWY CESARZ WATYKANU DO WSI LUBLIN!!CIEKAWE CZY ŚWIECKIE NIBY WŁADZE STAWIĄ SIĘ KARNIE NA TEN CYRK ZWANY INGRESEM!!A CO Z NAKAZEM,ŻE KATOLIK MA GŁOSOWAĆ NA PiSdzielców??
Avatar
matka Boża / 5 października 2011 o 21:11
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]WRZÓD NA D[/color]...upie [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli CZARNA KOMPANIA I WYBORCZA KAMPANIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Była już I R.P., II,III, IV...jednym słowem [color="#FF0000"]Cyfrowa Ojczyzna[/color]. Ksiądz Prymas Polski – Emeryt Józef Glemp rozpaczał nad Prezydentem Kwaśniewskim, że „PRZEYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY” dopiero wpadł w zachwyt na Lechem Wałęsą twierdząc, że to „NAJJAŚNIEJSZA R.P.”, w efekcie żadna nie wyszła, a teraz wszystko zmierza do KULejnej -[color="#FF0000"] NAJŚWIĘSZEJ R.P.[/color], która też nie wyjdzie...

Trwa na dobre [color="#FF0000"]kampania wyborcza 2011 sprawowana przez Cichą Władzę[/color] – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami i [color="#FF0000"]chcą wszystkich[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]!

Księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami od roku 1980[/color] powstajacy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określały jako „[color="#FF0000"]WRZÓD NA D...UP...IE PAPIEŻA[/color]”; [color="#FF0000"]rozbili Związek w roku 1982[/color]; [color="#FF0000"]Zniszczyły Axcelencje wszystkie dokumenty o Związku[/color]; Po jednym z zebrań Związkowych ks. EDWARD PUDEŁKO dyktował LOJALKI o treści: „[color="#FF0000"]ZAWSZE BĘDĘ POPIRAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ.[/color]”, a dla opornych w pisaniu dodał ze szczerego serca: „[color="#FF0000"]BO JAK NIE TOMY WAM DAMY[/color]”. Kuriewny Kanclerz ks. STANISŁAW ROJEK gardłował: „[color="#FF0000"]ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA.; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE będę, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”[/color].
[color="#FF0000"]W 1994 r. Związkowcom grającym w kościołach Axcelencje i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI zafundowały nocne napady[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW na mieszkania i rodziny oraz wprowadziły ZAKAZ OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color]...
W 2002 lub 2003 r. w postach net Superexpressu jakiś vatyańczyk („Rudy” lub „SK”) podsumował kilkoro wPiSów Związkowych: „[color="#FF0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]”.
[color="#FF0000"]Od pamiętnego wypadku śmigłowca z Premierem R.P. Leszkiem Millerem[/color] (4.XII.2003 r.)[color="#FF0000"] Rząd Polski chodzi tak połamany, że budzi litość całego świata[/color]. [color="#FF0000"]Kto od [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW Kapelanów jest lepiej poinformowany o działaniach Rządu[/color]? - Nikt! Toż Ministrowie spowiadając się [color="#FF0000"]szepczą[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI[/color]: [color="#FF0000"]gdzie, o której, z kim[/color]... się spotykają, a księ[color="#FF0000"]ŻULEK pyta jeszcze [/color]tradycyjnie: "[color="#FF0000"]ILE RAZY[/color]". Ostatnim po łamanym był Minister KULtury i chyba - tak jak i pozostali – [color="#FF0000"]PUBLICZNIE WYZNAWAŁ WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RĘ chodząc o KUL[/color]ach!

Aktualnie [color="#FF0000"]Brat Jarosław idąc DROGĄ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] w Trybie Wyborczym [color="#FF0000"]PO-PiS-uje się Mszami w dzień wyborów[/color] („Dziennik Wschodni” z dn. 15.IX.2011 r., art.: „PiS chce zamówić msze niedzielę wyborczą”.), a [color="#FF0000"]katechetka szczuje dzieci przeciw Nergalowi[/color] ("Dziennik Wschodni", art. z dn. 21.IX.2011 r. "Poniatowa: Katechetka zachęcała na religii żeby głosować przeciw Nergalowi"). 
Axcelencje z księŻULKAMI zapomniały jakie CUDA przyPiSywały JP 2 – [color="#FF0000"]POWSTANIE UE[/color]!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w porę informował na forach, że pod NIESWOIM POMYSŁEM PodPiSał się JP 2.
[color="#FF0000"]Jak więc wygląda BŁOGOSŁAWIONY w dobie poważnego kryzysu gospodarczo-finansowego w UE[/color]? Toż za boskiej kadencji JP 2 jako konKULencję dla EURO wypuscił Ojciec Św.(irnięty) VATYKAŃSKIE EURO! Marudził w mediach, że „[color="#FF0000"]NIE PODCINA SIĘ KORZENI, Z KTÓRYCH SIĘ WYROSŁO[/color]”!, a że nikt nie podciął korzeni to [color="#FF0000"]teraz ludzie podcinają sobie gardła[/color]... „[color="#FF0000"]I tak to właśnie działa[/color]”.
Podsumowując Boskie osiągnięcia w stwarzaniu Świata - [color="#FF0000"]Kopernik Mikołaj musiał dać nauczkę Panu Bogu, iż coś spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]i kręci tym, co się nie kręci[/color] , a jak widać Boski Zastępca[color="#FF0000"] JP 2 tak samo spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]Boskie Dzieła oparte o KSIĘGĘ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]!15.IX.2011 r. Naukowcy KULejny raz przypomnieli Panu Bogu, że pogubił się w Swoich Dziełach Stwórczych i odkryli Planetę o 2 słońcach, a o tym nawet Panu Bogu się nie śniło!

[color="#FF0000"]Krocząc DROGĄ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA Axcelencje zakażą wszystkiego oprócz Słowa Bożego, bo w egoistycznym Instynkcie same chcą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color], a[color="#FF0000"] Św.[/color](irniętą) [color="#FF0000"]Mądrosć odziedziczyli[/color] w instynktownych Seminariach Duchownych[color="#FF0000"] po [/color] (z)[color="#FF0000"]BAWICIELU ŚWIATA[/color]!
Zwykły [color="#FF0000"]uczeń szkoły gastronomicznej Wielką Tajemnicę Mieszania Wody z Mąką pojmie w ciągu kilku minut[/color]. Poczynając od Wyższych Seminariów Duchownych, a[color="#FF0000"] na Axcelencjach kończąc – studiują to 5 lat[/color] robiąc KULejne faKULtety z KULejnymi PATologicznymi Tytułami Naukowymi! w celu osiągnięcia Wypieku Ciała Pańskiego!

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC tuż po śmierci JP 2 stworzył EPITAFIUM WATYKAŃSKIE aktualne na wieki wieków:

„[color="#FF0000"]TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA,
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO 
„Nie-Boska Komedia”.[/color]”.

[color="#FF0000"]Po jaką więc ch[/color]... [color="#FF0000"]dziękować za CUD BŁOGOSŁAWIONEGO skoro chciał [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT i to Mu się udało[/color], a może i nie? - [color="#FF0000"]niczym Panu Bogu[/color]...
Nie na darmo też [color="#FF0000"]od wieków Axcelencje rozpaczają w „Gorzkich Żalach”: „Dla białej szaty, w którą był odziany GŁUPIM NAZWANY”[/color]. (Gorzkie Żale cz. II. - Hymn). I [color="#FF0000"]nycz do Nich nie dociera[/color]...

W nawiązce do NERGALA: [color="#FF0000"]KTO RYDZYK(ownego) OJCA i POZOSTAŁE AXCELENCJE ZMUSZA do słuchania NERGALA[/color]?
Nergal to nie Biblia-KSIĘGA (z)BAWIENIA, do czytania której zmuszają Axcelencje jako Jedynej, Najmądrzejszej, Niezastąpionej... jednym słowem Św.(irniętej).
W róznych mediach (bardzo licznych w odróżnieniu od Jedynego medium Ma Ryja i Jedynej TV Trwam) są dostępni inni wykonawcy – z wyłączeniem Rydzykow(n)ych PO-PiS-ów Axcelencji...
„[color="#FF0000"]Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?[/color]” (Łk 6, 41). - zamiast nakazywać zakazywania NERGALA Axcelencje powinny zająć się własnym Szefem – Ojcem Św.(irniętym) Benkiem XVI. Pokazywanie Go propaguje [color="#FF0000"]FASZYZM w Polsce ZAKAZANY[/color]!
Jest to najnowsze schorzenie psychoPATyczne, bo Nergal porwał KSIĘGĘ (z)BAWIENIA 4 lata temu, a [color="#FF0000"]dopiero teraz Axcelencjom odbiło[/color]! Poza tym porwał KSIĘGĘ (z)BAWIENIA na jednej scenie, a Axcelencjom i księŻULKOM odbiło w całej Polsce! - jest to rodzaj [color="#FF0000"]telepsychoPATii z opóźnionym zapłonem[/color] i to bardziej opóźnionym niż szkopskie granaty z 1939 r....
I pomyśleć, że[color="#FF0000"] Axcelencje i [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKI tak uczą MIŁOŚCI w oparciu o KSIĘGĘ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], że z Niej NIENAWIDZĄ..., 

”[color="#FF0000"]Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: miłujcie waszych nieprzyjaciół"[/color].(Mt. 5, 43), a [color="#FF0000"]dalej mówi KSIĘGA[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]: "[color="#FF0000"]Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi[/color]!" (Łk. 6, 29) i zamiast dać Nergalowi drugą KSIĘGĘ (z)BAWIENIA [color="#FF0000"]to go opier[/color]...niczają na czym Świat stoi. Poza tym [color="#FF0000"]nie ma najmniejszego dowodu, że to, co rwał to akurat była KSIĘGA[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], a nie jakaś inna grubaśna... 

Po wyborze następcy Abpa Życińskiego -[color="#FF0000"] Bpa Stanisława Budzika Axcelencje napier[/color]...niczać będą[color="#FF0000"] w Andrzeja Piasecznego za piosenkę "BUDZIKOM ŚMIERĆ"[/color] - same [color="#FF0000"]SZATANY w tym Św.[/color](irniętym) [color="#FF0000"]Kraju[/color] stwierdzi polski K(i)EP...
Potwierdza się od lat stawiana teoria przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ RGANISTÓW i ASC, że księ[color="#FF0000"]ŻULKOM solidnie odbiło[/color]...

Wszyscy skruszeni powinni nawiązać bezprzewodową łącznosć z B(L)OGIEM przez Serwer z Kratkami obsługiwany przez księŻULKÓW Kapelanów, którzy[color="#FF0000"] po zakończeniu Sakramentu powinni Puknąć się w czoło, a nie w dechę Serwera[/color]!
Każdy Delikwent powinien odśpiewać [color="#FF0000"]Hymn przed Spowiedzią[/color]:

„[color="#FF00FF"]Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
Jak najciszej, proszę, mów, a przedtem
Spójrz w oczy tak, jak tylko ty patrzeć na mnie umiesz.

Chcę uwierzyć, że przede mną
Nikt nie uczył się tych słów na pamięć
Lecz mów szeptem. Szeptem się nie kłamie,
A to co mówisz przeciez brzmi jak jakaś basń...

Swiat cały dziś mi zazdrosci,
Za oknem zaczaił się wiatr —
Chce ukraść nam słowa miłości,
Twe słowa, które starczyć mają nam na wiele lat.

Dlatego

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem
Jak najciszej mów, bo wciąż się boję,
By zły los słów nie podsłuchał twoich,
Aby marzeń nam nie ukradł nikt.

Codziennie ktoś komuś mówi
To samo, co mówisz dziś ty,
Lecz słowa tak łatwo pogubić,
Więc wiele słów, a mało szczęścia spotyka się na świecie tym,

Kochany...

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
I niech zamknie się nad nami cisza,
w której juz nie trzeba będzie wcale słów .[/color]”

W czasie samej Liturgii Mszalnej[color="#FF0000"] w Świątecznym Dniu Wyborów[/color] powinien ze Światyń płynąć pod Niebiosa PO-PiS KULejnego[color="#FF0000"] Hymnu przed Homilią[/color]:

„[color="#FF00FF"]Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. 
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.

Zakrywam twarz, lecz to nie płacz, 
przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. 
Przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. 

Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak.
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.

Nie sądzę by, było mi dosyć ich,
bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi. 
Bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi 

Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak... mów tak. 
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas... mów tak. 
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.[/color]”

Po Zwycięskich Wyborach Osiagniętych w Trybie PO-kuty Wyborczej każdy z wdzięcznością powinien zanosić do Niebios Bram „[color="#FF0000"]Bal Wszystkich Świętych[/color]” - wszystkie Melodie i Nabożne teksty dostepne są w Internecie.

PO takim PO-PiS-ie skruchy [color="#FF0000"]bez obaw można korzystać z Zaplecza Cateringowego Kościoła serwujacego Ciało Pańskie, a w nagłych przypadkach – z Sakralnego Pogotwia Cateringowego[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Wszystkim kandydatom KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza bukiet Rózy Duchownej i kąKULi - kąKUL jest to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i zapewnia, że swoim Światłem Oświeci Ich Duch Św.(irnięty) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak Kościół prowadzi Lud Boży w pole....

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak [color="#FF0000"]silna konKULencja dla IQ [/color]– poziom inteligencji mierzony w [color="#FF0000"]INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich,[color="#FF0000"] pomiaru może dokonać każdy[/color]: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:[color="#FF0000"] jeden[/color] Inbecyl,[color="#FF0000"] dwa [/color]Inbecyle,[color="#FF0000"] trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności –[color="#FF0000"] Św.[/color](irnięty)...

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]WRZÓD NA D[/color]...upie [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli CZARNA KOMPANIA I WYBORCZA KAMPANIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parow... rozwiń
Avatar
KontynuaTor / 5 października 2011 o 20:34
Pozwolę sobie nieśmiało przypomnieć ks. sekretarzowi, że nie kto inny jak obecny prezydent, premier, maszałkowie sejmu i senatu nawoływali kiedyś do bojkotu wyborów jako wyrazu odpowiedzialności za losy kraju i demokratycznych wyborów.

Działo się to wtedy kiedy sprawy polityków były rozpatrywane przez sądy w takim samym trybie jak zwykłych obywateli.

Dzisiaj, kiedy politycy mają 24 godzinny tryb rozpatrywania skarg wyborczych, a bezpartyjni obywatele średnio 180 razy dłuższy okres oczekiwania - ks. biskup apeluje o udział w wyborach?

Dzisiaj, kiedy członkowie Kościoła katolickiego łamią dekalog i targają się na własne życie z poczucia totalnej bezsilności wobec panującego w RP bezprawia ks. biskup apeluje o udział w wyborach?

Faktycznie, to będzie kontynuacja linii... poprzednika.
Pozwolę sobie nieśmiało przypomnieć ks. sekretarzowi, że nie kto inny jak obecny prezydent, premier, maszałkowie sejmu i senatu nawoływali kiedyś do bojkotu wyborów jako wyrazu odpowiedzialności za losy kraju i demokratycznych wyborów.

Działo się to wtedy kiedy sprawy polityków były rozpatrywane przez sądy w takim samym trybie jak zwykłych obywateli.

Dzisiaj, kiedy politycy mają 24 godzinny tryb rozpatrywania skarg wyborczych, a bezpartyjni obywatele średnio 180 razy dłuższy okres oczekiwania - ks. biskup apeluje o... rozwiń
Avatar
nagle przebudzenie / 5 października 2011 o 19:12
Budzik. Pobudka. Co powiesz?

http://www.youtube.com/watch?v=oDY1ChO3tGs&feature=related
Avatar
gość / 5 października 2011 o 18:52
NO TO TERAZ BĘDZIE WSZYSTKO TAK JAK W ZEGARKU NA CZAS . BĘDZIEMY NAKRĘCENI JAK SPRĘŻYNA.
Avatar
Andrzej / 6 października 2011 o 09:05
Dzisiaj lud wam potrzebny, więc słychać skamlenie…
Pyski dymią od kłamstwa i obietnic głośnych,
gdy wybory uświęcą lichwiarskie rządzenie,
odgryziecie te ręce, które was wyniosły!
Wasze oczy od dawna wtopione w bezmyślność,
wasze dłonie złodziejskie oblepione błotem,
usta pełne słów wzniosłych w uśmiechach idiotów…
Nie pozwolą nam ufać w sprawiedliwą przyszłość!
Przyszłość jawi się ciemna, w samotnej agonii,
tonąca wśród pomników fałszywych herosów,
pośród jęku pokoleń, przeklętego losu…
Dlaczego naród wierzy i pomaga w zbrodni?!
Już nas nie uspokaja, nie napawa szczęściem,
że was piekło pochłonie panowie, kamraci, ż
e wasz grób pobielony nadmie się i pęknie,
bo za grzechy nie swoje… znów Polska zapłaci!
27 września 2011r. Lusia Ogińska
Dzisiaj lud wam potrzebny, więc słychać skamlenie…
Pyski dymią od kłamstwa i obietnic głośnych,
gdy wybory uświęcą lichwiarskie rządzenie,
odgryziecie te ręce, które was wyniosły!
Wasze oczy od dawna wtopione w bezmyślność,
wasze dłonie złodziejskie oblepione błotem,
usta pełne słów wzniosłych w uśmiechach idiotów…
Nie pozwolą nam ufać w sprawiedliwą przyszłość!
Przyszłość jawi się ciemna, w samotnej agonii,
tonąca wśród pomników fałszywych herosów,
pośród jęku p... rozwiń
Avatar
lubelak / 6 października 2011 o 08:44
Powiedział, że będzie drugim Życińskim. Przestał mnie interesować. Niech sobie mówi do obrazu.
Avatar
pawelo / 6 października 2011 o 08:36
Oczywiście że pójdę i zagłosuję na Palikota, może jak ich opodatkuje to zajmą się tym czym powinni, a nie wtrącaniem sie do polityki
Avatar
RUSŁAN / 6 października 2011 o 08:02
Najważniejszą rzeczą dla nowego biskupa są w y b o r y ?!
Może ksiądz dokładniej zapoznałby się z życiem na tym zadupiu z nędzą bezrobociem kolesiostwem po urzędach i układami
Apelować to sobie każdy może ale niech da 1 powód który by mnie przekonał że TO COŚ ZMIENI
Avatar
irek / 5 października 2011 o 22:11
Ja wypraszam se te wszystkie idiotyczne wpisy i kpiny z namiestnika watykańskiego. Mata szczęście że czasy inkwizycji już sie skończyły bo szybko byśmy zrobili z wami pożądek. Osły plugawe,ateisty śmierdzące pogany zatwardziałe tylko wam cłonki szczypcami wyrywać i ogniem psypiekać.
Avatar
ASDE444 / 5 października 2011 o 21:33
A KIEDY W TYM GRAFIKU ABP BĘDZIE MIAŁ CZAS NA KUPKĘ,CHA,CHA!!NA WYMIOTY SIĘ ZBIERA NA WIEŚCI O TYM, JAK TO MA PRZYJECHAĆ NOWY CESARZ WATYKANU DO WSI LUBLIN!!CIEKAWE CZY ŚWIECKIE NIBY WŁADZE STAWIĄ SIĘ KARNIE NA TEN CYRK ZWANY INGRESEM!!A CO Z NAKAZEM,ŻE KATOLIK MA GŁOSOWAĆ NA PiSdzielców??
Avatar
matka Boża / 5 października 2011 o 21:11
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]WRZÓD NA D[/color]...upie [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli CZARNA KOMPANIA I WYBORCZA KAMPANIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Była już I R.P., II,III, IV...jednym słowem [color="#FF0000"]Cyfrowa Ojczyzna[/color]. Ksiądz Prymas Polski – Emeryt Józef Glemp rozpaczał nad Prezydentem Kwaśniewskim, że „PRZEYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY” dopiero wpadł w zachwyt na Lechem Wałęsą twierdząc, że to „NAJJAŚNIEJSZA R.P.”, w efekcie żadna nie wyszła, a teraz wszystko zmierza do KULejnej -[color="#FF0000"] NAJŚWIĘSZEJ R.P.[/color], która też nie wyjdzie...

Trwa na dobre [color="#FF0000"]kampania wyborcza 2011 sprawowana przez Cichą Władzę[/color] – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami i [color="#FF0000"]chcą wszystkich[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]!

Księ[color="#FF0000"]ŻULKI z Axcelencjami od roku 1980[/color] powstajacy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określały jako „[color="#FF0000"]WRZÓD NA D...UP...IE PAPIEŻA[/color]”; [color="#FF0000"]rozbili Związek w roku 1982[/color]; [color="#FF0000"]Zniszczyły Axcelencje wszystkie dokumenty o Związku[/color]; Po jednym z zebrań Związkowych ks. EDWARD PUDEŁKO dyktował LOJALKI o treści: „[color="#FF0000"]ZAWSZE BĘDĘ POPIRAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ.[/color]”, a dla opornych w pisaniu dodał ze szczerego serca: „[color="#FF0000"]BO JAK NIE TOMY WAM DAMY[/color]”. Kuriewny Kanclerz ks. STANISŁAW ROJEK gardłował: „[color="#FF0000"]ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA.; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE będę, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”[/color].
[color="#FF0000"]W 1994 r. Związkowcom grającym w kościołach Axcelencje i[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI zafundowały nocne napady[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW na mieszkania i rodziny oraz wprowadziły ZAKAZ OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ mrożąc jednocześnie małe dzieci[/color]...
W 2002 lub 2003 r. w postach net Superexpressu jakiś vatyańczyk („Rudy” lub „SK”) podsumował kilkoro wPiSów Związkowych: „[color="#FF0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]”.
[color="#FF0000"]Od pamiętnego wypadku śmigłowca z Premierem R.P. Leszkiem Millerem[/color] (4.XII.2003 r.)[color="#FF0000"] Rząd Polski chodzi tak połamany, że budzi litość całego świata[/color]. [color="#FF0000"]Kto od [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW Kapelanów jest lepiej poinformowany o działaniach Rządu[/color]? - Nikt! Toż Ministrowie spowiadając się [color="#FF0000"]szepczą[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKOWI[/color]: [color="#FF0000"]gdzie, o której, z kim[/color]... się spotykają, a księ[color="#FF0000"]ŻULEK pyta jeszcze [/color]tradycyjnie: "[color="#FF0000"]ILE RAZY[/color]". Ostatnim po łamanym był Minister KULtury i chyba - tak jak i pozostali – [color="#FF0000"]PUBLICZNIE WYZNAWAŁ WIA[/color](g)[color="#FF0000"]RĘ chodząc o KUL[/color]ach!

Aktualnie [color="#FF0000"]Brat Jarosław idąc DROGĄ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] w Trybie Wyborczym [color="#FF0000"]PO-PiS-uje się Mszami w dzień wyborów[/color] („Dziennik Wschodni” z dn. 15.IX.2011 r., art.: „PiS chce zamówić msze niedzielę wyborczą”.), a [color="#FF0000"]katechetka szczuje dzieci przeciw Nergalowi[/color] ("Dziennik Wschodni", art. z dn. 21.IX.2011 r. "Poniatowa: Katechetka zachęcała na religii żeby głosować przeciw Nergalowi"). 
Axcelencje z księŻULKAMI zapomniały jakie CUDA przyPiSywały JP 2 – [color="#FF0000"]POWSTANIE UE[/color]!
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w porę informował na forach, że pod NIESWOIM POMYSŁEM PodPiSał się JP 2.
[color="#FF0000"]Jak więc wygląda BŁOGOSŁAWIONY w dobie poważnego kryzysu gospodarczo-finansowego w UE[/color]? Toż za boskiej kadencji JP 2 jako konKULencję dla EURO wypuscił Ojciec Św.(irnięty) VATYKAŃSKIE EURO! Marudził w mediach, że „[color="#FF0000"]NIE PODCINA SIĘ KORZENI, Z KTÓRYCH SIĘ WYROSŁO[/color]”!, a że nikt nie podciął korzeni to [color="#FF0000"]teraz ludzie podcinają sobie gardła[/color]... „[color="#FF0000"]I tak to właśnie działa[/color]”.
Podsumowując Boskie osiągnięcia w stwarzaniu Świata - [color="#FF0000"]Kopernik Mikołaj musiał dać nauczkę Panu Bogu, iż coś spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]i kręci tym, co się nie kręci[/color] , a jak widać Boski Zastępca[color="#FF0000"] JP 2 tak samo spier[/color]...niczył [color="#FF0000"]Boskie Dzieła oparte o KSIĘGĘ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]!15.IX.2011 r. Naukowcy KULejny raz przypomnieli Panu Bogu, że pogubił się w Swoich Dziełach Stwórczych i odkryli Planetę o 2 słońcach, a o tym nawet Panu Bogu się nie śniło!

[color="#FF0000"]Krocząc DROGĄ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA Axcelencje zakażą wszystkiego oprócz Słowa Bożego, bo w egoistycznym Instynkcie same chcą [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color], a[color="#FF0000"] Św.[/color](irniętą) [color="#FF0000"]Mądrosć odziedziczyli[/color] w instynktownych Seminariach Duchownych[color="#FF0000"] po [/color] (z)[color="#FF0000"]BAWICIELU ŚWIATA[/color]!
Zwykły [color="#FF0000"]uczeń szkoły gastronomicznej Wielką Tajemnicę Mieszania Wody z Mąką pojmie w ciągu kilku minut[/color]. Poczynając od Wyższych Seminariów Duchownych, a[color="#FF0000"] na Axcelencjach kończąc – studiują to 5 lat[/color] robiąc KULejne faKULtety z KULejnymi PATologicznymi Tytułami Naukowymi! w celu osiągnięcia Wypieku Ciała Pańskiego!

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC tuż po śmierci JP 2 stworzył EPITAFIUM WATYKAŃSKIE aktualne na wieki wieków:

„[color="#FF0000"]TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA,
NIE PODAŁY TEGO MEDIA, ŻE BYŁA TO 
„Nie-Boska Komedia”.[/color]”.

[color="#FF0000"]Po jaką więc ch[/color]... [color="#FF0000"]dziękować za CUD BŁOGOSŁAWIONEGO skoro chciał [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT i to Mu się udało[/color], a może i nie? - [color="#FF0000"]niczym Panu Bogu[/color]...
Nie na darmo też [color="#FF0000"]od wieków Axcelencje rozpaczają w „Gorzkich Żalach”: „Dla białej szaty, w którą był odziany GŁUPIM NAZWANY”[/color]. (Gorzkie Żale cz. II. - Hymn). I [color="#FF0000"]nycz do Nich nie dociera[/color]...

W nawiązce do NERGALA: [color="#FF0000"]KTO RYDZYK(ownego) OJCA i POZOSTAŁE AXCELENCJE ZMUSZA do słuchania NERGALA[/color]?
Nergal to nie Biblia-KSIĘGA (z)BAWIENIA, do czytania której zmuszają Axcelencje jako Jedynej, Najmądrzejszej, Niezastąpionej... jednym słowem Św.(irniętej).
W róznych mediach (bardzo licznych w odróżnieniu od Jedynego medium Ma Ryja i Jedynej TV Trwam) są dostępni inni wykonawcy – z wyłączeniem Rydzykow(n)ych PO-PiS-ów Axcelencji...
„[color="#FF0000"]Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?[/color]” (Łk 6, 41). - zamiast nakazywać zakazywania NERGALA Axcelencje powinny zająć się własnym Szefem – Ojcem Św.(irniętym) Benkiem XVI. Pokazywanie Go propaguje [color="#FF0000"]FASZYZM w Polsce ZAKAZANY[/color]!
Jest to najnowsze schorzenie psychoPATyczne, bo Nergal porwał KSIĘGĘ (z)BAWIENIA 4 lata temu, a [color="#FF0000"]dopiero teraz Axcelencjom odbiło[/color]! Poza tym porwał KSIĘGĘ (z)BAWIENIA na jednej scenie, a Axcelencjom i księŻULKOM odbiło w całej Polsce! - jest to rodzaj [color="#FF0000"]telepsychoPATii z opóźnionym zapłonem[/color] i to bardziej opóźnionym niż szkopskie granaty z 1939 r....
I pomyśleć, że[color="#FF0000"] Axcelencje i [/color]księ[color="#FF0000"]ŻULKI tak uczą MIŁOŚCI w oparciu o KSIĘGĘ[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], że z Niej NIENAWIDZĄ..., 

”[color="#FF0000"]Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: miłujcie waszych nieprzyjaciół"[/color].(Mt. 5, 43), a [color="#FF0000"]dalej mówi KSIĘGA[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color]: "[color="#FF0000"]Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi[/color]!" (Łk. 6, 29) i zamiast dać Nergalowi drugą KSIĘGĘ (z)BAWIENIA [color="#FF0000"]to go opier[/color]...niczają na czym Świat stoi. Poza tym [color="#FF0000"]nie ma najmniejszego dowodu, że to, co rwał to akurat była KSIĘGA[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color], a nie jakaś inna grubaśna... 

Po wyborze następcy Abpa Życińskiego -[color="#FF0000"] Bpa Stanisława Budzika Axcelencje napier[/color]...niczać będą[color="#FF0000"] w Andrzeja Piasecznego za piosenkę "BUDZIKOM ŚMIERĆ"[/color] - same [color="#FF0000"]SZATANY w tym Św.[/color](irniętym) [color="#FF0000"]Kraju[/color] stwierdzi polski K(i)EP...
Potwierdza się od lat stawiana teoria przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ RGANISTÓW i ASC, że księ[color="#FF0000"]ŻULKOM solidnie odbiło[/color]...

Wszyscy skruszeni powinni nawiązać bezprzewodową łącznosć z B(L)OGIEM przez Serwer z Kratkami obsługiwany przez księŻULKÓW Kapelanów, którzy[color="#FF0000"] po zakończeniu Sakramentu powinni Puknąć się w czoło, a nie w dechę Serwera[/color]!
Każdy Delikwent powinien odśpiewać [color="#FF0000"]Hymn przed Spowiedzią[/color]:

„[color="#FF00FF"]Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
Jak najciszej, proszę, mów, a przedtem
Spójrz w oczy tak, jak tylko ty patrzeć na mnie umiesz.

Chcę uwierzyć, że przede mną
Nikt nie uczył się tych słów na pamięć
Lecz mów szeptem. Szeptem się nie kłamie,
A to co mówisz przeciez brzmi jak jakaś basń...

Swiat cały dziś mi zazdrosci,
Za oknem zaczaił się wiatr —
Chce ukraść nam słowa miłości,
Twe słowa, które starczyć mają nam na wiele lat.

Dlatego

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem
Jak najciszej mów, bo wciąż się boję,
By zły los słów nie podsłuchał twoich,
Aby marzeń nam nie ukradł nikt.

Codziennie ktoś komuś mówi
To samo, co mówisz dziś ty,
Lecz słowa tak łatwo pogubić,
Więc wiele słów, a mało szczęścia spotyka się na świecie tym,

Kochany...

... Szeptem do mnie mów, mów szeptem,
By nikt obcy twoich słów nie słyszał
I niech zamknie się nad nami cisza,
w której juz nie trzeba będzie wcale słów .[/color]”

W czasie samej Liturgii Mszalnej[color="#FF0000"] w Świątecznym Dniu Wyborów[/color] powinien ze Światyń płynąć pod Niebiosa PO-PiS KULejnego[color="#FF0000"] Hymnu przed Homilią[/color]:

„[color="#FF00FF"]Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak. 
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.

Zakrywam twarz, lecz to nie płacz, 
przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. 
Przez jedno słowo zawstydzona, tak jak owoc rumienię się. 

Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas...mów tak.
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.

Nie sądzę by, było mi dosyć ich,
bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi. 
Bo w takiej chwili twoje słowo tak jak owoc smakuje mi 

Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak... mów tak. 
I chociaż czas, 
pewnie odmieni kiedyś nas... mów tak. 
Mów do mnie tak, 
bo lubię słów twoich smak...mów tak.[/color]”

Po Zwycięskich Wyborach Osiagniętych w Trybie PO-kuty Wyborczej każdy z wdzięcznością powinien zanosić do Niebios Bram „[color="#FF0000"]Bal Wszystkich Świętych[/color]” - wszystkie Melodie i Nabożne teksty dostepne są w Internecie.

PO takim PO-PiS-ie skruchy [color="#FF0000"]bez obaw można korzystać z Zaplecza Cateringowego Kościoła serwujacego Ciało Pańskie, a w nagłych przypadkach – z Sakralnego Pogotwia Cateringowego[/color]!

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color] - , a[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Wszystkim kandydatom KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wręcza bukiet Rózy Duchownej i kąKULi - kąKUL jest to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Świeconą i zapewnia, że swoim Światłem Oświeci Ich Duch Św.(irnięty) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak Kościół prowadzi Lud Boży w pole....

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak [color="#FF0000"]silna konKULencja dla IQ [/color]– poziom inteligencji mierzony w [color="#FF0000"]INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich,[color="#FF0000"] pomiaru może dokonać każdy[/color]: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:[color="#FF0000"] jeden[/color] Inbecyl,[color="#FF0000"] dwa [/color]Inbecyle,[color="#FF0000"] trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności –[color="#FF0000"] Św.[/color](irnięty)...

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
[color="#4B0082"][color="#FF0000"]WRZÓD NA D[/color]...upie [color="#FF0000"]RZĄDU[/color] czyli CZARNA KOMPANIA I WYBORCZA KAMPANIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT[/color] oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parow... rozwiń
Avatar
KontynuaTor / 5 października 2011 o 20:34
Pozwolę sobie nieśmiało przypomnieć ks. sekretarzowi, że nie kto inny jak obecny prezydent, premier, maszałkowie sejmu i senatu nawoływali kiedyś do bojkotu wyborów jako wyrazu odpowiedzialności za losy kraju i demokratycznych wyborów.

Działo się to wtedy kiedy sprawy polityków były rozpatrywane przez sądy w takim samym trybie jak zwykłych obywateli.

Dzisiaj, kiedy politycy mają 24 godzinny tryb rozpatrywania skarg wyborczych, a bezpartyjni obywatele średnio 180 razy dłuższy okres oczekiwania - ks. biskup apeluje o udział w wyborach?

Dzisiaj, kiedy członkowie Kościoła katolickiego łamią dekalog i targają się na własne życie z poczucia totalnej bezsilności wobec panującego w RP bezprawia ks. biskup apeluje o udział w wyborach?

Faktycznie, to będzie kontynuacja linii... poprzednika.
Pozwolę sobie nieśmiało przypomnieć ks. sekretarzowi, że nie kto inny jak obecny prezydent, premier, maszałkowie sejmu i senatu nawoływali kiedyś do bojkotu wyborów jako wyrazu odpowiedzialności za losy kraju i demokratycznych wyborów.

Działo się to wtedy kiedy sprawy polityków były rozpatrywane przez sądy w takim samym trybie jak zwykłych obywateli.

Dzisiaj, kiedy politycy mają 24 godzinny tryb rozpatrywania skarg wyborczych, a bezpartyjni obywatele średnio 180 razy dłuższy okres oczekiwania - ks. biskup apeluje o... rozwiń
Avatar
nagle przebudzenie / 5 października 2011 o 19:12
Budzik. Pobudka. Co powiesz?

http://www.youtube.com/watch?v=oDY1ChO3tGs&feature=related
Avatar
gość / 5 października 2011 o 18:52
NO TO TERAZ BĘDZIE WSZYSTKO TAK JAK W ZEGARKU NA CZAS . BĘDZIEMY NAKRĘCENI JAK SPRĘŻYNA.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 19 12

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 184 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 14

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 109 36

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 14

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.