Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2015 r.
17:10

Afera taśmowa nie zaszkodzi Karpińskiemu? Wystartuje w wyborach

0 21 A A
Włodzimierz Karpiński
Włodzimierz Karpiński

Szef lubelskiej Platformy Obywatelskiej Włodzimierz Karpiński ma wystartować w jesiennych wyborach parlamentarnych, choć mówi się, że premier Ewa Kopacz jest niechętna wystawianiu na listach wyborczych zdymisjonowanych niedawno ministrów. Polityka broni m.in. posłanka Joanna Mucha.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Karpiński dymisję z funkcji ministra skarbu złożył na początku czerwca. Miało to związek z opublikowaniem akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej, w której był on jedną z nagranych osób. W ostatnich tygodniach trwała dyskusja o tym, czy szef lubelskiej PO wystartuje w jesiennych wyborach.

Nieoficjalnie mówiło się nawet, że premier Ewa Kopacz zleciła wykonanie badań mających odpowiedzieć na pytanie, czy nagrani politycy jej partii powinni znaleźć się na listach wyborczych. Kilka dni temu zarząd Platformy w Lublinie zdecydował jednak, że Karpiński znajdzie się w pierwszej piątce lubelskiej listy.

– Karpiński jest przyzwoitym człowiekiem. Został nielegalnie nagrany przez przestępcę i na całe to wydarzenie trzeba patrzeć z innej perspektywy. Poza cytatem, który przytoczył i który sam później krytykował, w jego wypowiedzi nie ma nic bulwersującego. Nie widzę powodów, żeby miał nie startować, ostatecznie ocenią to wyborcy – mówi Joanna Mucha, lubelska posłanka PO i rzeczniczka krajowego sztabu wyborczego tej partii.

O kształcie list wyborczych w piątek ma rozmawiać Rada Regionu PO. Podjęte wtedy decyzje 6 sierpnia mają zaakceptować władze krajowe partii.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 09:10
Trzyma się tego Sejmu rękami i nogami karierowicz i pływak żenada.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gorrr / 31 lipca 2015 o 13:57

Lekko chora sytuacja jeżeli ktoś uważa że jakieś taśmy mają ustalać wybory w kraju. Może poczekajmy na listy a później będzie można dyskutować..

Avatar
stonoga / 30 lipca 2015 o 14:11

Jego już nie ma,reszta wyjdzie z taśm tuż przed samymi wyborami,POlecą i inne czerwone łby.

Avatar
Auler / 30 lipca 2015 o 14:01

"– Karpiński jest przyzwoitym człowiekiem.

Został nielegalnie nagrany przez przestępcę i na całe to wydarzenie trzeba patrzeć z innej perspektywy.

Poza cytatem, który przytoczył i który sam później krytykował, w jego wypowiedzi nie ma nic bulwersującego.

Nie widzę powodów, żeby miał nie startować, ostatecznie ocenią to wyborcy – mówi Joanna Mucha"

No i dla mnie tyle w temacie. Nie ma się co oburzać tylko jednak warto spojrzeć szerzej. Niż tylko na jeden głupi cytat.

No i dla mnie tyle w temacie. Nie ma się co oburzać tylko jednak warto spojrzeć szerzej. Niż tylko na jeden głupi cytat.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 13:29
Szkoda wielka a mysląłem że ta gnida z PO całkiem straci wszystko.Zenada i oszustwo
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 09:49
I kto to zabiera głos?Pani Mucha!!! A czym błysnęła?Chyba nie mądrością.Palikot miał taki gust i jest Mucha.A może tak sama wyjaśni dlaczego zapłaciła 6 milionów za koncert na stadionie? Oczywiście z pieniędzy podatników.Czy można w ogóle wypowiedzi tej osoby poważnie traktować???Można tylko olać razem z wszystkimi przekrętami PO i PSL!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 09:41

Afera taśmowa nie zaszkodzi Karpińskiemu tylko Karpiński zaszkodzi całej PO. Wydawało się że zimny prysznic z wyborów prezydenckich trochę otrzeźwi Platformę, ale jak widać bardzo trudno jest oderwać się od koryta

bzdura, tak samo jak ocenianie wszystkiego co zrobił do tej pory przez pryzmat tej "afery"

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 07:31
autorytet moralny - mucha mówi jaki to jej koleś jest OK, żenada
Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 22:31

Pluć świni w oczy to mówi że deszcz pada!!!!!!!!!!!!Jednymidrzwiami go wypie.dalają to pcha się innymi.Nie ma honoru!!!!!!!!!!

Avatar
POgromca komuchów / 29 lipca 2015 o 20:49

"– Karpiński jest przyzwoitym człowiekiem.

Został nielegalnie nagrany przez przestępcę i na całe to wydarzenie trzeba patrzeć z innej perspektywy.

Poza cytatem, który przytoczył i który sam później krytykował, w jego wypowiedzi nie ma nic bulwersującego.

Nie widzę powodów, żeby miał nie startować, ostatecznie ocenią to wyborcy – mówi Joanna Mucha"

.... "proszę panią" ... o tym kto jest przestępcą decyduje Sąd, a nie koleżanka posła Karpińskiego z ławy sejmowej.

......................

Zresztą to wasza metoda stosowana od lat : "Nieważne są treści rozmów, ważne tylko to że bohaterowie zostali nagrani bez ich zgody".

Przyklepujcie sobie piątki dalej.

Oby żyło się lepiej.  :lol: 

To są bandyci,po prostu "czerwona pajęczyna" nie walczą bandyci z tym o czym jest mowa, z aferzystami,przestępcami tylko chcą zawsze uierd olić tego co temat upublicznił lub tzw.doniósł czy poszedł z tym do dziennikarzy,chcą takich ludzi wykończyć,zwykłe czerwone śmierdzące łajno. Ziobro, Antek z tym sQrwysyństwem może zrobią w końcu pożądek.

To są bandyci,po prostu "czerwona pajęczyna" nie walczą bandyci z tym o czym jest mowa, z aferzystami,przestępcami tylko chcą zawsze uierd olić tego co temat upublicznił lub tzw.doniósł czy poszedł z tym do dziennikarzy,chcą takich ludzi wykończyć,zwykłe czerwone śmierdzące łajno. Ziobro, Antek z tym sQrwysyństwem może zrobią w końcu pożądek.

rozwiń
Avatar
Gość / 18 września 2015 o 09:10
Trzyma się tego Sejmu rękami i nogami karierowicz i pływak żenada.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gorrr / 31 lipca 2015 o 13:57

Lekko chora sytuacja jeżeli ktoś uważa że jakieś taśmy mają ustalać wybory w kraju. Może poczekajmy na listy a później będzie można dyskutować..

Avatar
stonoga / 30 lipca 2015 o 14:11

Jego już nie ma,reszta wyjdzie z taśm tuż przed samymi wyborami,POlecą i inne czerwone łby.

Avatar
Auler / 30 lipca 2015 o 14:01

"– Karpiński jest przyzwoitym człowiekiem.

Został nielegalnie nagrany przez przestępcę i na całe to wydarzenie trzeba patrzeć z innej perspektywy.

Poza cytatem, który przytoczył i który sam później krytykował, w jego wypowiedzi nie ma nic bulwersującego.

Nie widzę powodów, żeby miał nie startować, ostatecznie ocenią to wyborcy – mówi Joanna Mucha"

No i dla mnie tyle w temacie. Nie ma się co oburzać tylko jednak warto spojrzeć szerzej. Niż tylko na jeden głupi cytat.

No i dla mnie tyle w temacie. Nie ma się co oburzać tylko jednak warto spojrzeć szerzej. Niż tylko na jeden głupi cytat.

rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 13:29
Szkoda wielka a mysląłem że ta gnida z PO całkiem straci wszystko.Zenada i oszustwo
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 09:49
I kto to zabiera głos?Pani Mucha!!! A czym błysnęła?Chyba nie mądrością.Palikot miał taki gust i jest Mucha.A może tak sama wyjaśni dlaczego zapłaciła 6 milionów za koncert na stadionie? Oczywiście z pieniędzy podatników.Czy można w ogóle wypowiedzi tej osoby poważnie traktować???Można tylko olać razem z wszystkimi przekrętami PO i PSL!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 09:41

Afera taśmowa nie zaszkodzi Karpińskiemu tylko Karpiński zaszkodzi całej PO. Wydawało się że zimny prysznic z wyborów prezydenckich trochę otrzeźwi Platformę, ale jak widać bardzo trudno jest oderwać się od koryta

bzdura, tak samo jak ocenianie wszystkiego co zrobił do tej pory przez pryzmat tej "afery"

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 07:31
autorytet moralny - mucha mówi jaki to jej koleś jest OK, żenada
Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 22:31

Pluć świni w oczy to mówi że deszcz pada!!!!!!!!!!!!Jednymidrzwiami go wypie.dalają to pcha się innymi.Nie ma honoru!!!!!!!!!!

Avatar
POgromca komuchów / 29 lipca 2015 o 20:49

"– Karpiński jest przyzwoitym człowiekiem.

Został nielegalnie nagrany przez przestępcę i na całe to wydarzenie trzeba patrzeć z innej perspektywy.

Poza cytatem, który przytoczył i który sam później krytykował, w jego wypowiedzi nie ma nic bulwersującego.

Nie widzę powodów, żeby miał nie startować, ostatecznie ocenią to wyborcy – mówi Joanna Mucha"

.... "proszę panią" ... o tym kto jest przestępcą decyduje Sąd, a nie koleżanka posła Karpińskiego z ławy sejmowej.

......................

Zresztą to wasza metoda stosowana od lat : "Nieważne są treści rozmów, ważne tylko to że bohaterowie zostali nagrani bez ich zgody".

Przyklepujcie sobie piątki dalej.

Oby żyło się lepiej.  :lol: 

To są bandyci,po prostu "czerwona pajęczyna" nie walczą bandyci z tym o czym jest mowa, z aferzystami,przestępcami tylko chcą zawsze uierd olić tego co temat upublicznił lub tzw.doniósł czy poszedł z tym do dziennikarzy,chcą takich ludzi wykończyć,zwykłe czerwone śmierdzące łajno. Ziobro, Antek z tym sQrwysyństwem może zrobią w końcu pożądek.

To są bandyci,po prostu "czerwona pajęczyna" nie walczą bandyci z tym o czym jest mowa, z aferzystami,przestępcami tylko chcą zawsze uierd olić tego co temat upublicznił lub tzw.doniósł czy poszedł z tym do dziennikarzy,chcą takich ludzi wykończyć,zwykłe czerwone śmierdzące łajno. Ziobro, Antek z tym sQrwysyństwem może zrobią w końcu pożądek.

rozwiń