Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2010 r.
11:57
Edytuj ten wpis

Al. Kraśnicka: Szpitalny parking tonie w śniegu

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 6 A A

– Parking obok szpitala przy al. Kraśnickiej jest całkowicie zasypany – alarmuje pan Artur, nasz Czytelnik. Kierowcy grzęzną tam w zaspach. Mimo ciężkich warunków, nie zawieszono pobierania opłat za parkowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Śnieg jest tak głęboki, że nie da się normalnie przejechać. Od poniedziałku nikt się z tym nie uporał – dodaje pan Artur. – Dziś przez dziesięć minut pomagałem jednej z pracownic, bo nie mogła wydostać samochodu. Sam też miałem problemy. Skoro zdrowi ludzie sobie nie radzą, co mają zrobić pacjenci?

Przedstawiciele szpitala zapewniają, że parking był odśnieżany. Sytuację pogorszyły jednak kolejne opady śniegu.

– Od czwartej rano nasi ludzie byli na parkingu i odśnieżali – mówi Andrzej Ciołko, rzecznik szpitala. – Za chwilę znów zabieramy się do pracy. Jeszcze dziś cały śnieg zostanie uprzątnięty.

Niestety, zanim to nastąpi kierowcy nie mogą liczyć na darmowe parkowanie. Opłaty będą pobierane bez względu na pogodę.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tom / 2 grudnia 2010 o 23:10
A przy szpitalu SPSK nr 4 może jest inaczej ? Jak ktoś myśli że nie to niech spróbuje podjechać pod poliklinikę.
Avatar
wanda / 2 grudnia 2010 o 17:31
Ale miejsce dla dyrektora jest odśnieżone, a pan z ochrony pilnuje od rana żeby nikt z pracowników nie zaparkował. A swoją drogą mógłby się ktoś wreszcie zainteresować tym szpitalem, co tam się dzieje, jak traktują pacjentów i pracowników.
Avatar
Chłop Polski / 2 grudnia 2010 o 15:32
Cały rok zbierają haracz i to wcale nie taki mały,żeby teraz jak trzeba zainwestować wykręcać się sianem.To jest ta nasza lichota i gównażerstwo które aż kipi,kiedy nam się wydaje że jesteśmy niby tacy cwani.
Avatar
ice farrec:) / 2 grudnia 2010 o 14:16
To się nazywa "JAJA PO POLSKU". Płać i płacz...
Avatar
pan kierowca / 2 grudnia 2010 o 13:56
a najlepszy jest pan doktor który parkuje swoje piękne RAV w wiacie dla karetek, szczyt hamstwa!!!Ale mam nadzieje że pojawi się kiedyś artykuł o tym fakcie.
Avatar
monika / 2 grudnia 2010 o 12:55
to był by cud bez opłat przed szpitalem mimo ze sie płaci i tak nie ma gdzie zaparkowac i nikogo to nie obchodzi teraz snieg potem błoto nic z tym nie robia a płacic trzeba nie raz tam byłam i to koszmar i powinno byc wstyt władzom ale dlaczego u nich na parkingu jest ok.
Avatar
tom / 2 grudnia 2010 o 23:10
A przy szpitalu SPSK nr 4 może jest inaczej ? Jak ktoś myśli że nie to niech spróbuje podjechać pod poliklinikę.
Avatar
wanda / 2 grudnia 2010 o 17:31
Ale miejsce dla dyrektora jest odśnieżone, a pan z ochrony pilnuje od rana żeby nikt z pracowników nie zaparkował. A swoją drogą mógłby się ktoś wreszcie zainteresować tym szpitalem, co tam się dzieje, jak traktują pacjentów i pracowników.
Avatar
Chłop Polski / 2 grudnia 2010 o 15:32
Cały rok zbierają haracz i to wcale nie taki mały,żeby teraz jak trzeba zainwestować wykręcać się sianem.To jest ta nasza lichota i gównażerstwo które aż kipi,kiedy nam się wydaje że jesteśmy niby tacy cwani.
Avatar
ice farrec:) / 2 grudnia 2010 o 14:16
To się nazywa "JAJA PO POLSKU". Płać i płacz...
Avatar
pan kierowca / 2 grudnia 2010 o 13:56
a najlepszy jest pan doktor który parkuje swoje piękne RAV w wiacie dla karetek, szczyt hamstwa!!!Ale mam nadzieje że pojawi się kiedyś artykuł o tym fakcie.
Avatar
monika / 2 grudnia 2010 o 12:55
to był by cud bez opłat przed szpitalem mimo ze sie płaci i tak nie ma gdzie zaparkowac i nikogo to nie obchodzi teraz snieg potem błoto nic z tym nie robia a płacic trzeba nie raz tam byłam i to koszmar i powinno byc wstyt władzom ale dlaczego u nich na parkingu jest ok.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 0 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!