Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2014 r.
12:48
Edytuj ten wpis

Al. Solidarności: Pijany lekarz w bmw wjechał w policjantów

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
101 34 A A

Kierowca bmw staranował trzy samochody, stojące na czerwonym świetle. Piratem okazał się pijany lekarz z Lublina. Uderzył m.in. w samochód, którym podróżowali policjanci. To oni zatrzymali go, gdy próbował uciec z miejsca zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło we wtorek po godz. 22 na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego i Ducha w Lublinie. Rozpędzone bmw jechało w stronę Warszawy. Kierowca uderzył w samochody, czekające na zielone światło. Wbił się między volkswagena borę i opla astrę, a następnie uderzył w toyotę yaris. Okazało się, że za kierownicą bmw siedział 33-letni Sebastian N. - lekarz z PSK 1 w Lublinie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że został rozpoznany przez świadków wypadku. Mężczyzna był pijany. - Świadkowie wskazują, że bełkotał, chwiał się i czuć było od niego woń alkoholu - mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. - Mężczyzna był bardzo agresywny. Próbował uciec z miejsca zdarzenia. Miał jednak pecha. W toyocie, w którą uderzył jechało dwóch policjantów z Centralnego Biura Śledczego oraz policjantka z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Próbując uciekać, Sebastian N. próbował walczyć z policjantami. - Został przez nich obezwładniony i przekazany patrolowi, który chwilę po wypadku dotarł na miejsce - wyjaśnia Wójtowicz. 33-latek nie pozwolił się zbadać alkomatem. Pobrano mu więc krew do badań. Mężczyzna trafił do izby zatrzymań. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Sebastian N. już dwa razy tracił prawo jazdy. Raz za prowadzenie na "podwójnym gazie”, a później za przekroczenie limitu punktów karnych. Kierowcy samochodów, w które uderzył 33-latek odnieśli lekkie obrażenia. Poszkodowani policjanci wyszli już ze szpitala. W najgorszym stanie była policjantka z KWP, która podróżowała na tylnym siedzeniu toyoty.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
żona komendanta / 27 marca 2014 o 14:03

Tia, jasne. Wysoko postawieni ludzie leczą się u głąba bez specjalizacji...

Bo taniej !

Avatar
oj tam / 27 marca 2014 o 13:57

Było to nie możliwe. Leczy się u niego żona komendanta,miejscowy sędzia i prokurator.

Tia, jasne. Wysoko postawieni ludzie leczą się u głąba bez specjalizacji...

Avatar
antoni / 27 marca 2014 o 12:07
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące 
konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!!
w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!

myślisz, że jak bedziesz na bani to bedziesz zastanawiał się jaka obecnie jest ustawa i czy ci autko zabiorą? żal. jedyne co by ich pochamowało, to bóg wie jakie sensory wstrzymujące zapłon. jedyne co "im" przychodzi wtedy do głowy to tokio drift! nie upolityczniajce takich bo to kuriozum.

że jak bedziesz na bani to bedziesz zastanawiał się jaka obecnie jest ustawa i czy ci autko zabiorą? żal. jedyne co by ich pochamowało, to bóg wie jakie sensory wstrzymujące zapłon. jedyne co "im" przychodzi wtedy do głowy to tokio drift! nie upolityczniajce takich bo to kuriozum.

rozwiń
Avatar
Bufalo / 26 marca 2014 o 20:59
no Risk no fun jak to mowia kto jak kto ale Sebek to freak jakich malo szkoda ze pojdzie siedziec kasa do glowy uderzyla i lans ponad wszystko adwokat z osterwy zrozumie i pomoze jezdzil jak wariat i teraz ma za swoje
Avatar
Lekarz / 26 marca 2014 o 20:47
Szpital na chmielnej ma się czym pochwalić, nie jeden skończył w kryminale, wspaniali lekarze nie ma co! Skoro stać go na BMW to i stać go na adwokatów, słono za nich zapłaci ale kto bogatemu zabroni jeździć po pijaku !! Skończył chłop marnie
Avatar
rrrr! / 26 marca 2014 o 20:40

niech do obrony weźmie adwokata... wiecie którego ;)

z pod teatru?

Avatar
Kp / 26 marca 2014 o 19:48
Wwwooow jechał do swojej dziewczyny Anety albo wracał z dyżuru :) miał niefarta chłopak ze trafił na panów z cbsu, zawsze byłem pod wrażeniem jak jeździł slalomem szybko pomiędzy furami, po pijaku jednak trudno taki manewr wykonac i ocenić odległość
Avatar
ja / 26 marca 2014 o 19:00

Mendant? Dla mnie to zwykły ciul, tak jak i wyścigowiec z BM-ki, skręciłbym skrwysynowi kark na miejscu zdarzenia, byłoby po kłopocie. Po prostu wyrwałbym chwasta. Społeczeństwo miałoby lżej.

Gówno byś mu zrobił, w pełni Cie popieram bo te wrzody żyją potem na społecznej du*** a frajerstwo lewackie krzyczy że nei można takich wrzodów skasować... Wyrwie sie chwasta a pójdzie się siedzieć jak za człowieka... co za kopnięte czasy, w buszu prędzej by wiedzieli co z takim zrobić..

Gówno byś mu zrobił, w pełni Cie popieram bo te wrzody żyją potem na społecznej du*** a frajerstwo lewackie krzyczy że nei można takich wrzodów skasować... Wyrwie sie chwasta a pójdzie się siedzieć jak za człowieka... co za kopnięte czasy, w buszu prędzej by wiedzieli co z takim zrobić..

rozwiń
Avatar
yyy / 26 marca 2014 o 17:45

Nie czarny,tylko komendant.

Mendant? Dla mnie to zwykły ciul, tak jak i wyścigowiec z BM-ki, skręciłbym skrwysynowi kark na miejscu zdarzenia, byłoby po kłopocie. Po prostu wyrwałbym chwasta. Społeczeństwo miałoby lżej.

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 17:08

a może tatuś czarny, skoro młodego stać na bmw?

Nie czarny,tylko komendant.

Avatar
żona komendanta / 27 marca 2014 o 14:03

Tia, jasne. Wysoko postawieni ludzie leczą się u głąba bez specjalizacji...

Bo taniej !

Avatar
oj tam / 27 marca 2014 o 13:57

Było to nie możliwe. Leczy się u niego żona komendanta,miejscowy sędzia i prokurator.

Tia, jasne. Wysoko postawieni ludzie leczą się u głąba bez specjalizacji...

Avatar
antoni / 27 marca 2014 o 12:07
pijaków na drogach zawdzięczamy SLD i PO ! w sejmie , kilkakrotnie, różne partie, zgłaszały projekty ustaw, przewidujące 
konfiskatę auta, które prowadzi pijak!! Projekty owe, upadały po pierwszym czytaniu, bo SLD i PO były przeciw!!
w szeregach sld i po jest sporo pijaczków i pijaczek, taka ustawa godziłaby w nich!!

myślisz, że jak bedziesz na bani to bedziesz zastanawiał się jaka obecnie jest ustawa i czy ci autko zabiorą? żal. jedyne co by ich pochamowało, to bóg wie jakie sensory wstrzymujące zapłon. jedyne co "im" przychodzi wtedy do głowy to tokio drift! nie upolityczniajce takich bo to kuriozum.

że jak bedziesz na bani to bedziesz zastanawiał się jaka obecnie jest ustawa i czy ci autko zabiorą? żal. jedyne co by ich pochamowało, to bóg wie jakie sensory wstrzymujące zapłon. jedyne co "im" przychodzi wtedy do głowy to tokio drift! nie upolityczniajce takich bo to kuriozum.

rozwiń
Avatar
Bufalo / 26 marca 2014 o 20:59
no Risk no fun jak to mowia kto jak kto ale Sebek to freak jakich malo szkoda ze pojdzie siedziec kasa do glowy uderzyla i lans ponad wszystko adwokat z osterwy zrozumie i pomoze jezdzil jak wariat i teraz ma za swoje
Avatar
Lekarz / 26 marca 2014 o 20:47
Szpital na chmielnej ma się czym pochwalić, nie jeden skończył w kryminale, wspaniali lekarze nie ma co! Skoro stać go na BMW to i stać go na adwokatów, słono za nich zapłaci ale kto bogatemu zabroni jeździć po pijaku !! Skończył chłop marnie
Avatar
rrrr! / 26 marca 2014 o 20:40

niech do obrony weźmie adwokata... wiecie którego ;)

z pod teatru?

Avatar
Kp / 26 marca 2014 o 19:48
Wwwooow jechał do swojej dziewczyny Anety albo wracał z dyżuru :) miał niefarta chłopak ze trafił na panów z cbsu, zawsze byłem pod wrażeniem jak jeździł slalomem szybko pomiędzy furami, po pijaku jednak trudno taki manewr wykonac i ocenić odległość
Avatar
ja / 26 marca 2014 o 19:00

Mendant? Dla mnie to zwykły ciul, tak jak i wyścigowiec z BM-ki, skręciłbym skrwysynowi kark na miejscu zdarzenia, byłoby po kłopocie. Po prostu wyrwałbym chwasta. Społeczeństwo miałoby lżej.

Gówno byś mu zrobił, w pełni Cie popieram bo te wrzody żyją potem na społecznej du*** a frajerstwo lewackie krzyczy że nei można takich wrzodów skasować... Wyrwie sie chwasta a pójdzie się siedzieć jak za człowieka... co za kopnięte czasy, w buszu prędzej by wiedzieli co z takim zrobić..

Gówno byś mu zrobił, w pełni Cie popieram bo te wrzody żyją potem na społecznej du*** a frajerstwo lewackie krzyczy że nei można takich wrzodów skasować... Wyrwie sie chwasta a pójdzie się siedzieć jak za człowieka... co za kopnięte czasy, w buszu prędzej by wiedzieli co z takim zrobić..

rozwiń
Avatar
yyy / 26 marca 2014 o 17:45

Nie czarny,tylko komendant.

Mendant? Dla mnie to zwykły ciul, tak jak i wyścigowiec z BM-ki, skręciłbym skrwysynowi kark na miejscu zdarzenia, byłoby po kłopocie. Po prostu wyrwałbym chwasta. Społeczeństwo miałoby lżej.

Avatar
Gość / 26 marca 2014 o 17:08

a może tatuś czarny, skoro młodego stać na bmw?

Nie czarny,tylko komendant.

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 26 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 38 34

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 28 10

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!