Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2010 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Al. Warszawska: Wypadek pięciu aut, dziecko wśród rannych (wideo)

0 14 A A

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu al. Warszawskiej z ulicą Zbożową. Droga w kierunku Warszawy i jeden pas w stronę centrum były zablokowane przez ponad 3 godziny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ja / 30 grudnia 2010 o 08:27
[quote name='waw' timestamp='1293648355' post='413363']
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[/quote]

Nie obrazaj czlowieka - tylko wytlumacz: ze WL - to Legionowo.
A niby skad taka teoria: ze kierowcy ze stolicy jezdza lepiej niz inni (np z Lublina)?? Ja uwazam ze po Warszawie moze i jezdza lepiej - bo dobrze znaja miasto. Wiedza kiedy zmienic pas, jak objechac korek itp. Ale jak pojada poza wojewodztwo - to motaja sie strasznie. Widzialem jak atakuja rondo "pod prad". Ale to moje spostrzezenia. Osobiscie uwazam ze jezdze lepiej niz 30 % warszawiakow - rozumiem ze z Warszawy jestes?? Ale rodowity czy mieszkasz tam 5 lat? Uprzedze Cie - bardzo rzadko jezdze w kierunku na Warszawe i unikam ulicy Solidarnosci - wiec ja za te korki nie odpowiadam ;-).
[quote name='waw' timestamp='1293648355' post='413363']
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[/quote]

Nie obrazaj czlowieka -... rozwiń
Avatar
waw / 29 grudnia 2010 o 19:45
[quote name='Gość' timestamp='1293625232' post='413037']
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
[/quote]

deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.

Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[quote name='Gość' timestamp='1293625232' post='413037']
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
[/quote]

deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.

Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie si... rozwiń
Avatar
wl / 29 grudnia 2010 o 18:55
oj dzieci, WL to taka Warszawa jak LWS to Lublin.
Avatar
Ja / 29 grudnia 2010 o 13:30
[quote name='immoje' timestamp='1293621339' post='412976']
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
[/quote]
Oczywiście, wypadki były są i będą - ale w przypadku obwodnicy byłaby alternatywa objazdu miejsca zdarzenia przez miasto a nie stanie w kilkukilometrowych korkach. Policja mogłaby zorganizować objazdy a tak co?? Kicha - i wszyscy klną na czym Lublin stoi i przy okazji stoją w korkach.
Avatar
Łata / 29 grudnia 2010 o 13:25
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5932
ratujmy s17 !!!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 13:20
[quote name='uki' timestamp='1293623075' post='413002']
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
[/quote]

Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
Avatar
feff / 29 grudnia 2010 o 12:44
[quote name='Ja' timestamp='1293616940' post='412942']
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
[/quote]
W Lublinie w ogóle potrzebne są drogi.Wczoraj jechałem z Rzeszowa i ten wjazd do kraśnickich to tragedia.nie dość ,że wąski to wykrzywiony w każdą stronę.Wylotówka by się przydała
[quote name='Ja' timestamp='1293616940' post='412942']
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
[/quote]
W Lublinie w ogóle potrzebne są drogi.Wczoraj jechałem z Rzeszowa i ten wjazd do kraśnickich to tragedia.nie dość ,... rozwiń
Avatar
uki / 29 grudnia 2010 o 12:44
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
Avatar
panna nikt / 29 grudnia 2010 o 12:18
[quote name='OO' timestamp='1293618779' post='412953']
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
[/quote]
Ale nie wszystkie! Rejestracja i marka samochodu sugeruje przedstawicielką handlową. Komórka przylepiona do ucha, "klapki na oczach", brak sygnalizowania zmiany pasów, czy skrętu, często naddźwiękowa prędkość + (często) dosyć mierne umiejętności jazdy samochodem w ogóle. Jak spotka Cię takie zjawisko na drodze to lepiej potraktować jako pojazd uprzywilejowany, masz szansę nie ponieść strat
[quote name='OO' timestamp='1293618779' post='412953']
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
[/quote]
Ale nie wszystkie! Rejestracja i marka samochodu sugeruje przedstawicielką handlową. Komórka przylepiona do ucha, "klapki na oczach", brak sygnalizowania zmiany pasów, czy skrętu, często naddźwiękowa prędkość + (często) dosyć mierne umiejętności jazdy samochodem w ogóle. Jak spotka Cię takie zjawisko na drodze to lepiej potraktować jako pojazd uprzywilejowany, masz szansę nie ponieś... rozwiń
Avatar
immoje / 29 grudnia 2010 o 12:15
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
Avatar
Ja / 30 grudnia 2010 o 08:27
[quote name='waw' timestamp='1293648355' post='413363']
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[/quote]

Nie obrazaj czlowieka - tylko wytlumacz: ze WL - to Legionowo.
A niby skad taka teoria: ze kierowcy ze stolicy jezdza lepiej niz inni (np z Lublina)?? Ja uwazam ze po Warszawie moze i jezdza lepiej - bo dobrze znaja miasto. Wiedza kiedy zmienic pas, jak objechac korek itp. Ale jak pojada poza wojewodztwo - to motaja sie strasznie. Widzialem jak atakuja rondo "pod prad". Ale to moje spostrzezenia. Osobiscie uwazam ze jezdze lepiej niz 30 % warszawiakow - rozumiem ze z Warszawy jestes?? Ale rodowity czy mieszkasz tam 5 lat? Uprzedze Cie - bardzo rzadko jezdze w kierunku na Warszawe i unikam ulicy Solidarnosci - wiec ja za te korki nie odpowiadam ;-).
[quote name='waw' timestamp='1293648355' post='413363']
deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[/quote]

Nie obrazaj czlowieka -... rozwiń
Avatar
waw / 29 grudnia 2010 o 19:45
[quote name='Gość' timestamp='1293625232' post='413037']
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
[/quote]

deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.

Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie się bieg wrzuca, a później korek przez całą Solidarności.
[quote name='Gość' timestamp='1293625232' post='413037']
Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
[/quote]

deb***u jak nie masz pojęcia z ka ta rejestracja to nie pisz - WL - Legionowo.

Poza tym co to ma do rzeczy czy to jechała kobieta, na śliskiej nawierzchni sam byś nie pokozaczł, zdarza się każdemu. A ponadto to kierowcy z "warszawki" jeżdżą dużo lepiej niż Ty i cała reszta lubelaków, którzy jak zapali się zielone, zamiast jechać szuka gdzie si... rozwiń
Avatar
wl / 29 grudnia 2010 o 18:55
oj dzieci, WL to taka Warszawa jak LWS to Lublin.
Avatar
Ja / 29 grudnia 2010 o 13:30
[quote name='immoje' timestamp='1293621339' post='412976']
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
[/quote]
Oczywiście, wypadki były są i będą - ale w przypadku obwodnicy byłaby alternatywa objazdu miejsca zdarzenia przez miasto a nie stanie w kilkukilometrowych korkach. Policja mogłaby zorganizować objazdy a tak co?? Kicha - i wszyscy klną na czym Lublin stoi i przy okazji stoją w korkach.
Avatar
Łata / 29 grudnia 2010 o 13:25
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5932
ratujmy s17 !!!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 13:20
[quote name='uki' timestamp='1293623075' post='413002']
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
[/quote]

Pani WL... mysłała że jak aleja Warszawska to jest w Warszawie
Avatar
feff / 29 grudnia 2010 o 12:44
[quote name='Ja' timestamp='1293616940' post='412942']
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
[/quote]
W Lublinie w ogóle potrzebne są drogi.Wczoraj jechałem z Rzeszowa i ten wjazd do kraśnickich to tragedia.nie dość ,że wąski to wykrzywiony w każdą stronę.Wylotówka by się przydała
[quote name='Ja' timestamp='1293616940' post='412942']
Teraz proponuje zaprosić Pana Tuska i Pana Grabarczyka - niech zobaczą jak bardzo potrzebna jest obwodnica Lublina. Wypadek i zablokowany wyjazd na tę ich "Warszawkę". Jestem daleko - ale podejrzewam że kierowcy w ładnym stoją korku i ładnie mówią po "szewsku". Pozdrawiam kierowców stojących w korku :-).
[/quote]
W Lublinie w ogóle potrzebne są drogi.Wczoraj jechałem z Rzeszowa i ten wjazd do kraśnickich to tragedia.nie dość ,... rozwiń
Avatar
uki / 29 grudnia 2010 o 12:44
heh rejestracja WL i wszystko jasne, Ci to jeżdżą jak chcą, i myślą że to cały czas Warszawka że sobie wszyscy i tak drogę zajeżdżają.Przeliczyła się kobicina!!
Avatar
panna nikt / 29 grudnia 2010 o 12:18
[quote name='OO' timestamp='1293618779' post='412953']
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
[/quote]
Ale nie wszystkie! Rejestracja i marka samochodu sugeruje przedstawicielką handlową. Komórka przylepiona do ucha, "klapki na oczach", brak sygnalizowania zmiany pasów, czy skrętu, często naddźwiękowa prędkość + (często) dosyć mierne umiejętności jazdy samochodem w ogóle. Jak spotka Cię takie zjawisko na drodze to lepiej potraktować jako pojazd uprzywilejowany, masz szansę nie ponieść strat
[quote name='OO' timestamp='1293618779' post='412953']
Przecież kobiety jeżdżą ostrożnie,he,he.
[/quote]
Ale nie wszystkie! Rejestracja i marka samochodu sugeruje przedstawicielką handlową. Komórka przylepiona do ucha, "klapki na oczach", brak sygnalizowania zmiany pasów, czy skrętu, często naddźwiękowa prędkość + (często) dosyć mierne umiejętności jazdy samochodem w ogóle. Jak spotka Cię takie zjawisko na drodze to lepiej potraktować jako pojazd uprzywilejowany, masz szansę nie ponieś... rozwiń
Avatar
immoje / 29 grudnia 2010 o 12:15
gdyby na obowodnicy ktos przy zmianie pasa nie upewnil sie czy pas jest wolny, tez bylby wypadek.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 4

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 21 17

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”