Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 sierpnia 2010 r.
19:55
Edytuj ten wpis

Al. Witosa: Śledztwo w sprawie wiaduktu długie jak wiadukt

0 10 A A

Prokuratura do grudnia zamierza skończyć śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy współfinansowaniu przez miasto budowy wiaduktu nad al. Witosa. O sprawie pisaliśmy w październiku zeszłego roku. Śledczy czekają teraz na opinię, która może być kluczowa dla postępowania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Czekamy na opinię z Urzędu Zamówień Publicznych z Warszawy – informuje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – W śledztwie sprawdzamy, czy zasadne było współfinansowanie przez Urząd Miasta budowy wiaduktu – dodaje.

Ratusz wydał na ten cel 6.5 mln zł. Pieniądze przekazano spółce CH Felin, która buduje w pobliżu galerię handlową.

Regionalna Izba Obrachunkowa stwierdziła, że takie posunięcie Ratusza łamie prawo. Tak dużą kwotę jak 6,5 mln zł można wydać jedynie w drodze przetargu. Prezydent Adam Wasilewski tłumacząc się radnym twierdził, że to inwestycja jest nie tylko dla centrum handlowego, ale i dla całego miasta.

Śledztwo trwa od października 2009. Dlaczego tak długo? – Sprawy gospodarcze są dość zawiłe, musimy sprawdzić masę dokumentów – tłumaczy Syk-Jankowska.

Prokuratura twierdzi, że do grudnia sprawa zostanie zamknięta.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poaweł / 23 sierpnia 2010 o 12:53
Jak nic tylko nadaje się do rozbiórki,
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2010 o 12:38
Pierwszy do pierdla powinien pójść Pruszkowski ze swoją ekipą, za 8 lat kradzieży społecznej kasy!
Avatar
KalkuLator / 23 sierpnia 2010 o 10:43
[quote name='Kuba z Lublina' date='23 sierpień 2010 - 09:46 ' timestamp='1282549614' post='333469']
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pomyślcie ile rzeczy jeszcze brakuje w tym mieście i wiecie co? POTRZEBA NA NIE KASĘ! Więc chyba obowiązkiem każdego mieszkańca tego miasta jest interesowanie się na co idą Nasze pieniądze, jeśli nie idą na inwestycję z Waszego otoczenia.

Przez takich głupków jak "kanty" nigdy w tym kraju dobrze nie będzie, bo nie można tolerować żadnej korupcji, czy malwersacji publicznej (więc WSPÓLNEJ) kasy, a złodzieje będą z uśmiechem chodzić po wolności.

Miejsce Wasilewskiego jest w więzieniu! Tak samo jak każdego innego urzędnika, który sprzeniewierza publiczny majątek.

Rok więzienia za każde chociaż 10tyś skradzionych pieniędzy! Takie powinno być minimalne prawo. Bo chyba nikt mi nie powie, że 10tys to "niska szkodliwość czynu"!!! Jakby paru urzędasów dostało dożywocie, to zaraz by w Polsce nagle wszystko się dało załatwić. I autostrady i odnowione ulice itp. Bo pieniądze na to są, tylko jak się nie wymaga odpowiedzialności za zarządzanie nimi, to jest jak jest, czyli żadna grubsza kasa nie jest wydana, bez wcześniejszego posmarowania przez jakiegoś inwestora.
[/quote]


On po prostu pewnie uwierzyl, ze placa za to wszyscy tylko nie on sam. To jest niemal jak z 3 bilionowym dlugiem publicznym RP, ktory to daje juz okolo 95 tysiecy per glowa obywatela. W zamian za to mamy najmniej w EU autostrad, szybkich kolei, drug szybkiego ruchu, szpitali, zlobkow, przedszkoli itp. itd - na co poszly te 3 biliony???
W Lublinie poza wszelka kontrola i racjonalnymi wydatkami kasa szla i idzie nadal we wszelkie "promocje" i imprezy "kulturalne", monitoringi, sprzedawane nieruchomosci, likwidowae firmy komunalne, dzierzawy terenow, kary umowne, itp. itd.
Ta sprawa jak i poprzednie, z podwojnymi planami zagospodarowania przestrzennego wlacznie i tak idzie do umorzenia - jedna z przeslanek beda opinie takich osob jak komentowny przez Ciebie gosc.
Co tam 3 biliony, co tam 6 milionow - byle wadzy i jej organom bylo i zylo sie dobrze.
Oni pewnie nie tylko 95 tysiecy na glowe maja juz odlozone...
[quote name='Kuba z Lublina' date='23 sierpień 2010 - 09:46 ' timestamp='1282549614' post='333469']
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pom... rozwiń
Avatar
Prokurator / 23 sierpnia 2010 o 09:52
Całą tą pseudo prokuraturę rozgonić !!! W TV na polsacie rozwiązują sprawy w godzine
Avatar
Kuba z Lublina / 23 sierpnia 2010 o 09:46
[quote name='kanty' date='22 sierpień 2010 - 21:49 ' timestamp='1282506544' post='333298']
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
[/quote]
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pomyślcie ile rzeczy jeszcze brakuje w tym mieście i wiecie co? POTRZEBA NA NIE KASĘ! Więc chyba obowiązkiem każdego mieszkańca tego miasta jest interesowanie się na co idą Nasze pieniądze, jeśli nie idą na inwestycję z Waszego otoczenia.

Przez takich głupków jak "kanty" nigdy w tym kraju dobrze nie będzie, bo nie można tolerować żadnej korupcji, czy malwersacji publicznej (więc WSPÓLNEJ) kasy, a złodzieje będą z uśmiechem chodzić po wolności.

Miejsce Wasilewskiego jest w więzieniu! Tak samo jak każdego innego urzędnika, który sprzeniewierza publiczny majątek.

Rok więzienia za każde chociaż 10tyś skradzionych pieniędzy! Takie powinno być minimalne prawo. Bo chyba nikt mi nie powie, że 10tys to "niska szkodliwość czynu"!!! Jakby paru urzędasów dostało dożywocie, to zaraz by w Polsce nagle wszystko się dało załatwić. I autostrady i odnowione ulice itp. Bo pieniądze na to są, tylko jak się nie wymaga odpowiedzialności za zarządzanie nimi, to jest jak jest, czyli żadna grubsza kasa nie jest wydana, bez wcześniejszego posmarowania przez jakiegoś inwestora.
[quote name='kanty' date='22 sierpień 2010 - 21:49 ' timestamp='1282506544' post='333298']
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
[/quote]
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób n... rozwiń
Avatar
Kuba z Lublina / 23 sierpnia 2010 o 09:35
[quote name='wasyl' date='23 sierpień 2010 - 06:45 ' timestamp='1282538743' post='333381']
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
[/quote]
Dokładnie tak było. Zapłacił inwestor, potem coś się stało i Wasilewski, jak grzeczny piesek, w zębach zaniósł tą kasę inwestorowi. Mimo, że żadna umowa do tego go nie obligowała. Ale z pewnością nie dostał w łapę i z pewnością jest nie winny i na pewno również nie poniesie konsekwencji. Żyjemy przecież w Państwie prawa..

Za podejrzenie malwersacji takich pieniędzy, gdy zwykła rodzina ledwo spłaca przez całe życie kredyt na 300tys na mieszkanie, to facet nie powinien mieć życia. Powinni jakiegoś dziennikarza wysłać by chodził za nim non-stop!
Ale nie dla psa kiełbasa.. Polska B to dzika kraina. Jak nie kradniesz to nie masz.. Tutaj tylko tacy Wasilewscy i Palikoty dobrze sobie radzą. Czemu nikt się przeciw temu nie bulwersuje?

Dziennikarzom też polecam sprawdzić, jak to jest, że firma Enterpol dostała pozwolenie na budowę sieci informatycznej w blokach przy ul. Młodej Polski, gdy inni operatorzy od LAT mieli odmawiane? Z pewnością też nikt nie posmarował, bo przecież prezesi SM Czechów to tacy zacni i praworządni obywatele...

Normalnie nie mogę spokojnie nawet tego posta napisać. Nie zgadzam się i chyba nigdy nie pogodzę się, że żyjemy w kraju bezprawia, gdzie wszyscy ludzie znają prawdę, ale siedzą cicho jak mysz pod miotłą, chyba, że im krzyż chcą zabrać. Gdzie urzędnik, zamiast służyć społeczeństwu, traktuje swoją rolę jak prywatny folwark do zarabiania lewej kasy, bo i tak nie pójdzie przecież za swoje malwersacje siedzieć.

Ludzie, jak dwuosobowa rodzina potrzebuje 30lat by spłacić 300tys kredyt, to taki złodziej, który pozbawia społeczeństwa 6,5mln zł powinien pójść siedzieć na dożywocie, albo 650lat (w zależności co nastąpi pierwsze)!
Ale jak nie ma "bata" to nigdy nie będzie normalnie. Nie zależnie od rządzącej opcji politycznej!

URZĘDNICY MUSZĄ ODPOWIADAĆ OSOBIŚCIE ZA SWOJE DECYZJE! Tak jak każdy prywatny przedsiębiorca odpowiada za swoje błędy i przewinienia!
[quote name='wasyl' date='23 sierpień 2010 - 06:45 ' timestamp='1282538743' post='333381']
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
[/quote]
Dokładnie tak było. Zapłacił inwestor, potem coś się stało i Wasilewski, jak grzeczny piesek, w zębach zaniósł tą kasę inwestorowi. Mimo, że żadna umowa do tego go nie obligowała. Ale z pewnością nie dostał w łapę i z pewnością jest ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 23 sierpnia 2010 o 07:36
ZBLIŻA SIĘ JESIEŃ PROKURATURĘ DO GNOJU WYRZUCANIA Z OBORY ZATRUDNIĆ BĘDZIE BARDZIEJ EFEKTYWNA!!!! A I POŻYTEK JAKIŚ Z NIEJ BĘDZIE!!!!
Avatar
wasyl / 23 sierpnia 2010 o 06:45
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
Avatar
bux / 22 sierpnia 2010 o 22:14
Podłączyć felin i uniwerek zamknąć srzyżowanie ze światłami i bedzie uzyteczny a i bezpieczniej bedzie
Avatar
kanty / 22 sierpnia 2010 o 21:49
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
Avatar
poaweł / 23 sierpnia 2010 o 12:53
Jak nic tylko nadaje się do rozbiórki,
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2010 o 12:38
Pierwszy do pierdla powinien pójść Pruszkowski ze swoją ekipą, za 8 lat kradzieży społecznej kasy!
Avatar
KalkuLator / 23 sierpnia 2010 o 10:43
[quote name='Kuba z Lublina' date='23 sierpień 2010 - 09:46 ' timestamp='1282549614' post='333469']
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pomyślcie ile rzeczy jeszcze brakuje w tym mieście i wiecie co? POTRZEBA NA NIE KASĘ! Więc chyba obowiązkiem każdego mieszkańca tego miasta jest interesowanie się na co idą Nasze pieniądze, jeśli nie idą na inwestycję z Waszego otoczenia.

Przez takich głupków jak "kanty" nigdy w tym kraju dobrze nie będzie, bo nie można tolerować żadnej korupcji, czy malwersacji publicznej (więc WSPÓLNEJ) kasy, a złodzieje będą z uśmiechem chodzić po wolności.

Miejsce Wasilewskiego jest w więzieniu! Tak samo jak każdego innego urzędnika, który sprzeniewierza publiczny majątek.

Rok więzienia za każde chociaż 10tyś skradzionych pieniędzy! Takie powinno być minimalne prawo. Bo chyba nikt mi nie powie, że 10tys to "niska szkodliwość czynu"!!! Jakby paru urzędasów dostało dożywocie, to zaraz by w Polsce nagle wszystko się dało załatwić. I autostrady i odnowione ulice itp. Bo pieniądze na to są, tylko jak się nie wymaga odpowiedzialności za zarządzanie nimi, to jest jak jest, czyli żadna grubsza kasa nie jest wydana, bez wcześniejszego posmarowania przez jakiegoś inwestora.
[/quote]


On po prostu pewnie uwierzyl, ze placa za to wszyscy tylko nie on sam. To jest niemal jak z 3 bilionowym dlugiem publicznym RP, ktory to daje juz okolo 95 tysiecy per glowa obywatela. W zamian za to mamy najmniej w EU autostrad, szybkich kolei, drug szybkiego ruchu, szpitali, zlobkow, przedszkoli itp. itd - na co poszly te 3 biliony???
W Lublinie poza wszelka kontrola i racjonalnymi wydatkami kasa szla i idzie nadal we wszelkie "promocje" i imprezy "kulturalne", monitoringi, sprzedawane nieruchomosci, likwidowae firmy komunalne, dzierzawy terenow, kary umowne, itp. itd.
Ta sprawa jak i poprzednie, z podwojnymi planami zagospodarowania przestrzennego wlacznie i tak idzie do umorzenia - jedna z przeslanek beda opinie takich osob jak komentowny przez Ciebie gosc.
Co tam 3 biliony, co tam 6 milionow - byle wadzy i jej organom bylo i zylo sie dobrze.
Oni pewnie nie tylko 95 tysiecy na glowe maja juz odlozone...
[quote name='Kuba z Lublina' date='23 sierpień 2010 - 09:46 ' timestamp='1282549614' post='333469']
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pom... rozwiń
Avatar
Prokurator / 23 sierpnia 2010 o 09:52
Całą tą pseudo prokuraturę rozgonić !!! W TV na polsacie rozwiązują sprawy w godzine
Avatar
Kuba z Lublina / 23 sierpnia 2010 o 09:46
[quote name='kanty' date='22 sierpień 2010 - 21:49 ' timestamp='1282506544' post='333298']
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
[/quote]
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób nie powinno!

Ludzie, czemu jesteście takimi deb***ami? Czemu nie rozumiecie, że to WASZE, NASZE pieniądze i mamy prawo rozliczać władze co z nimi robi! Pomyślcie ile rzeczy jeszcze brakuje w tym mieście i wiecie co? POTRZEBA NA NIE KASĘ! Więc chyba obowiązkiem każdego mieszkańca tego miasta jest interesowanie się na co idą Nasze pieniądze, jeśli nie idą na inwestycję z Waszego otoczenia.

Przez takich głupków jak "kanty" nigdy w tym kraju dobrze nie będzie, bo nie można tolerować żadnej korupcji, czy malwersacji publicznej (więc WSPÓLNEJ) kasy, a złodzieje będą z uśmiechem chodzić po wolności.

Miejsce Wasilewskiego jest w więzieniu! Tak samo jak każdego innego urzędnika, który sprzeniewierza publiczny majątek.

Rok więzienia za każde chociaż 10tyś skradzionych pieniędzy! Takie powinno być minimalne prawo. Bo chyba nikt mi nie powie, że 10tys to "niska szkodliwość czynu"!!! Jakby paru urzędasów dostało dożywocie, to zaraz by w Polsce nagle wszystko się dało załatwić. I autostrady i odnowione ulice itp. Bo pieniądze na to są, tylko jak się nie wymaga odpowiedzialności za zarządzanie nimi, to jest jak jest, czyli żadna grubsza kasa nie jest wydana, bez wcześniejszego posmarowania przez jakiegoś inwestora.
[quote name='kanty' date='22 sierpień 2010 - 21:49 ' timestamp='1282506544' post='333298']
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
[/quote]
Przez takich niedoinformowanych deb***i jak Ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Wiadukt stał by i tak i tak, bo inwestor się do tego zobowiązał. Tylko, że 6,5mln zł ze wspólnej kasy wyparowało na ten cel, chociaż w żaden sposób n... rozwiń
Avatar
Kuba z Lublina / 23 sierpnia 2010 o 09:35
[quote name='wasyl' date='23 sierpień 2010 - 06:45 ' timestamp='1282538743' post='333381']
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
[/quote]
Dokładnie tak było. Zapłacił inwestor, potem coś się stało i Wasilewski, jak grzeczny piesek, w zębach zaniósł tą kasę inwestorowi. Mimo, że żadna umowa do tego go nie obligowała. Ale z pewnością nie dostał w łapę i z pewnością jest nie winny i na pewno również nie poniesie konsekwencji. Żyjemy przecież w Państwie prawa..

Za podejrzenie malwersacji takich pieniędzy, gdy zwykła rodzina ledwo spłaca przez całe życie kredyt na 300tys na mieszkanie, to facet nie powinien mieć życia. Powinni jakiegoś dziennikarza wysłać by chodził za nim non-stop!
Ale nie dla psa kiełbasa.. Polska B to dzika kraina. Jak nie kradniesz to nie masz.. Tutaj tylko tacy Wasilewscy i Palikoty dobrze sobie radzą. Czemu nikt się przeciw temu nie bulwersuje?

Dziennikarzom też polecam sprawdzić, jak to jest, że firma Enterpol dostała pozwolenie na budowę sieci informatycznej w blokach przy ul. Młodej Polski, gdy inni operatorzy od LAT mieli odmawiane? Z pewnością też nikt nie posmarował, bo przecież prezesi SM Czechów to tacy zacni i praworządni obywatele...

Normalnie nie mogę spokojnie nawet tego posta napisać. Nie zgadzam się i chyba nigdy nie pogodzę się, że żyjemy w kraju bezprawia, gdzie wszyscy ludzie znają prawdę, ale siedzą cicho jak mysz pod miotłą, chyba, że im krzyż chcą zabrać. Gdzie urzędnik, zamiast służyć społeczeństwu, traktuje swoją rolę jak prywatny folwark do zarabiania lewej kasy, bo i tak nie pójdzie przecież za swoje malwersacje siedzieć.

Ludzie, jak dwuosobowa rodzina potrzebuje 30lat by spłacić 300tys kredyt, to taki złodziej, który pozbawia społeczeństwa 6,5mln zł powinien pójść siedzieć na dożywocie, albo 650lat (w zależności co nastąpi pierwsze)!
Ale jak nie ma "bata" to nigdy nie będzie normalnie. Nie zależnie od rządzącej opcji politycznej!

URZĘDNICY MUSZĄ ODPOWIADAĆ OSOBIŚCIE ZA SWOJE DECYZJE! Tak jak każdy prywatny przedsiębiorca odpowiada za swoje błędy i przewinienia!
[quote name='wasyl' date='23 sierpień 2010 - 06:45 ' timestamp='1282538743' post='333381']
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
[/quote]
Dokładnie tak było. Zapłacił inwestor, potem coś się stało i Wasilewski, jak grzeczny piesek, w zębach zaniósł tą kasę inwestorowi. Mimo, że żadna umowa do tego go nie obligowała. Ale z pewnością nie dostał w łapę i z pewnością jest ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 23 sierpnia 2010 o 07:36
ZBLIŻA SIĘ JESIEŃ PROKURATURĘ DO GNOJU WYRZUCANIA Z OBORY ZATRUDNIĆ BĘDZIE BARDZIEJ EFEKTYWNA!!!! A I POŻYTEK JAKIŚ Z NIEJ BĘDZIE!!!!
Avatar
wasyl / 23 sierpnia 2010 o 06:45
Za ten wiadukt powinien zapłacić inwestor galerii a nie miasto. A pani rzecznik kłamie - śledztwo celowo jest przedłużane by opinia była po wyborach samorządowych.
Avatar
bux / 22 sierpnia 2010 o 22:14
Podłączyć felin i uniwerek zamknąć srzyżowanie ze światłami i bedzie uzyteczny a i bezpieczniej bedzie
Avatar
kanty / 22 sierpnia 2010 o 21:49
Wiadukt stoi?,spełnia warunki techniczne?,nieprzepłacony,odebrany ? To co się przypie*dalać...najlepiej jakby już nic nie zrobić ? Nóż się sam w kieszeni otwiera.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 6 3

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 0

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 10 28

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 28 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 57 20

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 20 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!