Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lutego 2014 r.
15:59
Edytuj ten wpis

Ambasador Województwa Lubelskiego. Zobacz występ Nataszy Urbańskiej (wideo)

43 6 A A

Szef spółki Aliplast, SPSK 4 w Lublinie i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstwie to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Podczas uroczystej gali XV edycji konkursu w Targach Lublin poznaliśmy także laureatów "Marki Lubelskie 2014.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Laureatów wybrała kapituła pod przewodnictwem marszałka Krzysztofa Hetmana. W jej skład weszli przedstawiciele zarządu województwa i lubelskich mediów. W kategorii osoba zwyciężył Jan Kidaj, szef spółki Aliplast, która jest jednym z największych inwestorów w strefie ekonomicznej w Lublinie. Nominowani byli także wokalista Krzysztof Cugowski oraz reżyser teatralny Włodzimierz Staniewski. Ambasadorem w kategorii instytucja został Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie, który w tym roku obchodzi 50-lecie istnienia. Nominację otrzymały także Męski Zespół Wokalny "Kairos” i Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy”.
Wśród firm największe uznanie kapituły zdobyła Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw, jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm mleczarskich w kraju. O tytuł walczył też Lubelski Rynek Hurtowy SA i Pol-Skone Sp. z o.o. Z kolei tytuły "Marka Lubelskie” otrzymały: Biomed-Lublin, Spółdzielnia Mleczarska Ryki, Materne Polska Sp. z o.o., Meva Fashion SA, Zakład Mięsny Wasąg i Pensjonat Uroczysko Zaborek.
Towarzysząca wręczeniu nagród gala była została zorganizowana z ogromnym rozmachem. Zaproszono na nią tysiąc gości, a jedną z atrakcji był występ Studia Buffo z udziałem Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Cała impreza kosztowała ok. 300 tys. zł. Większość tej kwoty pochodzi z funduszy unijnych i z pieniędzy od sponsorów. Tytuły Ambasadorów Województwa Lubelskiego są przyznawane od 1999 roku osobom, instytucjom i firmom, które najlepiej promują nasz region w kraju i za granicą. Mamy już 46 ambasadorów. We wcześniejszych edycjach wyróżnieni zostali m.in.: dziennikarka Ewa Dados, piosenkarka Beata Kozidrak, były kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Jacek Bąk, zespół Budka Suflera, kabaret Ani Mru Mru, Perła Browary Lubelskie, Azoty Puławy. A także Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Henryczki” z Bychawy.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dobek / 18 lutego 2014 o 06:44

Nie byłem tam. Lizała klozet ta tandeciara???

Avatar
kokos / 17 lutego 2014 o 07:00

300 000zł.... ciekawe i le z tego wzięła Urbańska z tymi Buffo-nami. "Artyści" to maja złote zycie w tym krau.

Avatar
manika / 17 lutego 2014 o 05:06

Marszałek jest wporzo, ale powinien współpracować z Wojewodą Lubelskim - na pewno by więcej zrobili   

Avatar
Zbych / 16 lutego 2014 o 19:23
Marszałek Hetman to najlepszy marszałek ze wszystkich marszałków.
Avatar
ola / 16 lutego 2014 o 17:41
Po cholere takie kolko wzajemniej adoracji z taka pompa? Nie lepiej bylo zrobic impreze za 50 tys. a 250 tys. zainwestowac na Lubelszczyznie...?
Avatar
antyambasador / 16 lutego 2014 o 17:05

środki z UE na takie żenua...? wtf...

Avatar
Dobek / 18 lutego 2014 o 06:44

Nie byłem tam. Lizała klozet ta tandeciara???

Avatar
kokos / 17 lutego 2014 o 07:00

300 000zł.... ciekawe i le z tego wzięła Urbańska z tymi Buffo-nami. "Artyści" to maja złote zycie w tym krau.

Avatar
manika / 17 lutego 2014 o 05:06

Marszałek jest wporzo, ale powinien współpracować z Wojewodą Lubelskim - na pewno by więcej zrobili   

Avatar
Zbych / 16 lutego 2014 o 19:23
Marszałek Hetman to najlepszy marszałek ze wszystkich marszałków.
Avatar
ola / 16 lutego 2014 o 17:41
Po cholere takie kolko wzajemniej adoracji z taka pompa? Nie lepiej bylo zrobic impreze za 50 tys. a 250 tys. zainwestowac na Lubelszczyznie...?
Avatar
antyambasador / 16 lutego 2014 o 17:05

środki z UE na takie żenua...? wtf...

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 12 7

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 59 4

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 36

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 15 2

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 4 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 6

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra