piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Amerykanie badają cargo

Dodano: 23 września 2002, 22:07

Trwają prace nad zweryfikowaniem wszystkich projektów budowy bialskiego portu cargo i strefy gospodarczej w Białej Podlaskiej przez amerykańską firmę Delphos International. - Jeśli jej opinia będzie pozytywna to w lutym lub marcu będzie możliwe rozpoczęcie finansowania inwestycji - mówi Ryszard Grabas, wiceprezes turecko-polskiej spółki Epit & Korporacja Rozwoju Wschód-Zachód.
Nazwy banków, które będą finansować przedsięwzięcie zostaną podane w momencie uruchomienia kredytów. - Żaden bank w świecie nie da kredytów na listy intencyjne czy nawet dzierżawione tereny. Istotni są partnerzy, którzy będą w trakcie budowy jak NCI wykorzystywać amerykańskie konstrukcje, technologie i materiały. Nasz partner Delphos International odpowiada za aranżowanie poszukiwania najdogodniejszych form i warunków kredytowych - mówi R. Grabas.
Mieszkańcy Podlasia wierzący w powodzenie inwestycji w Białej Podlaskiej z Andrzejem Czapskim, bialski prezydentem, noszą się z zamiarem utworzenia Komitetu Obrony Godności Bialczan.
Marek Pietrzela
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24