środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Arcybiskup poświęcił nowy parking KUL. Trzy miejsca dla najlepszych studentów

Dodano: 5 listopada 2015, 18:34
Autor: toma

Parking poświęcił metropolita lubelski abp Stanisław Budzik
Parking poświęcił metropolita lubelski abp Stanisław Budzik

98 miejsc parkingowych znajduje się w oddanym w czwartek do użytku i poświęconym parkingu podziemnym na terenie kampusu uczelnianego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Będą mogli z niego korzystać głównie pracownicy uczelni. Dla studentów przygotowano… trzy miejsca.

- Są one przewidziane dla najlepszych studentów, których wskaże uczelniany samorząd – tłumaczy Małgorzata Baran-Sanocka, zastępca dyrektora administracyjnego KUL. – 20 miejsc będzie służyło pracownikom administracji, pozostałe będą do dyspozycji poszczególnych wydziałów, dla ich pracowników i gości. Korzystanie z parkingu będzie nieodpłatne – dodaje.

Na dachu podziemnego parkingu urządzono dziedziniec, na którym znajduje się miejsce odpoczynku dla studentów. Cała inwestycja pochłonęła 4,76 mln zł. Na jej realizację uczelnia otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w kwocie 3,9 mln zł.

- W ten sposób po ponad 30 latach dokończyliśmy inwestycje na terenie naszego kampusu, na które złożyły się Collegium Jana Pawła II, Collegium Norwidianum i Centrum Transferu Wiedzy – podsumowuje Baran-Sanocka.

Czytaj więcej o: Lublin
James Bond
Gość
SÓL DROG(ow)A
(26) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

James Bond
James Bond (7 listopada 2015 o 08:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Święcenie parkingu to żenada. Podczas tego święcenia mógł być zaparkowany tylko jeden samochód: Magnificencji Rektora, to kkolejna żenada. Ale żeby było jeszcze śmieszniej, to Magnificencja zafundował sobie swój indywidualny numer rejestracyjny: LO MR007 ( widoczny na zdjęciach w Kurierze Lubelskim ). A to jest żenada do kwadratu. 

Rozwiń
Gość
Gość (6 listopada 2015 o 14:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
hahahhaahahahahahaha
Rozwiń
SÓL DROG(ow)A
SÓL DROG(ow)A (6 listopada 2015 o 12:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

To jest chyba jedyny kraj na świecie, kiedy z święconą wodą, tak naprawdę święcona woda zawiera kilka garści soli by się nie psuła w beczce, lata się po parkingach i leje wodę, gdzie za chwilę pies nasra i naszczy.,albo jakiś pijaczyna wystawi żopu i zrobi to samo.

Ale naiwniacy wierzą w czary mary, niech się bawią bo tłustemu w bereciku trzeba kasy....

Czy chcesz powiedzieć, że Woda świecona SŁONO... kosztuje?

Rozwiń
Gość
Gość (6 listopada 2015 o 12:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tylko teraz nie rozumiem pojęcia najlepszych studentów. Jest tak, że osoba ze średnią 4.95 jest gorszym studentem od osoby która ma średnią 3.9 + kilka wystąpień konferencyjnych.
Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (6 listopada 2015 o 12:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA PRZEDSTAWIA CUDA(ki) I... DZIWY... W NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG).

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEK” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Hollywood kontra księża-pedofileoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „SUPEREXPRESS” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Skandal w KOŚCIELE! Watykańscy hierarchowie budowali pałace za PIENIĄDZE DLA BIEDNYCH! oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „FAKT” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Tajemnicza śmierć. Ksiądz wypadł przez okno oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „GAZETA WROCŁAWSKA” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Stworzyła fikcyjną historię choroby kardynała Gulbinowicza. Zapadł prawomocny wyrokoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

5) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Katastrofa smoleńska. Sąd uznał, że tekst Cezarego Gmyza o trotylu na wraku tupolewa był rzetelny oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

6) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Arcybiskup poświęcił nowy parking KUL. Trzy miejsca dla najlepszych studentów oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

7) „KURIER LUBELSKI” z dn. 5.XI.2015 r. w artyKULe: „Najlepszym kazaniem bywa milczenie oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY!

zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM.

Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie widzą własnego BOSKIEGO OPĘTANIA (z)BAWIENIEM!

Przekręty finansowe pokazują prawdziwą (s)CENĘ (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA, a za nimi wszystkie inne WYKOLEJENIA!

Od Watykanu poczynjąc (w)MÓWILI CI „BOGACTWO DUCHOWE”, a sami nawet NIE WIEDZĄ CO TO JEST!

Nie jest to pierwszy ani ostatni wypadek śmierci ksieŻULKA, a wtym przypadku dziadek mógł próbować zwykłego fruwania pod wpływem BOSKIEGO ODLOTU!

KULejny problem to stan zdrowotny ksieŻULI, AMINENENCJI z Najwyższy Watykańskim Vice Bogiem, na którym przejechał się już niejeden lekarz.

(w)MÓWIONA MĄDROĆ BOSKA pochodząca prosto z równie (w)MÓWIONEJ „STOLICY MONDROCI” nawet PSYCHIATROM nie dopuszcza stwierdzenia SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA i wszystko to PARALIŻUJĄ (w)MÓWIONE KALUZLE SUMIENIA z pozostałymi pier...DOŁAMI (z)BAWIENIA!

Od końca kadencji prezydenta Bronisława KOMOROWSKIEGO AMINENCJE z ksieŻULAMI tak DARŁY MORDY, że nawet trudno było wytrzymać za ŚMIECHU.

Przez całą kadencję prezydenta Bronisława KOMORWOSKIEGO podobna SZOPKA ULICZNA i to najmodniejsza ostatnio – ŻYWA - odchodziła w wydaniu CZARNEGO BETONU przed pałacem prezydenckim i polegała na SZATANIENIU z wyganianiem SZATANA i EGZORCYZMACH (z)BAWIENIA pokazując OBRAZ NĘDZY i CZARNEJ ROZPACZY NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Nycz też dziwnego, że NIE CHCĄ DALEJ RŻNĄĆ GŁUPA i chcą wreszcie ZAMKNĄĆ GĘBY – co związek proponował już dawno, a wraz z ZAMKNIĘTYMI GĘBAMI (w)MAWIAJĄCYMI (z)BAWINIE należy zakmnąc wszelki KUL-uary KOŚCIOŁÓW (z)BAWIENIA ze śpiewem na ustach Psalmu 113 z KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII”: „(ch)WALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...”

Tak wygląda NAU(cz)KA (z)BAWIENIA – co może wytłumaczyć AMINENENCJA lub ksieŻULO czy ZAKONNICA skoro sami nycz NIE UMIĄ w BOSKIEJ MONDROCI i (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Jak stanie się CUD MILCZENIA O (w)MAWIANYM (z)BAWIENIU naród z ULGĄ odpowie (w)MAWIANAE „AMEN”, a związek modne ostanio „PANIE PREZESIE MELDUJĘ WYKONANIE ZADNIA”, a Pan Prezes Wszechmogący i Wszystko Wiedzący będzie w równie (w)MAWIANYM NIEBIE!

Zamiast rozpaczać jak WSZYSCY WALCZĄ Z KOŚCIOŁEM zobacz jak KOŚCIÓŁ WALCZY ZE WSZYSTKIM(i) KROCZĄC (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!!! ha ha ha...

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE.

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

AFERY i SKANDALE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 14.X.2015 r.

HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ i pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 31.X.2015 r.

proPOZYCJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 29.X.2015 r.

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

No widzisz – PiS DA ino na KRZYŻ!

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze ratuj”!!!

Obecnie na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Jak widać Kościół HOJNOŚCI SOBIE NIE ŻAŁUJE! ha ha ha...

Czy identycznymi epitetami (z)BAWIENIA będą okreslani PiS – LAMIŚCI, czy też od razu zostaną ŚW.(irniętymi) głosząc (w)MAWIANE (z)BAWIENIE?

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW i resztę nieWIERNEGO SPOŁECZEŃSTWA, co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

 

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (26)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!