Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lipca 2016 r.
22:42

Arena Lublin w barwach Francji po zamachu terrorystycznym w Nicei

Autor: Zdjęcie autora pab
0 15 A A

W piątek wieczorem stadion Arena Lublin został podświetlony barwami Francji. To reakcja na zamach terrorystyczny w Nicei, w którym zginęły 84 osoby, w tym dziesięcioro dzieci, gdy podczas obchodów Dnia Bastylii ciężarówka wjechała w tłum ludzi. - Lublin łączy się dziś w bólu ze wszystkimi Francuzami - napisał Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR Bystrzyca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Napastnik z Nicei oddał wiele strzałów do policjantów. Ranne zostały 202 osoby; 25 spośród nich jest podłączonych do aparatury podtrzymującej funkcje życiowe, a 52 jest w stanie krytycznym - poinformował Francois Molins, prokurator Paryża. Jak dodał, zastrzelony sprawca Mohamed Lahouaiej Bouhlel nie był znany służbom specjalnym jako radykalny islamista.

>>> Relacja świadka zamachu w Nicei: Ciężarówka pędziła ze 100 km/godz. Widziałam, jak wokół padają ludzie

- Spacerowałam z matką. Był 14 lipca i cieszyłyśmy się, że nic się nie wydarzyło w czasie finału Euro 2016 w Paryżu. Chciałyśmy świętować, obejrzeć fajerwerki, wypić drinka. Wróciłyśmy na promenadę, a tu nagle pędzi na nas ciężarówka - relacjonowała Jeanine Konopka z Niemiec, która przeżyła zamach w Nicei. - Odwróciłam się i zobaczyłam, jak wokół padają ludzie. Pomyślałam, że będę następna. Usłyszałam strzały. Chwyciłam matkę i schowałyśmy się za palmą. Poczekałyśmy, aż hałas ustał - mówiła. - Jak usłyszałam krzyki ludzi, zdałam sobie sprawę, że wydarzyło się coś strasznego - dodała.

Wideo: FR M6 / x-news

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiesław z Dzuiałek / 17 lipca 2016 o 16:01
 "Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! "  
Spoon napisał:
Ale...to się dzieje przecież teraz, podczas rządów PiSu :D
Spoon napisał:
ale samorząd Lublina jest nadal pod okupacja tych co robią l***ę Merkelowej, Putinowi, Obamie i Hollande tj pod okupacją Platformy za przeproszeniem obywatelskiej 
Spoon napisał:
ps. a PiS robi l***ę Poroszence i Obamie
rozwiń
Avatar
Spoon / 16 lipca 2016 o 12:05
"Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! "
Ale...to się dzieje przecież teraz, podczas rządów PiSu :D
Avatar
Zdzisław / 16 lipca 2016 o 11:04
porażąjacy konratak funkcjonariuszy lubelskiej platformy za przeproszeniem obywatelskiej. ISIS rozważa wystawienie białej flagi
Avatar
ayo / 16 lipca 2016 o 10:55
nie zapomnijcie za jakiś czas napisać jaki skutek przyniosło to podświetlenie...
Avatar
packersmovershd / 16 lipca 2016 o 08:31
we are expert in handling, and packing & shifting of household goods, office goods, commercial equipment and car, logistics and transportation. packers and movers hitech-city @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-hitech-city-hyderabad packers and movers kondapur @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-kondapur-hyderabad packers and movers gachibowli @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-gachibowli-hyderabad
Avatar
packersmovershd / 16 lipca 2016 o 08:30
there's a lot of interesting info here! i'm very grateful for the post! movers and packers hyderabad, is here to make your life simpler. ***packersmovershyderabadcity.in/ packers and movers hyderabad keep up an exact amalgamation of experience and ability that empowers us to give unmatched pressing and moving administrations to the customers.
Avatar
Polak / 16 lipca 2016 o 08:08
Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! 
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 07:39
Durne łby lewactwo powinno podświetlić sobie jeszcze.
Avatar
GRU / 16 lipca 2016 o 07:09
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trzeba było podświetlić w barwach narodowych w Dniu Pamięci Pomordowanych na Wolyniu.Ale,poprawność polityczna...zesrała się.
Liczyłeś, że proukraińska, miejska władza to zrobi???
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 06:09
Trzeba było podświetlić w barwach narodowych w Dniu Pamięci Pomordowanych na Wolyniu.Ale,poprawność polityczna...zesrała się.
Avatar
Wiesław z Dzuiałek / 17 lipca 2016 o 16:01
 "Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! "  
Spoon napisał:
Ale...to się dzieje przecież teraz, podczas rządów PiSu :D
Spoon napisał:
ale samorząd Lublina jest nadal pod okupacja tych co robią l***ę Merkelowej, Putinowi, Obamie i Hollande tj pod okupacją Platformy za przeproszeniem obywatelskiej 
Spoon napisał:
ps. a PiS robi l***ę Poroszence i Obamie
rozwiń
Avatar
Spoon / 16 lipca 2016 o 12:05
"Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! "
Ale...to się dzieje przecież teraz, podczas rządów PiSu :D
Avatar
Zdzisław / 16 lipca 2016 o 11:04
porażąjacy konratak funkcjonariuszy lubelskiej platformy za przeproszeniem obywatelskiej. ISIS rozważa wystawienie białej flagi
Avatar
ayo / 16 lipca 2016 o 10:55
nie zapomnijcie za jakiś czas napisać jaki skutek przyniosło to podświetlenie...
Avatar
packersmovershd / 16 lipca 2016 o 08:31
we are expert in handling, and packing & shifting of household goods, office goods, commercial equipment and car, logistics and transportation. packers and movers hitech-city @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-hitech-city-hyderabad packers and movers kondapur @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-kondapur-hyderabad packers and movers gachibowli @ ***packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-gachibowli-hyderabad
Avatar
packersmovershd / 16 lipca 2016 o 08:30
there's a lot of interesting info here! i'm very grateful for the post! movers and packers hyderabad, is here to make your life simpler. ***packersmovershyderabadcity.in/ packers and movers hyderabad keep up an exact amalgamation of experience and ability that empowers us to give unmatched pressing and moving administrations to the customers.
Avatar
Polak / 16 lipca 2016 o 08:08
Znowu lizanie tyłka Francji która ma nas w głębokim poważaniu...!!! Cieszę się że na obecne czasy PIS jest u władzy!!!! 
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 07:39
Durne łby lewactwo powinno podświetlić sobie jeszcze.
Avatar
GRU / 16 lipca 2016 o 07:09
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trzeba było podświetlić w barwach narodowych w Dniu Pamięci Pomordowanych na Wolyniu.Ale,poprawność polityczna...zesrała się.
Liczyłeś, że proukraińska, miejska władza to zrobi???
Avatar
Gość / 16 lipca 2016 o 06:09
Trzeba było podświetlić w barwach narodowych w Dniu Pamięci Pomordowanych na Wolyniu.Ale,poprawność polityczna...zesrała się.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 22 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!