Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2013 r.
11:17
Edytuj ten wpis

Autobus musiał nagle zahamować, pasażerka złamała nogę

Autor: Zdjęcie autora mc
0 4 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Karetka zabrała do szpitala pasażerkę, która ucierpiała w środę rano w autobusie linii nr 9 w Lublinie. Kierowca autobusu musiał nagle hamować po tym, jak na przejście dla pieszych nagle wszedł mężczyzna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. godz. 8 przy ul. Głębokiej. Pieszy wszedł na przejście tuż przed nadjeżdżający autobus. Kierowca „dziewiątki” gwałtownie zahamował. W autobusie przewróciła się jedna z pasażerek.

- Pasażerka uskarżała się na ból nogi. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, które odwiozło kobietę do szpitala – informuje Weronika Opasiak, rzeczniczka MPK w Lublinie.

- Kobieta ma złamaną nogę, czeka na operację – dodaje asp. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjant dodaje też, że pieszy, który wtargnął na przejście tuż przed „dziewiątkę”, szybko odszedł z miejsca zdarzenia.


Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henryk Obiad / 11 grudnia 2013 o 13:21

Ostatnio widzioł ja jak zamiast rury sie czymać kobita w autobusie to trzymała gęś za szyję. Tak było naprawde.

Avatar
kierowca / 11 grudnia 2013 o 13:19
Ciekawe, czy tak samo byś mówił gdyby przed twój samochód nagle wszedł jakiś pieszy, a ty z piskiem opon musiał hamować. WĄTPIĘ!
Avatar
eggo / 11 grudnia 2013 o 12:59

nie chrzań, mandatu nie dostanie! - wszedł na pasach, a że pzred autobusem... idiota...ale co mu zrobisz? przeciez nie bedzie odpowiadal za cały pzrebieg zdarzeń, za to ze autobus musiał hamowac (powinien zachowac szczególna ostrożność pzred pzrejsciem dla pieszych!), za to ze baba sie pzrewróciła (dlaczego? moze nie trzymała sie uchwytów). itd itp

Avatar
imka / 11 grudnia 2013 o 12:28

Pieszy powinien za takie zachowanie dostać mandat! Często piesi zachowują się jak święte krowy i wchodzą nagle na przejście, tuż przed samochód lub autobus! Zdrowie i życie im niemiłe?

Avatar
Henryk Obiad / 11 grudnia 2013 o 13:21

Ostatnio widzioł ja jak zamiast rury sie czymać kobita w autobusie to trzymała gęś za szyję. Tak było naprawde.

Avatar
kierowca / 11 grudnia 2013 o 13:19
Ciekawe, czy tak samo byś mówił gdyby przed twój samochód nagle wszedł jakiś pieszy, a ty z piskiem opon musiał hamować. WĄTPIĘ!
Avatar
eggo / 11 grudnia 2013 o 12:59

nie chrzań, mandatu nie dostanie! - wszedł na pasach, a że pzred autobusem... idiota...ale co mu zrobisz? przeciez nie bedzie odpowiadal za cały pzrebieg zdarzeń, za to ze autobus musiał hamowac (powinien zachowac szczególna ostrożność pzred pzrejsciem dla pieszych!), za to ze baba sie pzrewróciła (dlaczego? moze nie trzymała sie uchwytów). itd itp

Avatar
imka / 11 grudnia 2013 o 12:28

Pieszy powinien za takie zachowanie dostać mandat! Często piesi zachowują się jak święte krowy i wchodzą nagle na przejście, tuż przed samochód lub autobus! Zdrowie i życie im niemiłe?

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

63 miliony dla lubelskich muzeów

63 miliony dla lubelskich muzeów 0

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce i Muzeum Lubelskie otrzymają w sumie prawie 63 mln zł. Znaczna część środków pochodzi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, a 10,2 mln dokładamy z budżetu województwa

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia]
Pilne
galeria

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia] 5 0

Spore utrudnienia występują w okolicach skrzyżowania ulic Nadbystrzyckiej i Zana w Lublinie. Tuż przed godz. 17 doszło tam do zderzenia audi z fordem

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej 0

Nasz region to idealne miejsce do realizowania pasji z zakresu kultury, sztuki, ale też do kontaktu z przyrodą. Tu tradycja inspiruje młodych duchem Europejczyków do życia nowoczesnego i nastawionego na rozwój

Teraz naprawdę mamy LUZ!
galeria

Teraz naprawdę mamy LUZ! 0

LUZ to oficjalny kod Portu Lotniczego Lublin. Nadany został w czerwcu 2012 roku przez organizację IATA (International Air Transport Association – Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych). Kod LUZ służy do oznaczenia portu lotniczego według używanego na całym świecie standardu. Wykorzystywany jest w rozkładach lotów, systemach rezerwacyjnych oraz na dokumentach podróży

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem 3 1

Rozpoczął się proces Andrzeja R. - oskarżonego o zabójstwo byłego starosty świdnickiego. Mężczyźni przyjaźnili się od lat. Do brutalnej zbrodni doszło podczas imprezy zakrapianej alkoholem

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie 0 2

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do Trzeciego Urzędu Skarbowego. Agentów interesuje umarzanie podatków dużych firm

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 3 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 13

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 1 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 1

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 4 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!