Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2013 r.
16:13
Edytuj ten wpis

Autobus nr 74 będzie jeździć do Pliszczyna?

0 15 A A

Lublin ma zaproponować wójtowi gminy Wólka wydłużenie do Pliszczyna trasy linii komunikacyjnej nr 74 – poinformował Grzegorz Siemiński, zastępca prezydenta miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O takie rozwiązanie prosił go radny PO, Piotr Dreher. Od odpowiedzi wójta zależą dalsze losy pomysłu, bo Wólka musiałaby dopłacać do funkcjonowania linii na wydłużonej trasie.

Teraz przystanek końcowy znajduje się już na terenie podlubelskiej gminy, ale nie musi ona nic dopłacać, bo pętla nie może być nigdzie indziej, gdyż pod stronie Lublina nie ma na nią miejsca.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 15:00
Im więcej połączeń tym lepiej. BUSOMAT PL
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 14:36
Im więcej połączeń tym lepiej. BUSOMAT PL
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 o 18:19
mieszkanka Kol. Pliszczyn Szanowny panie wójcie czekamy na pozytywne załatwienie naszej prośby.
Avatar
mieszkaniec Kol. Pliszczyn / 26 stycznia 2013 o 18:16
liczymy na pozytywną odpowiedź Wójta,
będziemy pamiętać przy głosowaniu w najbliższych wyborach
Avatar
Pliszczyniak / 17 stycznia 2013 o 20:28
bardzo dobry pomysł, pewnie znalazlo by sie wiecej pasazerow dla 74 ...w takiej gminie chcemy żyć...Wójcie
Avatar
+VAT / 17 stycznia 2013 o 12:22
No zobaczymy co nasz kochany Wójt odpowie...
Na 90% to nie przejdzie bo Wójt powie że nie ma pieniędzy, jak zawsze zresztą...
Avatar
pasażerka / 16 stycznia 2013 o 17:54
Tak, tak popieramy w/w prośby!!!!!!!!!!!
Avatar
mieszkanka kol. pliszczyn / 16 stycznia 2013 o 17:52
Panie Wójcie, liczymy na Pana i wierzymy, że zrozumie Pan prośby mieszkańców kol. Pliszczyn.
Avatar
AX / 16 stycznia 2013 o 09:59
Ciekawe, kiedy wreszcie zaproponują wydłużenie linii do Krasienina - tam dopiero jest potrzeba.
Avatar
AX / 16 stycznia 2013 o 09:58
Ciekawe, kiedy wreszcie zaproponują wydłużenie linii do Krasienina - tam dopiero jest potrzeba.
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 15:00
Im więcej połączeń tym lepiej. BUSOMAT PL
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 14:36
Im więcej połączeń tym lepiej. BUSOMAT PL
Avatar
Gość / 31 stycznia 2016 o 18:19
mieszkanka Kol. Pliszczyn Szanowny panie wójcie czekamy na pozytywne załatwienie naszej prośby.
Avatar
mieszkaniec Kol. Pliszczyn / 26 stycznia 2013 o 18:16
liczymy na pozytywną odpowiedź Wójta,
będziemy pamiętać przy głosowaniu w najbliższych wyborach
Avatar
Pliszczyniak / 17 stycznia 2013 o 20:28
bardzo dobry pomysł, pewnie znalazlo by sie wiecej pasazerow dla 74 ...w takiej gminie chcemy żyć...Wójcie
Avatar
+VAT / 17 stycznia 2013 o 12:22
No zobaczymy co nasz kochany Wójt odpowie...
Na 90% to nie przejdzie bo Wójt powie że nie ma pieniędzy, jak zawsze zresztą...
Avatar
pasażerka / 16 stycznia 2013 o 17:54
Tak, tak popieramy w/w prośby!!!!!!!!!!!
Avatar
mieszkanka kol. pliszczyn / 16 stycznia 2013 o 17:52
Panie Wójcie, liczymy na Pana i wierzymy, że zrozumie Pan prośby mieszkańców kol. Pliszczyn.
Avatar
AX / 16 stycznia 2013 o 09:59
Ciekawe, kiedy wreszcie zaproponują wydłużenie linii do Krasienina - tam dopiero jest potrzeba.
Avatar
AX / 16 stycznia 2013 o 09:58
Ciekawe, kiedy wreszcie zaproponują wydłużenie linii do Krasienina - tam dopiero jest potrzeba.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 0

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 10 1

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 17

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?