Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2017 r.
16:18

Lublin: Autobus przejechał pasażerkę, kobieta zmarła. Jest kluczowa opinia biegłych

Autor: Zdjęcie autora jsz
51 27 A A

Śledczy mają już kluczową opinię biegłych w sprawie kobiety, przejechanej przez miejski autobus. Do wypadku doszło przy ul. Lwowskiej w Lublinie. 74-latka zmarła po paru tygodniach od zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sprawa dotyczy wydarzeń z marca ubiegłego roku. 74-letnia kobieta wysiadała tylnymi drzwiami z autobusu przegubowego linii 10. Zamykające się drzwi przytrzasnęły jej torebkę. Starsza pani próbowała ją wyrwać, straciła równowagę i upadła pod autobus. Kierowca odjechał. Jedno z kół przegubowca zmiażdżyło nogę 74-latki.

Kierowca autobusu dojechał na przystanek końcowy przy ul. Gęsiej, gdzie zatrzymali go policjanci. 48-latke tłumaczył, że nie zauważył wypadku. Nie miał pojęcia, że ktoś został ranny. Śledczy ustalili jednak, że przynajmniej jeden z pasażerów widział całą sytuację. Zaalarmował kierowcę, który na chwilę otworzył drzwi, po cym odjechał z przystanku.

Ranna 74-latka do szpitala przy ul. Jaczewskiego. Lekarze musieli amputować jej nogę. Po operacji pacjentka była utrzymywana w stanie śpiączki farmakologicznej. Zmarła po paru tygodniach od wypadku.

Początkowo śledczy zarzucali 48-letniemu kierowcy spowodowanie wypadku, w którym ofiara odniosła poważne obrażenia. Oznacza to wyrok od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Później kierowcy postawiono również zarzut dotyczący ucieczki z miejsca wypadku i nieudzielenia pomocy. Maksymalna kara wzrosła do 12 lat więzienia.

Nie ustalono jednak, co było dokładną przyczyną śmierci 74-latki. Syn kobiety wskazywał, że mogło dojść do zaniedbań ze strony lekarzy. Niewłaściwa opieka po amputacji miała doprowadzić do śmierci. W sprawie wypowiedzieli się już biegli lekarze.

– Opinia właśnie dotarła do prokuratury. Liczy 80 stron, więc nadal się z nią zapoznajemy – wyjaśnia Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – W sprawie planowane są dodatkowe przesłuchania. W tej chwili nie możemy więc zdradzić, do jakich wniosków doszli biegli.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zakończenia sprawy można spodziewać się w grudniu. Po wypadku podejrzany w sprawie kierowca został zawieszony. Prowadził autobusy od 10 lat.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
instruktor / 29 listopada 2017 o 18:45
+1
przepisy ruchu drogowego to ty niemoto sobie przeczytaj bo jakbyś je znał to byś takich głupot nie pisał ---- w terenie zabudowanym jeżeli autobus włączył kierunkowskaz  i wyjeżdza z zatoki to twoim zasranym obowiązkiem jest umorzliwić mu wyjazd ale ty głąbie tego nie wiesz i dlatego trąbi na ciebie
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 08:53
zaniedbania lekarzy? Przecież lekarze są bezkarni i udowodnienie im czegokolwiek graniczy z trafieniem w LOTTO
Avatar
olo / 30 listopada 2017 o 08:41
Gosc napisał:
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? .
 Nie no, zwątpię.... kobieta wlazła pod koła.... Ona nie "wlazła", panie mądry,  tylko wpadła, straciła równowagę. Nie zrobiła tego umyślnie, co sugeruje słowo "wlazła". Kobieta była starsza, miała 74 lata. A kierowca zanim ruszy molochem z naczepą winien upewnić się czy może bezpiecznie odjechać Z PRZYSTANKU. Od tego wymyślili lusterka. Zanim zaczniesz się mądrzyć, to zastanów się, bo wyszło, że bredzisz jak potłuczony.
 Nie no, zwątpię.... kobieta wlazła pod koła.... Ona nie "wlazła", panie mądry,  tylko wpadła, straciła równowagę. Nie zrobiła tego umyślnie, co sugeruje słowo "wlazła". Kobieta była starsza, miała 74 lata. A kierowca zanim ruszy molochem z naczepą winien upewnić się czy może bezpiecznie odjechać Z PRZYSTANKU. Od tego wymyślili lusterka. Zanim zaczniesz się mądrzyć, to zastanów się, bo wyszło, że bredzisz jak potłuczony. rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 08:37
Gdy się wozi ludzi przegubowcem to trzeba patrzeć w lusterka i tak je ustawić by widać było, czy czasem ktoś nie leży połową ciała na chodniku, a drugą połowa ciała pod autobusem. Koleś olał sprawę - nie upewnił się czy można jechać - i pojechał po kobiecie. Toż chyba te lusterka ma jakieś coby w nich "coś" było widać, tak?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 22:24
Dzesiko, teraz z autobus wyjezdzajacy z zatoczki nie ma pierwszeństwa. Zostało to zmienione.
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 22:13
rutyna zabija
Avatar
zawodowiec / 29 listopada 2017 o 21:44
Dżesika ty lepiej idz do garów a paragrafy które tak recytujesz to sprawdzają się tylko na papierze a w rzeczywistości to każdy pojazd będący w ruchu  stwarza zagrożenie jak nie dla innych pojazdów to dla pieszych przechodzących obok jezdni a wszczególności pojazd duży jakim jest autobus ważniejsze jest doświadczenie i obycie na drodze można wykuć cały kodeks drogowy i być idiotą drogowym
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 20:13
Synalek se o matce przypomnial jak odszkodowanie by sie chcialo? Bylo sie matka zajmowac
Avatar
Gosc / 29 listopada 2017 o 20:06
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? Ze niby naczepa cudownym sposobem zmienila kierunek jazdy? Autobus z zatoki w lewo a naczepa na chodnik? Nie sadze. Naczepa podaza za autobusem. Wiec zeby zostac przejechanym kolami naczepy to samemu trzeba sie znalezc na ich torze jazdy. Wysiadajac z autobusu jestesmy poza jego obrysem i nie ma innej mozliwosci jak "wejsc pod autobus" zeby zostac przejechanym, przeciez autobus wyjezdza z zatoki przystankowej w strone przeciwna niz wysiedli pasazerowie. Obrzucac bogu ducha winnego czlowieka blotem to kazdy potrafi. I najlatwiej powiedziec bo on sie szkolil... ludzie maja tyle glupich pomyslow ze nie ma na to szkolen. Jak mozna obwiniac kogos bo ktos mu pod kola wlazl? A pytania typu a jakby to byl ktos z twojej rodziny... sa nie na miejscu. A jak jutro Ty kogos przejedziesz? Postawcie sie na miejscu tego koerowcy. Wyobrazcie sobie cala sytuacje. Czy przyszlo by wam do glowy ze ktos wam noge pod kolo podlozy? I niby jak kierowca ma ruszac dopiero jak dookola autobusu bedzie pusto? Co za kretyn to wymyslil? Ze ma podjechac rano i juz stac do nocy bo w dzien przystanki pelne ludzi wiec nie ma warunkow zeby bezpiecznie ruszyc.latwo wydaje sie na kogos wyroki. Zastanowcie sie tylko czy sami chcielibyscie byc tak osadzeni. Ilu z tych linczownikow jest tak doskonalych ze nigdy nie mialo stluczki ani otarcia na parkingu? W prawdzie tu w zwiazku z zajsciem ktos poniosl smierc ale to nie powod zeby drugiej osobie niszczyc zycie. Chyba ze ktos ma podstawy twierdzic ze kierowca zrobil to specjalnie. 
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? Ze niby naczepa cudownym sposobem zmienila kierunek jazdy? Autobus z zatoki w lewo a naczepa na chodnik? Nie sadze. Naczepa podaza za autobusem. Wiec zeby zostac przejechanym kolami naczepy to samemu trzeba sie znalezc na ich torze jazdy. Wysiadajac z au... rozwiń
Avatar
dżesika / 29 listopada 2017 o 19:54
instruktor napisał:
przepisy ruchu drogowego to ty niemoto sobie przeczytaj bo jakbyś je znał to byś takich głupot nie pisał ---- w terenie zabudowanym jeżeli autobus włączył kierunkowskaz  i wyjeżdza z zatoki to twoim zasranym obowiązkiem jest umorzliwić mu wyjazd ale ty głąbie tego nie wiesz i dlatego trąbi na ciebie
 Słwa klucz - włączył kierunkowskaz oraz dalsza część cytowanaego wybiórczo (kodeks drogowy rozdz.5  oddz.2 parag. 18 pkt.2) przez niedouczonego kręcikółka z mpk brzmi: Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 Słwa klucz - włączył kierunkowskaz oraz dalsza część cytowanaego wybiórczo (kodeks drogowy rozdz.5  oddz.2 parag. 18 pkt.2) przez niedouczonego kręcikółka z mpk brzmi: Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 08:53
zaniedbania lekarzy? Przecież lekarze są bezkarni i udowodnienie im czegokolwiek graniczy z trafieniem w LOTTO
Avatar
olo / 30 listopada 2017 o 08:41
Gosc napisał:
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? .
 Nie no, zwątpię.... kobieta wlazła pod koła.... Ona nie "wlazła", panie mądry,  tylko wpadła, straciła równowagę. Nie zrobiła tego umyślnie, co sugeruje słowo "wlazła". Kobieta była starsza, miała 74 lata. A kierowca zanim ruszy molochem z naczepą winien upewnić się czy może bezpiecznie odjechać Z PRZYSTANKU. Od tego wymyślili lusterka. Zanim zaczniesz się mądrzyć, to zastanów się, bo wyszło, że bredzisz jak potłuczony.
 Nie no, zwątpię.... kobieta wlazła pod koła.... Ona nie "wlazła", panie mądry,  tylko wpadła, straciła równowagę. Nie zrobiła tego umyślnie, co sugeruje słowo "wlazła". Kobieta była starsza, miała 74 lata. A kierowca zanim ruszy molochem z naczepą winien upewnić się czy może bezpiecznie odjechać Z PRZYSTANKU. Od tego wymyślili lusterka. Zanim zaczniesz się mądrzyć, to zastanów się, bo wyszło, że bredzisz jak potłuczony. rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 08:37
Gdy się wozi ludzi przegubowcem to trzeba patrzeć w lusterka i tak je ustawić by widać było, czy czasem ktoś nie leży połową ciała na chodniku, a drugą połowa ciała pod autobusem. Koleś olał sprawę - nie upewnił się czy można jechać - i pojechał po kobiecie. Toż chyba te lusterka ma jakieś coby w nich "coś" było widać, tak?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 22:24
Dzesiko, teraz z autobus wyjezdzajacy z zatoczki nie ma pierwszeństwa. Zostało to zmienione.
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 22:13
rutyna zabija
Avatar
zawodowiec / 29 listopada 2017 o 21:44
Dżesika ty lepiej idz do garów a paragrafy które tak recytujesz to sprawdzają się tylko na papierze a w rzeczywistości to każdy pojazd będący w ruchu  stwarza zagrożenie jak nie dla innych pojazdów to dla pieszych przechodzących obok jezdni a wszczególności pojazd duży jakim jest autobus ważniejsze jest doświadczenie i obycie na drodze można wykuć cały kodeks drogowy i być idiotą drogowym
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 20:13
Synalek se o matce przypomnial jak odszkodowanie by sie chcialo? Bylo sie matka zajmowac
Avatar
Gosc / 29 listopada 2017 o 20:06
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? Ze niby naczepa cudownym sposobem zmienila kierunek jazdy? Autobus z zatoki w lewo a naczepa na chodnik? Nie sadze. Naczepa podaza za autobusem. Wiec zeby zostac przejechanym kolami naczepy to samemu trzeba sie znalezc na ich torze jazdy. Wysiadajac z autobusu jestesmy poza jego obrysem i nie ma innej mozliwosci jak "wejsc pod autobus" zeby zostac przejechanym, przeciez autobus wyjezdza z zatoki przystankowej w strone przeciwna niz wysiedli pasazerowie. Obrzucac bogu ducha winnego czlowieka blotem to kazdy potrafi. I najlatwiej powiedziec bo on sie szkolil... ludzie maja tyle glupich pomyslow ze nie ma na to szkolen. Jak mozna obwiniac kogos bo ktos mu pod kola wlazl? A pytania typu a jakby to byl ktos z twojej rodziny... sa nie na miejscu. A jak jutro Ty kogos przejedziesz? Postawcie sie na miejscu tego koerowcy. Wyobrazcie sobie cala sytuacje. Czy przyszlo by wam do glowy ze ktos wam noge pod kolo podlozy? I niby jak kierowca ma ruszac dopiero jak dookola autobusu bedzie pusto? Co za kretyn to wymyslil? Ze ma podjechac rano i juz stac do nocy bo w dzien przystanki pelne ludzi wiec nie ma warunkow zeby bezpiecznie ruszyc.latwo wydaje sie na kogos wyroki. Zastanowcie sie tylko czy sami chcielibyscie byc tak osadzeni. Ilu z tych linczownikow jest tak doskonalych ze nigdy nie mialo stluczki ani otarcia na parkingu? W prawdzie tu w zwiazku z zajsciem ktos poniosl smierc ale to nie powod zeby drugiej osobie niszczyc zycie. Chyba ze ktos ma podstawy twierdzic ze kierowca zrobil to specjalnie. 
Ludzie przeciez bylo napisane ze wpadla pod kola od naczepy. To tak jakby obwiniac kierowce ze ktos zginal bo wbiegl mu w bok samochodu. Ludzie gdzie macie mozgi. Jak autobus sie spozni minute to zaraz wielki krzyk. A jak cos sie stalo to po co sie spieszyl. A po co kobieta wlazila pod kola? Ze niby naczepa cudownym sposobem zmienila kierunek jazdy? Autobus z zatoki w lewo a naczepa na chodnik? Nie sadze. Naczepa podaza za autobusem. Wiec zeby zostac przejechanym kolami naczepy to samemu trzeba sie znalezc na ich torze jazdy. Wysiadajac z au... rozwiń
Avatar
dżesika / 29 listopada 2017 o 19:54
instruktor napisał:
przepisy ruchu drogowego to ty niemoto sobie przeczytaj bo jakbyś je znał to byś takich głupot nie pisał ---- w terenie zabudowanym jeżeli autobus włączył kierunkowskaz  i wyjeżdza z zatoki to twoim zasranym obowiązkiem jest umorzliwić mu wyjazd ale ty głąbie tego nie wiesz i dlatego trąbi na ciebie
 Słwa klucz - włączył kierunkowskaz oraz dalsza część cytowanaego wybiórczo (kodeks drogowy rozdz.5  oddz.2 parag. 18 pkt.2) przez niedouczonego kręcikółka z mpk brzmi: Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 Słwa klucz - włączył kierunkowskaz oraz dalsza część cytowanaego wybiórczo (kodeks drogowy rozdz.5  oddz.2 parag. 18 pkt.2) przez niedouczonego kręcikółka z mpk brzmi: Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. rozwiń
Avatar
re / 29 listopada 2017 o 19:39
undefined napisał:
UWAGA NA ZTM LUBLIN !!!!!!!!!-MOŻNA ZGINĄĆ WSIADAJĄC LUB WYSIADAJĄC Z POJAZDU.  ZTM LUBLIN  NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI.
 Jak nie będziesz uważał,to fatycznie ty zakompleksiony trolu.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 26 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 38 34

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 28 10

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!