Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2008 r.
7:21
Edytuj ten wpis

Awantura domowa u zastępcy szefa lubelskiej policji

0 25 A A

Funkcjonariusze policji zostali wezwani na interwencję domową do podinspektora Artur E. to zastępcy komendanta miejskiego policji w Lublinie - informuje "Kurier Lubelski”. O pomoc prosiła żona podinspektora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artur E. miał wszcząć awanturę domową, podczas której miał być wulgarny i agresywny.

Artur E, wcześniej naczelnikiem sekcji ruchu drogowego KMP w Lublinie. Mężczyzna mieszka w jednej z podlubelskich miejscowości.

Po przyjęciu zgłoszenia na miejsce przyjechali policjanci z miejscowego posterunku. Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”. Jest to źródło informacji dla policji o rodzinach, w których dochodzi do awantur domowych i przemocy.

Informacje "Kuriera" potwierdza rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP i dodaje, że z ustaleń policji wynika, że do niczego poważnego nie doszło, a strony się porozumiały.

Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora Artura E. Komendant nie straci stanowiska. Janusz Wójtowicz twierdzi, że nikt nie przeprowadzi też z Arturem E. rozmowy dyscyplinarnej.

Sam komendant nie chciał rozmawiać na ten temat.
Źródło: "Kurier Lubelski”

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 21 listopada 2008 o 20:21
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie policji ijej wizerunek zalezy od odwagi cywilnej ,anie podkladania sie pseudo politykom idziennikarzom falszulacym rzeczywistosc ,mylacymi niepelnosprawnosci bezdomnosc z ostatnim stadium choroby alkocholowej.
Sprawa Skrzeklika.Ten oficer pomowiony przez przestepcow ponad 6 miesiecy siedzial w areszcie.Sprawa trwala ponad 5 lat. W tym czasie byl zawieszony i otrzymywal co o otrzymywal. Psychiczne trudnosci Tego Pana i Jego rodziny nikt nie naprawi nikt nie cofnie czasu.
Prokurator wroci z Krajowki do Apelacyjnej.Wg teoretykow z Helsinskiej Fundacji najlepszej w kraju.Czy nie powinien zaczac od poczatku.
Sprawa rzekomego pobicia bezdomnego i niepelnosprawnego przez policjantow ze Swidnika.
Niektorzy dziennikarze uwazajac,ze prawda szkodzi dla dobra artykulu falszowali rzeczywistosc.
Atak wyborczy artysty ,poety Polikota na uwczesnego Komendanta Guzika spowodowal nerwowa reakcje trzesidupkow w KW ,ktorzy wydali bezprawne polecenie o wydaleniu ze sluzbu.
Bez rzetelnego postepowania wyjasniajacego utracono mozliwosc ustalenia rzeczywistego stwierdenia faktow i okolicznosci.
Sedzia ktory uniewinnil Pana S.mial zly dzien i wydal wyrok skazujacy.
A wracajac do artykulu,policjant pracuje w zagrozeniu z uwagi na charakter pracy i w wstalym napieciu poniewaz musi sie liczyc z oskarzeniami i pomowieniami ,ktore dla sensacji wykorzystujaniektore media.
W domu musi miec spokojny dom.
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie po... rozwiń
Avatar
jj / 21 listopada 2008 o 18:38
Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”
- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP
Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora
Ciekawe - Standardowe procedury w takich sytuacjach i co dalej ? NIC !!!!!!!!!
Avatar
sześć / 20 listopada 2008 o 22:28
no własnie sierż. miałby przej..., dobrze byłoby żeby jeszcze ktoś sie zajął awansami w lubelskiej policji. Wszyscy wiedza jak to sie odbywa i nikt się tym nie zajmie.
Avatar
lola / 20 listopada 2008 o 21:58
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowieka, w szczególności wyrażający się w:

1) respektowania prawa każdego człowieka do życia;

2) zakazie inicjowania, stosowania i tolerowania tortur bądź nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania
Dla wtajemniczonych powiem, że niebieską kartę policjant wypełnia w momencie ujawnienia przemocy w rodzinie.... A żona pewnie zadzwoniła po policję gdyz jej mąż był niegrzeczny, nie słuchał się..
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowie... rozwiń
Avatar
awet / 20 listopada 2008 o 21:29
ciekawy napisał:
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa.........

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa......... rozwiń
Avatar
cdf / 20 listopada 2008 o 21:25
najlepiej zatuszować sprawę i niech daje przykład jak postępowac z kobietami
Avatar
ciekawy / 20 listopada 2008 o 21:05
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który uj... rozwiń
Avatar
pałeczkowy / 20 listopada 2008 o 20:48
A po co zabierał robotę do domu, wchodzi policjant do domu wyjmuje pałkę i zaczyna żonę okładać, a ta krzyczy a mówiłam ci Franek nie bież roboty do domu. Tak było dawniej.
Avatar
~lolek~ / 20 listopada 2008 o 18:48
Najwyższa pora zmienić nazwę z "Dziennik wschodni" na "Brukowiec wschodni". Wsadzając nos w prywatne sprawy doprowadziliście do takiego poziomu kiedyś dobrą gazetę. Żenada!!!
Avatar
~bolek~ / 20 listopada 2008 o 18:05
I każdemu wolno żonę napierd....ć!!
Avatar
polak / 21 listopada 2008 o 20:21
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie policji ijej wizerunek zalezy od odwagi cywilnej ,anie podkladania sie pseudo politykom idziennikarzom falszulacym rzeczywistosc ,mylacymi niepelnosprawnosci bezdomnosc z ostatnim stadium choroby alkocholowej.
Sprawa Skrzeklika.Ten oficer pomowiony przez przestepcow ponad 6 miesiecy siedzial w areszcie.Sprawa trwala ponad 5 lat. W tym czasie byl zawieszony i otrzymywal co o otrzymywal. Psychiczne trudnosci Tego Pana i Jego rodziny nikt nie naprawi nikt nie cofnie czasu.
Prokurator wroci z Krajowki do Apelacyjnej.Wg teoretykow z Helsinskiej Fundacji najlepszej w kraju.Czy nie powinien zaczac od poczatku.
Sprawa rzekomego pobicia bezdomnego i niepelnosprawnego przez policjantow ze Swidnika.
Niektorzy dziennikarze uwazajac,ze prawda szkodzi dla dobra artykulu falszowali rzeczywistosc.
Atak wyborczy artysty ,poety Polikota na uwczesnego Komendanta Guzika spowodowal nerwowa reakcje trzesidupkow w KW ,ktorzy wydali bezprawne polecenie o wydaleniu ze sluzbu.
Bez rzetelnego postepowania wyjasniajacego utracono mozliwosc ustalenia rzeczywistego stwierdenia faktow i okolicznosci.
Sedzia ktory uniewinnil Pana S.mial zly dzien i wydal wyrok skazujacy.
A wracajac do artykulu,policjant pracuje w zagrozeniu z uwagi na charakter pracy i w wstalym napieciu poniewaz musi sie liczyc z oskarzeniami i pomowieniami ,ktore dla sensacji wykorzystujaniektore media.
W domu musi miec spokojny dom.
Zastanawiam sie nad podwojna moralnoscia dzialania skutecznego ochraniania policjantow na oficerskich stanowiskach przez Komende Wojewodzka Policji w lublinie.
Ustawa jasno mowi w rozdz.X policjant mosi cieszyc sie nienaganna opinia ,byc psychicznie zrownowazony.
Jest jeszcze jeden zapis ,ze ddla dobra sluzby policjant moze byc wydalony.
Co to k.. znaczy.Ze jak nie podoba sie to won.
SAdzilem,ze czasy stalinowskie minely lecz mylilem sie.Bronilem policje przed nieuprawnionym atakiem sedziego.Uwazam,ze dobre imie po... rozwiń
Avatar
jj / 21 listopada 2008 o 18:38
Spisali notatkę i założono tzw. niebieską kartę”
- Dokument został założony ponieważ jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Podobnych zdarzeń są tysiące - mówi "Kurierowi” przedstawiciel KWP
Szefowie lubelskiej policji nie widzą nic niestosownego w tym zdarzeniu. Nie wyciągnął również konsekwencji wobec podinspektora
Ciekawe - Standardowe procedury w takich sytuacjach i co dalej ? NIC !!!!!!!!!
Avatar
sześć / 20 listopada 2008 o 22:28
no własnie sierż. miałby przej..., dobrze byłoby żeby jeszcze ktoś sie zajął awansami w lubelskiej policji. Wszyscy wiedza jak to sie odbywa i nikt się tym nie zajmie.
Avatar
lola / 20 listopada 2008 o 21:58
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowieka, w szczególności wyrażający się w:

1) respektowania prawa każdego człowieka do życia;

2) zakazie inicjowania, stosowania i tolerowania tortur bądź nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania
Dla wtajemniczonych powiem, że niebieską kartę policjant wypełnia w momencie ujawnienia przemocy w rodzinie.... A żona pewnie zadzwoniła po policję gdyz jej mąż był niegrzeczny, nie słuchał się..
§ 23

Policjant powinien dbać o społeczny wizerunek Policji jako formacji, w której służy i podejmować działania służące budowaniu zaufania do niej.
§ 1

1. Zasady etyki zawodowej policjanta wynikają z ogólnych wartości i norm moralnych uwzględniających specyfikę zawodu policjanta.

2. Obowiązkiem policjanta jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
§ 4

Policjant we wszystkich swoich działaniach ma obowiązek poszanowania godności ludzkiej oraz przestrzegania i ochrony praw człowie... rozwiń
Avatar
awet / 20 listopada 2008 o 21:29
ciekawy napisał:
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa.........

Jaka sprzedaż informacji, jaka patologia , może ciekawsze skąd ten pan wziąl się na tym stołku w Lublinie króra posłanka go tam namaściła zaineteresowani wiedzą o kim mowa......... rozwiń
Avatar
cdf / 20 listopada 2008 o 21:25
najlepiej zatuszować sprawę i niech daje przykład jak postępowac z kobietami
Avatar
ciekawy / 20 listopada 2008 o 21:05
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który ujawnia rzeczywistych przestępców?
Rzeczywiście porażająca informacja. Ciekawe ilu dziennikarzy bije swe żony? O tym jednak pewnie nikt nie napisze. A tak swoją drogą, ciekawe jest, który z policjantów i za ile sprzedał dziennikarzom tę informację? Tak naprawdę to właśnie sprzedaż tej informacji ( tajemnicy postępowania) dziennikarzom w tej sprawie jest patologia większą niż to, że do tego zdarzenia w ogóle doszło. Bo jeżeli policjanci ujawniają dziennikarzom takie informacje, to czy można mieć pewność, że nie wyniosą gangsterom informacji o danych osobowych świadka, który uj... rozwiń
Avatar
pałeczkowy / 20 listopada 2008 o 20:48
A po co zabierał robotę do domu, wchodzi policjant do domu wyjmuje pałkę i zaczyna żonę okładać, a ta krzyczy a mówiłam ci Franek nie bież roboty do domu. Tak było dawniej.
Avatar
~lolek~ / 20 listopada 2008 o 18:48
Najwyższa pora zmienić nazwę z "Dziennik wschodni" na "Brukowiec wschodni". Wsadzając nos w prywatne sprawy doprowadziliście do takiego poziomu kiedyś dobrą gazetę. Żenada!!!
Avatar
~bolek~ / 20 listopada 2008 o 18:05
I każdemu wolno żonę napierd....ć!!
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra