Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2012 r.
16:25
Edytuj ten wpis

Awantura na KUL w programie "Uwaga" w TVN (wideo)

0 77 A A
 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Czwartkowy program "Uwaga!” TVN jeszcze przed emisją wzbudził ostry sprzeciw katolickiej uczelni. Telewizja zmanipulowała fakty?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obejrzyj materiał TVN Uwaga

Reportaż dotyczył Sabiny B., byłej pracowniczki naukowej KUL, która oskarżyła innego z wykładowców – prof. Jana K. – m.in. o pobicie. Do awantury, o której pisaliśmy, doszło w styczniu 2010 r. Kobieta twierdziła, że mężczyzna ją popychał i uderzył w plecy. Potem miał jeszcze szarpać Sabinę B. na korytarzu. Sprawa trafiła do sądu. A latem tego roku kobieta została zwolniona z uczelni. Oficjalny powód? Brak godzin dydaktycznych.

Teraz na KUL przyjechali dziennikarze "Uwagi!” Ich materiał wyemitowano w czwartek o godz. 19.50 w TVN.

W 30-sekundowym skrócie, który wcześniej można było zobaczyć na stronie "Uwagi!”, wypowiadała się pokrzywdzona: "Zaczął mnie, popychając, bić po plecach. On się tym upajał, jak widział, jak płaczę”.

Zapowiedź została opatrzona pytaniem: "Jakich standardów postępowania z pracownikami można oczekiwać po uczelni tak szanowanej jak Katolicki Uniwersytet Lubelski?”

Całego materiału nikt z władz KUL przed emisją nie widział. Mimo to rzeczniczka uczelni, Lidia Jaskuła, wydała specjalne oświadczenie. Dołączyła dwa pisma, które zostały wysłane do redakcji "Uwagi!”.

W pierwszym rektor uczelni ks. prof. Antoni Dębiński informuje, że zwolnienie Sabiny B. i jej wcześniejszy konflikt z prof. Janem K. "nie stanowią informacji publicznej, a ich łączenie i traktowanie jako zagadnień powiązanych ze sobą nie znajduje uzasadnienia w faktach”.
Ciekawsze jest drugie pismo, napisane przez rzeczniczkę uczelni. Jaskuła nie godzi się na emisję fragmentu wypowiedzi prorektora o. prof. Andrzeja Derdziuka, która została "wyrwana z kontekstu, zakłamuje intencje mówiącego i zniekształca jego stanowisko w tej sprawie”.

– W opinii Władz Uniwersytetu materiał zapowiadający program i komentarz (…) zawierają elementy stanowiące naruszenie dobrego imienia Uniwersytetu – czytamy dalej. – Stwierdzenie "długo nie mogliśmy uwierzyć, że na tak szanowanym Uniwersytecie może dochodzić do tak bulwersujących zdarzeń” sugeruje bezpodstawnie powtarzalność i niejednostkowy charakter omawianego zdarzenia.

Dziennikarze Uwagi zmanipulowali fakty? – Będziemy się mogli odnieść do reportażu po jego emisji – powiedziała nam Jaskuła. Do sprawy wrócimy jutro.

Zobacz fragment materiału programu "Uwaga"

Komentarze 77

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 02:32
zaklady bukmacherskie
Avatar
gość / 25 listopada 2013 o 21:45

studiuję na kul i jest gówno jak na innych uczelniach - jedna wykładowczyni chamska (na szczęście reszta nie), dużo niepotrzebnych przedmiotów jak czcigodne kulowskie przedmioty i języki antyczne, a wakacje to nauka, tylko nauka i nauka, a z katolicyzmem to nic nie ma wspólnego, równie dobrze mógłby to być uniwersytet muzułmański albo buddyjski

Avatar
Gość / 21 marca 2013 o 06:03
Ukończyłam studia magisterskie na UMCS, obecnie studiuję na KUL ( to mój drugi kierunek). To , co tu przezywam, na KUL to trauma. Sudentów traktują jak śmieci. Stdenci są poniżani i władze o tym wiedzą i mają to gdzieś.
Avatar
Jarek / 17 lutego 2013 o 17:05
[quote name='x' timestamp='1352449647' post='691392']
Na tej pseudo romańskiej zawsze maja problemy z naborem, poziom ha, ha ...beznadziejny, chcą studiować bo nigdzie indziej nie mają szans, nigdzie się nie dostali, CAŁA PRAWDA
[/quote]

Filologia romańska to miała dobry poziom ale za czasów Gieńka H.
Avatar
ziuta / 14 grudnia 2012 o 11:42
Najwyższa pora aby zabrać sie teraz za pana rektora.Może coś sie dowiemy ciekawego o nim. Przeciez jest z jednej tej samej stajni co pan profesor.
Avatar
pracownik / 19 listopada 2012 o 09:50
a ja np umowę o dzieło dostałam dopiero w styczniu. Szkoda nawet komentować, jak KUL traktuje ludzi...
Avatar
pracownik / 19 listopada 2012 o 09:48
a ja dostałam telefon...
Avatar
Asia / 15 listopada 2012 o 22:39
Zachęcając córkę do studiowania na KUL sądziłam ,że poza nauką umocni tutaj swoją wysoką wyniesioną z domu postawę etyczną i moralną.
Kiedy córka donosiła mi na temat dziwnych , nieetycznych zależnościach w Zarządzie KUL
sądziłam ,że wylbrzymia swój negatywny pogląd.
Niestety córka miała rację ! Przedmiotowe traktowanie pracowników na KUL miało miejsce już dawniej
i trwa nadal.Tu nie liczą się ludzie , traktuje się ich jak zwykłe pionki do gry , które można w każdej chwili strącić !O wszystkim decyduje Ks.Rektor i wszyscy trzęsą przed nim portkami.A o co ?- oczywiście boją się o swoją pracę , o siebie , o byt swojej rodziny.
Kul nie płaci terminowo zawiera umowy o dzieło w listopadzie.Ludzie pracują oczywiście już od października zgodnie z grafikiem .Pirwszą wypłata za miesiące październik , listopad i grudzień wpływa
w połowie stycznia.W tym czasie pracownicy moga stać na ulicy i żebrać na tacę...
Zdarza się ,że ks. Rektor Dębiński podpisując powierzenia w listopadzie , uzna że nie podpisze
i pracownik zostaje na lodzie .A tu rok akademicki w trakcie no i gdzie się człowieku wystarasz teraz
o jakąś pracę? Rektor KUL-u nie tłumaczy się przed nikim , nie odpisuje na pisma i nie przeprasza.
Oto poziom KUL-u!
Omijajcie KUL studenci i pracownicy !Niech uczą samych siebie i sami ze sobą żyją ludzie w czarnych sukmanach !Nie wiele oni mają wspólnego z Bogiem.
Trzymam kciuki za Panią Bober i życzę jej wytrwałości w walce z KUL.
Niech znajdzie się pracodawca , który doceni tę osobę i jej umiejętności oraz charakter jakich
na prawdę trzeba nam dużo w dzisiejszej Polsce !
Do Pana Dębińskiego apeluję - niech Pan przestanie traktować ludzi przedmiotowo!
Zachęcając córkę do studiowania na KUL sądziłam ,że poza nauką umocni tutaj swoją wysoką wyniesioną z domu postawę etyczną i moralną.
Kiedy córka donosiła mi na temat dziwnych , nieetycznych zależnościach w Zarządzie KUL
sądziłam ,że wylbrzymia swój negatywny pogląd.
Niestety córka miała rację ! Przedmiotowe traktowanie pracowników na KUL miało miejsce już dawniej
i trwa nadal.Tu nie liczą się ludzie , traktuje się ich jak zwykłe pionki do gry , które można w każdej chwili strącić !O wszystkim decyduje Ks.Rek... rozwiń
Avatar
otriepiew / 15 listopada 2012 o 09:53
W ramach uzupelnienia - LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CO O WAS I WASZYCH POCZYNANIACH SADZI KAROL WOJTYŁA lub ot chocby o.Krąpiec.....LUDZIE ZASTANOWCIE SIE NAD WLASNYM POSTEPOWANIEM
Avatar
otriepiew / 15 listopada 2012 o 09:36
Witam Wszystkich...musze zajac glos jako swiezy absolwent wnh kul (dzienne). Otoz wiadomo przeciez i nie jest to ukrywane, iz nepotyzm Kul-owski jest sprawa oczywista. Ot choćby Niebelscy (cała rodzina), Gapscy, Szady, Matwiejczyk, Kras etc etc. Osobiscie uwazam, ze faworyzowanie krewnych przy rozdawnictwie urzedow i stanowisk swoje apogeum osiagnelo w sredniowieczu (a propos juz nie zyjemy w tej epoce :/

Jako mediewista posłuze sie kilkoma okresleniami na KUL i panującą tam sytuacje - VICIOUS CIRCLE (błędne koło), HOMO HOMINI LUPUS EST......mozna mnozyc

Przykro mi, ze uczelnia spadła na psy. I tak mimo nowych wladz prawdopodobnie wILK dalej steruje machina.
Przez 5 lat studiow spotkalem sie na tej uczelni z wieloma przykrosciami ale coz poczac. Czesto nawet zdarza sie sytuacja i sa na to dowody, ze promotor po napisaniu swietnej i wybitnej pracy magisterskiej przez studenta blokuje go i nie daje mozliwosci dalszego rozwoju ___gdyz sam boi sie o swoja POSADKE. POWIEM TAK - IH na poziomie naukowo-intelektualnym stoi tylko na pozor wysoko skoro wszyscy ci, którzy dostali sie na kul po protekcji robia habilitacje po 30 lat heh, a znam nawet przyklady ze student profesorowi zrodlo lacinskie tlumaczyl
Witam Wszystkich...musze zajac glos jako swiezy absolwent wnh kul (dzienne). Otoz wiadomo przeciez i nie jest to ukrywane, iz nepotyzm Kul-owski jest sprawa oczywista. Ot choćby Niebelscy (cała rodzina), Gapscy, Szady, Matwiejczyk, Kras etc etc. Osobiscie uwazam, ze faworyzowanie krewnych przy rozdawnictwie urzedow i stanowisk swoje apogeum osiagnelo w sredniowieczu (a propos juz nie zyjemy w tej epoce :/

Jako mediewista posłuze sie kilkoma okresleniami na KUL i panującą tam sytuacje - VICIOUS CIRCLE (błędne koło), HOMO HOMINI L... rozwiń
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 02:32
zaklady bukmacherskie
Avatar
gość / 25 listopada 2013 o 21:45

studiuję na kul i jest gówno jak na innych uczelniach - jedna wykładowczyni chamska (na szczęście reszta nie), dużo niepotrzebnych przedmiotów jak czcigodne kulowskie przedmioty i języki antyczne, a wakacje to nauka, tylko nauka i nauka, a z katolicyzmem to nic nie ma wspólnego, równie dobrze mógłby to być uniwersytet muzułmański albo buddyjski

Avatar
Gość / 21 marca 2013 o 06:03
Ukończyłam studia magisterskie na UMCS, obecnie studiuję na KUL ( to mój drugi kierunek). To , co tu przezywam, na KUL to trauma. Sudentów traktują jak śmieci. Stdenci są poniżani i władze o tym wiedzą i mają to gdzieś.
Avatar
Jarek / 17 lutego 2013 o 17:05
[quote name='x' timestamp='1352449647' post='691392']
Na tej pseudo romańskiej zawsze maja problemy z naborem, poziom ha, ha ...beznadziejny, chcą studiować bo nigdzie indziej nie mają szans, nigdzie się nie dostali, CAŁA PRAWDA
[/quote]

Filologia romańska to miała dobry poziom ale za czasów Gieńka H.
Avatar
ziuta / 14 grudnia 2012 o 11:42
Najwyższa pora aby zabrać sie teraz za pana rektora.Może coś sie dowiemy ciekawego o nim. Przeciez jest z jednej tej samej stajni co pan profesor.
Avatar
pracownik / 19 listopada 2012 o 09:50
a ja np umowę o dzieło dostałam dopiero w styczniu. Szkoda nawet komentować, jak KUL traktuje ludzi...
Avatar
pracownik / 19 listopada 2012 o 09:48
a ja dostałam telefon...
Avatar
Asia / 15 listopada 2012 o 22:39
Zachęcając córkę do studiowania na KUL sądziłam ,że poza nauką umocni tutaj swoją wysoką wyniesioną z domu postawę etyczną i moralną.
Kiedy córka donosiła mi na temat dziwnych , nieetycznych zależnościach w Zarządzie KUL
sądziłam ,że wylbrzymia swój negatywny pogląd.
Niestety córka miała rację ! Przedmiotowe traktowanie pracowników na KUL miało miejsce już dawniej
i trwa nadal.Tu nie liczą się ludzie , traktuje się ich jak zwykłe pionki do gry , które można w każdej chwili strącić !O wszystkim decyduje Ks.Rektor i wszyscy trzęsą przed nim portkami.A o co ?- oczywiście boją się o swoją pracę , o siebie , o byt swojej rodziny.
Kul nie płaci terminowo zawiera umowy o dzieło w listopadzie.Ludzie pracują oczywiście już od października zgodnie z grafikiem .Pirwszą wypłata za miesiące październik , listopad i grudzień wpływa
w połowie stycznia.W tym czasie pracownicy moga stać na ulicy i żebrać na tacę...
Zdarza się ,że ks. Rektor Dębiński podpisując powierzenia w listopadzie , uzna że nie podpisze
i pracownik zostaje na lodzie .A tu rok akademicki w trakcie no i gdzie się człowieku wystarasz teraz
o jakąś pracę? Rektor KUL-u nie tłumaczy się przed nikim , nie odpisuje na pisma i nie przeprasza.
Oto poziom KUL-u!
Omijajcie KUL studenci i pracownicy !Niech uczą samych siebie i sami ze sobą żyją ludzie w czarnych sukmanach !Nie wiele oni mają wspólnego z Bogiem.
Trzymam kciuki za Panią Bober i życzę jej wytrwałości w walce z KUL.
Niech znajdzie się pracodawca , który doceni tę osobę i jej umiejętności oraz charakter jakich
na prawdę trzeba nam dużo w dzisiejszej Polsce !
Do Pana Dębińskiego apeluję - niech Pan przestanie traktować ludzi przedmiotowo!
Zachęcając córkę do studiowania na KUL sądziłam ,że poza nauką umocni tutaj swoją wysoką wyniesioną z domu postawę etyczną i moralną.
Kiedy córka donosiła mi na temat dziwnych , nieetycznych zależnościach w Zarządzie KUL
sądziłam ,że wylbrzymia swój negatywny pogląd.
Niestety córka miała rację ! Przedmiotowe traktowanie pracowników na KUL miało miejsce już dawniej
i trwa nadal.Tu nie liczą się ludzie , traktuje się ich jak zwykłe pionki do gry , które można w każdej chwili strącić !O wszystkim decyduje Ks.Rek... rozwiń
Avatar
otriepiew / 15 listopada 2012 o 09:53
W ramach uzupelnienia - LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CO O WAS I WASZYCH POCZYNANIACH SADZI KAROL WOJTYŁA lub ot chocby o.Krąpiec.....LUDZIE ZASTANOWCIE SIE NAD WLASNYM POSTEPOWANIEM
Avatar
otriepiew / 15 listopada 2012 o 09:36
Witam Wszystkich...musze zajac glos jako swiezy absolwent wnh kul (dzienne). Otoz wiadomo przeciez i nie jest to ukrywane, iz nepotyzm Kul-owski jest sprawa oczywista. Ot choćby Niebelscy (cała rodzina), Gapscy, Szady, Matwiejczyk, Kras etc etc. Osobiscie uwazam, ze faworyzowanie krewnych przy rozdawnictwie urzedow i stanowisk swoje apogeum osiagnelo w sredniowieczu (a propos juz nie zyjemy w tej epoce :/

Jako mediewista posłuze sie kilkoma okresleniami na KUL i panującą tam sytuacje - VICIOUS CIRCLE (błędne koło), HOMO HOMINI LUPUS EST......mozna mnozyc

Przykro mi, ze uczelnia spadła na psy. I tak mimo nowych wladz prawdopodobnie wILK dalej steruje machina.
Przez 5 lat studiow spotkalem sie na tej uczelni z wieloma przykrosciami ale coz poczac. Czesto nawet zdarza sie sytuacja i sa na to dowody, ze promotor po napisaniu swietnej i wybitnej pracy magisterskiej przez studenta blokuje go i nie daje mozliwosci dalszego rozwoju ___gdyz sam boi sie o swoja POSADKE. POWIEM TAK - IH na poziomie naukowo-intelektualnym stoi tylko na pozor wysoko skoro wszyscy ci, którzy dostali sie na kul po protekcji robia habilitacje po 30 lat heh, a znam nawet przyklady ze student profesorowi zrodlo lacinskie tlumaczyl
Witam Wszystkich...musze zajac glos jako swiezy absolwent wnh kul (dzienne). Otoz wiadomo przeciez i nie jest to ukrywane, iz nepotyzm Kul-owski jest sprawa oczywista. Ot choćby Niebelscy (cała rodzina), Gapscy, Szady, Matwiejczyk, Kras etc etc. Osobiscie uwazam, ze faworyzowanie krewnych przy rozdawnictwie urzedow i stanowisk swoje apogeum osiagnelo w sredniowieczu (a propos juz nie zyjemy w tej epoce :/

Jako mediewista posłuze sie kilkoma okresleniami na KUL i panującą tam sytuacje - VICIOUS CIRCLE (błędne koło), HOMO HOMINI L... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 77

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 0

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 17 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 26 60

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 6 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!