Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 marca 2012 r.
14:54
Edytuj ten wpis

Awantura pod dyskoteką. Amor M. nie przyznaje się do winy

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

- Nie chciałem żadnej bójki, nie chciałem nikogo skrzywdzić – zapewniał w środę w sądzie Tunezyjczyk. Amora M. Prokuratura oskarżyła go o pchnięcie nożem mężczyzny pod budką z kebabem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces ruszył w środę w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

2 października ub. roku Tunezyjczyk przyszedł do swojego znajomego z Turcji, który z samochodu sprzedawał kebaby przy ul. Okopowej w Lublinie. Nad ranem kebaby kupował mężczyzna z dwoma znajomymi. Pomiędzy sprzedawcą a klientem doszło do kłótni. Potem do odchodzącego już Polaka podbiegł Turek. Rozdzielili ich ochroniarze z pobliskiego klubu.

W awanturę wdał się Amor M. Prokuratura oskarża go o to, że dobiegł do Polaka z nożem i ugodził go w tułów. Ranny mężczyzna i napastnik dobiegli jeszcze do sąsiedniego klubu.

Na przesłuchaniu w prokuraturze Tunezyjczyk twierdził, że Polak ubliżał sprzedawcy na tle etnicznym. W środę na rozprawie w sądzie potwierdzał, że się wdał się z nim w bójkę.

- Nie zadałem mu ciosu w plecy – zaprzeczał. Zademonstrował na sali sądowej, jak przeciwnikowi wykręcił do tyłu rękę z nożem. Według niego wówczas mogło dość do przypadkowego zranienia.

Tunezyjczykowi grozi dożywocie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krista / 21 marca 2012 o 23:19
A sąd to czasem nie utajnił danych osobowych osób zamieszanych w sprawę? Bo jeśli tak, to z tego artykułu mogą być nieprzyjemności, oj mogą.
Avatar
Krista / 21 marca 2012 o 23:17
News na miarę miasta Lublina, gdzie sensacją jest jak komuś krowa wlezie w szkodę... codziennie ktoś w tym mieście dostaje nożem ato w bójce a to w domowej awanturze, ale tu wieeelka afera bo Tunezyjczyk. I ciekawe swoją drogą, czy ten Polak to taki całkiem niewinny...
Avatar
im / 21 marca 2012 o 23:13
Chłopak żyje ma się dobrze ale dożywocie!!!!!!!!!! Co za stek bzdur, autora er zapraszamy jeszcze raz do szkolnej ławki, bo słabiutki tekst oj słabiutki
Avatar
a / 21 marca 2012 o 22:47
8 promili tyle wykazał alkomat w wydychanym powietrzu u redaktora jednego z portali
Avatar
red / 21 marca 2012 o 19:02
hahah kto to pisze te artykuly dzieci z przed szkola potrafia lepiej hahaha belkot jak nic buahaha
Avatar
Zula / 21 marca 2012 o 16:48
dawno już nie czytałam takiego bełkotu!
Avatar
maciek / 21 marca 2012 o 15:38
Dożywocie??? lol, no smiech na sali......
Avatar
niekumaty / 21 marca 2012 o 15:26
dobiegł do Polaka z nożem......
To w końcu kto kogo ugodził:Polak z nożem,czy Tunezyjczyk na tle etnicznym
Avatar
obiektywny / 21 marca 2012 o 15:19
....
Avatar
hotdog / 21 marca 2012 o 15:19
...
Avatar
Krista / 21 marca 2012 o 23:19
A sąd to czasem nie utajnił danych osobowych osób zamieszanych w sprawę? Bo jeśli tak, to z tego artykułu mogą być nieprzyjemności, oj mogą.
Avatar
Krista / 21 marca 2012 o 23:17
News na miarę miasta Lublina, gdzie sensacją jest jak komuś krowa wlezie w szkodę... codziennie ktoś w tym mieście dostaje nożem ato w bójce a to w domowej awanturze, ale tu wieeelka afera bo Tunezyjczyk. I ciekawe swoją drogą, czy ten Polak to taki całkiem niewinny...
Avatar
im / 21 marca 2012 o 23:13
Chłopak żyje ma się dobrze ale dożywocie!!!!!!!!!! Co za stek bzdur, autora er zapraszamy jeszcze raz do szkolnej ławki, bo słabiutki tekst oj słabiutki
Avatar
a / 21 marca 2012 o 22:47
8 promili tyle wykazał alkomat w wydychanym powietrzu u redaktora jednego z portali
Avatar
red / 21 marca 2012 o 19:02
hahah kto to pisze te artykuly dzieci z przed szkola potrafia lepiej hahaha belkot jak nic buahaha
Avatar
Zula / 21 marca 2012 o 16:48
dawno już nie czytałam takiego bełkotu!
Avatar
maciek / 21 marca 2012 o 15:38
Dożywocie??? lol, no smiech na sali......
Avatar
niekumaty / 21 marca 2012 o 15:26
dobiegł do Polaka z nożem......
To w końcu kto kogo ugodził:Polak z nożem,czy Tunezyjczyk na tle etnicznym
Avatar
obiektywny / 21 marca 2012 o 15:19
....
Avatar
hotdog / 21 marca 2012 o 15:19
...
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 12 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 21:21 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 20 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!