Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2011 r.
19:40
Edytuj ten wpis

Awaria wodociągu: Czuby w Lublinie bez wody

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 21 A A
Z powodu awarii przez około dwie godziny nie było wody na całych Czubach
Z powodu awarii przez około dwie godziny nie było wody na całych Czubach

Z powodu awarii tysiące mieszkańców dzielnicy Czuby nie miało wody. Wodociągowcy uspokajają, że awaria już została usunięta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że na Czubach w Lublinie nie ma wody, poinformowali nas Internauci, którzy napisali do nas na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

- Nikt nas nie poinformował wcześniej, że nie będzie wody. Jak się dzwoni do MPWiK, to nikt nie odbiera, a telefony alarmowe są zajęte od kilku godzin. To jest jakaś masakra - napisał do nas oburzony mieszkaniec os. Widok w Lublinie.

Inni też mieli problemy z dodzwonieniem się do wodociągów. - Telefon MPWiK się nie odzywa - napisał Krzysztof.

Po wielu próbach nam w końcu udało się dodzwonić. - Mieliśmy awarię ujęcia wodociągowego. Awaria wystąpiła ok. 17.45, ale już została usunięta. Sieć jest uzupełniana i lada chwila woda powinna się pojawić - stwierdził przed godz. 20 dyżurny MPWiK.

Z powodu awarii wody nie było na całych Czubach i Porębie.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 1 maja 2011 o 10:26
Nie wiem jak u was teraz, ale u mnie wody nadal nie ma, tzn jest ale leci ona pod tak niskim ciśnieniem że jak się odkręci kran to kapie sobie i to w dodatku w kolorze brązu
Avatar
gość / 1 maja 2011 o 09:56
Chciałam tylko zauważyć, że Poręba to też dzielnica Czuby.
Avatar
Alfred / 1 maja 2011 o 09:54
,,Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie. " Jak cie nie stać to się nie myj i miej to w d....e. A ja mam i zimną i ciepła...
Avatar
George / 1 maja 2011 o 09:31
[quote name='pytani' timestamp='1304187010' post='471039']
A Poręba to nie Czuby? Po co więc pisać "na Czubach i Porębie"
[/quote]

A wpisz w GOOGLE Lublin, Czuby i rzuć okiem na mapkę
Avatar
offered / 1 maja 2011 o 09:28
[quote name='Gość' timestamp='1304199110' post='471098']
Nikt się nie domyślił, że skoro nie ma wody w domu i sąsiad też nie ma to pewnie awaria większa. Nie, każdy musi zadzwonić i pokazać jaki jest oburzony. Ludzie wyluzujcie!!!
[/quote]


Tak masz rację - ale chodź i zapłać za pomarańczowa wodę która jest teraz w kranie i się nie nadaje do niczego a nie mam tyle kwiatów do podlewania by oczyścić wodę !!! Teraz TY się wyluzuj !!!!!
Avatar
Jan / 1 maja 2011 o 09:25
Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie.
Avatar
Gość / 1 maja 2011 o 08:28
Myj się w zimnej. ZIMNA WODA ZDROWIA DODA
Avatar
grzes / 1 maja 2011 o 07:28
A teraz nie ma ciepłej wody !
Avatar
Mieszkaniec os. WIDOK / 1 maja 2011 o 02:18
Nie którzy pracowali w sobote i wrócili do domu żeby sie wykąpać a tu nie ma wody wiec jak mam sie KU*** nie denerowować ! a telefony alaramowe powinny byc włączone 24h/7dni w tygodniu a nie kiedy sie chce !
Avatar
. / 1 maja 2011 o 00:05
Ile ta woda będzie miała ten dziwny kolor...aż okropnie z tym coś zrobić;/...a wodomierz kręci...
Avatar
gość / 1 maja 2011 o 10:26
Nie wiem jak u was teraz, ale u mnie wody nadal nie ma, tzn jest ale leci ona pod tak niskim ciśnieniem że jak się odkręci kran to kapie sobie i to w dodatku w kolorze brązu
Avatar
gość / 1 maja 2011 o 09:56
Chciałam tylko zauważyć, że Poręba to też dzielnica Czuby.
Avatar
Alfred / 1 maja 2011 o 09:54
,,Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie. " Jak cie nie stać to się nie myj i miej to w d....e. A ja mam i zimną i ciepła...
Avatar
George / 1 maja 2011 o 09:31
[quote name='pytani' timestamp='1304187010' post='471039']
A Poręba to nie Czuby? Po co więc pisać "na Czubach i Porębie"
[/quote]

A wpisz w GOOGLE Lublin, Czuby i rzuć okiem na mapkę
Avatar
offered / 1 maja 2011 o 09:28
[quote name='Gość' timestamp='1304199110' post='471098']
Nikt się nie domyślił, że skoro nie ma wody w domu i sąsiad też nie ma to pewnie awaria większa. Nie, każdy musi zadzwonić i pokazać jaki jest oburzony. Ludzie wyluzujcie!!!
[/quote]


Tak masz rację - ale chodź i zapłać za pomarańczowa wodę która jest teraz w kranie i się nie nadaje do niczego a nie mam tyle kwiatów do podlewania by oczyścić wodę !!! Teraz TY się wyluzuj !!!!!
Avatar
Jan / 1 maja 2011 o 09:25
Kto zapłaci za rdzawą wodę, która leci z kranów do dzisiaj (niedziela godz. 9:25) ??? MPWiK ma to wszystko w ..... aby tylko forsa. A mnie na takie coś nie stać !!!! Apel do MPWiK-u koniecznie udzielić rabatu - a przeliczniki macie u siebie.
Avatar
Gość / 1 maja 2011 o 08:28
Myj się w zimnej. ZIMNA WODA ZDROWIA DODA
Avatar
grzes / 1 maja 2011 o 07:28
A teraz nie ma ciepłej wody !
Avatar
Mieszkaniec os. WIDOK / 1 maja 2011 o 02:18
Nie którzy pracowali w sobote i wrócili do domu żeby sie wykąpać a tu nie ma wody wiec jak mam sie KU*** nie denerowować ! a telefony alaramowe powinny byc włączone 24h/7dni w tygodniu a nie kiedy sie chce !
Avatar
. / 1 maja 2011 o 00:05
Ile ta woda będzie miała ten dziwny kolor...aż okropnie z tym coś zrobić;/...a wodomierz kręci...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 0 0

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!