Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 listopada 2010 r.
17:29
Edytuj ten wpis

Bandyci wyrzucali kierowców z samochodów i uciekali

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 23 A A

Wsiadali do samochodów, wyrzucali kierowców a potem odjeżdżali. Dokonanie dwóch takich rabunków mają na koncie Kamil O. i Mateusz Sz. Akt oskarżenia przeciwko mężczyznom wpłynął do Sądu Okręgowego w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na początku maja mężczyźni wsiedli do przypadkowego samochodu, który zatrzymał się na ulicy w Białej Podlaskiej. Najpierw postraszyli kierowcę nożem. Zmusili go, żeby ruszył.

Potem kazali mu się przesiąść. Jeden z bandytów usiadł za kierownicą. Kierowcy założyli bluzę na oczy. Wjechali do lasu. Wyprowadzili mężczyznę z auta. Przywiązali go sznurówkami do drzewa. Kazali mu zostać na miejscu przez godzinę.

Po raz drugi bandyci zaatakowali po kilku dniach w Rzeszowie. Wsiedli do toyoty, która zatrzymała się przy tamtejszym szpitalu. Za kierownicą siedziała kobieta. Wypchnęli ją z samochodu potem odjechali.

Auto udało się odzyskać dopiero po trzech tygodniach. Kamila D. zatrzymała w pościgu policja. - Mężczyźni zostali również oskarżeni o kradzież ze stacji paliw 420 litrów oleju – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2010 o 11:03
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]
zobacz na godziny
to pisze jedna zdesperowana osoba
Avatar
zuza / 16 listopada 2010 o 10:30
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]

Sęk w tym że jednak dziennikarze powinni pisać poprawnie po Polsku, a nie polskiemu. A żeby to był jakiś drobny błąd, raz na jakiś czas, to jeszcze było by do zrozumienia. Ale niestety jest to nagminne i byki są coraz gorsze, nie mówiąc o literówkach, błędach stylistycznych, rzeczowych i wszelakiej innej maści... Ale jak to powiedział kiedyś mój znajomy, prawdziwi dziennikarze z Lublina już dawno pouciekali i coś w tym jest.
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]

Sęk w tym że jednak dziennikarze powinni pisać poprawnie po Polsku, a nie polskiemu. A żeby to był jakiś drobny błąd, raz na jakiś czas, to jeszcze było by do zrozumienia. Ale niestety jest to nagminne i byki są coraz gorsze, nie mówiąc o literówkach, błędach stylistycznych, rzeczowych i wszelakiej innej maści... Ale jak to powi... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 listopada 2010 o 09:54
kolego, wlasnie czytelnicy zwracaja uwage na problem rozwijajacego sie bandytyzmu. w koncu 420 litrow, to zaledwie 0,42 metra szesciennego, natomiast ci kryminalisci zwyrodniali mieli ukrasc 420 TYSIECY litrow.cysterna miesci 50 tys. litrow, zatem lubelscy gangsterzy paliwowi ukradli ponad 8 CYSTERN OLEJU. skala bandytyzmu jest ogromna - stad zapewne oburzenie wsrod czytelnikow. dobrze, ze podano istotna informacje dotyczaca rodzaju stacji, oszczedzajac nam zarazem dociekan czy byl to olej rzepakowy, slonecznikowy czy moze z oliwek. pisza o stacji paliw, wiec pewnie chodzilo o olej napedowy. gdyby na przyklad ukradli tyle frytury, to moglibysmy martwic sie, ze eksploatujac swoje lupy mogli powaznie zaszkodzic srodowisku. niech zyja nasi dzielni, rzetelni i trzezwo myslacy dziennikarze!
kolego, wlasnie czytelnicy zwracaja uwage na problem rozwijajacego sie bandytyzmu. w koncu 420 litrow, to zaledwie 0,42 metra szesciennego, natomiast ci kryminalisci zwyrodniali mieli ukrasc 420 TYSIECY litrow.cysterna miesci 50 tys. litrow, zatem lubelscy gangsterzy paliwowi ukradli ponad 8 CYSTERN OLEJU. skala bandytyzmu jest ogromna - stad zapewne oburzenie wsrod czytelnikow. dobrze, ze podano istotna informacje dotyczaca rodzaju stacji, oszczedzajac nam zarazem dociekan czy byl to olej rzepakowy, slonecznikowy czy moze z oliwek. pisza o... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2010 o 08:56
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
Avatar
Ta człowieka, stuczka.... / 15 listopada 2010 o 22:59
Ejno, Panie moderator, gdzie się podziały te metry oleju... Trzeba wspierać tego ,,człowieku'', bo inaczej będzie ,,stuczka'' zamiast stłuczki...
Avatar
kris / 15 listopada 2010 o 21:18
"Mężczyźni zostali również oskarżeni o kradzież ze stacji paliw 420 metrów oleju – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie"-niewielka pomyłka ,ale za to WIELKA CHWILA DLA deb***A!!!!!!!
Avatar
rupert / 15 listopada 2010 o 21:15
ale wy buraki jesteście!!!
się gość pomylił a wy fajfusy od razu aferę robicie...
Avatar
lukasssas / 15 listopada 2010 o 21:14
to tak jak by napisali zostali oskarżeni o kradzież 420kilogramów gazety dziennik wschodni
Avatar
Gość / 15 listopada 2010 o 20:59
No to dużo ukradli jak aż 420 metrów? tylko jakich panie redaktorzynie od siedmiu boleści,czy 420metrów bieżących czy kwadratowych? a może sześciennych?
Avatar
Ja / 15 listopada 2010 o 20:49
[size="4"][font="Times New Roman"]BEZ KOMENTARZA
Mężczyźni zostali również oskarżeni o kradzież ze stacji paliw 420 metrów oleju.[/font][/size]
Avatar
Gość / 16 listopada 2010 o 11:03
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]
zobacz na godziny
to pisze jedna zdesperowana osoba
Avatar
zuza / 16 listopada 2010 o 10:30
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]

Sęk w tym że jednak dziennikarze powinni pisać poprawnie po Polsku, a nie polskiemu. A żeby to był jakiś drobny błąd, raz na jakiś czas, to jeszcze było by do zrozumienia. Ale niestety jest to nagminne i byki są coraz gorsze, nie mówiąc o literówkach, błędach stylistycznych, rzeczowych i wszelakiej innej maści... Ale jak to powiedział kiedyś mój znajomy, prawdziwi dziennikarze z Lublina już dawno pouciekali i coś w tym jest.
[quote name='Gość' timestamp='1289894187' post='381603']
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
[/quote]

Sęk w tym że jednak dziennikarze powinni pisać poprawnie po Polsku, a nie polskiemu. A żeby to był jakiś drobny błąd, raz na jakiś czas, to jeszcze było by do zrozumienia. Ale niestety jest to nagminne i byki są coraz gorsze, nie mówiąc o literówkach, błędach stylistycznych, rzeczowych i wszelakiej innej maści... Ale jak to powi... rozwiń
Avatar
obserwator / 16 listopada 2010 o 09:54
kolego, wlasnie czytelnicy zwracaja uwage na problem rozwijajacego sie bandytyzmu. w koncu 420 litrow, to zaledwie 0,42 metra szesciennego, natomiast ci kryminalisci zwyrodniali mieli ukrasc 420 TYSIECY litrow.cysterna miesci 50 tys. litrow, zatem lubelscy gangsterzy paliwowi ukradli ponad 8 CYSTERN OLEJU. skala bandytyzmu jest ogromna - stad zapewne oburzenie wsrod czytelnikow. dobrze, ze podano istotna informacje dotyczaca rodzaju stacji, oszczedzajac nam zarazem dociekan czy byl to olej rzepakowy, slonecznikowy czy moze z oliwek. pisza o stacji paliw, wiec pewnie chodzilo o olej napedowy. gdyby na przyklad ukradli tyle frytury, to moglibysmy martwic sie, ze eksploatujac swoje lupy mogli powaznie zaszkodzic srodowisku. niech zyja nasi dzielni, rzetelni i trzezwo myslacy dziennikarze!
kolego, wlasnie czytelnicy zwracaja uwage na problem rozwijajacego sie bandytyzmu. w koncu 420 litrow, to zaledwie 0,42 metra szesciennego, natomiast ci kryminalisci zwyrodniali mieli ukrasc 420 TYSIECY litrow.cysterna miesci 50 tys. litrow, zatem lubelscy gangsterzy paliwowi ukradli ponad 8 CYSTERN OLEJU. skala bandytyzmu jest ogromna - stad zapewne oburzenie wsrod czytelnikow. dobrze, ze podano istotna informacje dotyczaca rodzaju stacji, oszczedzajac nam zarazem dociekan czy byl to olej rzepakowy, slonecznikowy czy moze z oliwek. pisza o... rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2010 o 08:56
Ale mamy forumowiczów,jakiś drobny błąd jest ważniejszy od problemu rozwijającego się bandytyzmu!
Avatar
Ta człowieka, stuczka.... / 15 listopada 2010 o 22:59
Ejno, Panie moderator, gdzie się podziały te metry oleju... Trzeba wspierać tego ,,człowieku'', bo inaczej będzie ,,stuczka'' zamiast stłuczki...
Avatar
kris / 15 listopada 2010 o 21:18
"Mężczyźni zostali również oskarżeni o kradzież ze stacji paliw 420 metrów oleju – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie"-niewielka pomyłka ,ale za to WIELKA CHWILA DLA deb***A!!!!!!!
Avatar
rupert / 15 listopada 2010 o 21:15
ale wy buraki jesteście!!!
się gość pomylił a wy fajfusy od razu aferę robicie...
Avatar
lukasssas / 15 listopada 2010 o 21:14
to tak jak by napisali zostali oskarżeni o kradzież 420kilogramów gazety dziennik wschodni
Avatar
Gość / 15 listopada 2010 o 20:59
No to dużo ukradli jak aż 420 metrów? tylko jakich panie redaktorzynie od siedmiu boleści,czy 420metrów bieżących czy kwadratowych? a może sześciennych?
Avatar
Ja / 15 listopada 2010 o 20:49
[size="4"][font="Times New Roman"]BEZ KOMENTARZA
Mężczyźni zostali również oskarżeni o kradzież ze stacji paliw 420 metrów oleju.[/font][/size]
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 1

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 27 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 41 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 81 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 57 15

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 49 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 434 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!