Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 marca 2015 r.
8:15
Edytuj ten wpis

Barierki kontra kierowcy na stacji paliw Auchan

Autor: Zdjęcie autora dd
48 37 A A

Zatankował i chciał odjechać, ale gdy skręcił w prawo zahaczył o barierkę osłaniającą dystrybutor. - Te ograniczniki są kompletnie niewidoczne dla kierowcy - alarmuje nasz Czytelnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ostatni czwartek pan Paweł tankował samochód na stacji Auchan przy centrum handlowym Atrium Felicity w Lublinie. Gdy opuszczał stanowisko otarł się autem o odbój zamontowany na wysepce z dystrybutorem.

- Jeśli spod dystrybutora wyjedzie się z wyprostowanymi kołami to nic się nie stanie, ale że na stacji rzadko są otwarte wszystkie kasy, to kierowcy muszą manewrować, by dojechać do jednej z kas - tłumaczy nasz czytelnik.

Po otarciu się o odbój pan Paweł chciał zgłosić skargę. Od kierownika ochrony stacji miał usłyszeć, że …to jego wina.

- Mam 24-letnie doświadczenie za kółkiem, ale ten pan stwierdził, że nie potrafię jeździć. Usłyszałem też, że mam szczęście, bo to Auchan mógłby dochodzić swoich racji i gdyby tak robili, to mogliby "dużo na tym zarobić” - opowiada pan Paweł.
Kierowca proponuje też uwagę, by przemalować na inny bardziej zwracający uwagę kolor, jak np. żółto-czarne.

Ze sprawą zwróciliśmy się do Auchan Polska. - Odboje są zamontowane tak, by nikt nie wjechał na wysepkę. Stacja jest zgodna z projektem i przeszła wszystkie odbiory. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń - informuje Dorota Patejko, rzeczniczka korporacji. - Weźmiemy pod uwagę sugestię, aby przemalować odboje na kolor żółty, jednak czy zmiana koloru pomoże?

- Zrozumiałbym, gdyby to była jednostkowa sytuacja, ale biorąc pod uwagę słowa szefa ochrony oraz to, że wszystkie ograniczniki są mocno pokiereszowane, możemy zakładać, że kierowcy często o nie zahaczają. Chciałbym, żeby to była przestroga dla innych kierowców - mówi nasz Czytelnik.
Czytaj więcej o:

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 22:09
Odbój chroni przed uszkodzeniem wiaty stacji paliw (konkretnie to słupa stalowego podtrzymującego dach wiaty) lub dystrybutora. Uszkodzenie pojazdu o odbój najczęściej kończy się na naprawie pojazdu. Uszkodzenie dystrybutora też nie jest jest kwotą nieskończoną, natomiast uszkodzenie wiaty na działającej stacji dla kierującego może skończyć się zapłatą ze swojej kieszeni za szkodę.
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 12:39
Jak sie nie umie jezdzic to nie trzeba miec pretensji do nikogo innego niz do siebie. Kierowca wjezdzajc pod dystrybutor powinien za wczasu ocenic droge jaka bedzie sie poruszac i przeszkody na niej. Bardzo dobrze ze te barierki tam stoja. Bo by dawno jakis baran skasowal dystrybutor i dopiero moglo by dojsc do tragedii.
Avatar
Olew / 10 listopada 2015 o 13:22
Dziwne te wpisy pracowników wypociny ,prościej gdyby zmieniono na plastikowe odboje i milsza organizacja systemu ludzkiego i kultura osobistą tych "panów", może szkolenie kultury za granicą coś pomoże aalbo olać oszoloma
Avatar
Nie pracownik.... / 26 marca 2015 o 19:03

Polska to wolny kraj, każdy może tankować gdzie chce paliwo, ale sorry jeśli komuś przeszkadzają barierki ochronne to niech wyp....dala na inna stację gdzie ich nie ma, albo wykupi sobie kilka godzin nauki jazdy...... Bo tam powinien być drut kolczasty jak na Majdanku....Jaką trzeba być ci...tą żeby przytrzeć sobie samochód na takiej barierce....

Do Paweł

To jest marketing, facet jedzie tankować auto a rodzina przez ten czas na zakupy idzie i o to chodzi ażeby jak najdłużej gościa przytrzymać...a tobie jak nie pasuje to kup se paliwo od "ruskich" a zakupy zrób se w Biedronce albo Tesco...nikt ci nie każe stać w kolejce po 5l paliwa bo ty jesteś "klient" wydasz 20zł i wymagasz buraku.....Pozdro... :D

Polska to wolny kraj, każdy może tankować gdzie chce paliwo, ale sorry jeśli komuś przeszkadzają barierki ochronne to niech wyp....dala na inna stację gdzie ich nie ma, albo wykupi sobie kilka godzin nauki jazdy...... Bo tam powinien być drut kolczasty jak na Majdanku....Jaką trzeba być ci...tą żeby przytrzeć sobie samochód na takiej barierce....

Do Paweł

To jest marketing, facet jedzie tankować auto a rodzina przez ten czas na zakupy idzie i o to chodzi ażeby jak najdłużej gościa przytrzymać...a tobie jak nie pasuje to kup ... rozwiń

Avatar
Kierowca Bombowca / 26 marca 2015 o 16:17

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania tego w Auchan oraz swoim ubezpieczycielom. Ci wiedzą jak wyegzekwować odpowiednią reakcję właściciela stacji, z odszkodowaniem włącznie.

rozwiń
Avatar
Paweł / 26 marca 2015 o 15:53

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania tego w Auchan oraz swoim ubezpieczycielom. Ci wiedzą jak wyegzekwować odpowiednią reakcję właściciela stacji, z odszkodowaniem włącznie.

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania teg... rozwiń

Avatar
andrzej / 26 marca 2015 o 15:12

Barierki stworzono i postawiono zgodnie z obowiązującymi prawami, a to że ludzie po prostu nie potrafią jeździć to nie wina stacji czy korporacji je stawiających.. Tego typu rozwiązania są stosowane w całej Europie i na podobnej wysokości.. Co do stażu za kółkiem to niema on znaczenia w zestawieniu z brakiem uwagi i "za dużym autem" dla co niektórych

Znaczenie mają przejechane kilometry,a nie staż.(jak u pilota wylatane godziny)

Avatar
Adminek / 26 marca 2015 o 13:59

Dołączam do kogoś wcześniej - po co tam tankować, narażać samochód na uszkodzenie a siebie na jakieś chamskie uwagi obsługi? Jeżeli mają za dużo klientów to spełnijcie ich życzenia i jedźcie tam gdzie lepiej jest to zorganizowane a obsługa łaski nie robi że jest uprzejma.

Narażać samochód na uszkodzenie? Toż to szok! Barierka sama zaatakowała biednego kierowcę! News niczym z Faktoidu. Zwykły kierowca w swoim zwykłym (chociaż drogim) samochodzie postanowił zatankować na najtańszej stacji w mieście po czym został zaatakowany przez krwiożerczą barierkę!!!
A tak na poważnie on sam naraził sobie swój samochód na uszkodzenie. Na zdjęciu widać, że ten samochód to faktycznie BMW, wychodzi na to, że ktoś jeżdżąc tym samochodem automatycznie pozbywa się mózgu i staje się wiejskim cwaniaczkiem. Skoro stać go na dobry samochód to niech jedzie na BP albo Orlen i tam sobie tankuje bez barierek cebulak jeden...

Narażać samochód na uszkodzenie? Toż to szok! Barierka sama zaatakowała biednego kierowcę! News niczym z Faktoidu. Zwykły kierowca w swoim zwykłym (chociaż drogim) samochodzie postanowił zatankować na najtańszej stacji w mieście po czym został zaatakowany przez krwiożerczą barierkę!!!
A tak na poważnie on sam naraził sobie swój samochód na uszkodzenie. Na zdjęciu widać, że ten samochód to faktycznie BMW, wychodzi na to, że ktoś jeżdżąc tym samochodem automatycznie pozbywa się mózgu i staje się wiejskim cwaniaczkiem. Sk... rozwiń

Avatar
Ja Janek / 26 marca 2015 o 13:34

Auchan przyjazny klientom a obsługa pełna kultury i życzliwości. Jeżeli się mylę, to omijcie to............. (i jeszcze parę kropek) szerokim łukiem.


Auchan przyjazny klientom a obsługa pełna kultury i życzliwości. Jeżeli się mylę, to omijcie to............. (i jeszcze parę kropek) szerokim łukiem.

i tyle w temacie
Avatar
Janusze na rowery / 26 marca 2015 o 13:28

Barierki są po to żeby w nie wjeżdżać. Jakby ich nie było to by dziadzio wjechał w dystrybutor (bo nie jest czarno - żółty). Jakby jamnika rozjechał to też by mówił że pies za niski ? co za tłumaczenie..

Janusze na rowery a nie za kółko!

Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 22:09
Odbój chroni przed uszkodzeniem wiaty stacji paliw (konkretnie to słupa stalowego podtrzymującego dach wiaty) lub dystrybutora. Uszkodzenie pojazdu o odbój najczęściej kończy się na naprawie pojazdu. Uszkodzenie dystrybutora też nie jest jest kwotą nieskończoną, natomiast uszkodzenie wiaty na działającej stacji dla kierującego może skończyć się zapłatą ze swojej kieszeni za szkodę.
Avatar
Gość / 21 maja 2016 o 12:39
Jak sie nie umie jezdzic to nie trzeba miec pretensji do nikogo innego niz do siebie. Kierowca wjezdzajc pod dystrybutor powinien za wczasu ocenic droge jaka bedzie sie poruszac i przeszkody na niej. Bardzo dobrze ze te barierki tam stoja. Bo by dawno jakis baran skasowal dystrybutor i dopiero moglo by dojsc do tragedii.
Avatar
Olew / 10 listopada 2015 o 13:22
Dziwne te wpisy pracowników wypociny ,prościej gdyby zmieniono na plastikowe odboje i milsza organizacja systemu ludzkiego i kultura osobistą tych "panów", może szkolenie kultury za granicą coś pomoże aalbo olać oszoloma
Avatar
Nie pracownik.... / 26 marca 2015 o 19:03

Polska to wolny kraj, każdy może tankować gdzie chce paliwo, ale sorry jeśli komuś przeszkadzają barierki ochronne to niech wyp....dala na inna stację gdzie ich nie ma, albo wykupi sobie kilka godzin nauki jazdy...... Bo tam powinien być drut kolczasty jak na Majdanku....Jaką trzeba być ci...tą żeby przytrzeć sobie samochód na takiej barierce....

Do Paweł

To jest marketing, facet jedzie tankować auto a rodzina przez ten czas na zakupy idzie i o to chodzi ażeby jak najdłużej gościa przytrzymać...a tobie jak nie pasuje to kup se paliwo od "ruskich" a zakupy zrób se w Biedronce albo Tesco...nikt ci nie każe stać w kolejce po 5l paliwa bo ty jesteś "klient" wydasz 20zł i wymagasz buraku.....Pozdro... :D

Polska to wolny kraj, każdy może tankować gdzie chce paliwo, ale sorry jeśli komuś przeszkadzają barierki ochronne to niech wyp....dala na inna stację gdzie ich nie ma, albo wykupi sobie kilka godzin nauki jazdy...... Bo tam powinien być drut kolczasty jak na Majdanku....Jaką trzeba być ci...tą żeby przytrzeć sobie samochód na takiej barierce....

Do Paweł

To jest marketing, facet jedzie tankować auto a rodzina przez ten czas na zakupy idzie i o to chodzi ażeby jak najdłużej gościa przytrzymać...a tobie jak nie pasuje to kup ... rozwiń

Avatar
Kierowca Bombowca / 26 marca 2015 o 16:17

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania tego w Auchan oraz swoim ubezpieczycielom. Ci wiedzą jak wyegzekwować odpowiednią reakcję właściciela stacji, z odszkodowaniem włącznie.

rozwiń
Avatar
Paweł / 26 marca 2015 o 15:53

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania tego w Auchan oraz swoim ubezpieczycielom. Ci wiedzą jak wyegzekwować odpowiednią reakcję właściciela stacji, z odszkodowaniem włącznie.

A może by ktoś postronny by się wpisał a nie sami pracownicy AUCHAN. Kto tam tankuje  niech zwróci uwagę na slalomy do 1-2 otwartych kas, powodujących kolejki jak w PRL-u. Stacja oszczędza mając kierowców gdzies .... . Jakby wszyscy którzy mają uwagi do jej funkcjonowania pofatygowali się i wpisali swoje zdanie na stronie Auchan.pl to może cos się tam zmieni. Artykuł jest po to by ostrzec innych kierowców przed niebezpieczeństwem uszkodzenia swojego pojazdu, a tych co już mieli tą wątpliwą przyjemność do zgłaszania teg... rozwiń

Avatar
andrzej / 26 marca 2015 o 15:12

Barierki stworzono i postawiono zgodnie z obowiązującymi prawami, a to że ludzie po prostu nie potrafią jeździć to nie wina stacji czy korporacji je stawiających.. Tego typu rozwiązania są stosowane w całej Europie i na podobnej wysokości.. Co do stażu za kółkiem to niema on znaczenia w zestawieniu z brakiem uwagi i "za dużym autem" dla co niektórych

Znaczenie mają przejechane kilometry,a nie staż.(jak u pilota wylatane godziny)

Avatar
Adminek / 26 marca 2015 o 13:59

Dołączam do kogoś wcześniej - po co tam tankować, narażać samochód na uszkodzenie a siebie na jakieś chamskie uwagi obsługi? Jeżeli mają za dużo klientów to spełnijcie ich życzenia i jedźcie tam gdzie lepiej jest to zorganizowane a obsługa łaski nie robi że jest uprzejma.

Narażać samochód na uszkodzenie? Toż to szok! Barierka sama zaatakowała biednego kierowcę! News niczym z Faktoidu. Zwykły kierowca w swoim zwykłym (chociaż drogim) samochodzie postanowił zatankować na najtańszej stacji w mieście po czym został zaatakowany przez krwiożerczą barierkę!!!
A tak na poważnie on sam naraził sobie swój samochód na uszkodzenie. Na zdjęciu widać, że ten samochód to faktycznie BMW, wychodzi na to, że ktoś jeżdżąc tym samochodem automatycznie pozbywa się mózgu i staje się wiejskim cwaniaczkiem. Skoro stać go na dobry samochód to niech jedzie na BP albo Orlen i tam sobie tankuje bez barierek cebulak jeden...

Narażać samochód na uszkodzenie? Toż to szok! Barierka sama zaatakowała biednego kierowcę! News niczym z Faktoidu. Zwykły kierowca w swoim zwykłym (chociaż drogim) samochodzie postanowił zatankować na najtańszej stacji w mieście po czym został zaatakowany przez krwiożerczą barierkę!!!
A tak na poważnie on sam naraził sobie swój samochód na uszkodzenie. Na zdjęciu widać, że ten samochód to faktycznie BMW, wychodzi na to, że ktoś jeżdżąc tym samochodem automatycznie pozbywa się mózgu i staje się wiejskim cwaniaczkiem. Sk... rozwiń

Avatar
Ja Janek / 26 marca 2015 o 13:34

Auchan przyjazny klientom a obsługa pełna kultury i życzliwości. Jeżeli się mylę, to omijcie to............. (i jeszcze parę kropek) szerokim łukiem.


Auchan przyjazny klientom a obsługa pełna kultury i życzliwości. Jeżeli się mylę, to omijcie to............. (i jeszcze parę kropek) szerokim łukiem.

i tyle w temacie
Avatar
Janusze na rowery / 26 marca 2015 o 13:28

Barierki są po to żeby w nie wjeżdżać. Jakby ich nie było to by dziadzio wjechał w dystrybutor (bo nie jest czarno - żółty). Jakby jamnika rozjechał to też by mówił że pies za niski ? co za tłumaczenie..

Janusze na rowery a nie za kółko!

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 30

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!